Manga ajánlás, információs sarok

Started by kaoru, 2002-12-31, 14:53:15

Previous topic - Next topic

Fatal

Quote from: Zen on 2009-06-29, 12:05:32
Egyikőtök nem emlékszik egy régebbi manga címére, ami arról szólt, h halászok talának egy faszit (vagy ilyesmi), aki leöli őket, majd átszáll egy luxushajóra, ahol szintén gyilkolásba fog, a hajó dekadens tulajának a retard fia eldönti h majd ő leöli, aztán 2-en szisztematikus népírtást folytatnak?
Nem tudom mi ez, de DO WANT :zomg:
Some people like to kiss
Some people like to hug
Some lesbians like eating each others shit out of a cup
Some people say I love you
Some even shout it out
Some people puke semi-digested shit into each others mouths

Zen

Quote from: Fatal on 2009-07-02, 19:01:11
Quote from: Zen on 2009-06-29, 12:05:32
Egyikőtök nem emlékszik egy régebbi manga címére, ami arról szólt, h halászok talának egy faszit (vagy ilyesmi), aki leöli őket, majd átszáll egy luxushajóra, ahol szintén gyilkolásba fog, a hajó dekadens tulajának a retard fia eldönti h majd ő leöli, aztán 2-en szisztematikus népírtást folytatnak?
Nem tudom mi ez, de DO WANT :zomg:
Pedig fasza kis akció-horror-szerű-féle-volt, sokaknak tetszett itt fórumon.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Member

Valaki meg tudja nekem mondani, hogy a Zettai Karen Children manga és anime mennyiben tér el?

Zen

Annyit tudok h az anime áttér sötétebb hangulatúra, és hogy már lezárták. A manga az eredeti, meg hát még megy, uh én inkább azt ajánlom.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Member

Még két részem van az animéből, csak az érdekelt, hogy amott is ilyen hirtelen akartak-e sztorit csinálni belőle, de jól sejtettem, hogy nem.

chilip

mangában van sztori de nagyon lassan bontakozik ki.... már kezd körvonalazódni valami :D

NLZ

Nah most, hogy az xxxHolic Shunmuki ilyen nagy csalódás lett, elkezdtem olvasni a mangát az elejétől, már a 133. fejezetnél tartok. Érdekes ez a pár Tsubasa utalás, érdemes lenne néznem/olvasnom azt is, hogy mélyebb értelmet nyerjen az xxxHolic? Anno elkezdtem az animét, de vagy 2-3 rész után azt mondtam magamnak, hogy ez gyenge.
Konkrétan az nem volt világos, hogy a "másik" miért jött és hogy mit fizetett. Meg a most közelgő bajlós árnyak is a kis csapathoz köthető Yuuko szerint.
[reserved]

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Prof. William

Quote from: Fatal on 2009-07-02, 19:01:11
Quote from: Zen on 2009-06-29, 12:05:32
Egyikőtök nem emlékszik egy régebbi manga címére, ami arról szólt, h halászok talának egy faszit (vagy ilyesmi), aki leöli őket, majd átszáll egy luxushajóra, ahol szintén gyilkolásba fog, a hajó dekadens tulajának a retard fia eldönti h majd ő leöli, aztán 2-en szisztematikus népírtást folytatnak?
Nem tudom mi ez, de DO WANT :zomg:

A címe Blue Heaven. Az rajzolta ki a Alive(élni) -t is.

Más...

Hosszabb kimaradás után végre újabb manga fordítást fejeztem be. A Twins 2 része már tölthető az oldalamról! 

http://profwilliam.wordpress.com/

Jó olvasást!



Zen

Quote from: Prof. William on 2009-09-12, 01:19:09
Quote from: Zen on 2009-06-29, 12:05:32
Egyikőtök nem emlékszik egy régebbi manga címére, ami arról szólt, h halászok talának egy faszit (vagy ilyesmi), aki leöli őket, majd átszáll egy luxushajóra, ahol szintén gyilkolásba fog, a hajó dekadens tulajának a retard fia eldönti h majd ő leöli, aztán 2-en szisztematikus népírtást folytatnak?
A címe Blue Heaven. Az rajzolta ki a Alive(élni) -t is.
Ezer kösz. :smile:
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1


Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

NLZ

[reserved]

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

White SeeD

Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Alkyra

Quote from: Zen on 2009-10-16, 01:01:55
http://www.mangafox.com/manga/witch_hunter/v08/c038/
Ha a háttérkép egy manga, mi a címe? :D

Nem manga. Disgeae poén fanart...bár lehet, hogy Disgeae-ből van manga, ha már anime-t is csináltak belőle. Ki tudja. Most lusta vagyok utána nézni.:)

Zen

Quote from: Alkyra on 2009-10-26, 19:20:11
Nem manga. Disgeae poén fanart...bár lehet, hogy Disgeae-ből van manga, ha már anime-t is csináltak belőle. Ki tudja. Most lusta vagyok utána nézni.:)
Heh, van. :D Kösz.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Ginsei

Vampire Hunter D manga elérhető vhol a neten? Vagy talán máshogy van a japán címe, és azért nem találtam meg?

NLZ

http://www.onemanga.com/Buster_Keel/6/Credit/
Sokszor eszembe jutott, de sosem jutottam el odáig, hogy megkérdezzem: ez a kép honnan van?
[reserved]

Zen

Quote from: NLZ on 2009-11-08, 01:05:12
http://www.onemanga.com/Buster_Keel/6/Credit/
Sokszor eszembe jutott, de sosem jutottam el odáig, hogy megkérdezzem: ez a kép honnan van?
Tribal 12
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

NLZ

[reserved]

Dreamcleaver


"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS


chilip

QuoteLolicon Phoenix ( ロリコンフェニックス)
By: MATSUBAYASHI Satoru

Demographics: Shounen
Status: 3 Volumes (Complete)
Manga Details Page: http://mangahelpers.com/m/lolicon-phoenix
Raws: Volume 1
Translations: None
Scanlations: None

The Phoenix is a super-human ally of justice who works every day to protect the happiness of little girls. He is also an unemployed, half-naked, 26-year-old man who wears a bird mask. Since he has no job, he is free to spend all of his time following cute, lolita girls around in an effort to protect them from perverts. Not surprisingly, he is often mistaken for a pervert himself!

His favorite girl to protect is Mia, who is unknowingly the #1 ranked girl in the lolicon community. Will he be able to evade the police and protect the little girl he loves so much?

NLZ

Alkyra, írtad másik topicban, hogy az Excel Saga mangából már kinnvan 20 kötet angolul. Ezeket merre találhatom, vagy hol érdemes keresnem? Legtöbb, amit találtam, azaz első 4 kötet.
[reserved]

Alkyra

Quote from: NLZ on 2010-01-19, 02:41:19
Alkyra, írtad másik topicban, hogy az Excel Saga mangából már kinnvan 20 kötet angolul. Ezeket merre találhatom, vagy hol érdemes keresnem? Legtöbb, amit találtam, azaz első 4 kötet.

Többségét innen rendelheted: http://www.animebolt.hu/
Amúgy van ez a bolt is, a 19 és 20. kötetet itt vette meg a barátom:
Quote
Trillian

BUDAPEST - VII. KERÜLET
Rákóczi út 54. - RC Üzletház
Tel: 06 1 210 8377

NLZ

[reserved]

White SeeD

És még mennyire kiakadnál, ha meglátnád egyes emberek polcait, ahogyan a pénzt pazarolják :angyali:
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Junchi

Nem to'om, de én ezerszer jobban szeretek mangát könyv formában olvasni, mint a monitor előtt görnyedve...