Ez nagyon lol :DD - Archive #1 - 2003-12 - 2006-03

Started by SlEePwAlKeR, 2003-12-14, 17:20:14

Previous topic - Next topic

Ramiz

Quote from: BonciBuncho Hattori
Ez :cool: név!
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

katz

Quote from: syerenvan itt még egy japános (családnév elöl): a link végére 969 kell
e szerint meg Kawazoe (riverside) Miharu (beautiful clear sky) a nevem
秋本 Akimoto (autumn book) 明 Akira (bright)
igazi névre:
猿渡 Saruwatari (monkey on a crossing bridge) :lul: 一真 Kazuma (one reality)

katz

Röviden: al-Sadun Sultan
Hosszan: Hikmat Abdul-Majid Sultan Taan

HVp213

Hakuseki Akimoto
Real japanese:
Saruwatari (monkey on a crossing bridge) 一樹 Kazuki (one wood)
Igazi:
Hara (wilderness) 拓海 Takumi (open sea)


Pistike  a  Patikában:
  - Csókolom, kérek három csomag óvszert különbözõ méretekben.
  - Elõször is, az nem gyereknek való.
  - Másodszor: jöjjön   érte apukád, mert õ tudja, milyen méretre van
  szüksége - oktatja ki a patikus.
  - Elõször is, nem gyereknek kell, hanem gyerek ellen. Másodszor, nem
  apukámnak, hanem anyukámnak lesz, aki nyaralni megy és nem tudja,
milyen méretekre lesz szüksége.
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Raggie

#3604
juj..........................

Én "Ashihei Godo" vagyok! :jee:
Quote from: RouninÉsz az erõ felett
:lol: :lol: :lol:

Edit: most jöttem rá, hogy HVp213 írta és már reagáltam rá! :lame:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

HVp213

Quote from: Raggie Gordonjuj..........................

Én "Ashihei Godo" vagyok! :jee:

:lol: :lol: :lol:

Edit: most jöttem rá, hogy HVp213 írta és már reagáltam rá! :lame:
:lol: Hol járt a fejed... :rolleyes:  (már megint a sörökön...)
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Raggie

Quote from: HVp213:lol: Hol járt a fejed... :rolleyes:  (már megint a sörökön...)
Mit a fejem, a kezem és a szám! :D :jee:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

HVp213

#3607
Quote from: Raggie GordonMit a fejem, a kezem és a szám! :D :jee:
Ne légy ilyen vagány a jó válasz ez lett volna: A csajok vonták el a figyelmem és annyira kifárasztottak, hogy nem bírtam koncentrálni semmire... :rolleyes:
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Zelgadis

#3608
Érdemes elõbb egy pillantást vetni HVp213 aláírás - animációjára :] (itt figyel egy posttal feljebb)

aztán megnézni a linket :
http://www.jucaushii.ro/wallpapers/files/A-E/Devil_May_Cry2/Devil_May_Cry2_02.jpg> Fehér pisztoly, fekete pisztoly, vörös hosszú kabát rulez?

Necrid^

Quote from: ZelgadisÉrdemes elõbb egy pillantást vetni HVp213 aláírás - animációjára :] (itt figyel egy posttal feljebb)

http://www.jucaushii.ro/wallpapers/files/A-E/Devil_May_Cry2/Devil_May_Cry2_02.jpg> Fehér pisztoly, fekete pisztoly, vörös hosszú kabát rulez?
Az a komoly HVp213 alairásában hogy nem akad,nemtom hogy csinálta de le a kalappal..:)
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Fazék

9 Things I Hate About Everyone


1. People who point at their wrist while asking for the time... I
know where my watch is pal, where the hell is yours? Do I point at my
crotch when I ask where the toilet is?

2. People who are willing to get off their ass to search the
entire room for the tv remote because they refuse to walk to the tv and
change the channel manually.

3. When people say "Oh you just want to have your cake and eat it
too". Damn right! What good is cake if you can't eat it?

4. When people say "it's always the last place you look". Of
course it is. Why the hell would you keep looking after you've found it? Do
people do this? Who and where are they? Gonna Kick their asses!

5. When people say while watching a film "did you see that?". No
Loser, I paid $12 to come to the cinema and stare at the damn floor.

6. People who ask "Can I ask you a question?".... Didn't really
give me a choice there, did ya sunshine?

7. When something is 'new and improved!'. Which is it? If it's
new, then there has never been anything before it. If it's an improvement,
then there must have been something before it, couldn't be new.

8. When people say "life is short". What the hell?? Life is the
longest damn thing anyone ever does!! What can you do that's longer?

9. When you are waiting for the bus and someone asks "Has the bus
come yet?" If the bus came would I be standing here, dumbass?

ToTo

Hallottatok már az Egy darab címû mangáról? Ha nem itt megnézhetitek!
Nagyon LOL!!! :lol: :wtf:

Ramiz

Quote from: Zelgadishttp://www.jucaushii.ro/wallpapers/files/A-E/Devil_May_Cry2/Devil_May_Cry2_02.jpg> Fehér pisztoly, fekete pisztoly, vörös hosszú kabát rulez?
A szerelése király! :cool: A sérója vacak. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Moha

Quote from: RouninItt egy "nemrégi post" :D
Na de azt nem mondhatod, hogy gyakran használom. :p Amúgy grat, hogy utánanéztél. :)
Quote from: Blimp2. People who are willing to get off their ass to search the
entire room for the tv remote because they refuse to walk to the tv and
change the channel manually.
TV-tõl függ. A miénken (Sony) pl mindössze egy nagy on/off gomb van, minen mást csak távirányítóval lehet intézni. :rolleyes:
Quote4. When people say "it's always the last place you look". Of
course it is. Why the hell would you keep looking after you've found it? Do
people do this? Who and where are they? Gonna Kick their asses!
Jogos! :D

Raggie

Quote from: ToToHallottatok már az Egy darab címû mangáról? Ha nem itt megnézhetitek!
Nagyon LOL!!! :lol: :wtf:
:eeek: Ecséééém!!(szó szerint! :D ) Ez tényleg elég gagyi! Ilyet lefordítani!! :lul:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Ramiz

Miért lenne vicces?
Furcsán hangzik, de az angolok pont "Egy Darab"-nak értik a "One Piece"-t!
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Raggie

Quote from: RamizMiért lenne vicces?
Furcsán hangzik, de az angolok pont "Egy Darab"-nak értik a "One Piece"-t!
Nem vagy te kicsit SÓTLAN???? :hehe:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Moha

Quote from: RamizMiért lenne vicces?
Furcsán hangzik, de az angolok pont "Egy Darab"-nak értik a "One Piece"-t!
Az rendben van, de nem muszáj mindent lefordítani.
Ez pl. tényelg elég viccesen hangzik magyarul, de van pár cím, amit jobb lett volna, ha hagynak eredetiben, mert csak hasogassa az ember fülét. :lol:

Raggie

JaJa! És mi történt mostanában vicces-Ramiz kollégánk humorérzékével??? :hehe:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Ramiz

Milyen vicces hely ez az EGYESÜLT ÁLLAMOK CSAPATA fórum! Ha-ha-ha!
(Tessék, itt van neked humor. Az én humorérzékem
1. Nem neveti ki a One Piece-t (ellentámadás), 2. a Monthy Python filmekre vár (remény), és elõre is pihen. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Meske

Quote from: MohaTV-tõl függ. A miénken (Sony) pl mindössze egy nagy on/off gomb van, minen mást csak távirányítóval lehet intézni. :rolleyes:
Látszik is, hogy milyen sûrûn szoktad megnézni közelebbrõl is azt a TV-t ugyanis annak oldalt van egy kis lehajtókája, ahol tudod váltani a csatornákat és a hangerõt. De ott vannak a csatlakoztató helyek (vagy mik) is. :P

Tudom, hogy ezt már elmondtam szóban, de azért nem árt ha írásban is megmarad, meg mások is látják a lebukásodat!!! :p

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Kvikveg

Quote from: MeskeLátszik is, hogy milyen sûrûn szoktad megnézni közelebbrõl is azt a TV-t ugyanis annak oldalt van egy kis lehajtókája, ahol tudod váltani a csatornákat és a hangerõt. De ott vannak a csatlakoztató helyek (vagy mik) is. :P

Tudom, hogy ezt már elmondtam szóban, de azért nem árt ha írásban is megmarad, meg mások is látják a lebukásodat!!! :p
:lul:  :lul:  :lul:
Ugyanakkor aki a pultot keresi, az elorelato. Tudja, hogy a kovetkezo csatornan is ugyanaz a dogunalmas pocsek sz*r van. A hangerot meg kozelrol nem lehet megitelni. :D
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Moha

Quote from: MeskeTudom, hogy ezt már elmondtam szóban, de azért nem árt ha írásban is megmarad, meg mások is látják a lebukásodat!!! :p
Jól van na! Beton! :lul:
Egyébként meg nem csak közelrõl nem szoktam nézni... messzirõl se nagyon, amennyi értelmetlen szenny megy abban... :rolleyes:

És, hogy ne legyek teljesen off: Szovjet Firefox :D

HVp213

#3623
Quote from: ZelgadisÉrdemes elõbb egy pillantást vetni HVp213 aláírás - animációjára :] (itt figyel egy posttal feljebb)

aztán megnézni a linket :
http://www.jucaushii.ro/wallpapers/files/A-E/Devil_May_Cry2/Devil_May_Cry2_02.jpg> Fehér pisztoly, fekete pisztoly, vörös hosszú kabát rulez?
Te is más F****val vered a csalánt... :jee:  (így kell)
Quote from: NecridAz a komoly HVp213 alairásában hogy nem akad,nemtom hogy csinálta de le a kalappal..:)
Köszi! A megoldás egyszerû sok képbõl készült! Ami miatt nagy lett a mérete, amibe már páran belekötöttek nem akarok most nemveket sorolni UGYE: MOHA & KVIKVEG! :p
Quote from: MohaÉs, hogy ne legyek teljesen off: Szovjet Firefox :D
:lol:
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Rounin

My japanese name is 藤原 Fujiwara (wisteria fields) 大輝 Taiki (large radiance).
http://rumandmonkey.com/widgets/toys/namegen/969/">Take your real japanese name generator! today!
Created with http://rumandmonkey.com/">Rum and Monkey's http://rumandmonkey.com/widgets/toys/namegen/">Name Generator Generator.



Ez fura. Már vagy a 20-ik igazi japán nevem o.O :p

Necrid^

Quote from: Rounin

My japanese name is 藤原 Fujiwara (wisteria fields) 大輝 Taiki (large radiance).
http://rumandmonkey.com/widgets/toys/namegen/969/">Take your real japanese name generator! today!
Created with http://rumandmonkey.com/">Rum and Monkey's http://rumandmonkey.com/widgets/toys/namegen/">Name Generator Generator.



Ez fura. Már vagy a 20-ik igazi japán nevem o.O :p
小川 Ogawa (small river) 一真 Kazuma (one reality)

Király.. ^^
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Moha

Quote from: Rounin

My japanese name is 藤原 Fujiwara (wisteria fields) 大輝 Taiki (large radiance).

Az jó! Úgy látszik, sokunknak ugyanez: pl nekem és Shadowolf-nak is. :D Kukkantsatok be ebbe a threadbe (már nem is értem, minek nyitottam anno új threadet ennek, mikor ide befért volna... :rolleyes: )

Ramiz

#3627
Quote from: HVp213Te is más f****val vered a csalánt...
Ez egy mókás mondás... :lol: Nálunk matekon az órai feladatmegoldás névsor szerint ment, de néha elfelejtettük, hogy ki jön. Egyszer egy gyerek vállalta, hogy õ megy ki a táblához megcsinálni a feladatot, erre az õt a névsorban követõ srác a hátsó padból jó hangosan odaszól neki: (ld. fent). Tanár (hím) néz ki a fejébõl, aztán röhög...

Quote from: HVp213Üdv Itthon ToTo! :jee: Érezd magad otthon... (várjunk! te Sir A. Mazsommal laksz akkor annál jobban érezd magad, mintha otthon lennél :__devil: )
:lol:   :lul:   :lol:   :lul:   :lol:   :lul:   :lol:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Zelgadis

Én úgy vettem észre, hogy próbálja hangzás alapján összerakni a nevedet (legalábbis a 721es amit syeren elõször postolt), kipróbáltam 2 haverom nevével, és azok is hasonlítottak, már amennyire a japánban van a magyarra hasonlító név :D

Rounin

Quote from: ZelgadisÉn úgy vettem észre, hogy próbálja hangzás alapján összerakni a nevedet (legalábbis a 721es amit syeren elõször postolt), kipróbáltam 2 haverom nevével, és azok is hasonlítottak, már amennyire a japánban van a magyarra hasonlító név :D

Jahh... akkor nekem Waruga-nak kellene lennem ;)