Main Menu

Fanart

Started by SlEePwAlKeR, 2003-12-10, 16:34:12

Previous topic - Next topic

Shock12

A most felkerült rajzok megint csodálatosak... Művésznőére persze megint nem találom a szavakat, a CGvel kapcsolatban mindenképpen ajánlok rétegeket kezelni képes programot (Canvas ingyen, Photoshop, Paint Shop Pro már nem annyira... ^^). Csodákat lehet művelni, az áttetszősség mértéke pedig változtatható a réteg jellemzői között (úgy, mint a színszűrés) ;)

noriko

Nem igazán anime....de saját, tehát ezennel bemutatom itt is:
 
az aláírásom!! :D
"I wish I could, but I don't want to."

Saori

Quote from: norikoNem igazán anime....de saját, tehát ezennel bemutatom itt is:
 
az aláírásom!! :D

Nagyon cukor :D
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Vóbert

Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Vóbert

Quote from: SaoriŐ szokása terelgetni az újoncokat a bemutatkozáshock topic fele :D
Ja és rajz, hogy ne legyek mindig :_off:
Kalóznéni

Tudom ;) De most nincs itt... gondoltam jó juhász leszek én is ;)

Ja és a kalóznéni fenomenális... ez festék? Mert ahogy nézem nem ceruza...
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Vóbert

Quote from: SaoriHa lusta vagyok előkotorni a tabletet a fiókból akkor egérrel :D De amúgy tablettel rajzolom meg (azt is open canvasaban általában) vagy a másik eshetőség amikor ceruzával megrajzolom, aztán kihúzom fekete tussal, scan és utána open canvas, photoshop:)

Ok, akkor most már megvan a válasz a kérdésemre ;) Nekem még egy egyenes vonalat is nehezemre esik húzni, nemhogy ilyen domborulatok kerüljenek ki a kezem közül ;)
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

.Attila

Asszem itt keményen beindult a GIRLPOWER! :D

Vóbert

Quote from: TriviAsszem itt keményen beindult a GIRLPOWER! :D

Én is úgy látom :) ;)
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

ignus

Quote from: TriviAsszem itt keményen beindult a GIRLPOWER! :D

Nembaj! Ha ilyen képek repkednek itt.... :D Meg amúgy sem!
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Aka-shi

QuoteNembaj! Ha ilyen képek repkednek itt....  Meg amúgy sem!

Csatlakozom! Amíg nem válik belöle offtopic a körömfestésről:D

Feldin

Quote from: ignusGrat Oriya!!!

Saori.... hát nem is tudom hogy mit mondjak... NAONÁAT!!!

Bezony. Grat grat Orya!!!
És nagy grat Saori!!!!!    
Szuper!!!!
:hail:
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Feldin

Quote from: KvikvegSaori: jó tócsalépője van!  :lol:

Saori már lebukott: OpenCanvas, és Photoshop van a bűvésztárában. Meg egy jó adag gyakorlat, meg... meg...

Najó, én se leszek teljesen off: OpenCanvassal nekiálltam szórakozni:
szív
Van és Hitomi mégegyszer
Az utóbbinál az eredeti ceruzarajz alá bűvészkedtem be a színeket.
Megj: nem az én rajzom! Csak színeztem.

Lehet hogy már mondtátok, sőt az is hogy én kérdeztem de mi az az Open Canves és honnan lehet beszerkálni?
No, én még csak a látom és közben másolom szinten vagyok de felrakok majd nektek vmit.
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Feldin

Quote from: ignusNembaj! Ha ilyen képek repkednek itt.... :D Meg amúgy sem!
Egyetértek! :D
Aka-shi-val is! A körömfestés résszel :D
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Saori

Quote from: FeldinLehet hogy már mondtátok, sőt az is hogy én kérdeztem de mi az az Open Canves és honnan lehet beszerkálni?
No, én még csak a látom és közben másolom szinten vagyok de felrakok majd nektek vmit.

OpenCanvas
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Feldin

Quote from: SaoriOpenCanvas
Köszi!
Ha lesz nálam cd letöltöm. Vagyis vszínű pénteken.
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Freyja

Quote from: FeldinBezony. Grat grat Orya!!!
És nagy grat Saori!!!!!    
Szuper!!!!

Csatlakozom :D

Freyja

Quote from: SaoriHa lusta vagyok előkotorni a tabletet a fiókból akkor egérrel :D De amúgy tablettel rajzolom meg (azt is open canvasaban általában) vagy a másik eshetőség amikor ceruzával megrajzolom, aztán kihúzom fekete tussal, scan és utána open canvas, photoshop:)

/me előáll egy erősen laikus kérdéssel: ...mi az a tablet?  :rolleyes:

Bruce

Na, megint elment egy fél délelőttöm, mire minden képet leszedtem :) Naggyon jók! Ezeken felbuzdulva szedtem le az Open Canvast... Csak nekem ilyen, vagy másnál is mindenféle izék vannak a szövegek helyett a menüben??? Olyan, mintha hibás lenne a progi :(

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Soridan

Quote from: SaoriŐ szokása terelgetni az újoncokat a bemutatkozáshock topic fele :D
Ja és rajz, hogy ne legyek mindig :_off:
Kalóznéni

/me a tengerekről kezd el álmodozni (na meg egy kalózhajóról és a fenti 'kellékről')

Többiek is grat'.

A tablet meg olyan bigyó, ami tábla alakú, és szépen ráírva-rajzolva a gép mindenféle érdekes manővereket generál pixelekből meg miegymásból a monitoron, ne? (Szóval elektronikus rajztábla, nemde? )
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Saori

Quote from: Bruce579Na, megint elment egy fél délelőttöm, mire minden képet leszedtem :) Naggyon jók! Ezeken felbuzdulva szedtem le az Open Canvast... Csak nekem ilyen, vagy másnál is mindenféle izék vannak a szövegek helyett a menüben??? Olyan, mintha hibás lenne a progi :(

Nem hibás csak nem angol nyelvű, hanem japán de az hamar orvosolható :) Itt a megoldás :) Váltsd át angolra így

Freiya: a tablet az egy amolyan tábla+ egy ceruza/toll szerű valami..tehát olyan érzést kelt mintha simán papírra rajzolnál, csak amit rajzolsz az a tábla helyett a monitoron jelenik meg :)
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Bruce

Quote from: SaoriNem hibás csak nem angol nyelvű, hanem japán de az hamar orvosolható :) Itt a megoldás :) Váltsd át angolra így

Freiya: a tablet az egy amolyan tábla+ egy ceruza/toll szerű valami..tehát olyan érzést kelt mintha simán papírra rajzolnál, csak amit rajzolsz az a tábla helyett a monitoron jelenik meg :)
Igen, már rájöttem... kíváncsi vagyok mi lesz a nóta vége :)

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Feldin

Quote from: Bruce579Igen, már rájöttem... kíváncsi vagyok mi lesz a nóta vége :)
Az hogy megtudod az árát :D
Többet már nem is fog érdekelni :)
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Aka-shi

Reading...
........
........
Downloading...
.................
Being Happy...
....
....
:D...

Bruce

Quote from: FeldinAz hogy megtudod az árát :D
Többet már nem is fog érdekelni :)
:confused: Hö? Mi va'? Ez most hogy jött ide?

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Cobra

Gondolom a Tablet árára gondolt.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Freyja

Quote from: Saoria tablet az egy amolyan tábla+ egy ceruza/toll szerű valami..tehát olyan érzést kelt mintha simán papírra rajzolnál, csak amit rajzolsz az a tábla helyett a monitoron jelenik meg :)
Micsoda technikai vívmányok vannak a világban :D Nekem úgy tűnik marad a papír-ceruza.
Saori: van olyan rajzod fent amit ezzel csináltál?

Saori

Quote from: FreyjaMicsoda technikai vívmányok vannak a világban :D Nekem úgy tűnik marad a papír-ceruza.
Saori: van olyan rajzod fent amit ezzel csináltál?

Nagyon shock :D Pl ez a kalóznéni ;) De az összes cg-m ezzel csinálom :)
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Freyja

Quote from: SaoriNagyon shock :D Pl ez a kalóznéni ;) De az összes cg-m ezzel csinálom :)
Ahhha :D Köszi! Akkor ezt a kalóznénit jobban megnézem magamnak  :rolleyes:

Feldin

Quote from: CobraGondolom a Tablet árára gondolt.
Bezony, de úgy néz ki én értettem félre vmit.
Thx Cobra hogy mindig magyarázod a hozzászólásaim :D
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Kvikveg

#1379
En betelefonaltam par hete egy Bp-i boltba, ott egy Wacom Graphire 3 volt emlekeim szerint kb 26 000. Azaz a legkisebb, ami mar nyomaserzekeny.
http://www.codra.hu/arlista/codra-wacom_040506.htm

De ha az ember elnez a wacom honlapjara es szembesul a mar picivel jobbak araval, akkor lefordul a szekrol.  :grrr:
Ja es az akciosoknal van a Graphire2 hasznalt potom aron, aminek egeszen addig orultem, amig ki nem derult, hogy csak a lapot adjak ennyiert, toll nincs hozza /se eger, de az nem is erdekel/.

Megj en most egy kolcson Intuos2-t hasznalok, az ugyanaz a meret, de doleserzekeny is, bar meg nem vettem eszre, hogy ez latszana...
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.