Ez nagyon lol :DD - Archive #1 - 2003-12 - 2006-03

Started by SlEePwAlKeR, 2003-12-14, 17:20:14

Previous topic - Next topic

Pirula

Quote from: Raggie Gordon:lol: Nem semmin nyomod ecséém! De szerencséd van azokkal a jótét lelkekkel! Nálunk inkább elisszák az ember elõl!
Én még csak naggyon kezdõ vagyok, de asszem egybõl erre fogok gyakorolni! ;)
Helyes! :D Miért fogna az ember gitárt ha nem a szekszdragzrokkendroll miatt?
Jó, tudom, vannak akik zenélni akarnak, de õk más tészta. :haha:

Raggie

Quote from: PirulaHelyes! :D Miért fogna az ember gitárt ha nem a szekszdragzrokkendroll miatt?
Jó, tudom, vannak akik zenélni akarnak, de õk más tészta. :haha:
:D :D :D

Más: Egy kis lol kép: háát ma is felöntöttem a garatra Isztambulban indulás elõtt...

Meg mégegy kicsit morbidabb ;) : szegény gyerek...
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Pirula

#3842
Quote from: Raggie GordonMás: Egy kis lol kép: háát ma is felöntöttem a garatra Isztambulban indulás elõtt...
Dehogy is. A jószívû repülõgép csak a szárnya alá vette a másikat. :)
Én ezzel elszórakoztam jól (pár percig :))
edit:
Jesszus mikbe futottam:
A Gonosz Agymosógép
Rendszámtábla
Matek...

Jamaicában elszívják az uccsó jointot. Egyszer csak vki megszólal:
- Mi ez a szar zene?!

Raggie

#3843
Quote from: PirulaDehogy is. A jószívû repülõgép csak a szárnya alá vette a másikat. :)
Én ezzel elszórakoztam jól (pár percig :))
edit:
Jesszus mikbe futottam:
A Gonosz Agymosógép
Rendszámtábla
Matek...

Jamaicában elszívják az uccsó jointot. Egyszer csak vki megszólal:
- Mi ez a szar zene?!
1: anyukád! Kb egy évet vett el az életembõl két perc alatt... :D
2:ööööö.... megyek megölni a szüleim...
3: :lol:
4: millyen igazz!! :D

Eddit: Találtam egy jópofa videót! Már eléggé lejártak, de nekem tetszett! Csak vagyétek le a hangot, mer a zene naggyon idegesítõ: ide click
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Ramiz

Quote from: PirulaA Gonosz Agymosógép
This ROCKS!!! :whoah: Ez marha jó! Már vagy 10 perce nézem és kezd nyál meg hab dõlni a pofámból...
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Meske

Tüttyölt ratyli - magyar étel

Hozzávalók:
  • másfél kiló nyersratyli
  • egy jókora pese
  • 2 csobolyó gönyézde (ha lehet pöcörgõsi)
  • 3 csipet ciháta

Elkészítés:

A nyersratylit fertályórát posvásztjuk, míg csurmot nem enged. Szépen höllyén kipicskázzuk, a nyesedékbõl pedig apró csulmákat gyúrunk, ezek kerülnek a koshadtba. Közben a pocadékot megpeccsentjük, a ratylit pedig hagyjuk slottyanni. Tüttyölni csak akkor kezdjük, ha már jó vatyálós. A pesét lesolyvasztjuk, aztán már csak töttyentjük, mert hamar odakaphat... ahova nem szeretnénk.

Jó étvágyat!

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Ramiz

12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Raggie

Meske ezt honnan szedted? Vagy a te fejedbõl pattant ki, mert akkor hattalmas Riszpekt!  :whoah:

És egy jó kis videó, fõleg kosárlabdamániásoknak ajánlom! ittvanni

Edit: Ja, Kretén! Aaz király! :D (Ramiz megelõzött)
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Pirula

Quote from: MeskeTüttyölt ratyli - magyar étel
:rotflol: Mehetne akár a gasztronómiába is!

Raggie

Quote from: Pirula:rotflol: Mehetne akár a gasztronómiába is!
Ha megcsinálod és lefotózod mehet! :D
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Ramiz

Kell bele pörc is. Kis, szõrös zsírdarab.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Meske

Nem a kreténbõl szedtem, hanem a suliújságunkból. És még egy apró fénykép is van mellékelve hozzá... :haha:
Amúgy beírtram a googlebe és 98 oldalt talált a Trüttyölt ratylival kapcsolatban... :D

Kosárlabdás videó:  :eeek: Hát ezek aztán tudnak valamit...

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Rounin

Egy ifjú házaspár lemegy a Balatonra nyaralni, de a szúnyogok már este 8 körül bekergetik õket a házba.
Látják, hogy a szomszéd nyaralóban nagyban megy a kerti-party, ezért átmennek megkérdezni, hogy miért nem csípik õket szét a szúnyogok.
A házigazda válaszol is:
- Bekenjük az anyóst mézzel, és kiültetjük a kert közepére.
Mire a másik férfi értetlenül:
- De nem kaparja magát széjjel???
- Á, dehogy! Béna.

Raggie

Quote from: RouninEgy ifjú házaspár lemegy a Balatonra nyaralni, de a szúnyogok már este 8 körül bekergetik õket a házba.
Látják, hogy a szomszéd nyaralóban nagyban megy a kerti-party, ezért átmennek megkérdezni, hogy miért nem csípik õket szét a szúnyogok.
A házigazda válaszol is:
- Bekenjük az anyóst mézzel, és kiültetjük a kert közepére.
Mire a másik férfi értetlenül:
- De nem kaparja magát széjjel???
- Á, dehogy! Béna.
:ejj: ........... ---> :D
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Pirula

Quote from: RouninEgy ifjú házaspár...
*sírva röhög a monitor elõtt, beszélni már nem tud* :lul:

.Attila

Quote from: Raggie GordonÉs egy jó kis videó, fõleg kosárlabdamániásoknak ajánlom! ittvanni
Csak nekem tûnt úgy, hogy a labda vhogy sosem maradt az eredeti röppályáján?

HVp213

Quote from: BonciCsak nekem tûnt úgy, hogy a labda vhogy sosem maradt az eredeti röppályáján?
Apróság! Ne szólj bele te ezt nem tudhatod! ;) :p
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Mattanja

Quote from: BonciCsak nekem tûnt úgy, hogy a labda vhogy sosem maradt az eredeti röppályáján?
Nem, nekem is úgy tûnt, de nem szólok bele, mert én sem tudhatom... ;)
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Necrid^

Quote from: BonciCsak nekem tûnt úgy, hogy a labda vhogy sosem maradt az eredeti röppályáján?
Háááát....kicsit érdekes volt,de nem szoltam semmit..
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

HVp213

Most szoltál... :p


Afrikai küldöttség látogat Oroszországba. A vendéglátók megmutatják a
orosz rulettet: valaki a halántékához tart egy forgótáras pisztolyt
és elsülti.
- És mi ebben a rulett? -kérdezik az afrikaiak.
- A hat golyó közül az egyik igazi.
Nem sokkal késôbb az oroszok mennek vendégségbe.
- Nekük is van ám rulettünk! - dicsekszenek az afrikaiak.
- Tényleg? És milyen az?
Erre behívnak hat csinos, teljesen mezetelen színesbôru nôt és
letérdepeltetik ôket körben.
- Uraim, parancsoljanak! A hölgyek franciásan, szájjal szeretik..
- Rendben, ez nekünk jó, de mi ebben a rulett?
- Hogy az egyikük kannibál...  :lazza:
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Necrid^

Quote from: HVp213- Hogy az egyikük kannibál...  :lazza:

:D  :lol:
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Darkstar

Quote from: HVp213Afrikai küldöttség látogat Oroszországba...
:lol: (Amíg nem olvastam el a végét, azt hittem, hogy valamelyik AIDS-es)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Kvikveg

Quote from: BonciCsak nekem tûnt úgy, hogy a labda vhogy sosem maradt az eredeti röppályáján?
Nem. Kivancsi lennek hogyan csinaltak. Mi volt a trukk. Mert nagyon jol nez ki!!!
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Raggie

Én nekem egyáltalán nem tûnt úgy! :ejj: :duzzog: ................ :D
De nem is az a lényeg, mert szvsz valami trükkel megcsinálni több fáradság, mint elmenni egy ilyen skateparkba és egy napig gyakorolni, hogy tudjad merre kell mekkora erõvel dobni/pattintani.
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Ramiz

Quote from: RouninEgy ifjú házaspár lemegy a Balatonra nyaralni, de a szúnyogok már este 8 körül bekergetik õket a házba.
Látják, hogy a szomszéd nyaralóban nagyban megy a kerti-party, ezért átmennek megkérdezni, hogy miért nem csípik õket szét a szúnyogok.
A házigazda válaszol is:
- Bekenjük az anyóst mézzel, és kiültetjük a kert közepére.
Mire a másik férfi értetlenül:
- De nem kaparja magát széjjel???
- Á, dehogy! Béna.
Ez nagyon gonosz!!! :hopp: :__devil:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Raggie

#3865
Nna azt is megéltük, hogy a vibrátor(de még milyen, gõzzel mûxik!!!! :eeek: ) szerepel a napjaink legfontosabb kütyüjei között! Itten lehet megnézni!

Ezt meg a sörösöknek ajánlanám: jóóó kis reklám

Edit: És még egy kis bemutató a Tomahawk föld-föld rakéta erejérõl! Ittenvan az is!
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Ramiz

12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Raggie

#3867
Quote from: RamizSör! Sör! Sör!
Biztos van még ilyesmi, majd még keresek! :D

Edit: találtam is egy jópárat :D :
 A sör hatalma!

:lul: ez sem rossz! Kanos sörivók+szar angol szóvicc!

Rafkós kiscsaj!! De nem túrnám ki az ágyamból sem! :D ;)

Jóó kis cucc, de nem hiszem el, hogy a végén az összeset kiönti! Ezt a pecset!

Nah, ultimate söröspoénok vége! :lul:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

.Attila

Quote from: Raggie GordonÉn nekem egyáltalán nem tûnt úgy! :ejj: :duzzog: ................ :D
De nem is az a lényeg, mert szvsz valami trükkel megcsinálni több fáradság, mint elmenni egy ilyen skateparkba és egy napig gyakorolni, hogy tudjad merre kell mekkora erõvel dobni/pattintani.
Fizetek neked egy rekesz sört, ha egy nap gyakorlás után megcsinálod valamelyik általam kiválasztott trükköt ;)

HVp213

Én emelem a tétet mégegy rekesszel! De ha nem sikerül neki, õ fizet az általunk választott piából! (nem akarom kisemmizni! 2 üveg fejenként "elég")
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"