Ez nagyon lol :DD - Archive #1 - 2003-12 - 2006-03

Started by SlEePwAlKeR, 2003-12-14, 17:20:14

Previous topic - Next topic

Member

Quote from: NecridDBZ
Hellsing
AMV Hell
Euphoria 2
Az elsõ kettõt megnéztem, :hopp: :appl: :hahaha: , csak tudnám, miért ilyen rövidek :bruhuhu:.

Raggie

"Agyamentül fáradtolajvelejû egészenretardált jappók" rovat: szinkronúszó aranyhalak...
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Lt. Simoan Blarke

Quote from: NecridDBZ
Hellsing
AMV Hell
Euphoria 2
elsõ három padló (GAAAAAAAAAAAAAY :D:D:D). a negyedik mi?!
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Necrid^

Quote from: blarkeelsõ három padló (GAAAAAAAAAAAAAY :D:D:D). a negyedik mi?!
Nem ismered az eredeti Euphoria? ahoz kéne hasonlitani és megérted a poént :)
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Fazék

Quote from: blarkeelsõ három padló (GAAAAAAAAAAAAAY :D:D:D). a negyedik mi?!
RahXephon anime-bõl volt egy sztem tök jó amv Euphoria néven és ez kb azt parodizálja ki egész tûrhetõen egy Mindless Self Indulgence szám segítségével :)

teljes változat nem létezik belõle? :)

Moha

Quote from: NecridDBZ
Áááá! :lol: :lul: :rotflol: Ez nagyon fájt!

Member, Fazék: Ezek az AMV Hell 3-ból valók. Az egy "teljes estés" 700MB-os film. Most már nekem is le kell töltenem. :)

Fazék

Quote from: MohaMember, Fazék: Ezek az AMV Hell 3-ból valók. Az egy "teljes estés" 700MB-os film. Most már nekem is le kell töltenem. :)
:eek: ez nem semmi. azt hiszem mihamarabb sort kerítek rá én is :D

Member

Értetlenkedtem volna? :confused: Mondjuk a Hellsingnél az utolsó pár sec-et leszámítva benga volt a vágás... Dragon Ball Z-t viszont isten!

Necrid^

Quote from: MohaMember, Fazék: Ezek az AMV Hell 3-ból valók. Az egy "teljes estés" 700MB-os film. Most már nekem is le kell töltenem. :)
Nekem már lenn vannak.. most tõltõm az AMV Hell 0. az ismered? csak elõre mondom hogy "[COLOR="Red"]+18[/COLOR]" :) Click
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Mattanja

Quote from: NecridDBZ
Beteg. :D
Quote from: Necriddocid=8495871398668153730&q=hell+0"]Euphoria 2[/URL]
Elég idióta, de kedvet kaptam megnézni a Rahxephon-t.
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Necrid^

Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Squazee2005

Nehéz újat mondani, de remélem legalább megnevetett titeket.:whoah:

Cirkuszigazgatóhoz beállít egy ismeretlen artista.
-Fantasztikus ajánlatom van! Világszám!!!
-No és mi az?
-20 méteres magasságból fejest ugrok egy sörösüvegbe!
- Ez lehetetlen!
-Nem lehetetlen, csupán egy tölcsér kell hozzá!
-Tudtam, hogy valami csalás van a dologban.

---------
 Két barát csónakot bérel. Csónakázgatnak a tavon, egyszer csak az egyikük beleejti a vízbe az ezüst öngyújtóját. Erre a károsult elõvesz egy bicskát, s egy jelet karcol a csónak oldalába.
Mire a másik: Ezt miért tetted?
-Hogy hogy miért? Megjelöltem, hogy hol esett bele az ezüst öngyújtóm.
- Ez hülyeség!
-Már mér' volna az?
-Mert nem biztos, hogy legközelebb is ugyanezt a csónakot tudjuk kibérelni!
---------------
Elõadás után minddenki megy a ruhatárba, majd onnan igyekszenek hazafele. Egyik barát megkérdi a másikat:
-Megõrûltél? 1000 Ft-ot adtál a ruhatárosnak?
-Hát nem látod, milyen remek kabátot kaptam cserébe?
--------------------
Két jóbarát a tengeren nyaral. A nyaralás 3. hetében mrgszólal az egyik:
-Te, téged nem fáraszt ez a semmittevés?
-Ó dehogyisnem! Annyira fáraszt, hogy ezenkívül mást nem is tudok csinálni.

Lt. Simoan Blarke

hát... ezek fájnak. :D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

sirtomi


Raggie

Quote from: sirtomiPacsirta
Juuuuuj, neeeeee, az beteeeg!!!! :lol: :lul: :hahaha:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Member

Quote from: sirtomiPacsirta
Hát ez gyönyörû... A pacsirták amúgy mióta lilák? :rolleyes:

Lt. Simoan Blarke

Quote from: sirtomiPacsirta
ááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá :hogyaza: EZ FÁJ...
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

sirtomi

Egy orvostanhallgatót elsõ útjára visznek egy mentõautóval, ahol rajta kívül ott van a sofõr, egy ápoló, egy nõvér és egy orvos.
Mennek egy ideje, amikor a sofõr mindkét kezével a saját torkához kap és hörögni kezd. A nõvér jól tarkón bassza az elsõsegélyládával, mire a sofõr megrázza a fejét és újra normális lesz. Mennek egy-két km-t, amikor az ápoló is a saját torkához kap és hörgõ hangot kezd kiadni. A nõvér jól homlokon vágja az elsõsegélyládával, mire az ápoló megrázza a fejét és és újra normális lesz. Ismét haladnak néhány km-t és most az orvos kap a torkához és hörögni kezd. A nõvér izomból állba kúrja az elsõsegélyládával, mire az orvos megrázza a fejét és újra normális lesz.
Ezt nem bírja tovább az orvostanhallgató és odaszól az orvosnak:
- Ne haragudjon már, de ezek a tünetek nem hasonlítanak egyetlen általam ismert betegséghez sem és ez a gyógymód sem igazán szokványos. Egyszerûen le vagyok döbbenve.
- Ez nem betegség - válaszolja az orvos. Csak a nõvért ugratjuk, ugyanis a férje tegnap fölakasztotta magát.

 
Télapó megérkezik Etiópiába. Meglátja a gyerekeket és így szól:
- Gyerekek ti miért vagytok ilyen soványak?
- Mert nem eszünk rendesen.
- Nem esztek rendesen?! Akkor nincs ajándék!

Member

Quote from: sirtomiEgy orvostanhallgatót elsõ útjára visznek egy mentõautóval, ahol rajta kívül ott van a sofõr, egy ápoló, egy nõvér és egy orvos.
Mennek egy ideje, amikor a sofõr mindkét kezével a saját torkához kap és hörögni kezd. A nõvér jól tarkón bassza az elsõsegélyládával, mire a sofõr megrázza a fejét és újra normális lesz. Mennek egy-két km-t, amikor az ápoló is a saját torkához kap és hörgõ hangot kezd kiadni. A nõvér jól homlokon vágja az elsõsegélyládával, mire az ápoló megrázza a fejét és és újra normális lesz. Ismét haladnak néhány km-t és most az orvos kap a torkához és hörögni kezd. A nõvér izomból állba kúrja az elsõsegélyládával, mire az orvos megrázza a fejét és újra normális lesz.
Ezt nem bírja tovább az orvostanhallgató és odaszól az orvosnak:
- Ne haragudjon már, de ezek a tünetek nem hasonlítanak egyetlen általam ismert betegséghez sem és ez a gyógymód sem igazán szokványos. Egyszerûen le vagyok döbbenve.
- Ez nem betegség - válaszolja az orvos. Csak a nõvért ugratjuk, ugyanis a férje tegnap fölakasztotta magát.
JUUUUUUUUUUUUUUUUUJ! :lul: :cool: :hopp: :rotflol:
Hát mindjárt én is fölkötöm magam! :D

Yakumo

Quote from: sirtomiEgy orvostanhallgatót elsõ útjára visznek egy mentõautóval, ahol rajta kívül ott van a sofõr, egy ápoló, egy nõvér és egy orvos.
Mennek egy ideje, amikor a sofõr mindkét kezével a saját torkához kap és hörögni kezd. A nõvér jól tarkón bassza az elsõsegélyládával, mire a sofõr megrázza a fejét és újra normális lesz. Mennek egy-két km-t, amikor az ápoló is a saját torkához kap és hörgõ hangot kezd kiadni. A nõvér jól homlokon vágja az elsõsegélyládával, mire az ápoló megrázza a fejét és és újra normális lesz. Ismét haladnak néhány km-t és most az orvos kap a torkához és hörögni kezd. A nõvér izomból állba kúrja az elsõsegélyládával, mire az orvos megrázza a fejét és újra normális lesz.
Ezt nem bírja tovább az orvostanhallgató és odaszól az orvosnak:
- Ne haragudjon már, de ezek a tünetek nem hasonlítanak egyetlen általam ismert betegséghez sem és ez a gyógymód sem igazán szokványos. Egyszerûen le vagyok döbbenve.
- Ez nem betegség - válaszolja az orvos. Csak a nõvért ugratjuk, ugyanis a férje tegnap fölakasztotta magát.

 
Télapó megérkezik Etiópiába. Meglátja a gyerekeket és így szól:
- Gyerekek ti miért vagytok ilyen soványak?
- Mert nem eszünk rendesen.
- Nem esztek rendesen?! Akkor nincs ajándék!
Az elsõt ismerni, a második pedig ultra kemény! De sajnos túlságosan belegondoló típus vagyok, így nem tudok nevetni rajta. :o

Member

A legnagyobb bunkóságok, amiket életemben hallottam:
-Mi az? Kicsi, fekete és a sarokban van?
-Béna kisgyerek lakástûz után.

Két kisgyerek rohan a karácsonyfához. Az egyik mindent megkap, amit szeretne, a másik csak egy jojót. Azt mondja a "szerencsésebb":
-Bibibí, én mindent megkaptam!
Erre a másik:
-Bibibí, én meg nem vagyok rákos!

-Mit kap egy tolószékes cukorbeteg epilepsziás kislány karácsonyra?
-Leukémiát...
(Comment: [COLOR="PaleTurquoise"]Aki az utolsón röhögni mer, azt én töröm személyesen kerékbe[/COLOR])

Yakumo

Quote from: MemberA legnagyobb bunkóságok, amiket életemben hallottam:
-Mi az? Kicsi, fekete és a sarokban van?
-Béna kisgyerek lakástûz után.

Két kisgyerek rohan a karácsonyfához. Az egyik mindent megkap, amit szeretne, a másik csak egy jojót. Azt mondja a "szerencsésebb":
-Bibibí, én mindent megkaptam!
Erre a másik:
-Bibibí, én meg nem vagyok rákos!

-Mit kap egy tolószékes cukorbeteg epilepsziás kislány karácsonyra?
-Leukémiát...
(Comment: [COLOR="PaleTurquoise"]Aki az utolsón röhögni mer, azt én töröm személyesen kerékbe[/COLOR])
Bazz:eek: Én egyiken se nevetek. Nem véletlenül. :3x3:

HVp213

#8092
Quote from: MemberA legnagyobb bunkóságok, amiket életemben hallottam:
-Mi az? Kicsi, fekete és a sarokban van?
-Béna kisgyerek lakástûz után.

Két kisgyerek rohan a karácsonyfához. Az egyik mindent megkap, amit szeretne, a másik csak egy jojót. Azt mondja a "szerencsésebb":
-Bibibí, én mindent megkaptam!
Erre a másik:
-Bibibí, én meg nem vagyok rákos!

-Mit kap egy tolószékes cukorbeteg epilepsziás kislány karácsonyra?
-Leukémiát...
(Comment: [COLOR="PaleTurquoise"]Aki az utolsón röhögni mer, azt én töröm személyesen kerékbe[/COLOR])
a többség tudja h nem vagyok finnyás viccek terén de ez sokkk volt s nem vmi vicces...


edit: tényleg! akkor viszont gomen
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Yakumo

Quote from: HVp213a többség tudja h nem vagyok finnyás viccek terén de ez sokkk volt s nem vmi vicces...
Annyit fel kell hozni Member védelmében, hogy egyértelmûen bunkóságokként konferálta be. És ez így is van, de akkor viszont off. :lol: Na jó kötögessen a nagymamám, tudom:D :hahaha:

Moha

Member: Na ezek tényleg durvák. Nem tudom, ki talál ki ilyeneket, de tényleg nagy bunkó lehet. :ejj:
Amúgy szerintem akinek lelke van, az ilyenen nem röhög.
Szóval inkább valami olyat, ami tényleg vicces, mint pl (lehet, hogy már volt).:

Egy nõnek van 2 ikergyereke. Az egyik optimista, a másik pesszimista. A nõ nem tudja eldönteni, mit adjon nekik a szülinapjukra, ezért megkérdezni az egyik barátnõjét.
- Szerintem az pesszimistát halmozd el ajándékokkal, valamelyiknek biztos örül majd, az optimistának meg mindegy mit adsz, szeretni fogja.
Így is tesz, de az optimista gyerek ajándékára már nem marad pénze, ezért becsomagol neki egy adag lócitromot.
Eljön a szülinap, és az optimista kérdezi a pesszimistát:
- Te mit kaptál?
- Hát, kaptam biciklit, de minek, mert elesek vele és eltöröm a lában. Meg kaptam számítógépet, de minek, mert elromlik és nem tudom használni. Meg kaptam kirakóst, de minek, mert eltûnnek a darabjai és nem tudom összerakni. Na, és te mit kaptál?
- Szerintem pónit, de nem találom sehol.
:D

Yakumo

Moha Jajj ez kész^^ Hát ez......aranyos LOLLER:D :hahaha: :hahaha: :hahaha:

HVp213

már volt, de a jo vicc sokadjára is az marad
s vannak akiknek uj... :p
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Member

#8097
Quote from: MohaEgy nõnek van 2 ikergyereke. Az egyik optimista, a másik pesszimista. A nõ nem tudja eldönteni, mit adjon nekik a szülinapjukra, ezért megkérdezni az egyik barátnõjét.
- Szerintem az pesszimistát halmozd el ajándékokkal, valamelyiknek biztos örül majd, az optimistának meg mindegy mit adsz, szeretni fogja.
Így is tesz, de az optimista gyerek ajándékára már nem marad pénze, ezért becsomagol neki egy adag lócitromot.
Eljön a szülinap, és az optimista kérdezi a pesszimistát:
- Te mit kaptál?
- Hát, kaptam biciklit, de minek, mert elesek vele és eltöröm a lában. Meg kaptam számítógépet, de minek, mert elromlik és nem tudom használni. Meg kaptam kirakóst, de minek, mert eltûnnek a darabjai és nem tudom összerakni. Na, és te mit kaptál?
- Szerintem pónit, de nem találom sehol.
:D
Ez aranyos :D.
EDIT: Ezért írtam be õket, mert a gimnázium alatt még képes voltam nevetni rajtuk (az utolsón mondjuk soha), de most, hogy kicsit távol kerültem a hülyéktõl, akik még a haverjaim voltak, már képtelen vgyok rá... Csendes kis Otaku lettem. [COLOR="Yellow"]Fejlõdés[/COLOR] :ad:

teraflare

Quote from: Member(Comment: [COLOR="PaleTurquoise"]Aki az utolsón röhögni mer, azt én töröm személyesen kerékbe[/COLOR])
Félek csúnya véget fogok akkor érni...

Member

Quote from: teraflareFélek csúnya véget fogok akkor érni...
Nyugi, egyszer mindenkiben megjelenik a részvét és együttérzés... UGYE?!
EDIT:
Az elsõt a Fix TV-ben hallottam, a Warm up!-ban, a másodikat már nemtom pontosan hol, de azt RTL Klubbon, a harmadikat az egyik drogos osztálytársam mondta...