Manga ajánlás, információs sarok

Started by kaoru, 2002-12-31, 14:53:15

Previous topic - Next topic

SaiyaGin

Az 558. fejezettel véget ért az Inu Yasha manga.

csacsa

Quote from: SaiyaGin on 2008-06-17, 17:44:03
Az 558. fejezettel véget ért az Inu Yasha manga.
Kint van at 558as fejezet? Én még cask a spoilereket olvastam belőle, de abból úgy tűnik, hogy nagyin jó lett a befejezés. Nekem nagyon tetszett a manga.
Már csak az a kérdés, hogy az animét tényleg folytatják-e vagy az csak kacsa volt annak idején.
"Az ördög nem alszik. Fülig csipás lehet már a rohadék. Nagy, gyulladt szemekkel bámul ki a fejéből, mindegyre azt lesve, hol árthatna."(Vavyan Fable)

SaiyaGin

Quote from: csacsa on 2008-06-18, 00:06:14
Kint van at 558as fejezet? Én még cask a spoilereket olvastam belőle, de abból úgy tűnik, hogy nagyin jó lett a befejezés. Nekem nagyon tetszett a manga.
Már csak az a kérdés, hogy az animét tényleg folytatják-e vagy az csak kacsa volt annak idején.

http://www.onemanga.com/Inuyasha/558/  ;)


csacsa

Quote from: SaiyaGin on 2008-06-18, 09:18:42
Quote from: csacsa on 2008-06-18, 00:06:14
Kint van at 558as fejezet? Én még cask a spoilereket olvastam belőle, de abból úgy tűnik, hogy nagyin jó lett a befejezés. Nekem nagyon tetszett a manga.
Már csak az a kérdés, hogy az animét tényleg folytatják-e vagy az csak kacsa volt annak idején.

http://www.onemanga.com/Inuyasha/558/  ;)


THX.  :jee:
"Az ördög nem alszik. Fülig csipás lehet már a rohadék. Nagy, gyulladt szemekkel bámul ki a fejéből, mindegyre azt lesve, hol árthatna."(Vavyan Fable)

.Attila

A Rurouni Kenshin manga az melyik cselekmény szál?
Az ingadozó színvonalú sorozatéval megegyező?
Jó a manga? (magyarul megjelent eddig 3 kötet, azokon gondolkozom)

pipa-al

Quote from: kaoru on 2002-12-31, 14:53:15
Konichiwa zsozso-sama!
Nem tudnál esetleg megszerezni Anatolia Story és Akuma Na Eros, onegaiiii..nagyon kell
arigato :)

Üdv mindnekinek!

Azért írok válaszként mert másként nem tudok  :lol:, "új" vagyok még itt.
Gondolom ez egy elcsépelt túlvitatott kérdés, de...nem tudná valaki megmondani hol tudnám letölteni, ill. nézni az Elfen Lied folytatását mangában?? Valaki válaszoljon légyszives

chilip

#186
Quote from: pipa-al on 2008-08-10, 23:39:59
Quote from: kaoru on 2002-12-31, 14:53:15
Konichiwa zsozso-sama!
Nem tudnál esetleg megszerezni Anatolia Story és Akuma Na Eros, onegaiiii..nagyon kell
arigato :)

Üdv mindnekinek!

Azért írok válaszként mert másként nem tudok  :lol:, "új" vagyok még itt.
Gondolom ez egy elcsépelt túlvitatott kérdés, de...nem tudná valaki megmondani hol tudnám letölteni, ill. nézni az Elfen Lied folytatását mangában?? Valaki válaszoljon légyszives

http://www.onemanga.com/Elfen_Lied/

üdv, egyébként sztem kezd elölről, lehetnek eltérő részek benne az animéhez képest

ed.: ja és még tart a manga, tehát hetente/havonta (konkrétan nem tudom ennél, nem követem a mangáját) frissül ugyanitt

Én

És számíts arra hogy a manga néhol "kicsit" durvább lesz az animénél. :)

chilip

el kéne már ezt is olvasnom, ameddig kijött... heti vagy havi manga?

Én

Onemangán heti adagokban frissítik, szóval gondolom heti.

Bishop

Nem tudja valaki Tenjou Tengevel mi van? már rég kint kéne lennie az új chapternek. :bruhuhu: Tudom ahogy lesz onemangara felkerül, de már nem bírom ki valami spoiler nincs?

Zen

Tudja valaki mi lett az Akumetsummal? :bruhuhu:
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Damnatus

A mangát érdemesebb elolvasni előbb, vagy az animét, ha mindkettő létezik ugyanabból a történetből?
Szerintem az animét, mert a manga "lelőné a poént".

Moha

Quote from: Damnatus on 2008-10-04, 12:08:51
A mangát érdemesebb elolvasni előbb, vagy az animét, ha mindkettő létezik ugyanabból a történetből?
Szerintem az animét, mert a manga "lelőné a poént".
Én eddig mindig az animét láttam előbb és utána olvastam a mangát. Talán csak a Video Girl Ai a kivétel, mert ott egyszerre kezdtem el nézni az animét és olvasni a mangát, párhuzamosan.
Egyébként a manga mindig tovább szokott menni történetben, sokszor kicsit más szálon, mint az anime, szóval szerintem is az animét érdemes előbb (kivéve, ha az anime a mangához képest nagyon pocsék - mint pl. az I's)
Ha jó az anime és a manga is, akkor az anime mengézése után az ember olvassa a mangát és olyan érzése támad, mintha az is anime volna, megelevenednek a karakterek és az ember fejében a fekete-fehér rajzok is színesek lesznek. :)

kelvor

Rövid, frappáns, szórakoztató mangát keresek, amit végig lehet olvasni 1-2 óra alatt és fenn van onemangán. Műfaja teljesen mindegy. Tudnátok párat ajánlani?  Picit unalmas a mai nap melóhelyen.  :smile:

Én

Quote from: Moha on 2008-10-04, 13:14:36
kivéve, ha az anime a mangához képest nagyon pocsék - mint pl. az I's
Tyű, azért annál teljesítmény, ha az anime még szarabb.

kelvor: Hatsukoi Limited? 32 chapter és fasza.

kelvor

#196
Quote from: Én on 2008-10-29, 13:29:54
kelvor: Hatsukoi Limited? 32 chapter és fasza.

Kösz, ez jónak tűnik.  :kocc:  Úgyis megint 10-ig itt rohadok. Ha van még hasonló ne kíméljetek! Az sem baj, ha picivel hosszabb, még az is belefér.  :smile:

ed.: Szakadok a röhögéstől, rohadt jó ez a manga.  :D

Nihilus

Quote from: kelvor on 2008-10-25, 11:33:07
Rövid, frappáns, szórakoztató mangát keresek, amit végig lehet olvasni 1-2 óra alatt és fenn van onemangán. Műfaja teljesen mindegy. Tudnátok párat ajánlani?  Picit unalmas a mai nap melóhelyen.  :smile:
Blue Dragon - Ral Grado? ;) Habár azt már lehet olvastad.
BTW a vége nagyon összecsapott lett, ezt eredetileg is 29 fejezetesre tervezték? :wtf:

LuckyDingo

Quote from: Nihilus on 2008-11-12, 14:08:36
Quote from: kelvor on 2008-10-25, 11:33:07
Rövid, frappáns, szórakoztató mangát keresek, amit végig lehet olvasni 1-2 óra alatt és fenn van onemangán. Műfaja teljesen mindegy. Tudnátok párat ajánlani?  Picit unalmas a mai nap melóhelyen.  :smile:
Blue Dragon - Ral Grado? ;) Habár azt már lehet olvastad.
BTW a vége nagyon összecsapott lett, ezt eredetileg is 29 fejezetesre tervezték? :wtf:
Nem, csak nem volt valami népszerű.. pedig jó volt.. öröm volt tisztítani XD

selia

üdv!!

Bár csak passzívban szoktam itt lappangani gondoltam ajánlok én is egy mangát, amit nemrég olvastam:

http://www.onemanga.com/Uncassandra/

Nem egy világmegváltó cucc, és a témáját sem nevezném túl eredetinek ('jövőbelátás' mirai nikki után szabadon XD) de szerintem egész jól sikerült kis manga, izgalmas, vicces és nekem a grafika is bejövős, kíváncsi vagyok a folytatásra.
Remélem lesz akinek tetszik ;)

Alkyra

Quote from: selia on 2008-11-16, 19:47:45
üdv!!

Bár csak passzívban szoktam itt lappangani gondoltam ajánlok én is egy mangát, amit nemrég olvastam:

http://www.onemanga.com/Uncassandra/

Nem egy világmegváltó cucc, és a témáját sem nevezném túl eredetinek ('jövőbelátás' mirai nikki után szabadon XD) de szerintem egész jól sikerült kis manga, izgalmas, vicces és nekem a grafika is bejövős, kíváncsi vagyok a folytatásra.
Remélem lesz akinek tetszik ;)

Csak olyan kevés rész jött ki belőle-.-

Chronus

Quote from: selia on 2008-11-16, 19:47:45http://www.onemanga.com/Uncassandra/
Danke! Ez tökéletesen szöget ütött az ízlésemen. Karakterek, környezet, stílus, minden bejön. Jó kis manga, kár, hogy ilyen kevés.

Alkyra

Quote from: Chronus on 2008-11-16, 20:49:13
Quote from: selia on 2008-11-16, 19:47:45http://www.onemanga.com/Uncassandra/
Danke! Ez tökéletesen szöget ütött az ízlésemen. Karakterek, környezet, stílus, minden bejön. Jó kis manga, kár, hogy ilyen kevés.

Fel kéne rá anon figyelmét vonni...Tuti nekikezdene fordítani ezerrel...

LuckyDingo

#203
Quote from: Alkyra on 2008-11-16, 22:03:43
Quote from: Chronus on 2008-11-16, 20:49:13
Quote from: selia on 2008-11-16, 19:47:45http://www.onemanga.com/Uncassandra/
Danke! Ez tökéletesen szöget ütött az ízlésemen. Karakterek, környezet, stílus, minden bejön. Jó kis manga, kár, hogy ilyen kevés.

Fel kéne rá anon figyelmét vonni...Tuti nekikezdene fordítani ezerrel...
Ha találsz hozzá MQ rawot valahol, akkor a Red Hawk csapatnak megemlíthetem /volt Noizy/

edit: Utána lestem a dolognak. Nincs még mit fordítani, ennyi van csak :D

Alkyra

Quote from: LuckyDingo on 2008-11-16, 22:54:00
Quote from: Alkyra on 2008-11-16, 22:03:43
Quote from: Chronus on 2008-11-16, 20:49:13
Quote from: selia on 2008-11-16, 19:47:45http://www.onemanga.com/Uncassandra/
Danke! Ez tökéletesen szöget ütött az ízlésemen. Karakterek, környezet, stílus, minden bejön. Jó kis manga, kár, hogy ilyen kevés.

Fel kéne rá anon figyelmét vonni...Tuti nekikezdene fordítani ezerrel...
Ha találsz hozzá MQ rawot valahol, akkor a Red Hawk csapatnak megemlíthetem /volt Noizy/

edit: Utána lestem a dolognak. Nincs még mit fordítani, ennyi van csak :D

Aha, ez volt a második tippem.:)

Xzone


minuszmiki

Kéne nekem valami jó ecchi CUCC, lehetőleg némi törénettel, ha végig le van fordítva, pluszjó, de nem feltétel.

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

minuszmiki

Követem jó ideje, bár most épp le vagyok maradva két résszel, de még ma bepótotlom. :)

Én

Azt a mocskos kurva... :eek:
[spoiler][/spoiler]
El akartam kezdeni hátha itt világbajnok lesz, de asszem majd későb ^^"