Ez nagyon lol :DD - Archive #1 - 2003-12 - 2006-03

Started by SlEePwAlKeR, 2003-12-14, 17:20:14

Previous topic - Next topic

Lt. Simoan Blarke

Quote from: KvikvegAz igazi lopakodo
HAH! :lul: :lol:
az a baj, hogy a linknév nélkül nem lenne akkora poén :3x3:
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Member

6 sec volt a reakcióidõm. Nem vagyok formában :(.

Rounin


m46u5

Eleinte a kevés alvásra és a sok stresszre fogtam, de most végre megtaláltam az igazi okát!

Azért vagyok fáradt, mert túl sokat dolgozom Tudniillik 10 millió lakosa van magyarországnak, ebbol 3,5 millió nyugdíjas, ami azt jelenti, hogy a maradék 6,5 milliónak kell elvégezni MINDENT!

Hétszázezren tanulnak, ami azt jelenti, hogy a maradék 5,8 millióra marad az összes munka, de 800 ezren a kormánynak dolgoznak, így marad 5 millió.

Félmillió embert alkalmaz a katonaság, lenne még 4,5 millió aktív, de ha számba vesszük az összes munkaerot, aki a parlamentben, polgármesteri hivatalokban, állami támogatású intézményekben dolgozik, megkapjuk ugyebár azt a maradék másfél milliót, akire a tényleges munka elvégzése hárul.

Egy adott pillanatban háromszázezer ember fekszik kórházban, van táppénzen, hozzájuk jön a félmillió munkanélküli, s máris láthatjuk:
pontosan hétszázezer ember osztozik a terheken.

Ja... és most olvastuk a legújabb statisztikát: jelenleg 699'998 ember van börtönben, ami azt jelenti, hogy mindössze két emberre maradt minden munka! Rám és Rád.

Te most éppen fórumot-t olvasgatsz...
"A Bittorrent nagyszerûen pótolja a mozit az életemben, az eMulenél jobb videotéka pedig nincs."

Moha


Rounin

Quote from: m46u5Eleinte a kevés alvásra és a sok stresszre fogtam, de most végre megtaláltam az igazi okát!
[...]
Te most éppen fórumot-t olvasgatsz...

:) Kár, hogy már vagy 5féleképpen hallottam :/

Raggie

Quote from: katzKöltöi kérdés: Van a sörnél fontosabb?
Jóóó! Életbölcsesség van benne!! :jee: :whoah:
(meg sör! :D )
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Necrid^

Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Pirula


Lt. Simoan Blarke

Quote from: PirulaDVD-író
ez nagyon fáj :3x3: :eeek: :o :ejj:
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Pirula


Lt. Simoan Blarke

#7931
Quote from: PirulaA kiborgfejlesztések eredménye
ilyenkor jut eszembe egy örökbecsû bash.orgos szöveg:
< Zybl0re> get up
< Zybl0re> get on up
< Zybl0re> get up
< Zybl0re> get on up
< phxl|paper> and DANCE
* nmp3bot dances :D-<
* nmp3bot dances :D|-<
* nmp3bot dances :D/-<
< [SA]HatfulOfHollow> i'm going to become rich and famous after i invent a device that allows you to stab people in the face over the internet

na most ez tökéletesen lefedi az érzett hangulatomat :o
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Lythis


Rounin

Quote from: Lythisszívás...:D

Ezt a mázlistát :eek: Nekünk még csak 4 szám ment mellé :/ (az hagyján, hogy el nem találjuk, de még mellé sem? :rolleyes: )

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Lythisszívás...:D
régen erre járt különleges nyeremény tudtommal. apám mesélt valami ilyet. de így igaz, ez bizony SZOPACS. :D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Member

Arra gondoltam, Araki weblapjáról belinkelek pár LOL FMA-s képet (Mivel más nincs nála :():
Pika Pika
The Sins
Hülyeség
Ismét
Magáért beszél
Ennyi lenne :D.

Lt. Simoan Blarke

Quote from: MemberHülyeség
ez a LEGJOBB :D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Member

Quote from: blarkeez a LEGJOBB :D

Sztem is, egyértlemû :D. Ez lenne most aláírásban, ha nem lenne összenyomva olvashatatlan :mad:.

TurboK

Quote from: Lythisszívás...:D
fúvazz ilyet

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

Raggie

Quote from: PirulaA kiborgfejlesztések eredménye
Masszõr
Mindkettõ naggyon jó! :D :hahaha:

Member: az a Vash-s télleg yó!! :jee:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Raggie

"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Raggie GordonJó kis propagandaanimáció a buzis hajviselet ellen...(nem is kell mondani, hogy rokkerek csinálták.. :rolleyes: :D )
ownz. mi megy alatta? valaki felismeri?
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Mattanja

Quote from: Raggie GordonJó kis propagandaanimáció a buzis hajviselet ellen...(nem is kell mondani, hogy rokkerek csinálták.. :rolleyes: :D )
Mire végignéztem rosszul is lettem. The plague must be stopped! Poén video. :D
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

HVp213

Tulajdonképpen  hálás vagyok:

 A feleségemért / férjemért, /  barátnõmért / barátomért, aki panaszkodik a vacsorára,  mert így az estét velem tölti itthon, és nem valaki mással.

A lányomért, aki azért panaszkodik, hogy mosogatnia kell, mert ez azt jelenti, hogy itthon  van és nem az utcán kóborol.

Az adókért, amelyeket ki kell fizessek, mert  azt jelenti,   hogy alkalmazott vagyok, van munkahelyem.

A takarításért egy buli után, mert azt jelenti, hogy barátaimmal  tölthettem  egy  estét.

A ruhákért, amelyek egy kicsit szûkek, mert van elég ennivalóm.

Az árnyékomért, mert kint lehetek a napfényben.

Hogy  nyírhatom a füvet, pucolhatom az ablakot, javíthatom  a csatornát, mert azt  jelenti, hogy van  házam.

A parkoló helyért a parkoló legmesszibb pontján, mert ez azt jelenti, hogy tudok járni és még autóm is van.

A nagy fûtés számláért, mert ez azt jelenti, hogy  melegben voltam.

Hogy a templomban mögöttem ülõ hölgy hamisan énekel, mert azt jelenti,  hogy hallok.

A mosni meg vasalnivalóért, mert azt jelenti, hogy van ruhám.

Az esti fáradtságért és izomlázért, mert azt jelenti, hogy tudtam keményen dolgozni.

Hogy meghallom hajnalban az óra csengetését, mert azt jelenti, hogy élek.

És végül a sok hülye e-mailért, amit kapok, mert azt jelenti, hogy van  

                                     sok  barátom, akik szeretnek engem és  gondolnak  rám:-)
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Raggie

Quote from: HVp213És végül a sok hülye e-mailért, amit kapok, mert azt jelenti, hogy van  

                                     sok  barátom, akik szeretnek engem és  gondolnak  rám:-)
Vagy pedig belekerültél egy listába egy levélküldõ automatán! ;) :hehe: Csak, hogy piszkáljalak egy kicsit! Egyébként jók! :jee:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

HVp213

Quote from: Raggie GordonVagy pedig belekerültél egy listába egy levélküldõ automatán! ;) :hehe: Csak, hogy piszkáljalak egy kicsit! Egyébként jók! :jee:
most ne piszkálj... ;)
:tezsvir:
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

thrall

Quote from: Raggie GordonJó kis propagandaanimáció a buzis hajviselet ellen...(nem is kell mondani, hogy rokkerek csinálták.. :rolleyes: :D )
és, teljsen igaz, jókat röhögtem rajtuk

Nakedape

#7947
hát akkor a chuck norris factok után, aki leereszkedett a mennyekbõl az ultimateshowdownban.. de milehetett fiatalon??

a válasz:
http://www.youtube.com/w/Young-Chuck-Norris---SNL?v=NBSpNPzVsMM
enjoy
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Yakumo

Quote from: Raggie Gordon:D Nemrossz.. kis szájrepp csak autóra módosítva!

Jó kis propagandaanimáció a buzis hajviselet ellen...(nem is kell mondani, hogy rokkerek csinálták.. :rolleyes: :D )
:lol: Te tényleg nem követed a Nagyon LOL-t, az elsõ nemrég volt:D
Viszont a második az KIRÁLY:D :jee: LE A TRENDDEL ÉS A TRENDI SZÓVAL EGYÁLTALÁN!!! PFUJJJ! Utálom ezt az idióta szót: trendi :eek: :eek: :uzi:

Nakedape

Quote from: Yakumo:lol: Te tényleg nem követed a Nagyon LOL-t, az elsõ nemrég volt:D
Viszont a második az KIRÁLY:D :jee: LE A TRENDDEL ÉS A TRENDI SZÓVAL EGYÁLTALÁN!!! PFUJJJ! Utálom ezt az idióta szót: trendi :eek: :eek: :uzi:

most csak a te kedvedért elõtúrtam egy videó, linkjét:)
hát nem jó dolog az a trendység most mond:ejnye:

http://www.paytv.se/media/trendy.wmv
:hehe:

mondjuk akinek bejön merem ajálani a  másikat is..:
http://www.paytv.se/media/refrain.wmv


öö nagyok.. elnézést kérek.. de a trendységre vhogy úgyéreztem bekell raknom
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution