Manga ajánlás, információs sarok

Started by kaoru, 2002-12-31, 14:53:15

Previous topic - Next topic

NLZ

Ajánljatok gar szereplős mangákat. Vagy olyat, mint Change123ból Zero. :D  Vagy epic zomg sztorisat, mint Psyren. Impotens balfaszkópék és pacifista rinyapicsák lehetőleg ne legyenek benne (vagy csak akkor, ha rövid úton kinyírják őket :D).
[reserved]

SaiyaGin

Quote from: NLZ on 2009-04-23, 02:41:31
Ajánljatok gar szereplős mangákat. Vagy olyat, mint Change123ból Zero. :D  Vagy epic zomg sztorisat, mint Psyren. Impotens balfaszkópék és pacifista rinyapicsák lehetőleg ne legyenek benne (vagy csak akkor, ha rövid úton kinyírják őket :D).

http://www.onemanga.com/Tengen_Toppa_Gurren_Lagann/
http://www.onemanga.com/Tengen_Toppa_Gurren_Lagann_-_Guren_Gakuenhen/
:P

NLZ

Nem azt kértem, hogy a világ leges leggarabb szereplőjének a mangáját mondjad meg, mert azt mindenki ismeri. :P  Szal komolyan, ha kérhetném :)
[reserved]

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1




NLZ

Hopp, most látom, hogy Draco írt. Köszi a tippeket, neki is kezdek hamarosan. :)  Közben olvastam AIKI-t és Veritas-t, nem voltak rossz cuccok.

Szerk:
Heh, ez a Vinland epic. :Kiraly:  Van benne pár király rajz. http://www.onemanga.com/Vinland_Saga/35/11/
[reserved]

chilip

Quote from: NLZ on 2009-04-28, 20:24:49
Szerk:
Heh, ez a Vinland epic. :Kiraly:  Van benne pár király rajz. http://www.onemanga.com/Vinland_Saga/35/11/

jaja :D ez a legjobb oldal benne :D

Zen

Highschool of the Deaddel tudja vki h mivan? December vagy mióta nem láttam új részt. :/
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Draconire

Quote from: Zen on 2009-05-10, 16:32:42
Highschool of the Deaddel tudja vki h mivan? December vagy mióta nem láttam új részt. :/

Azt hozta google, hogy szünetel, mert a mangaka valami másba akar belekezdeni, és elvileg már hagyott így pár mangát véglegesen félbe.

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

NLZ

[spoiler][/spoiler]
Ez miből van? :D  Bár valsz hatalmas buziság az egész. :(
[reserved]

Zen

Onemanga-n elérhetővé tettek egy Request Manga opciót. Gyorsan fel is hívtam a figyelmüket Priestre. :x
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Én

Ma haverom WC-ből kijövet:
- A hugyozásról jut eszembe, 2 hónap múlva új Sundome.
:angyali:

NLZ

[reserved]


NLZ

[reserved]

Én


Zen

Egyszer olvastam egy mangáról, sajna nem emlékszem a címére, de hátha vkinek ismerős.
A sztori valahogy így ment, h a főszereplő loli (iirc, és asszem fekete hajú) unatkozik vagy ilyesmi, és felajánlják neki h magic girl legyen és levadászzon szörnyeket, de egy idő után elege lesz belőle, erre a "rendszer" elkezdi lelkileg kínozni és belezsarolni a munkába, különböző kozmikus horrorok legyőzésébe (amik gondolom még külön kínozzák őt). Mindfuck, horror, stb.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

NLZ

Air Geart olvassa valaki? 140-nél járok és erősen elbizonytalanodtam, 120nál kicsúcsosodott az idiótaság, aztán azóta a fejemet fogom minden fejezet végén. Ilyen lesz ezekután végig, vagy a mangaka észbekapott hamar?
[reserved]

Alkyra

Quote from: NLZ on 2009-06-11, 00:50:53
Air Geart olvassa valaki? 140-nél járok és erősen elbizonytalanodtam, 120nál kicsúcsosodott az idiótaság, aztán azóta a fejemet fogom minden fejezet végén. Ilyen lesz ezekután végig, vagy a mangaka észbekapott hamar?

Sajnos nem, egyre gyengébb lesz az egész. Ahol most tartunk az már teljesen szétcsúszott.
Továbbá aki igazán kemény lurkernek érzi magát az keresse már meg Nekem a Shakugan no Shana angol novella következő részeinek kiadásánák dátumait.
Én jómagam csak 2 novellát láttam a neten elérhető állapotban(japánnál már 21-nél tartanak...) viszont semmi információ arról, hogy folytatják-e, abbahagyták vagy csak szünetelnek a fordításban.
A segítséget előre is köszönöm.

Prof. William

Quote from: Draconire on 2009-05-10, 16:56:21
Quote from: Zen on 2009-05-10, 16:32:42
Highschool of the Deaddel tudja vki h mivan? December vagy mióta nem láttam új részt. :/

Azt hozta google, hogy szünetel, mert a mangaka valami másba akar belekezdeni, és elvileg már hagyott így pár mangát véglegesen félbe.

Én úgy halottam/olvastam hogy valamiért szünetet tart és akar új Mangát de ezt is folytatni fogja. Vagy ha nem akkor befejezi pár chapterben hogy mindenki boldog legyen. Mangát meg nem hiszem hogy hagyott félbe mert pár hentain kívül ez az első igazi hosszabb mangánja.

balu0

Sziasztok

Ajánlás kellene.

Olyan mangát keresek amiben a főhős vámpírrá vagy szörnyé válik, mindenképp komolyabb hangvételűt szeretnék. A lényeg hogy szenvedjen egy kicsit.

A másik ha esetleg létezik olyan amiben a főhős nem az a kifejezett jófiú.

Előre is köszi

NLZ

[reserved]

SaiyaGin


katz

Quote from: SaiyaGin on 2009-06-19, 09:55:04
Árnybíró?
+1
Berserk, Vampire Hunter D, (Death Note), Biomega, Vampire Princess Miu

NLZ

[reserved]


Zen

Egyikőtök nem emlékszik egy régebbi manga címére, ami arról szólt, h halászok talának egy faszit (vagy ilyesmi), aki leöli őket, majd átszáll egy luxushajóra, ahol szintén gyilkolásba fog, a hajó dekadens tulajának a retard fia eldönti h majd ő leöli, aztán 2-en szisztematikus népírtást folytatnak?
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1