Main Menu

Fanart

Started by SlEePwAlKeR, 2003-12-10, 16:34:12

Previous topic - Next topic

Baldy

Quote from: educikaNa ahogy ígértem berakok pár órai munkámat. Mivel ezek nem kis méretek (A/2, A/1) ezért fotózva lettek, hát elég gyér minõségben, de azt hiszem a lényeg látszik...

Medencecsont tûfilccel

Kollázs portrék

Niki portréja (osztálytárs)

Saori portréja (szintén osztálytárs...)

A Medencecsont tûfilccel  a kedvencem ezek közül, nem tudom megunni a nézését :) Ami érdekes benne, hogy kicsiben nézve a képet, olyan, mintha egy röntgen felvételt néznék :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

educika

Quote from: BaldyA Medencecsont tûfilccel  a kedvencem ezek közül, nem tudom megunni a nézését :) Ami érdekes benne, hogy kicsiben nézve a képet, olyan, mintha egy röntgen felvételt néznék :)

Te láttad élõben is, ugy azért jobb.
"I find it kinda funny I find it kinda sad that the dreams in which I'm dying are the best I've ever had..."

Danhibiki

Urd
#2132
Áhh, na poroljuk le ezt a thread-et!:)
Itt az egyik "alkotásom": Urd az Ahh! My Goddess!-bõl;) Remélem tetszeni fog nektek:)
http://www.kepfeltoltes.hu/051203/urd_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
[COLOR="DarkOrchid"]Ah! My Goddess! Powa...[/COLOR];)

Kvikveg

Alucard
A kepen nem Photoshopoztam semmit, csak scanneltem es kesz.
Mar 3 honapja nincs lelkierom befejezni...
A bal oldalt levo kezet leradiroztam, lehet, hogy jobb ha ugy ahogy van otthagyom, az eredetihez kepest ugyis torzult minden kicsit...
Szegeny animoni. Meg taborban kezdtem el neki... Azert Karacsonyra legkesobb meglesz. Kulonben harakiri.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Danhibiki

Quote from: KvikvegAlucard
A kepen nem Photoshopoztam semmit, csak scanneltem es kesz.
Mar 3 honapja nincs lelkierom befejezni...
A bal oldalt levo kezet leradiroztam, lehet, hogy jobb ha ugy ahogy van otthagyom, az eredetihez kepest ugyis torzult minden kicsit...
Szegeny animoni. Meg taborban kezdtem el neki... Azert Karacsonyra legkesobb meglesz. Kulonben harakiri.
Uhh, ez nagyon jól néz ki:) Nekem is van egy ilyen félig befejezetlen rajzom amin Sasuke,Naruto meg Sakura van rajta...Naruto meg Sakura kész van, de Sasuke-hoz nem füll a fogam:D
[COLOR="DarkOrchid"]Ah! My Goddess! Powa...[/COLOR];)

katz

Quote from: DanhibikiÁhh, na poroljuk le ezt a thread-et!:)
Itt az egyik "alkotásom": Urd az Ahh! My Goddess!-bõl;) Remélem tetszeni fog nektek:)
http://www.kepfeltoltes.hu/051203/urd_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Az orra és a szája nagyon lent van, egyébként jó

Danhibiki

Quote from: katzAz orra és a szája nagyon lent van, egyébként jó
Köszönöm a kritikát igazad van:), de mentségemre szóljon, hogy a kép nem scannelve van, hanem csak úgy fényképezve és némileg romlottak az arányok...:D
[COLOR="DarkOrchid"]Ah! My Goddess! Powa...[/COLOR];)

katz

Quote from: DanhibikiKöszönöm a kritikát igazad van:), de mentségemre szóljon, hogy a kép nem scannelve van, hanem csak úgy fényképezve és némileg romlottak az arányok...:D
:) A miatt a száját alig látni
Még néhány észrevétel:
- a keze egy kicsit bumszli forma, ajánlásaim: vagy a bal oldalát vedd kevésbé ivessé, vagy a csuklóját keskenyebbre, hogy lehessen látni az alkar "szükülését"
- elöl a kulccsonttja (?) túl konturos és kedvesemet elnézve, középre lejtõnek kellene lennie.
- bal melle kicsit nagyobb és ekkora kivágásnál, már látszódna a mellbimbója is.

Danhibiki

Quote from: katz:) A miatt a száját alig látni
Még néhány észrevétel:
- a keze egy kicsit bumszli forma, ajánlásaim: vagy a bal oldalát vedd kevésbé ivessé, vagy a csuklóját keskenyebbre, hogy lehessen látni az alkar "szükülését"
- elöl a kulccsonttja (?) túl konturos és kedvesemet elnézve, középre lejtõnek kellene lennie.
- bal melle kicsit nagyobb és ekkora kivágásnál, már látszódna a mellbimbója is.
Köszi az észrevételeket, szerintem ehhez a firkálmányhoz már nem fogok hozzányúlni, de ha megint rajzolásra vetemedek akkor ezekre a dolgokra odafogok figyelni;)
[COLOR="DarkOrchid"]Ah! My Goddess! Powa...[/COLOR];)

katz

Quote from: DanhibikiKöszi az észrevételeket, szerintem ehhez a firkálmányhoz már nem fogok hozzányúlni, de ha megint rajzolásra vetemedek akkor ezekre a dolgokra odafogok figyelni;)
Postold nyugodtan azt is, szivesen kritizálok és most már van modellem is, akirõl a mintát venni tudom :D
Szvsz érdemes lenne javitani a rajzot. kis munkával sokat javulna...

Danhibiki

Quote from: katzPostold nyugodtan azt is, szivesen kritizálok és most már van modellem is, akirõl a mintát venni tudom :D
Szvsz érdemes lenne javitani a rajzot. kis munkával sokat javulna...
Na akkor még meglátom, hogy mi lesz Urd sorsa!:) Ha haladok vele valamit akkor azt közzéteszem.
[COLOR="DarkOrchid"]Ah! My Goddess! Powa...[/COLOR];)

Kvikveg

Kesz van Alucard.
Kepek.
Eredeti
Alig kesz (Augusztus)
Fejlodik (December)
Kivegezve (Januar)
Szoftvert ra, hogy fekete legyen!

Mondtam mar, hogy uuutalom ezt a kiirast?
"Error: No verification code on record - it probably timed out."
Ha ma 20szor nem lattam, akkor egyszer se. :mad:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Necrid^

Quote from: KvikvegKesz van Alucard.
Kivegezve
Szép munka :cool:
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Mattanja

Quote from: KvikvegSzoftvert ra, hogy fekete legyen!
Jó lett. :jee: Pedig Hellsing...
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Xaga

Király lett.
Én is akarok tudni igy rajzolni :bruhuhu:

Yakumo

Quote from: KvikvegKesz van Alucard.
Kepek.
Eredeti
Alig kesz (Augusztus)
Fejlodik (December)
Kivegezve (Januar)
Szoftvert ra, hogy fekete legyen!

Mondtam mar, hogy uuutalom ezt a kiirast?
"Error: No verification code on record - it probably timed out."
Ha ma 20szor nem lattam, akkor egyszer se. :mad:
Köszönöm! Shiroi: Jó, MERT Hellsing:D Basszus hát ez tényleg nagyon jó! Profi munka és kész:hail: Miért nem tetszik elmenni rajzolónak? A tehetséged megvan hozzá:jee:  Képgaléria: sajna én is úgy vettem észre gyakran sza*axik:( De ha a Reply gomb megnyomása után, mielõtt bármit csinálnál nyomsz egy Frissitést és így submitelsz miután megadtál mindent, akkor nekem sosem b*sz*kodott. Máshogy viszont mostanában szinte mindig, de ez a módszer bevált;)

Kupo

Kvikveg nagyon jó lett Alucard.Grat hozzá! :D

Danhibiki

[COLOR="DarkOrchid"]Ah! My Goddess! Powa...[/COLOR];)

Kvikveg

Koszi mindenkinek! :)

Mar csak animoni reakciojat varom, remelem megkapta rendben.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Komplikato

Ez egy kivülálló (értsd. nem USteam-es és külföldi) csapat által készített kis videó, ami fõleg robotos-animem kedvelõknek tetszhet. (Semmi extra, semmi történet, kitalált reklám valamirõl ...)
http://video.gprime.net/media/video/robotpoliceofficer.wmv
Remélem tetszeni fog.
"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide) 

Araki

#2150
Ezeket meg én rajzoltam. Én se photoshoppolok, csak scanneltem.
Lime és Envy
Envy síel az Alpokban
Envy
Dirty Pair (:))

Member

Ahogy még nem láttuk õket:
Envy by Araki
Xelloss by Member

Araki

NEM IGAZ? HOGY A KUTYA NEM KÉPES EBBE A =/%%/!=// TOPICBA BEÍRNI!!!!
Minden esetre, reszkessen a világ, mert Kirika és Araki úgy döntöttek, hogy folytatják a fél éve félbehagyott képregényüket, a "The Legendary Stone"-t!
Egy kis ízelítõ:
Kira and Kee Jae

Kirika

Quote from: ArakiNEM IGAZ? HOGY A KUTYA NEM KÉPES EBBE A =/%%/!=// TOPICBA BEÍRNI!!!!
Minden esetre, reszkessen a világ, mert Kirika és Araki úgy döntöttek, hogy folytatják a fél éve félbehagyott képregényüket, a "The Legendary Stone"-t!
Egy kis ízelítõ:
Kira and Kee Jae
Araki én egyszer megharapgállak,de úgy hogy ihaj!Legyalább letisztíthattad volna
a képet!!!:grrr:

Araki

Quote from: KirikaLegyalább letisztíthattad volna a képet!!!:grrr:
Én megpróbáltam... bocs... félek... de ha Kee Jae jó lett (mert az lett) akkor miért sírsz? Ne félj, a kutyát sem érdekli...

Kirika

Quote from: ArakiÉn megpróbáltam... bocs... félek... de ha Kee Jae jó lett (mert az lett) akkor miért sírsz? Ne félj, a kutyát sem érdekli...
A kutyát neeeeeeeeeeeeem!De engem igön!!!De  nem haragszom!!!:muhahah:

Araki

Ha valamihez értesz, akkor hirdesd. Ez az én mottóm. Meg egyszer gomen.

Kirika

Quote from: ArakiHa valamihez értesz, akkor hirdesd. Ez az én mottóm. Meg egyszer gomen.
Akkor a testemet is hírdethetném!De nem teszem , mert okos vagyok!:hahaha:

Member

Úgysem nézi meg senki meg nem is lett olyan hûdejó, de ettõl függetlenül belinkelem:
Automailers

Didico

Quote from: MemberÚgysem nézi meg senki meg nem is lett olyan hûdejó, de ettõl függetlenül belinkelem:
Automailers


És ez vajon h jutott eszedbe?
Egyébként marha jó lett! Nana!


Aki szereti az FMA-t látogassa meg az oldalam.^^