Ez nagyon lol :DD - Archive #1 - 2003-12 - 2006-03

Started by SlEePwAlKeR, 2003-12-14, 17:20:14

Previous topic - Next topic

Yakumo

Quote from: BruceTITITA TITUTU TIIIPATITITUU
Ez nagyon LOLLER^^
És az aláírásod király! :hail:

Lt. Simoan Blarke

Member... én vigyorogtam az utolsón, lincselj meg. (amikor megláttam a kommentet, röhögtem is ;p)
Moha: pont most hallottam hétvégén :D zsír vicc ;Ð
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Member

Felírtam a neved a "Fekete listámra". ;)

Nakedape

1981
1. Károly herceg megnõsül.
2. Liverpool BEK-gyõztes.
3. A pápa meghal.

2005
1. Károly herceg megnõsül.
2. Liverpool BEK-gyõztes.
3. A pápa meghal.

Ha Károly még egyszer megnõsül és Liverpool újra BEK gyõztes lesz, talán nem ártana értesíteni a pápát...
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Raggie

#8104
Quote from: Nakedape1981
1. Károly herceg megnõsül.
2. Liverpool BEK-gyõztes.
3. A pápa meghal.

2005
1. Károly herceg megnõsül.
2. Liverpool BEK-gyõztes.
3. A pápa meghal.

Ha Károly még egyszer megnõsül és Liverpool újra BEK gyõztes lesz, talán nem ártana értesíteni a pápát...
Már volt, de mindíg nagyot üt!!! :lul: :lol: :jee:

Edit: Egykis más: morbid lego... (leht, hogy ez az elõzõekben a morbid viccek ellen felszólalóknak nem fog tetszeni, de én majd szétröhögtem rajta az agyam... teraflare, mi feketehumorkedvelõk tartsunk össze! ) Monty Python RULZ!!! :D
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Nakedape

Quote from: Raggie GordonMár volt, ...
ohh sorry pedig azt hittem ezt itt lgalább követem.. :oops: :rolleyes:
csak megfogott mert akkor születtem, bár ezek szerint tavaly meg újjá?
nna mindegy a reinkarnációban már az elõzõ életemben sem hittem..
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Member

Nálam nem megy a link, Gordon... Megnéznéd a kedvemért mégegyszer? :D

Raggie

Quote from: MemberNálam nem megy a link, Gordon... Megnéznéd a kedvemért mégegyszer? :D
Próbáld újra! ;)
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Nakedape

Quote from: MemberNálam nem megy a link, Gordon... Megnéznéd a kedvemért mégegyszer? :D
vagy megnézte vagy megy.. nálam , ment..:) amúgy a linket ismertem, s respect, sztem muszáj néha ilyen komoly témákat is feldolgozni!
Off: mindenki olvasson maust:)
linket énis beteszem, hátha member gépének ez szimpatikusabb:)
:
http://index.hu/tech/hoax/?title=lego_koncentracios_tabor&more=1&c=1&tb=1&pb=1
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Raggie

Csatlakozom Nakedape-hez, és az benne a röhej, hogy még csak nem is poénból csinálta a fazon!! :eeek: És télleg van mûvészeti értéke, mivel arra próbálja felhívni a figyelmet, hogy a gyerekeknek gyártott "mûvilág" mennyire különbözik a valóságtól! ... :zen: Mindenesetre elgondolkodtató...
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Member

Most már ment. Ha való igaz, hogy nem elhíresülés céljából, hanem erre az idillvilág vs. valóság kapcsolatra kívánt rámutatni, akkor elismerésem. Elvégre azért nézünk animét, függetlenül attól, hogy rajzolva van és meseszerû motívumokat is tartalmaz, mert a szereplõk valósak. Sokan ezt nem fogják fel :mad:. Hülyét kapok a Postán látható kifestõktõl, melyeken mindenki (még a földbõl éppen kibújó pöttyös gomba is) mosolyog.

Esetleg szeptember 11.-én nem rakná össze vki legóból? :rolleyes:

Raggie

"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Kuroi Tenshi

Quote from: Raggie GordonEdit: Egykis más: morbid lego...
Ezt már x éve láttam a Newsweekben. Szerintem inkább szánalmas. Mit vétett szerencsétlen Lego annak az izraeli "mûvésznek"? :rolleyes:

Raggie

Még egy jó kis soviniszta reklám ;) :

reggeli jogging?!
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Yakumo


sirtomi

Két srác beszélget a diszkó elõtt a nõhódítás trükkjeirõl. Azt mondja a tapasztaltabb:
- Ne majrézz... Odamész a csajhoz, megkérdezed, nem volna-e kedve táncolni. Ha nem megy, meghívod egy italra. Ha ez sem megy, akkor próbálj meg az erõddel imponálni.
A srác szót fogad, odalép egy lányhoz.
- Szia, nincs kedved táncolni?
- Nincs.
- Akkor gyere, igyunk valamit...
- Nem vagyok szomjas.
A srác visszaemlékezik az imént tanultakra, és kivágja:
- Jó, akkor gyere szkanderezni.


Áll két amerikai a Holdon.
Néznek egymásra, a holdkompra, a távoli Földre....
Megint egymásra, a holdkompra a Földre....
Mire az egyik:
-Ne nézzé bazzeg! Te zártad be a kulcsot!!!


Egy nagy áruházban egy pasas egy fél fej salátát akar venni. Az eladó
mondja neki, hogy nem lehet, de a pasi addig erosködik, míg az eladó
rááll, hogy megkérdezze a Managert a dologról. Hátramegy a Manager
irodájába, és azt mondja neki:
- Ne haragudjon uram, hogy zavarom, de egy faszfej egy fél fej salátát> akar venn... - ekkor meglátja, hogy ott áll mögötte a vevo, és így
folytatja: -... és ez az úr itt mögöttem megvenné a másik felét!
A Manager persze érti, hogy mirol van szó, lerendezik a vevot, majd
magához
hívatja az eladót:
- Na fiam, maga igen szépen kivágta magát a kutyaszorítóból! Honnan jött?
- Minnesotából.
- Igen? És miért jött el onnan?
- Nincs ott semmi uram, csak kurvák meg hokijátékosok...
- Tényleg? Érdekes...a feleségem is minnesotai...
Kis csend, majd megszólal az eladó:
- Nem mondja uram!!! És melyik csapatban játszott?

Lt. Simoan Blarke

sirtomi: :D:D:D:D
Raggie: az elsõ az :lol: :D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Necrid^

Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Fazék

Quote from: Raggie Gordon(leht, hogy ez az elõzõekben a morbid viccek ellen felszólalóknak nem fog tetszeni, de én majd szétröhögtem rajta az agyam... teraflare, mi feketehumorkedvelõk tartsunk össze! ) Monty Python RULZ!!! :D
én is veletek tartanék ha lehet, vagyis nincs lelkem :(
de majd megleszek így is valahogy :D fekete humor yess!

Member

Van lelked, csak néha offline-ba teszed. :rolleyes: Ameddig nem sértesz vérig senkit, nem lehet baj (max megvédünk :)).

Raggie

#8120
Quote from: Fazékén is veletek tartanék ha lehet, vagyis nincs lelkem :(
de majd megleszek így is valahogy :D fekete humor yess!
Sejtattem, hogy rád is számíthatok! ;) :tezsvir:

Egy kis humor(most nem fekete :) ): Mi lenne, ha Isten DJ lenne?!

Edit: Ezt most találtam és egész jó: Hát egy flash az élrtelmes élõlényeg egojáról... tanulságos... :zen:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Raggie GordonMi lenne, ha Isten DJ lenne?!
elõször azt hittem, hogy vmi jó kis P!nk-klip lesz. de nem, ez poénabb :D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Raggie

Quote from: blarkeelõször azt hittem, hogy vmi jó kis P!nk-klip lesz. de nem, ez poénabb :D
Hát az is poén lett volna, de íy télleg jobb. :D

Még: Shakira paródia... a szöveg elég LoL!
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Raggie GordonShakira paródia... a szöveg elég LoL!
ááááááááááááááááááá :lol: ez a szöveg nagyon gáááááz:D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Raggie

Quote from: blarkeááááááááááááááááááá :lol: ez a szöveg nagyon gáááááz:D
Én szóltam... :rolleyes: :ejnye:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Necrid^

Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Fazék

ezek állatok! Nakedape-é az érdem a link-ért

Lt. Simoan Blarke

In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Member

:hahaha: Az utóbbi tetszik.

Yakumo

Quote from: Fazékezek állatok! Nakedape-é az érdem a link-ért
ezek igen! :ejnye:
Sirtomi: az uccsó vicc állat, pedig nem elõször látom:D :lol:
Raggie: Dj Rulez:D :lol:
Shakira paródia :whoah: :hahaha:
blarke: Tiesto gazdi poló jó:D