Ez nagyon lol :DD - Archive #1 - 2003-12 - 2006-03

Started by SlEePwAlKeR, 2003-12-14, 17:20:14

Previous topic - Next topic

Xaga

Quote from: MohaMint a piros, vagy mint a zöld autók?  :hehe:

Mikor így mikor úgy :D

QuoteJa, apropó, EU! Nálunk az EU szavazáskor voltak poénos cuccok. Pl néhány EU plakát:
Csuri, demokrácia, Pongó, Kovács, orrtúrás, pufajka.
Ezeket még akkor töltöttem le. Most előbányásztam, és megint röhögtem egy sort :)

Ismerem őket nagyon jók :D

ignus

Télleg mind nagyon poén... Jót nevettem...
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Moloko

Quote from: TriviEzt nézzétek meg, van ám önkritikájuk az olaszoknak (ha jól értelmeztem, akkor olaszok csinálták).
http://www.vicclap.hu/static/prog/eu.zip :lol:
és az olaszok tényleg így vezetnek!!!!
Quote from: MohaMint a piros, vagy mint a zöld autók?  :hehe:

Ja, apropó, EU! Nálunk az EU szavazáskor voltak poénos cuccok. Pl néhány EU plakát:
Pongó,
jajistenemderondaezazember, mostörülökcsakigazán, hogy nem nézek tv-t...

noriko

Na mennyire vagytok geeky-k? :D

Nekem 9.5% körüli eredmény jött ki :) (pedig animére is rákérdeztek! amúgy meg az nem is geeky!!! :beken:  :rotflol:  )

http://www.innergeek.us/geek.html
"I wish I could, but I don't want to."

.Attila

Quote from: norikoNa mennyire vagytok geeky-k? :D

Nekem 9.5% körüli eredmény jött ki :) (pedig animére is rákérdeztek! amúgy meg az nem is geeky!!! :beken:  :rotflol:  )

http://www.innergeek.us/geek.html
Ilyen hosszú tesztet nincs kedvem végigcsinálni...

Xaga

Quote from: norikoNa mennyire vagytok geeky-k? :D

Nekem 9.5% körüli eredmény jött ki :) (pedig animére is rákérdeztek! amúgy meg az nem is geeky!!! :beken:  :rotflol:  )

http://www.innergeek.us/geek.html


Tényleg nagyon hosszú talán majd he nem lesz mit csinálnom kitöltöm. (Mi az a "geek"??)

Cobra

Hide and fear, Cobra Commander is here !

noriko

Quote from: XagaTényleg nagyon hosszú talán majd he nem lesz mit csinálnom kitöltöm. (Mi az a "geek"??)
pedig nagyon muris szerintem :D
na mindegy.. geek= kb. kockafej/nyomi/stréber

hé Cobra! csaltál mi?  :hehe:  jk! :D
"I wish I could, but I don't want to."

Kvikveg

Uppsz 20%. Az I have read(13) es I have seen 2+ times(13) kategoriaban elegge taroltam... :)
De szerintem a tobb, mint 10 kemiai elem nevet tudom -  hat szerintem ezt mindenki. Vagy en tevedek?
Ill van egy olyen, hogy I know. Namost ez 'ismerem'=kicsit mar foglalkoztam vele vagy 'tudom'?!

that the answer is 42 :lol:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Saori

Ajajj..én nagyon kocka vagyok... 42.20907% - Major Geek :rolleyes:
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Kvikveg

Uh.. Elismeresem! Ezt hogy sikerult? :lol:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Shock12

Quote from: SaoriAjajj..én nagyon kocka vagyok... 42.20907% - Major Geek :rolleyes:
42.01183% - Major Geek... Pedig csak az igazat pipáltam... csököttagyúak ezek az amcsik, ha nekik ez mind túlműveltség... :rolleyes: ...

roderick

18.74% -Geek
igazából meglep?dtem, mert a szerepjáték+programozás+H. P. Lovecraft, azt hittem többet fog érni.. (asszem megcsinálom mégegyszer, hátha sikerül többet elérnem :D )
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

Xaga

Nah, végig X-eltem és 23.27416%. (AZ jó vagy rossz? :D)

Saori

Quote from: KvikvegUh.. Elismeresem! Ezt hogy sikerult? :lol:

Hát.. úgy hogy mindent őszintén bepipáltam ami igaz....:D shockminden érdekel..  Hülyék ezek az amcsik komolyan... :rolleyes:
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Shadowolf

Quote from: SaoriHülyék ezek az amcsik komolyan... :rolleyes:

Én is mindig ezt mondom...:D

Xaga

Quote from: ShadowolfÉn is mindig ezt mondom...:D

/me csak helyesel :D

Tiaro

18.14596% - Geek

Gyenge vagyok...  :)
I walk a lonely road / The only one that I have ever known
Don't know were it goes / But it's home to me and I walk alone
I walk this empty street / On the boulevard of broken dreams
Where the city sleeps / And I'm the only one and I walk alone

.Attila

11.04536% - és akkor most mi van?

ignus

Quote from: Trivi11.04536% - és akkor most mi van?


Kiderült hogy volt felesleges 25 perced arra hogy végigolvass/csinálj egy ilyen "tesztet"  :rolleyes:  :rolleyes:  :rolleyes:
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Shock12

Quote from: ignusKiderült hogy volt felesleges 25 perced arra hogy végigolvass/csinálj egy ilyen "tesztet"  
:D ... biztosan "geek"ek állították össze, csinálnak belőle jó kis statisztikát, lekövetik az IPket, meghekkelik a szolgáltatói adatbázisokat, és célzottan bombáznak majd mindenféle "geeky" dologgal... szegény mi ... :D

Moha

17.94872% - Geek

Hmmm, már megijedtem, hogy nagyon geek vagyok! :D
Nekem ezek tetszettek:

I OWN script to any Monty Python film  (megvan a Brian Élete forgatókönyve :hehe: )
I KNOW how to count to 31 on one hand (na ez jó volt még :) - szerintem programozók mind tudják :) )

Csak tényleg elég hosszú volt. Tegnap este nem is akartam már nekiállni.
Valahogy nekem a programozás + a Star Trek nyomta meg kicsit a pontomat :hehe:

Saori

#442
Ha valakinek van egy kis ideje olvasgatni, akkor ajánlom ezt : Képtelen Természetrajz .. én még nem olvastam végig, csak beleolvasgattam, de ha lesz időm ezt mindenképp elolvasom :D

Edit: Találtam mégvalamit.. ez egy egészen rövidke kis szösszenet.. Lovaglás
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

ignus

Quote from: SaoriHa valakinek van egy kis ideje olvasgatni, akkor ajánlom ezt : Képtelen Természetrajz .. én még nem olvastam végig, csak beleolvasgattam, de ha lesz időm ezt mindenképp elolvasom :D

Edit: Találtam mégvalamit.. ez egy egészen rövidke kis szösszenet.. Lovaglás

Saori imádlak! Ezt a könyvet 3 éve keresem, de nem tudtam se a szerzőt se a címét!!! Nagyon köszi, boldog órákat szerzel vele! (kedvenc: macska, búvár hencser, a zsidó)
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Kvikveg

Látva a nyelvtani kitérőket pár topicban...
Édes ékes apanyelvünk  :lol:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Shock12

Quote from: SaoriEdit: Találtam mégvalamit.. ez egy egészen rövidke kis szösszenet.. Lovaglás
:D ... A lovaglást olvastam, hát az oltári... ezzel kapcsolatban van is egy aranyos történetem:

 Lovas tábor volt... hm... még 7.es voltam. Létavértesen tartott az általános suli egy ilyen "Hogyan lovagoljunk és sajátítsuk el a ló, és egyéb hozzá tartozó szerelvények elméleti alapjait" dolgot... na nem ez a lényeg...
 Verőfényes napsütés csodálatos délelőtt... meg persze lócitrom felett terjengő légyfelhő... és a hozzá tartozó gázok... szerencsétlen gyerekek meg állnak a karám korlátjánál, a 4x fokos melegben, hosszúnadrágban (merugye lovaglásvót...), és már szemeznek a lóitatóval, gyilkos pillantásokkal kergetve el onnan a lovakat (a szomjúság már mindenkit gyötört a hozott víz elfogyásának időpontjától számított 4. órában)...
 Éppen megint mindenki olyan delíriumba került, hogy már olyan helyen is délibábot látott, ahol normális ember nem,  szólt a futó nem lófelőli végét fogó oktató (akinek stílusosan el volt törve a lába), hogy akkor
  - "Kérem a következőt, nnna!"
Hát a következő delikvens egy leányka volt, aki legalább olyan vékony volt, mint anti-dekoratív (meg takonyos is, de az már egy másik, lényegesen gusztustalanabb történet) ... Ez a leányka felült, mire az okító ráripakodott, hogy
  - "Szorítsad mán azt a szerencsétlen lovat, mert leborúsz, pedig el se indút!"
... hát próbálkozik, több-kevesebb sikerrel... megy a ló egy kört... két kört... három kört... egyszer csak komótosan megáll... és áll... az oktató kapcsolt, aztán megszólalt:
  - "Na milesz ? Most szorítod, vagy nem ?? Már a ló se érzi magát biztonságban alattad, hogy akarsz akkor rajta lovagolni ???" - Persze ezt a nyomatékosítás kedvéért ordítva...
A lányka erőlködik, szorítja - szorítja, már az arca is szabályosan a legegzotikusabb színekre váltott... amikor...
... a ló szép, fekete lompos farka, megemelkedik, és egy jó nagy rakás terméket pakol ki a farától durván 10 centi távolra, és 80 centivel mélyebbre... mindenki döbbenettel figyelte az eseményeket, de volt olyan is, aki már akkor fetrengett a röhögéstől (persze előtte gondosan leellenőrizve, hogy nincsen - e a négylábúak által, shock szeretettel, a fűben elrejtve valami taposóakna)... erre kommentálja az okító, némi kaján vigyorral fűszerezve:
  - "No, esztasztán jóó kiszorítottad belőle !!"
Na ezekután már tényleg mindenki borult (nem, a leány sajnos nem az álló ló hátáról, ő éppen a piruló, pipacsvörös arcát szerette volna eltakarni valamivel)...

Moha

Quote from: Shock12"No, esztasztán jóó kiszorítottad belőle !!"
Ez nagyon  :lol: Szakadtam a röhögéstől tőle! :lul:  :rotflol:
Én is voltam anno lovastáborban, de nekünk ilyen poénok nem voltak...

ignus

Quote from: Shock12Shokku iromány :D

Tééleg nagyon poén story.... Lehet hogy össze kéne dobni egy story-könyvet! :D
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

teraflare

#448
Quote from: Shock1242.01183% - Major Geek... Pedig csak az igazat pipáltam... csököttagyúak ezek az amcsik, ha nekik ez mind túlműveltség... :rolleyes: ...
39.64497% - Major Geek   3. hely!!!
+van szemüvegem meg fogszabályzóm (ez minden strébernek van az amcsi filmekben) ergo (micsoda szókincs !!! ) én vagyok a geek király.
:hail:

teraflare

Quote from: Moha17.94872% - Geek

I KNOW how to count to 31 on one hand (na ez jó volt még :) - szerintem programozók mind tudják :) )

én programozó féle vagyok de sajna nem tudom hogy kell. Írd le légyszi... :bruhuhu: