Ez nagyon lol :DD - Archive #1 - 2003-12 - 2006-03

Started by SlEePwAlKeR, 2003-12-14, 17:20:14

Previous topic - Next topic

katz

Quote from: HVp213Nem olvasok Tomi cicát! Tessék postolni azé van! :p
Késõ van. Holnap majd szemezgetek. "Tomi cica" egyébként egy fekete ruhás, bakancsos, nagydarab, kopasz emberke...

HVp213

Quote from: katz(...)fekete ruhás, bakancsos, nagydarab, kopasz emberke...
Akkor nem a zsánerem... (de ha kihagyod a kopasz-t és a nagy db-ból faragsz néhány tíz kilócskát és az Y kromoszómát beváltod még 1 X-re akkor :jee:  :rolleyes: )
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

katz

Quote from: HVp213Akkor nem a zsánerem... (de ha kihagyod a kopasz-t és a nagy db-ból faragsz néhány tíz kilócskát és az Y kromoszómát beváltod még 1 X-re akkor :jee:  :rolleyes: )
szal a feketeruhás, bakancsos kislányokat szereted? Ecchi Baka

HVp213

#3813
Quote from: katzszal a feketeruhás, bakancsos kislányokat szereted? Ecchi Baka
"Hazudnék, ha mást mondanék..." :p

Áh csak javitottam a leíráson... :p
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Kvikveg

Quote from: HVp213Nem olvasok Tomi cicát! Tessék postolni azé van! :p
Igazabol en annak orulnek, ha ott olvasnatok el. Azert van. Max nem olvasod melle a blogot. Ide meg felesleges masodpeldanyt postolni, link is boven eleg.

Pirula: fel citromos: áááháhááá! Csak gyors futoknak ajanlott! :D
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Fazék

Quote from: KvikvegIgazabol en annak orulnek, ha ott olvasnatok el. Azert van. Max nem olvasod melle a blogot. Ide meg felesleges masodpeldanyt postolni, link is boven eleg.
sztem nem fölösleges, ennyi erõvel lehetne szólni, hogy az összes ide post-olt poén nézegetése helyett inkább mindenki olvasgassa a szanalmas.hu-t illetve a vicc.lap.hu-t, amihez viszont nekem nincs sok kedvem, szóval részemrõl továbbra is jöhetnek ide az ilyen jobb történetek :)

Djinn

"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Fazék

Quote from: DjinnÉrdekes divatirányzat  :eeek:
:D nem rossz :D

Necrid^

Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Raggie

Quote from: DjinnÉrdekes divatirányzat  :eeek:
Ninja pizza
Cica 1
Kúúlak! :jee:
Azt a divatirányzatot lehetne itthon is népszerûsíteni! :D
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Pirula

Quote from: Raggie GordonAzt a divatirányzatot lehetne itthon is népszerûsíteni! :D
Akkor járj elöl jó példával! :haha:

Raggie

#3821
Quote from: PirulaAkkor járj elöl jó példával! :haha:
Ööööö...mintha egy nõivarú egyénen lenne ott a fotón!... ;)

Edit: itt van egy nemtommérkeletkezett oldal: ki ezik mit, és miért sír?

A fényképészetbe betér egy matek tanár:
- Szeretnék errõl a filmrõl képeket csináltatni.
- 9x13?
- 117. Miért?
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Pirula

Quote from: Raggie GordonÖöööö...mintha egy nõivarú egyénen lenne ott a fotón!... ;)
Szerintem most csak kifogásokat keresel! :D
Quote from: Raggie GordonEdit: itt van egy nemtommérkeletkezett oldal: ki ezik mit, és miért sír?
:lol::lol:
Quote from: Raggie GordonA fényképészetbe betér egy matek tanár:
- Szeretnék errõl a filmrõl képeket csináltatni.
- 9x13?
- 117. Miért?
:rotflol:

katz

Quote from: Raggie GordonÖöööö...mintha egy nõivarú egyénen lenne ott a fotón!... ;)
A cosplayrõl még nem hallottál? ;)

HVp213

Megdöbbento!?!
 
 
Újabb 400 roma döntött úgy, hogy ha nem kap a miniszterelnöktol ÚJ
LAKÁST akkor elhagyja Magyarországot.

Kérdés: Te kapsz új lakást a miniszterelnöktol??

Pedig te dolgozol, ebbol kifolyólag jövedelmed közel felét odaadod
az államnak.

És kapsz valamit érte?
 
Igen:
 - Gyönyöru tuzijátékot
 - Autópályát amiért fizethetsz (Önöknek építjük az Ön pénzébol)
- Csodálatos lakáshiteleket (ahol csak 25% a hitel, és ha minimum
 400 000
 Ft a havi jövedelmed, van is esélyed egy lakásra)
- És nem utolsó sorban kapsz érte szép, új autókban közlekedo
politikusokat, köztisztviseloket, akiket semmi nem érdekel saját
magukon kívül.
 
Tehát ha lehet ne dolgozz !
- Így elobb utóbb lesz szép Mercedes-ed !
- Lesznek több kilós arany nyakláncaid !
- Kapsz segélyt, még ha Mercedes-szel is mész érte !
- Kapsz ingyen jogosítványt ! (láttatok már romát vezetni
tanulni ??? )
- Szerepelhetsz jobbnál jobb musorokban hogy neked milyen kurva szar
az életed.
- És ami a legfontosabb kimehetsz Franciaországba, mert ugye te
olyan rohadtul üldöztetve érzed magad. De sajnos az már Európa és nem
biztos, hogy ott is megúszod munka nélkül!
 
Ugye mennyivel jobb nekünk!

Mi elvihetjük gyermekeinket a mi pénzünkbol készült fizetos
autópályán a mi pénzünkbol épülo nemzeti színházhoz. Mennyivel jobb ez mint nekik!
 
Hiszen mi jó van abban, ha kapsz lakást, van autód, és mindezért még csak dolgoznod sem kell!
 
Ugye nem!!!!!!

Persze hogy nem !

Kérem tehát hogy senki ne próbálja meg ezeket az embereket
lebeszélni a távozásról. Hadd menjenek! Fogynak.
 
És talán így a pénzedbol nem lesz metálzöld mercedes, arany
nyaklánc.

Talán egyszer hozzájutsz egy saját lakáshoz. Talán egyszer az
életben elmehetsz úgy egy hosszabb útra hogy nem kell félhavi fizetésedet
autópályadíjra költened.
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Rounin

#3825
Eh. Ez nem lol. Ez col (cryin' out loud) :(

Valamint bizonyos helyeken tévesen és túlzott elõítélettel fröcsög. Példának okáért láttam nem egy cigányt jogsiért gürizni, magolni, hajtani. Shebaj :) Küldj egy levélbombát vissza;)

Rounin

Quote from: katzA kedvenc katonai történetem, és még igaz is. Most legalább tudjátok miért az izraeli katonáknak drukkolok.:


A nyolcvanas évek elején Izrael északi részére be-betörtek Libanon területérol kisebb csapatok,

[...]

1. nem pofázunk mindent összevissza a rádióban
2. aminek lánctalpa van, az azért van, hogy odébb tudjon menni, ha lonek

:lol:

Egyébként a repterek disznókkal való bombázása óta erõsen rajongok izrael légierejéért :D

.Attila

Quote from: Raggie GordonKúúlak! :jee:
Azt a divatirányzatot lehetne itthon is népszerûsíteni! :D
http://www.tar.hu/trivi/200410181230.jpg

Pirula

Quote from: Boncihttp://www.tar.hu/trivi/200410181230.jpg
Néni hivatásos és ez munkaruha, vagy csak feltûnési viszketegség?

Ramiz

katz: imádom a katonai sztorikat! Jöhet AKÁRmennyi!!! :hopp:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Baldy

Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Ramiz

Szerintem ezt eredetileg is hasonlóan csinálták. Csak halkabb géppel. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Rounin


Kvikveg

Quote from: RamizSzerintem ezt eredetileg is hasonlóan csinálták. Csak halkabb géppel. :D
Ezek utan mar nekem is az az erzesem.  :lul:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Raggie

Quote from: PirulaSzerintem most csak kifogásokat keresel! :D
Quote from: katzA cosplayrõl még nem hallottál?
Mennyetek....tudjátokhova!...:)

Baldy: :lol: nem hülyék! Ha kézzel csinálod egy fél perc után tuti ínhüvely gyulladás!
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Pirula

Quote from: Raggie GordonBaldy: :lol: nem hülyék! Ha kézzel csinálod egy fél perc után tuti ínhüvely gyulladás!
Már próbáltam, baromi fárasztó. Ráadásul a habverõ jobban is tartja a pengetés ritmusát. :haha:

Raggie

Quote from: PirulaMár próbáltam, baromi fárasztó. Ráadásul a habverõ jobban is tartja a pengetés ritmusát. :haha:
Ja! Meg, ha egy kis gitárraszerelhetõs állványt is gyártasz hozzá, közben jobb kézzel sörözhetsz! ;)
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Baldy

Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Pirula

#3838
Quote from: Raggie GordonJa! Meg, ha egy kis gitárraszerelhetõs állványt is gyártasz hozzá, közben jobb kézzel sörözhetsz! ;)
*rohan a garázsba barkácsolni* :D
Egyébként így is meg szoktam oldani. Próbákon mindig akad egy jótét lélek aki kezembe nyomja a borosüveget amikor csak pengetek és a nyakon nem kell lefogni semmit. Sõt már azt is megoldottam hogy az egyszerûbb, csak 1 húr lefogását igénylõ témáknál nem teszem le az üveget hanem leszorítom azzal. Múltkor volt nagy röhögés próbán, mert a szám közepén kifogyott a nedû én meg reflexbõl váltottam egy telire és folytattam azzal. :)

Baldy: :lol:

Raggie

Quote from: Pirula*rohan a garázsba barkácsolni* :D
Egyébként így is meg szoktam oldani. Próbákon mindig akad egy jótét lélek aki kezembe nyomja a borosüveget amikor csak pengetek és a nyakon nem kell lefogni semmit. Sõt már azt is megoldottam hogy az egyszerûbb, csak 1 húr lefogását igénylõ témáknál nem teszem le az üveget hanem leszorítom azzal. Múltkor volt nagy röhögés próbán, mert a szám közepén kifogyott a nedû én meg reflexbõl váltottam egy telire és folytattam azzal. :)
:lol: Nem semmin nyomod ecséém! De szerencséd van azokkal a jótét lelkekkel! Nálunk inkább elisszák az ember elõl!
Én még csak naggyon kezdõ vagyok, de asszem egybõl erre fogok gyakorolni! ;)
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"