Karácsony, Szilveszter és egyéb jó kis ünnepek :)

Started by VASH, 2003-12-01, 20:43:30

Previous topic - Next topic

Ramiz

Quote from: PredakingKellem karáncsont mindekinek
AKi rosszul viselkedik az mebünteti a télapó :D
Már majdnem írtam, hogy "engem, engem!", abban a hitben lévén ugyanis, hogy ez is egy jó kis szexis fiatal nõi mikulás (amibõl manapság több van, mint a defaultból :D ), de ilyen büntetést mégsem kérek. ^^
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Moha

Én is szeretnék

[COLOR="DarkRed"][SIZE="5"]Boldog Karácsonyt[/SIZE][/COLOR]

kívánni minden fórumozónak! :)

[SIZE="1"][COLOR="#F5F5FF"](jó, tudom, NEM tudok rajzolni és abszolút n00b vagyok a flash-hez, de a szándék a fontos, nem? :))[/COLOR][/SIZE]

Rin

Ismétlem az aláírásomat:
[SIZE="4"][FONT="Comic Sans MS"][COLOR="Blue"]NAGYON BOLDOG KARÁCSONYT AZ EGÉSZ FÓRUMNAK!!!![/COLOR][/FONT][/SIZE]

NuDLy

[SIZE="5"][COLOR="#e10096"]BOLDOG KARIT & BÚÉK!!! :angyali: [/COLOR][/SIZE]



Yakumo

Hát ezt most azonnal meg kell osztanom veletek! :D
Mit kaptam anyámtól karácsonyra?
G-Taste figurát!!! :lol: :hail: :D :D :hopp:

Ramiz

Quote from: Moha[SIZE="1"][COLOR="#F5F5FF"](jó, tudom, NEM tudok rajzolni és abszolút n00b vagyok a flash-hez, de a szándék a fontos, nem? :))[/COLOR][/SIZE]
De. És külön köszi, mert ez az elsõ hóesés, amit elsõre behozott a Firefoxom. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kvikveg

Quote from: MohaÉn is szeretnék

[COLOR="DarkRed"][SIZE="5"]Boldog Karácsonyt[/SIZE][/COLOR]

kívánni minden fórumozónak! :)

[SIZE="1"][COLOR="#F5F5FF"](jó, tudom, NEM tudok rajzolni és abszolút n00b vagyok a flash-hez, de a szándék a fontos, nem? :))[/COLOR][/SIZE]
Ez nagyon aranyos! Koszi!
Boldog Karacsonyt neked is!
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Zelgadis

Quote from: PredakingKellem karáncsont mindekinek
AKi rosszul viselkedik az mebünteti a télapó :D

Csélapó :hahaha:

Fazék

[SIZE="3"]Kellemes Karácsonyi Ünnepeket Mindenkinek! :)[/SIZE]

Moha

Quote from: YakumoHát ezt most azonnal meg kell osztanom veletek! :D
Mit kaptam anyámtól karácsonyra?
G-Taste figurát!!! :lol: :hail: :D :D :hopp:
:lol: Rendesen Yuri figura? Honnan szedte vajon? Tavaly anyumtól egy házi készítésû Naru babát kaptam és elmesélte, hogy bejárt ungot-berket, de nem talált anime figurát sehol...

Ja, amúgy: Kéééépet! :D:D:D

Lazzaret

BOLDOG KARÁCSONYT!!!

Anyámék megleptek azzal amire a legjobban vágytam :D 2 db Fekete színû eredeti rizses tálkával. Nagyon szépek. Már csak a teás cuccok kellenek és tökéletes lesz :)


www.arkangyalok.uw.hu

Xipe

Quote from: RamizXipe mesélt valami karácsonyi témájú (Bethelem) metál albumról. :)


Az a Trans Siberian Orchestra lesz.
Vagy elkeritek Fehertol vagy viszek en, csak akkor valamelyikunknek szoljatok.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Yakumo

Quote from: MohaRendesen Yuri figura? Honnan szedte vajon? Tavaly anyumtól egy házi készítésû Naru babát kaptam és elmesélte, hogy bejárt ungot-berket, de nem talált anime figurát sehol...

Ja, amúgy: Kéééépet!
Mint ahogy megtudtam a Lurdy-ban lévõ King Comics-ból szedte:D :hail: Neki érte! :jee: :D
Amúgy kérésed parancs: :D
:lol: I.
:lol: II.
:whoah: :whoah: :whoah:

Ramiz

12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Moha

Quote from: YakumoMint ahogy megtudtam a Lurdy-ban lévõ King Comics-ból szedte
Hmm... na oda el kell majd látogatnom nekem is! :D
QuoteAmúgy kérésed parancs: :D
:lol: I.
:lol: II.
:whoah: :whoah: :whoah:
Nyuszi! :haha:

Btw, én Meskétõl kaptam egy kanjis posztert, meg a családtól (bár ez is Meske ötlete volt :D) kaptam egy DDR matracot, csak sajna úgy néz ki, hogy nem mûxik. :(

Yakumo

Quote from: MohaHmm... na oda el kell majd látogatnom nekem is! :DNyuszi! :haha:

Btw, én Meskétõl kaptam egy kanjis posztert, meg a családtól (bár ez is Meske ötlete volt :D) kaptam egy DDR matracot, csak sajna úgy néz ki, hogy nem mûxik. :(
What is DDR matrac? :confused: I am :lame: :D

Moha

Quote from: YakumoWhat is DDR matrac? :confused: I am :lame: :D
DDR --> Dance Dance Revolution. Táncszõnyeg, ilyesmi játékokhoz. Elvileg csak a billentyûzethez kellene kapcsolni és kész. Van rajta egy kapcsoló, hogy "keyboard / dance mat" - csak az a bibi, hogy "keyboard" állásban csak a billentyûzet mûködik, "dance mat"-ban meg még az sem. Hiába nyomogatok bármit rajta, max 1 karaktert érzékel, azt is csak idõnként és utána semmi. :( Pedig azért érdekesebb lehet ezen játszani, mint a billentyûket nyomogatni. :)

Xipe

in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Ramiz

Quote from: White SeeDÉn az ilyen játékoktól kapnék szívrohamot:D +lehetne hetente billentyûzetet cserélni. Meg egy egy hoszabb sikertelenségsorozat után monitort és egyéb hardwaret is:D
Viszont lehet vele tesztelni a nõket. Jól tudsz táncolni, igen, na gyerünk csak DDR-ezni Mindboggingly Inbelieveable F***in Very Hard-on, úgy, hogy még a szõnyeg sem megy, aztán meglátjuk! :__devil:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Dragon

Hát, lehet, hogy kicsit elkéstem, de:

Kellemes Ünnepeket és Boldog Új Évet!
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

Relunx


Lythis

sztem már offtopicba mondtam, de akkor itt is, így az utolsó napon (a "finsben")

[SIZE="5"]BOLDOG KARÁCSONYT MINDENKINEK!![/SIZE]

 újévre majd kaptok elõtte:D

Ramiz

Marvin stílusában: "Életem legócskább karácsonya a 15. vagy a 16. volt, utána egyre rosszabb lett, a 17. és a 18. alulmúltak minden addigit és egymást is, de a gyõztes mindenképpen a mostani." :D De tényleg. Gyerekként még mintha élveztem volna. Hová lettek ártatlan gyermeki örömeim? :beken: :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kvikveg

A Karacsony szerintem alapvetoen a gyerekeknek van - mar ajandekozasi es nagyon-varazslatos-hangulat szempontbol. Felnottkent ritkan van meg az a varazsa, pontosabban soha. Kevesbe. De azert maradt meg egy kicsi. :)
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

kisvirag

talán akkor lehet varázsa, ha már az ember saját gyerekének próbálja elkésziteni a varázst... nem tudom, majd ha lesz gyerekem, kiderül, kap e uj értelmet
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Yakumo

Quote from: KvikvegA Karacsony szerintem alapvetoen a gyerekeknek van - mar ajandekozasi es nagyon-varazslatos-hangulat szempontbol. Felnottkent ritkan van meg az a varazsa, pontosabban soha. Kevesbe. De azert maradt meg egy kicsi. :)
Emberek-emberek:ejnye: Miért nem maradtatok 1 picit legalább gyerekek? Ennyi kéne hozzá és kész;) De az igaz, ha az ember majd a saját gyerekének vsinálja a Karácsonyt, az tényleg nyit egy új értelmet, megközelítést! :)

Xipe

Quote from: RamizMarvin stílusában: "Életem legócskább karácsonya a 15. vagy a 16. volt, utána egyre rosszabb lett, a 17. és a 18. alulmúltak minden addigit és egymást is, de a gyõztes mindenképpen a mostani." :D De tényleg. Gyerekként még mintha élveztem volna. Hová lettek ártatlan gyermeki örömeim? :beken: :D


Hitchhikers guide to the galaxy?
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Ramiz

Quote from: XipeHitchhikers guide to the galaxy?
Ja. Ott a "legrosszabb millió év"-rõl mondott Marvin hasonlót, amit várakozással töltött.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

sirtomi

Quote from: YakumoEmberek-emberek:ejnye: Miért nem maradtatok 1 picit legalább gyerekek? Ennyi kéne hozzá és kész;) De az igaz, ha az ember majd a saját gyerekének vsinálja a Karácsonyt, az tényleg nyit egy új értelmet, megközelítést! :)
Én azt hittem gyerek maradtam valamennyire, de kezdek rájönni, hogy nem. Mióta dolgozom egyre több a gond, meg mindenféle felnõtt dolog :)
A Karácsony már nem olyan nekem mint mondjuk 10 évvel ezelõt.

Yakumo

Quote from: sirtomiÉn azt hittem gyerek maradtam valamennyire, de kezdek rájönni, hogy nem. Mióta dolgozom egyre több a gond, meg mindenféle felnõtt dolog :)
A Karácsony már nem olyan nekem mint mondjuk 10 évvel ezelõt.
A gond mindig a tapló emberektõl eredõ rossz. Ez bizony elveheti az ember kedvét az egésztõl. De én úgy döntöttem, hogy az egész életemet harccal töltöm, semmint én is taplóvá váljak, mint a legtöbben. És így leszek boldog. Ámen. :D
megj.: a Karácsony hangulata is (sajnos:D) az embert körülvevõ emberektõl függ fõleg, de fel a fejjel! :tezsvir: You Rock! :whoah: