Manga ajánlás, információs sarok

Started by kaoru, 2002-12-31, 14:53:15

Previous topic - Next topic

Prof. William

Mert ez miféle manga?

Darkstar

Loli
Ha megnézed a leírást,amit linkeltem, ott is benne van.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

jenny13

sziasztok!

Most kezdtem el olvasni egy mangát, ami nagyon tetszik, de csak 1 kötete van meg(magyar), és segítséget szeretnék kérni hogy hol találhatom meg a többi kötetét angolul. Volt egy oldl ahol megtaláltam 28 kötetig, de valamiért nem engedi letölteni, pedig mindent megpróbáltam. A manga címe:Sora wa akai kawa no hotori (angol:Red River usa:Anatolia Story).

A segítséget előre is köszönöm (az irc nem jó)

Zsiga

Quote from: jenny13 on 2007-03-25, 12:24:49
sziasztok!

Most kezdtem el olvasni egy mangát, ami nagyon tetszik, de csak 1 kötete van meg(magyar), és segítséget szeretnék kérni hogy hol találhatom meg a többi kötetét angolul. Volt egy oldl ahol megtaláltam 28 kötetig, de valamiért nem engedi letölteni, pedig mindent megpróbáltam. A manga címe:Sora wa akai kawa no hotori (angol:Red River usa:Anatolia Story).

A segítséget előre is köszönöm (az irc nem jó)
Mért nem jó az irc? Máshonnan nem lesz könnyű beszerezni...

jenny13


nem jön be az oldal, nem tom miért.

Zsiga

Quote from: jenny13 on 2007-03-25, 13:59:22

nem jön be az oldal, nem tom miért.
Melyik oldal pontosan?

chilip

nem tudja vki, van vmi hír a Hunter X Hunter mangáról  ?? ?? ?? ?? ??

frozenstein

#127
Milyen hosszú a Rozen Maiden manga?

Időközben kiderült, hogy phase-ekből áll, amiből nekem megvan 42 japánul, és a 3-ig angolul. Az érdekelne, hogy összesen eddig hány phase jött ki, és hogy ebből mennyi érhető el angolul?

chilip

nah, vki segítene? hol tudok Full Metal Panic! mangát letölteni angolul? és hanyadik chapter az uccsó, amit meg-animésítettek?

Manitu

Az FMP nem manga alapján készült. Pont fordítva. #lurkon találsz néhány fejezetet, de nem sok van lefordítva.


Kvikveg

The Twelve Kingdoms mangat latta/olvasta valaki?
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

chilip

Nem tudom kell-e ilyen topic, de animés topicba van, és a mangás topicok közül nem illik bele eggyikbe se, és nem akarok  Inu Yasha-s topicot nyitni ilyesmikér, tehát kérdések jöhetnek ide nem kiemelt topicos mangákkal kapcsolatban.

Nos, kérdem én hanyas volume/chapter-nél van az animének vége Inu Yasha-ban? mer animét végignéztem egy ideje már, és kiváncsi lennék mi lesz ezután...

minuszmiki

Szerintem jó ötlet ez a topik, sokszor lenne kérdésem/mondandóm mangákkal kapcsolatban, csak nincs hova leírnom őket. Sajnos a kérdésedre nem tudom a választ, viszont van egy nekem is.
Most olvastam az ANN-en egy review-t a Suzuka DVD 1-ről, amiben azt írja, hogy jó, jó a sorozat, de közelébe se ér a mangának. Olvasta valaki? Ez mennyire igaz? Csak mert nekem nagyon bejött az anime, ha a manga még annál is jobb, azonnal letöltöm és nekiállok.

chilip

mindenkinek köszönöm, csak úúúúgy úúúszok a válaszlevelekben :D nem győzöm hova kapni a fejem... senki nem olvassa az inuyasha mangát? vki irjon már vissza...

KeLa

Quote from: chilip on 2007-08-02, 22:41:50
mindenkinek köszönöm, csak úúúúgy úúúszok a válaszlevelekben :D nem győzöm hova kapni a fejem... senki nem olvassa az inuyasha mangát? vki irjon már vissza...
Én nem olvasom, de tudom használni a google-t :muhahah:

"if you want to see what happens beyond episode 167, you'll have to keep reading the manga from chapter 356 and onward"

chilip

van amikor az ember nem gondol a legkézenfekvőbb megoldásra, gondolom veled is előfordult, és ez másnak kb 10 mp-jébe kerül, mint gondolom neked az előbb... köszönöm szépen  :lazza:

Bishop

Van egy manga aminek már nem tudom honnan letöltöttem az első chapterjét az a neve hogy HOTEL,nem tudom hogy van e ennek folytatása és ha igen honnan tudnám letölteni. Google usless megint szóval hozzátok fordulok. Hátha ti tudtok róla valamit vagy linket ahonnan leszedhetném.

Manitu

Az egy oneshot. Negyvenegypár oldal az egész, nincs folytatása.


Bishop

Köszi. Kár egész jó sci-fi-nek tünt. Esetleg hasonló koncepcióu manga?

Soldier

[b-l]fate-stay_night_v03_ch13

ezutan talalhato még leforditott rész ? nekem nem igazan jött össze szvl ha van, egy kis help jol jönne.?! ::)

Ginsei

Üdv!

A Bastard mangából nekem csak 51 fejezethez sikerült hozzáférnem (hosszú, és fáradságos keresés árán) angolul. Viszont úgy olvastam, h. németül jóval előrébb vannak a fordításával. Tudnátok mondani helyet, ahol hozzájuk férhetnék?

chilip

#141
végre folytatják a hunter x hunter mangát :D 2007 okt. 6.-át ír a wikipedia, bár nemtom ez mennyire igaz info...  :_piszka:

ed.: hohohohóóó, kinn is a 261es chapter :D

Soldier

keresek Kannazuki No Miko manga-t(english) , mármindenhol neztem ahol csak tudtam ..ha valkinek van egy kis fölösleges ideje help pls.. élö torrent/dirctlink teljesen mind1..licence már volt.. esélytelen?

Draconire

Quote from: Soldier on 2007-10-14, 21:54:28
keresek Kannazuki No Miko manga-t(english) , mármindenhol neztem ahol csak tudtam ..ha valkinek van egy kis fölösleges ideje help pls.. élö torrent/dirctlink teljesen mind1..licence már volt.. esélytelen?
http://www.sendspace.com/file/rggu8m

Soldier

Quote from: Gmer on 2007-10-14, 22:13:29
Quote from: Soldier on 2007-10-14, 21:54:28
keresek Kannazuki No Miko manga-t(english) , mármindenhol neztem ahol csak tudtam ..ha valkinek van egy kis fölösleges ideje help pls.. élö torrent/dirctlink teljesen mind1..licence már volt.. esélytelen?
http://www.sendspace.com/file/rggu8m

köszi szépen.. 1000hála .. ilyen egyszerü volt amugy megtalálni ?, nagyon szerencsétlenül kereshetek akkor,mondjuk mással eddig nem volt "gond."
remélem egyszer lesz üres slot :redface:

Manitu

Próbáld meg #lurkról, onnan a leggyorsabb.


Soldier

Quote from: Manitu on 2007-10-14, 23:06:22
Próbáld meg #lurkról, onnan a leggyorsabb.

köszi épp lejött a fenti linkröl.. de ettöl független utana járok ennek a lurkos dolgonak mert jonak tünik..

smash++

Olvas vki Darker than Black mangat? Én gondoltam belenézek,hátha folytatják a történetet,de valahogy teljesen mást látok :).Így az anime után azt se tudom mit olvasok :).Valakinek van vmi infoja erről a mangaról?Én csak annyit tudok,hogy eddig 3 ch találtam -nem minthe kerestem volna többet...

pniko

Sziasztok,

Princess Princess és Princess Princess + mangát keresek angolul, tud valaki olyan helyet ahonnan le lehet tölteni?

A Princess Princess-ből csak Volume 1 (Chapter 6)-ig találtam. Míg a Princess Princess + sehol se találtam.

Darker Than Black-et Chapter 4-ig találtam. Viszont infóm az nincs róla. A történetbe egyáltalán nem illik bele, inkább "előzménynek" vagy hasonlónak mondanám.
Ha kell itt a link: http://community.livejournal.com/bushidoangels

Manitu

Ajánljatok már valami jó mangát, kiürült a "wishlistem" :) Bármi jöhet, ami nektek tetszett, csak ne Bleach & co baromság. Előny, ha végig van, és ha legalább 4-5 kötet :lazza: