Ez nagyon lol :DD - Archive #1 - 2003-12 - 2006-03

Started by SlEePwAlKeR, 2003-12-14, 17:20:14

Previous topic - Next topic

Feldin

Quote from: TriviHehe, én is kipróbáltam a kiborgizátort, eredmény:

Támadásra Rákényszerített Ikerhorizontális Vízalatti Izomszaggató
Húúúú!
Ez nekem is kell! Hol van?
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Shock12

#451
Quote from: teraflareén programozó féle vagyok de sajna nem tudom hogy kell. Írd le légyszi... :bruhuhu:
0-tól 31ig 2es számrendszerben... 31 = 2^5

Feldin

Quote from: Moha:lol: Erről rögtöng egy másik Bruno Bozzetto alkotás jutott eszembe. Na az se semmi: egy kis kresz. :D
Ismerem és imádom! :)
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Feldin

Quote from: Moha17.94872% - Geek

Hmmm, már megijedtem, hogy nagyon geek vagyok! :D
Nekem ezek tetszettek:

I OWN script to any Monty Python film  (megvan a Brian Élete forgatókönyve :hehe: )
I KNOW how to count to 31 on one hand (na ez jó volt még :) - szerintem programozók mind tudják :) )

Csak tényleg elég hosszú volt. Tegnap este nem is akartam már nekiállni.
Valahogy nekem a programozás + a Star Trek nyomta meg kicsit a pontomat :hehe:
29.19132% - Total Geek
Hm.
Hülyék az amcsik.
(zárójelben, úgy hogy sok kérdést nem értettem és otthagytam...:))
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

.Attila

Quote from: FeldinHúúúú!
Ez nekem is kell! Hol van?
http://www.vicclap.hu/, keresdd meg.

2^5 = 32, 31 2-es számrendszerben = 11111, azaz mind az öt ujjadat feltartod.

Itachi

Ehh...Ez nagyon jóóóó! L.O.R.E.N.O.R. = Lassú Orvlövészetre és Rádiózavarásra Előállított Napelemes Orbitális Robot   :lol:  :lol:  :lol:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

.Attila

Quote from: LorenorEhh...Ez nagyon jóóóó! L.O.R.E.N.O.R. = Lassú Orvlövészetre és Rádiózavarásra Előállított Napelemes Orbitális Robot   :lol:  :lol:  :lol:
Ha te napelemmel mész, akkor gáz van ;):D

Itachi

Quote from: TriviHa te napelemmel mész, akkor gáz van ;):D
Mért? Ott van az ,hogy orbitális.Ott mindig van nap. Mint mondjuk a Hubble űrteleszkóp vagy a különböző űrállomások. :)  :lazza:  :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Saori

Saori

Siklórepülésre Alakított Organikus Radioaktív Izomszaggató

másik becenéven:

Elemzésre SZabadalmaztatott Takarító Android
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Shadowolf

Úgy látom itt egyeseknek túl sok szabadideje van...:D

Itachi

Quote from: ShadowolfÚgy látom itt egyeseknek túl sok szabadideje van...:D
Mért ne lenne?Tegnap gazdjog 2 ből levizsgáztam, stat ból buktam , pénteken meg megyek makro vizsgázni, amire alig kell tanulnom. Azután már "csak" 16. án lesz egy matek szigorlatom és kész.(feltéve ha elsőre skirül ha nem akkor még mehetek max 2 szer.) :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Shadowolf

Quote from: LorenorMért ne lenne?Tegnap gazdjog 2 ből levizsgáztam, stat ból buktam , pénteken meg megyek makro vizsgázni, amire alig kell tanulnom. Azután már "csak" 16. án lesz egy matek szigorlatom és kész.(feltéve ha elsőre skirül ha nem akkor még mehetek max 2 szer.) :zen:

Jó neked (statisztikától eltekintve ^^"). Nekem még csak most kezdődnek a megpróbáltatásaim... Vizsgaidőszak sux...

Itachi

Quote from: ShadowolfJó neked (statisztikától eltekintve ^^"). Nekem még csak most kezdődnek a megpróbáltatásaim... Vizsgaidőszak sux...
Azért az túlzás, de nem is szenvedek annyira mint mondjuk mások.^^ Statisztikából meg azért buktam mert az meg a makró egy időben voltak így valamelyiket fel kellett áldoznom.(mivel makróra sok tantárgy épül ezért inkább legyen meg az ,mint mondjuk a statisztika amire semmi nem épül.)  :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Kvikveg

Komoly Verekedésre és Ismeretszerzésre Kiképzett Veszélyes Erőszakos Gép

Uuuupssz, lebuktam...  :lol:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Soridan

37.67258% - Major Geek

Van még remény! Ennél többre számítottam. (Talán mert volt kérdés, amit nem értettem -_-" az nem bónusz, hogy ennek ellenére megcsináltam? :D )
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Soridan

Hogy csak hét karakter lehet :rolleyes:

Semleges Orvlövészetre és Rádiózavarásra Idomított Digitális Adatgyűjtő Naszád

Már csak AI-t kell kifejlesztenem és enyém a világ!!!! :bsd:
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Xaga

Xilofonozásra Alakított Gépesített Android

URL

Soridan itt a társad: Felügyeletre és Elemzésre Létrehozott Digitális Irányzó Naszád
 

Soridan

#467
Quote from: XagaXilofonozásra Alakított Gépesített Android

URL

Soridan itt a társad: Felügyeletre és Elemzésre Létrehozott Digitális Irányzó Naszád
 

]Xilofonozásra Alakított Gépesített Android ??

Az a musicbox, nem? vagy jukebox? :D

Huhh? Még egy naszád? Akkor könnyebb lesz hódítani :bsd: :)

És mindenki kedvence a:
Semleges Utánpótlásra és Légifelderítésre Idomított Napelemes Erőszakos Törpedroid

Na elég. Egy vicc:
Férj napközben odaveti az asszonynak: "Te asszony, akkora vagy, mint egy betonkeverő!"
Az asszony morgolódik, de nem szól. Hanem este, mikor a férj bújna hozzá, hidegen közli:
"Csak nem képzeled, hogy két kavicsért beiindítom a betonkeverőt?"
/Volt már jobb napom is -_-/
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Xaga

Quote from: SoridanAz a musicbox, nem? vagy jukebox? :D

A zene az áramköreimben van :D

Itt az angol verzió


Soridan

#469
Synthetic Obedient Replicant Intended for Destruction and Accurate Nullification

Az enyém masszívabb :D (na jó, inkább orrszarvúbb (avagy rohaaaam!!))

És egy másik nickem :

Obedient Synthetic Sabotage and Assassination Replicant/Knight Assembled for Nocturnal Yelling

S mára elég ennyi névgenerálás részemről, zsongok a sok gyilkos megnevezéstől :)
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Vóbert

Feldin ajánlotta, hogy EZT ide kellene postolni! :D Jó szórakozást ;)
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

ignus

Na én azért még ezt idenyomom:
IGNUS:
Individual Generated for Nullification and Ultimate Sabotage
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Vóbert

Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

DWz

Ezek szerint en egy: Digitális Wap-felületű Zombi vagyok. :D

.Attila

Quote from: VóbertFeldin ajánlotta, hogy EZT ide kellene postolni! :D Jó szórakozást ;)
Hááát emmeg mi a túró volt? A zene nem rossz :D
A másikat meg már ismertük.

Xaga

Quote from: VóbertFeldin ajánlotta, hogy EZT ide kellene postolni! :D Jó szórakozást ;)

Hülyék ezek a kínaiak.

noriko

:lol: Neutrongyorsításra és Orgyilkosságra Rákényszerített Ikerhorizontális Karbantartó Organizmus

én nem akartam neutront gyorsítani! komolyan nem! :beken: ... :rotflol:
"I wish I could, but I don't want to."

Moha

Quote from: Trivi2^5 = 32, 31 2-es számrendszerben = 11111, azaz mind az öt ujjadat feltartod.
Mondjuk azt azért megnézném, ki az, aki SZOKOTT is így számolni... :D

Egyébként mozaikszó:
Apeh -> Alkudozásra Programozott Erőszakos Humanoid  :hehe:

Cobra

Quote from: noriko:lol: Neutrongyorsításra és Orvgyilkosságra Rákényszerített Ikerhorizontális Karbantartó Organizmus

én nem akartam neutront gyorsítani! komolyan nem! :beken: ... :rotflol:
De az orvgyilkolásnál nem volt ellenvetésed, mi ? :ejnye:
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Moha

Quote from: VóbertNa mégEGY idétlenség ;) :D
Áááá! Ez fárasztó!  :hopp: Mátrix-effektek olcsóbb kivitelben. :D Nem is kell ehhez olyan nagyfene technika.  :rotflol: