Ez nagyon lol :DD - Archive #1 - 2003-12 - 2006-03

Started by SlEePwAlKeR, 2003-12-14, 17:20:14

Previous topic - Next topic

HVp213

#3090
Quote from: MohaHVp213: Kicsit modrbid vicc, de azért jó.

És egy hangulatos kis játék.. Egyszerû, de mókás, és nekem a zenéje is tetszik. :)
Ezzel arra célzol, legközelebb tartsam magamba a hasonló "morbid" viccet?  :(

Ezúton is elnézést ha valaki úgy érzi nem ide való (szóljon és moderálom magam, s leveszem)


A játék viszont kegyetlenség...  :haha:  kinzod vele a jónépet  :jee:
Ezen az oldalon a legjobb game :p: Love Hina (Ha jól emléxem régebben valamelyik threadbe már volt erröl szó)
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

katz

Quote from: HVp213Egy új lelkész...
:lul: Ez nagyon jó

Moha

#3092
Quote from: HVp213Ezzel arra célzol, legközelebb tartsam magamba a hasonló "morbid" viccet?  :(
Nem, jöhetnek nyugodtan, csak megjegyeztem, hogy kicsit morbid vicc. :)
Quote from: HVp213Ezen az oldalon a legjobb game :p: Love Hina (Ha jól emléxem régebben valamelyik threadbe már volt erröl szó)
Jaja, még én ajánlottam a többieknek. Király kis játék!
Ha ismersz még hasonló Love Hina játékokat, oszd meg velünk! :)

Rounin

Quote from: HVp213Ezzel arra célzol, legközelebb tartsam magamba a hasonló "morbid" viccet?  :(

Ezúton is elnézést ha valaki úgy érzi nem ide való (szóljon és moderálom magam, s leveszem)

Volt már pár morbid vicc (jómagam is elkövettem beírásukat^^ ) de nem moderálta még senki o.O Magam részérõl szerintem jöhet, ha nem kifejezetten támadó jellegû :] Legfeljebb édesanyád fog csuklani gyakran a buzgó modik miatt^^

(de ha katz nem tiltakozott miatta, akkor jöhet még ilyen :D (bocs katz, hogy mumusnak állítalak be^^ de hát mittom..egyházi dolog, nevedhez kötöm :p ) )

HVp213

#3094
Moha, Rounin: Kössz skacok akkor az engedéjetekkel folytatom... :p
Moha: Sajna nem tudok pedig kerestem (bár mintha rémlene abból az idõbõl 1 hentai-os beütésû LH game de már nem tudom hol találtam, de az is lehet csak képzeltem mert akartam találni :p :hehe:  )
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

katz

Quote from: Rounin(bocs katz, hogy mumusnak állítalak be^^ de hát mittom..egyházi dolog, nevedhez kötöm :p ) )
np. Az egyházi dolognál én mindig Damnatusra aszociálok, mert õ védte oly nagyon a buzipapos pedo bagázst :rolleyes:
Quote from: HVp213Moha: Sajna nem tudok pedig kerestem (bár mintha rémlene abból az idõbõl 1 hentai-os beütésû LH game de már nem tudom hol találtam, de az is lehet csak képzeltem mert akartam találni :p :hehe:  )
Meg tudom érteni :rolleyes: De ha véletlenül rátalálsz, nyugodtan ird meg nekünk is :D

Rounin

OMG! Bubbles? :lol: :rotflol: ... ez már sok ^^

HVp213

#3097
Quote from: RouninOMG! Bubbles? :lol: :rotflol: ... ez már sok ^^

Nem találtam gamet de itt egy újabb vicc (azt mondták mehet a morbid lehet ez már sok... majd eldöntitek):

Angol gyorstalpaló, kifejezetten haladóknak.

Ha kólát akarsz megrendelni, akkor mondd: GIMI E KÓK
Ha kávét és süteményt akarsz, akkor: KOFÍ END DÓNAT
Ha fáj valamid, akkor: FAK
Ha az üzletben látsz valami nagyon drágát, akkor: FAK
Ha valaki megtámad téged, akkor: FAK
Ha látsz egy szép lányt az utcán, akkor: VATA FAK
Ha valaki azt mondja neked, hogy: FAK,
erre megfelelo válasz: FAKJU TUU
Ha elveszíted az irataid, akkor: ÁJ LOSZT MÁJ FAKING PÉJPERSZ
Ha hálni akarsz valakivel, akkor: AJ UANA FAK WIT JÚ, avagy: HÁJ, KEN ÁJ
FAK

Ha keresel egy taxit, akkor: HAV TU GET A FAKING KAB
Ha valami nem m"uködik, akkor: FAK DET SIT
Ha valaki idegesít téged, akkor: ÁRJÚ FAKIN WIT MI?
Ha ez nem elég, akkor: VAT DA FAK JÚ WONT?

[Zárójelben a magyar fordítás]
Amikor egy öreg néni kér, hogy segítsd át az utca másik oldalára, akkor: -
ÁR JÚ FAKIN SZTJUPID BICS? [Persze! Természetesen!]

GIMI E KILÓ FAKIN EJPLSZ, MADAFAKA [Kérek egy kilót abból a szép almából]

Mikor kérik a jegyet ellenorzésre: - ÁR JÚ FAKING KRÉJZI ESZHÓL?
[Természetesen, tessék, itt van!]

Mikor egy dugóban állunk és vitatkozunk a közlekedésben résztvevo másik
személygépkocsivezetovel:
- VAN MÓR WÖRD END ÁJL GET JOR FAKIN ESZ AUT FROM DA KÁR END FAK AP HÍR JÚ
NESZTI MADAFAKIN BICS! [Kérem, ne legyen ideges, mert ez nem segíthet a
helyzeten!]

Amikor valami rossz történik: - OU SIT, FAK FAK FAK FAK FAAAAAAAK! [Azt a
mindenit!]

Amikor egy hajléktalan pénzt kér toled: - GET DA FAK AUT OF HÍR BIFÓR ÁJL
KIK JÓ MADAFAKING SIT ASZ [Bocsánat, de nincs apróm]
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Ramiz

#3098
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Raggie

Az angolos már volt de mégegyszer is jóóóó! :D

Jópofa ruha cetli !

Szalacsi meg RULZ!! :jee:  :lul:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

HVp213

Quote from: RamizMár volt, amúgy Kreténben láttam, de lehet, hogy régebbi náluk is.

Szalacsi mint... #1.(nem lövöm le a poént)
Szalacsi mint... #2.(nem lövöm le a poént)
Szalacsi mint... #3.(nem lövöm le a poént)
Szerencsétlent teljesen kifigurázzák... :( (mondjuk nem bánom mert jókat röhöghetek rajta  :D :__devil: )
Quote from: Raggie GordonAz angolos már volt de mégegyszer is jóóóó! :D

Jópofa ruha cetli !
Erre meg nem lehet mit mondani magyar termék... :lul: :lol:


Ez lehet már kicsit elcsépelt, de hátha még valaki nem ismeri:

- Szia Drágám, itt Apu ... Anyu a közelben van?
- Nem, Apu. Anyu fent van a hálószobában Frank nagybácsival.
- De kicsim, neked nincs is Frank nagybácsid!
- Dehogy nincs, és éppen fent van anyuval a hálószobában.
- Uhh, rendben, szóval ... figyelj rám drágám. Tedd félre a telefont,
szaladj fel, kopogj az ajtón és kiabáld Maminak és Frank bácsinak,
hogy Apu autója épp most állt meg a ház elõtt.
- Ok, Apu!
Pár perc múlva a kislány visszatér a telefonhoz.
- Azt tettem, amit mondtál Apu!
- És mi történt? - kérdi Apu.
- Hát, ... Anyu nagyon megijedt; ruha nélkül kiugrott az ágyból és
sikítozva elkezdett rohangálni, aztán megcsúszott a szõnyegen és
legurult a lépcsõn. Azóta nem mozdul.
- Jaj ne ... és mi van Frank bácsival?
- Õ is kiugrott az ágyból ruha nélkül és õ is nagyon ijedt volt; aztán
kiugrott a hátsó ablakon át a medencébe ... de biztos elfelejtette, hogy
a múlt héten leengedted a vizet, hogy ki tudd takarítani. Így a medence
aljára zuhant és azóta nem mozdul.
- Medence?????? Ez nem a 497-7039-es szám?
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Raggie

#3101
:eeek: Jujjjjj.... ezek már szinte fájnak!

Kinek mennyit ér egy pénzérme a földön:a végén mint a hangyák! : )
Bazze: cigizõ csimpánz!
funni tenisz reklám!
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Rounin

-Miért van a kacsáknak lapos talpuk?
-Hogy könnyebben el tudják taposni az égõ erdõtüzet.
-És miért van az elefántoknak lapos talpuk?
-Hogy könnyebben el tudják taposni az égõ kacsákat.

Két rendszergazda kajál a teremben. Az egyik Chio Chipset eszik, a másik NVIDIA Chipset.

Este alszik a házaspár, egyszer csak egy csattanás az ablakon és egy betörõ elõttük.A betörõ odaugrik a nõhöz.
-Mi a neved?
-Erika.
-Erika???? Ó nem tudnék egy olyan nõt megölni aki az anyám nevét viseli.
Odaugrik a férfihoz.
-Mi a neved?
-Dávid ,de a barátaim csak Erikának szólítanak.

Oreg neni elmegy az orvoshoz:
-Doktor ur, hogyis hivják azt a nemet urat aki otthon mindig eldugja a dolgaimat?
-Alzheimer, néni, Alzheimer...

Anya, miért van olyan kevés haj az apa fején?
-Azért fiam, mert sokat gondolkodik.
-És neked miért van olyan hosszú hajad?
-Tudod mit, fiam?! Inkább edd meg a reggelidet

Ha majd lesz gyerekem, veszek egy ikerbabakocsit, és azt mondom majd neki, hogy volt egy ikertestvére, de nem fogadott szót... <--- :lol:

HVp213

#3103
Quote from: Raggie Gordon:eeek: Jujjjjj.... ezek már szinte fájnak!
Azok a jók...  :jee:
Quote from: Raggie GordonKinek mennyit ér egy pénzérme a földön:a végén mint a hangyák! : )
Mit vársz tõlük hiszen csak emberek... :p
Amúgy meg nem vices velem is eljátszották már 1X... :lame:

Quote from: Rounin-Miért van a kacsáknak lapos talpuk?
-Hogy könnyebben el tudják taposni az égõ erdõtüzet.
-És   (...)  egy ikerbabakocsit, és azt mondom majd neki, hogy volt egy ikertestvére, de nem fogadott szót... <--- :lol:
Ezek közt is akad 1-2 fájdalmas poén :p :lol:-t neki
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

HVp213

Quote from: White SeeDLH game:
Etto, mást is tudnak ezek a lányok, vagy direkt mindegyik rámvadászik?
Nem igaz mindenki utál, pedig még csak most kezdtem...
Hááát igen! Sokat kell velük beszélni... (lehetõleg a jó válaszokat add meg)!
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Raggie

Riszpekt Rouninnak!! :lol:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

HVp213

Quote from: White SeeD:confused:

Aham, talán nem kelett volna már az elején beszólni Motoko-nak:D
Másodjára már megy.
Csak azt nem értem, hogy a francba tudom fenntartani a HP-m, miközben egy beszélgetés alatt lemegy 0-ra?   :confused:
Valaki. Help!
Naja ha Motokot nem tudod legyõzni ne nagyon szólj be neki... :p
Menj el az egyetemre s szerezz még HP-t meg ott lehet a craft-ot is növelni meg 1 kis IQ-hoz is juthatsz.
Ha meg menet közbe akarsz HP-t növelni alvás nélkül menj a fürdöbe pihizni...
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Raggie

Quote from: White SeeDHelp!
Hát igen! A nõi lélek sohasem volt egyszerû egy férfi számára! :D (egyébként nekem is ez a problémám!)
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

HVp213

#3108
Quote from: White SeeDAzzal nem is lenne gond. Itt meg pláne:) Támadást hol lehet tanúlni? Bemásztam a tréning centerbe, de rommávertek. Ezzel a 2 támadással nem sokra megyek...
Ott nem csak verekedni lehet! HP-t lehet venni 100$! Az erõt meg magic-ot 50HP-ért lehet szerezni ugyanott! Ha eléggé megerõsödtél akkor menj harcolni, ha gyõzöl kapsz új támadást!
Quote from: White SeeDEz a Hp meg nagyon zavar. 2 szer beszélek azt még dél sincs. Lmegyek a fürdõbe, 4 szer fürdök, hogy tudjak dumálni még valakivel, de már késõ van azt ha zaklatom õket simán leszednek.
Nem kell mindig beszélgetésbe keveredni! bal oldali gombbal el tudod kerülni õket (beszélgetés legelején egy nyilacska a bal oldalt ami jobbra mutat)
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Raggie

Love Hina flash játék fanatikusait hallhatták! :D :hehe:  :__devil:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Moha

Quote from: Raggie GordonLove Hina flash játék fanatikusait hallhatták! :D :hehe:  :__devil:
Hé! Stipi-stopi, az én vagyok! :D
Quote from: White SeeD(Nem vagyok pedofil. De tényleg)  :lazza:
Én meg - természetesen - Shinobuval kezdtem. :)
Szerintem amúgy egybegyúrhatnád a postjaidat, hülyén néz ki, hogy 2-2 van egymás alatt.
Meg ne itt offoljuk: válaszoltam neked az offtopicba, olvasd el, menjünk át oda.

Raggie

#3111
huhúú: barátok között is szívás!

IRTÓLOL TÁNCTANÍTÓMOZI:nem semmi a csóka :) a legjobbak a mozdulatok nevei jobboldalt!
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

TurboK

Quote from: White SeeD(Nem vagyok pedofil. De tényleg)  :lazza:
peeersze, csak türelmetlen, ugye? Megértem, én se tudom megvárni amig felnõnek...

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

Moha

Kicsit morbid vicc:
Paraszt bácsika bemegy a gazdaboltba, hogy valami irtószert vegyen, mert hemzsegnek a magtárban a patkányok. Az eladó vakarja a fejét:
- Sajnos a vegyszerbõl kifogytunk, de itt van ez a fapatkány, vegye meg, rakja be a magtárba, meglátja hatásos.
A bácsika szabadkozik, de végül rááll az üzletre, próba szerencse. Hazaviszi a fapatkányt és berakja a magtárba. Másnap reggel látja, hogy az összes patkány ott hever döglötten a fapatkány körül. Fogja magát, visszamegy a gazdaboltba, megköszöni az "irtószert", majd még hozzáteszi:
- Facigány nincs véletlenül? :lul:

HVp213

#3114
Quote from: Raggie Gordonhuhúú: barátok között is szívás!

IRTÓLOL TÁNCTANÍTÓMOZI:nem semmi a csóka :) a legjobbak a mozdulatok nevei jobboldalt!
:lol:
Quote from: MohaKicsit morbid vicc:
Paraszt bácsika bemegy a (...)
:lul:
Ez nem morbid! nagyon kis muris vicc :__devil:

A skót anyuka megy haza a vásárlásból és meglátja, hogy a kertben fia
a barátját rugdossa.
- Kisfiam mit csinálsz?!!!!!! Tegnap vettem az új cipõdet!!!!


Pistike lábatlankodik a konyhában, és anyukája, hogy megszabaduljon
tõle, mondja neki hogy menjen át a szomszéd telekre ahol építkeznek,
és figyelje a munkásokat. Pistike át is megy, és mikor este hazajön,
kérdezi tõle anyukája, hogy tanult-e az építõktõl valamit?
- Hát, - kezdi Pistike - elõször is fel kell tenni azt a rohadt ajtót. Ha az a
f*sz ajtó nem zár pontosan, le kell a k*rva anyjából reszelni egy
p*naszõrnyit hogy abba a kib*szott keretébe férjen.
A mamája megrökönyödve hallgatja. Nagyon bemérgesedik és szétnéz,
mivel verhetné meg Pistikét. Ekkor jut eszébe, hogy ott van egy hosszú
telefonzsinór amivel elverheti.
- Pistike, - kiabál vele - majd én megmutatom neked, hogy így nem
szabad beszélni, hozd ide rögtön azt a telefonzsinórt!
Erre Pistike:
- A f*szt, az a matávosok dolga!
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

katz

Quote from: HVp213Pistike lábatlankodik a konyhában,...
Ezt ismerem, de az én változatom nem volt ennyire értelmetlen. Telefonzsinórral gyereket verni? :wtf:

HVp213

Quote from: katzEzt ismerem, de az én változatom nem volt ennyire értelmetlen. Telefonzsinórral gyereket verni? :wtf:
Hát ez van... (így kaptam én is) Tiedbe mivel akarja nevelni?


Négy férfi elment golfozni az egyik délután. Miután végeztek, az egyik
elindult, hogy rendezze a számlát. A másik három elkezdett beszélgetni
a fiaikról.
- Az én fiam építkezési vállalkozó.
Olyan sikeres, hogy az egyik barátjának adott egy házat ajándékba. -
mondta az elsõ.
- Az enyém autóügynök. Már 3 városban van ügynöksége. Annyira
megy neki, hogy a múltkor adott az egyik barátjának két Mercédeszt.
- A fiam bróker. - mondta a harmadik. - Annyira sikeres, hogy egy
hatalmas részvénycsomagot adott az egyik barátjának.
Mikor a negyedik férfi is csatlakozott hozzájuk, õt is megkérdezték, mit
csinál a fia.
- Az én fiam homoszexuális. Nem vagyok túl boldog emiatt, de biztos jó
lehet, mert a három legutolsó barátja adott neki egy házat, két autót,
és
egy hatalmas részvénycsomagot.
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

katz

Quote from: HVp213Hát ez van... (így kaptam én is) Tiedbe mivel akarja nevelni?
Fogalmam sincs, illetve nincs kedvem elõkeresni a 3Megás txt fájlból
Quote from: HVp213Négy férfi elment golfozni az egyik délután...
Ez jó. :lol: Asszem kezdek túl öreg lenni, ezt is ismertem... :(

Rounin

#3118
Ha már morbid viccek :rolleyes: :

Férfi enyhén (nagyon) részegen tántorog hazafelé éjnek évadján, mikor azon kapja magát józanodófélben, hogy a temetõn visz keresztül útja. Most már mindegy, úgyis rövidebb erre, hát halad tovább. Egyszer csak észreveszi, hogy az egyik sírdomb tetején egy másik férfi vadul szeretkezik egy nõvel. Nem tehet róla, de megkívánja, odabotorkál hát és vállon veregeti az illetõt:
- Te haver... nem adnád kölcsön a nõdet egy pár percre?
Mire az fel sem nézve odalök egy ásót:
- Nesze, áss magadnak te is!

:p

Edit: Négy férfi ... :lol: Aranyos

HVp213

#3119
Quote from: katzFogalmam sincs, illetve nincs kedvem elõkeresni a 3Megás txt fájlból

Ez jó. :lol: Asszem kezdek túl öreg lenni, ezt is ismertem... :(
Nem az számít... (nekem már csak 6 évem van hátra???  :bruhuhu: ) Amióta van netem, azóta kapok vicceket (nekem ezeknek a többsége új volt mikor kaptam)
Quote from: RouninHa már morbid viccek :rolleyes: :

Férfi enyhén (nagyon) részegen (...)
- Nesze, áss magadnak te is!

:p
Látjátok EZ a morbid! Nagyon JÓ...  :jee:


Katz: De csak találunk neked vmi újat is... :p


Három férfi utazik autóval, balesetet szenvednek, mindhárman
meghalnak. A Mennyországban Szent Péter fogadja õket:
- Mielõtt eldöntenénk, hová kerüljetek, mondjátok el, mit szeretnétek,
hogy mit mondjanak az emberek a temetéseteken?
- Azt szeretném, ha az emberek azt mondanák, jó férj, jó apa, jó orvos
volt. - így az elsõ férfi.
- Én azt szeretném, ha azt mondanák, jó férj, jó apa, jó tanár volt. -
mondja a második.
Mire a harmadik:
- Én meg azt szeretném, ha azt mondanák: "Nézzétek, megmozdult!"
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"