Ez nagyon lol :DD - Archive #1 - 2003-12 - 2006-03

Started by SlEePwAlKeR, 2003-12-14, 17:20:14

Previous topic - Next topic

Moha

Quote from: ignusJa igy már mindent értek! :D
És linkelek is egy csodát, napokban jött be a boltba egy srác hogy összeirta milyen gépe van... :lol:
konfig...
Számblaszter rulez :rotflol:
Apropó Ignus, számtech boltban dolgozol? (bocs, ez eléggé :_off: )

ignus

Quote from: ShadowolfÖcsém ez még az én gépemnél is durvább! :lol:

Én a "szkázi" winyóra meg a "szám.blasterre" gondoltam...
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

noriko

teccik a felsorolásban az a Hálok :D
de Számblaster rulez!! :D :D
"I wish I could, but I don't want to."

teraflare

Quote from: TriviTe is ilyen barátnőt szeretnél? ;)
Nagyonis összeillenek (hülyeség a négyzeten, micsoda gyerekei lesznek az ilyeneknek :ejj: ).
Csakis egy zseni. Elvégre mindkettőnek - sok az iq-ja és -*- az ugyebár + és mivel mindketten eléggé taposnak lefelé iq-ban ezért a szorzatuk nagy lesz.
UI: És mi lett a film vége? Megmenekült jézus a keresztre feszítéstől?

Totya

Quote from: ignusJa igy már mindent értek! :D
És linkelek is egy csodát, napokban jött be a boltba egy srác hogy összeirta milyen gépe van... :lol:
konfig...

Ilyennek is lenni kell, mivé lenne a világ, ha mindenki tökéletes lenne, és mindent perfekt tudna.

Nekem is tökéletes a helyesírásom  :rolleyes: , igaz Trivi? :D

De ez akkor is  :lol:
Teacher Banzai!!!

noriko

Quote from: Trivi...micsoda gyerekei lesznek az ilyeneknek...
erről jut eszembe, Amerikában megy egy olyan valóságshow, amire nagyon nagyon randa emberek jelentkeznek, és kiválasztanak közülük egy nőt és egy férfit, és asszem egy hét alatt megpróbálják őket átplasztikázni ingyen. szvsz elég lol...és durva. mekkora elkeseredettség kell ahhoz hogy valaki ilyenre jelentkezzen?? :rolleyes:
Amit én láttam, abban a két kiválasztott összejött. Oké, lehet hogy a sok műtét után valamivel normálisabban néznek ki (bár így is ijesztő volt a hapi!), de ha ezeknek gyerekük lesz, az mennyire ronda lesz már!!!:D Aztán veszekedhetnek hogy kinek a régi rondaságát örökölte inkább!  :hehe:
"I wish I could, but I don't want to."

Moha

Quote from: norikoAmerikában megy egy olyan valóságshow, amire nagyon nagyon randa emberek jelentkeznek, és kiválasztanak közülük egy nőt és egy férfit, és asszem egy hét alatt megpróbálják őket átplasztikázni ingyen. szvsz elég lol...és durva. mekkora elkeseredettség kell ahhoz hogy valaki ilyenre jelentkezzen?? :rolleyes:
Hát a jenkik mindenre képesek... Ez a sok sz*r tv-show, ami manapság itthon is megy, mind onnan jött. Nem is nézem egyiket se :p
Mellesleg a randa emberekről jutott eszembe az Ugly people oldala. Na itt vannak ám arcok. Ha minden igaz, anno valaki Jimmy képét is felrakta  :hopp:

noriko

Quote from: norikoerről jut eszembe, Amerikában megy egy olyan valóságshow, amire nagyon nagyon randa emberek jelentkeznek, és kiválasztanak közülük egy nőt és egy férfit, és asszem egy hét alatt megpróbálják őket átplasztikázni ingyen....
megvan az oldala! :D Extreme Makeover
"I wish I could, but I don't want to."

Soridan

Ignus: tényleg ezt mondta a Fábry??? Pfff.... becsszóra nem idegen tollakkal ékeskedtem, az igazat mondtam. (mármint ahogy nekem mondták... ki tudja, lehet, hogy az ismerősöm tul. képpen a Fábrynál látta/hallotta :confused: )
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

ignus

Quote from: SoridanIgnus: tényleg ezt mondta a Fábry??? Pfff.... becsszóra nem idegen tollakkal ékeskedtem, az igazat mondtam. (mármint ahogy nekem mondták... ki tudja, lehet, hogy az ismerősöm tul. képpen a Fábrynál látta/hallotta :confused: )

Én nem gondoltam hogy egy lovag mint te ilyet tenne. Csak mondtam! Nem kételkedem a fórum paladin-ának  szavában! :)
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Soridan

Quote from: ignusÉn nem gondoltam hogy egy lovag mint te ilyet tenne. Csak mondtam! Nem kételkedem a fórum paladin-ának  szavában! :)

:lol: Azért jobb a biztonságos mosom kezeimet taktika, ugye :)
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Kvikveg

Quote from: norikomegvan az oldala! :D Extreme Makeover
Hmmm. Ahogy elneztem, a smink, a frizura es a fogorvos a csoda 90%-a.
Ill valamelyik abbol a nehanybol akit megneztem nem is volt ronda. Egyszeruen csak atlagos. /persze 1 kep alapjan necces ilyet mondani.../
Marylin viszont ketsegbeejto volt.
Es kivancsi vagyok, hogy az 'utana' kepeken mennyi a smink...
Az egyik sracnak u.i. tok rozsaszin pattanasos bore volt, az utana kepen meg egyenletesre lesult barna... Nekem senki se mondja hogy ezt 1 het alatt smink nelkul. :eek:

Azert brutalis...
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Soridan

Márpedig egy hét alatt meg lehet ....
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

.Attila

Quote from: MohaHa minden igaz, anno valaki Jimmy képét is felrakta  :hopp:
Jól emlékszel, ráadásul a nők közé rakta fel vki :lol: :lul: :rotflol:

Soridan

Quote from: TriviJól emlékszel, ráadásul a nők közé rakta fel vki :lol: :lul: :rotflol:

Erre én is emlékszem. Kis híján sírvafakadtam a röhögéstől. :D
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

teraflare

Quote from: KvikvegEs kivancsi vagyok, hogy az 'utana' kepeken mennyi a smink...
Az egyik sracnak u.i. tok rozsaszin pattanasos bore volt, az utana kepen meg egyenletesre lesult barna... Nekem senki se mondja hogy ezt 1 het alatt smink nelkul. :eek:

Azert brutalis...
Na meg a fogai. Azt 1 hét alatt legfeljebb úgy rakják így helyre, ha mind kihúzzák és műfogsort kap. Ha ezt a képet látná a fogorvosom sírva rohanna haza. :beken:  Nekem sokkal kevesebbet kell igazítani a fogaimon még is több mint egy éve be vagyok drótozva (wired  :) )

noriko

Quote from: teraflareNa meg a fogai. Azt 1 hét alatt legfeljebb úgy rakják így helyre, ha mind kihúzzák és műfogsort kap. Ha ezt a képet látná a fogorvosom sírva rohanna haza. :beken:  Nekem sokkal kevesebbet kell igazítani a fogaimon még is több mint egy éve be vagyok drótozva (wired  :) )
abban a részben amit láttam, is volt fogátalakítás. Lecsiszolták az illető fogát, és arra műfogsort helyeztek. szóval tényleg műfogsor. ;)
"I wish I could, but I don't want to."

Kvikveg

Quote from: norikoabban a részben amit láttam, is volt fogátalakítás. Lecsiszolták az illető fogát, és arra műfogsort helyeztek. szóval tényleg műfogsor. ;)
Ááááááááá!!! Még olvasni is fááááj!
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

DWz

Voxban volt:

No (woman) a passio megnezese utan: Ezt meg lehet venni konyvben is?
No comment. ;)

.Attila

Quote from: DWzVoxban volt:

No (woman) a passio megnezese utan: Ezt meg lehet venni konyvben is?
No comment. ;)
AAAARRRRRGGGGHHHHH :ejj::ejj::ejj:

Feldin

Quote from: ignusJa igy már mindent értek! :D
És linkelek is egy csodát, napokban jött be a boltba egy srác hogy összeirta milyen gépe van... :lol:
konfig...
Húúúúú.....
Hány éves az illető?
Amúgy Passió.
Egy volt oszt.társam teológiára jár. Pap a tanár.
Srác bealszik órán. Pap megkéri a népet hogy ugyan keltsék már fel.
Aztán gondolja nem hagyja újra elaludni és inkább érdekessé teszi neki az órát meg kérdezgeti:
-Szerinted mi lesz az elkövetkezendő időszak legsikeresebb filmje?
Erre a haverom: Passió 2.
Hát el lehet képzelni a pap arcát.
De azért ez nekem is fájt.
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Feldin

Quote from: norikomegvan az oldala! :D Extreme Makeover
Aztán meg csodálkoznak ha szétesnek, esetleg leesik az orruk :)
amcsik... a butaság és hülyeség szinonímái...
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

ignus

Quote from: FeldinHúúúúú.....
Hány éves az illető?
Amúgy Passió.
Egy volt oszt.társam teológiára jár. Pap a tanár.
Srác bealszik órán. Pap megkéri a népet hogy ugyan keltsék már fel.
Aztán gondolja nem hagyja újra elaludni és inkább érdekessé teszi neki az órát meg kérdezgeti:
-Szerinted mi lesz az elkövetkezendő időszak legsikeresebb filmje?
Erre a haverom: Passió 2.
Hát el lehet képzelni a pap arcát.
De azért ez nekem is fájt.

:D Mókás... Pap bácsinak biztos szerzett egy jó napot... Gyerek amúgy olyan 13-14... (van egy pár jó sztorim még róla...)
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Moha

Quote from: FeldinAztán meg csodálkoznak ha szétesnek, esetleg leesik az orruk :)
Leprások :D :D
Quoteamcsik... a butaság és hülyeség szinonímái...
Na ja. Csak pénzük van, eszük nincs. Mit gondoltok, miért van köztük annyi Darwin díjas?  :hopp:

Itt Európában meg inkább ész van, mint pénz (itthon legalább is). Az a kár, hogy inkább az ész megy oda ki, mint a pénz ide...

Aka-shi

EZ az extrém makeover elég durva...
Képzelem hogy csinálják! Levágják az illető fejét és a helyére ragasztják egy szupermodellét...

("Nem gondolkozom tehát amerikai vagyok":))

noriko

-Az alkoholmentes sör az elsõ lépés a guminõ felé.

-Ajándék szesznek ne nézd a fokát!

-A fekete lyukak úgy keletkeztek, hogy Isten nullával osztott.

-Arra ébredtem, hogy a takarítónö az örület határát súrolja.

-A processzorok füsttel mûködnek. Ha kijön belõlük a füst, nem mûködnek
tovább.

-Egész szép gyerek lennék ,ha nem lennék ilyen randa!

-Tetszik, hogy karcsú a derekam, izmos a karom, és egyáltalán, sportos a
külsõm. Csak az nem tetszik, hogy mindezt zsírpárna takarja el.

-Bölcs férfi nem játszik bakugrást az orrszarvúval.

-Lopott kocsival, jogsi nélkül, vasárnap délután, részegen zebrán rendõrt
gázolni, majd továbbhajtani rosszat jelent....

-A legerõsebb hidraulikus erõ a nõi könny.

-A sün egy makacs madár. Csak akkor hajlandó repülni ha belerúgok.

-Van ket gyönyörû gyerekem - márpedig ötbõl kettõ nem is rossz arány.

-Ma reggel megint melléültem a vécének...egybõl felment bennem a pumpa...

-A chiliszósz nem más, mint határozott fellépésû ketchup.

-Már a jövõ sem a régi.

-A mohának mindig a déli oldala fás.

-Amit ma elhalaszthatsz, azt ne halaszd holnapra!

-A feleségem anyja gyakran mondogatja, hogy nõies vagyok. Nem zavar, mert
hozzá képest tényleg.

-Gondolkodom, tehat nõtlen vagyok.

-A kürtöskalács egy nagy lyuk, tésztával körültekerve.

-Ha tilosban parkolsz, ne kapcsold ki az ablaktörlõdet. Mozgó ablaktörlõ alá
nem lehet betenni a büntetöcédulát...

-Amibõl lekvárt lehet fõzni, abból pálinkát is.

-Amikor a nõi testet kitalálták, még nem volt építésfelügyelet, mert a szennyvízcsatornákat nagyon közel rakták a játszótérhez...

-Nagyon szegények voltunk. Ha nem fiúnak születtem volna, semmivel nem tudtam volna játszani.

-"Úgy szeretnék meghalni, mint a nagyapám: álmában, csendesen, gondtalanul, nem pedig ordítva, sikoltozva, pánikban, mint az utasai."

-Én végeztem a feladat oroszlán részét: üvöltöttem!
"I wish I could, but I don't want to."

Moha

Quote from: noriko-A processzorok füsttel mûködnek. Ha kijön belõlük a füst, nem mûködnek tovább.
Ez tényleg  :lol:
Quote-A mohának mindig a déli oldala fás.
Ezt viszont már ismertem :D :D :D (vajon miért  :rolleyes: )

Amúgy az aláírásod is egész jó. Új, ugye?

Shadowolf

Quote from: noriko-Tetszik, hogy karcsú a derekam, izmos a karom, és egyáltalán, sportos a külsõm. Csak az nem tetszik, hogy mindezt zsírpárna takarja el.

Ezt akár én is mondhatnám magamról...:D

Quote-A legerõsebb hidraulikus erõ a nõi könny.

Van benne valami. :D

Quote-A sün egy makacs madár. Csak akkor hajlandó repülni ha belerúgok.

Ez már kifejezetten fájt. És nem csak a sünnek. :D

Quote-Gondolkodom, tehat nõtlen vagyok.

Bingó!

Quote-Amibõl lekvárt lehet fõzni, abból pálinkát is.

Volt osztálytársaim is valahogy így álltak hozzá a dologhoz...^^"

Quote-"Úgy szeretnék meghalni, mint a nagyapám: álmában, csendesen, gondtalanul, nem pedig ordítva, sikoltozva, pánikban, mint az utasai."

:rotflol: :lul: :lol:

ignus

Köszi Noriko, jól kezdődött a reggelem! :D
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Aka-shi

QuoteÚgy szeretnék meghalni, mint a nagyapám: álmában, csendesen, gondtalanul, nem pedig ordítva, sikoltozva, pánikban, mint az utasai.

 :lol:  :ejnye: