Main Menu

Lepedo"

Started by VASH, 2003-12-22, 23:38:08

Previous topic - Next topic

Shock12

#90
QuoteOriginally posted by Kono
Hát itt szerintem bárki lecserélné a lepedőjét egy hús vér pasira/nőre...szal tényleg felesleges az a lepedő oda, bár tény, néha vannak "előnyei" :D
Igen... nem dörgöli le a klazúrt a fekhely borítása egyik fél hátáról/hasáról/más testrészérõl sem ... megpersze nem mindegy, hogy kimosol egy lepedõt, vagy tisztíttatod a matracot/ágynak a huzatát... :D ! A lepedõnek elõnyei vannak akkor is, ha nincs effektíve senki sem reá festve :) !

Tiaro

Asszem, igen göröngyös útra tévedtünk...
I walk a lonely road / The only one that I have ever known
Don't know were it goes / But it's home to me and I walk alone
I walk this empty street / On the boulevard of broken dreams
Where the city sleeps / And I'm the only one and I walk alone

Baldy

QuoteOriginally posted by Tiaro
Asszem, igen göröngyös útra tévedtünk...

Mire gondolsz ez alatt?
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

VASH

QuoteOriginally posted by Baldy
Rosszul érzed, ugyanis ez már eleve nem volt egy magas röptű gondolatokkal megáldott topic :D
Amugy az illető még nem irt vissza, ugyhogy kénytelenek vagyunk várni... Ennek valószínűleg az a fő oka, hogy csak 5-én lesz az első munkanap az új évben :)
Szóval még egy kis türelem :)
És persze imádkozzatok, hogy ne nézzen minket nagyon hüléknek :):):)

Mi atyánk, ki vagy a mennyekben.....


de ha ez nem jön be, marad a lincselés és átvesszük a nyomdát az otakuk nevében és kinyomjuk a 12(pontot)lepedõt:D
You can't stop me
I love the world with all its lies
You can't stop me
I'm close enough to kiss the sky
keep it to myself
keep it to myself

Baldy

QuoteOriginally posted by VASH
Mi atyánk, ki vagy a mennyekben.....


de ha ez nem jön be, marad a lincselés és átvesszük a nyomdát az otakuk nevében és kinyomjuk a 12(pontot)lepedõt:D

Én benne vagyok mindenképp :):):)
Nekem asszem kelleni fog egy Ayanami Rei mindenképp :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

.Attila

QuoteOriginally posted by Baldy
Én benne vagyok mindenképp :):):)
Nekem asszem kelleni fog egy Ayanami Rei mindenképp :)

E X C E L, excel, ExCeL, E-X-C-E-L, excelexcelexcelexcel, EXCEL!!!

Baldy

QuoteOriginally posted by Trivi
E X C E L, excel, ExCeL, E-X-C-E-L, excelexcelexcelexcel, EXCEL!!!

Nekem inkább Hyatt, vagyis Hachan :)
Rájöttem valmire: nekem bejönnek a kék hajú csajok :D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

.Attila

QuoteOriginally posted by Baldy
Nekem inkább Hyatt, vagyis Hachan :)
Rájöttem valmire: nekem bejönnek a kék hajú csajok :D

Hyatt? Csak úgy döglene érted :D

Kono

QuoteOriginally posted by Shock12
Igen... nem dörgöli le a klazúrt a fekhely borítása egyik fél hátáról/hasáról/más testrészérõl sem ... megpersze nem mindegy, hogy kimosol egy lepedõt, vagy tisztíttatod a matracot/ágynak a huzatát... :D ! A lepedõnek elõnyei vannak akkor is, ha nincs effektíve senki sem reá festve :) !

Látjátok? Mondtam én, végre valaki megérti miről meszélek :p


Shock: felvennéd az ál icq számom? Mert beköszöntem, ha jól emléxem ^^
...dancin' shinzou no bloody, ai gouon na neiro wa sei...

Baldy

QuoteOriginally posted by Trivi
Hyatt? Csak úgy döglene érted :D

Az biztos, hogy messzire nem futna előlem, mert út közben meghal :) De ő legalább jól nevelt, és aranyos is :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Flaser

Rei-el legalább mindig tudod hányadán állsz - pontosabban mindig nem tudod. Hö? Igen, én is úgy értettem.

Mellesleg ha ő vlm.-ről filozofál az akkor is kőkemény élettapasztalat, ha elsőre tini locsogásnak tűnik.

Ugyanakkor kiváncsi vagyok ténylegesen milyen egy ember aki tök egyedül is kirekesztve nőtt fel.
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

Baldy

QuoteOriginally posted by Flaser
Rei-el legalább mindig tudod hányadán állsz - pontosabban mindig nem tudod. Hö? Igen, én is úgy értettem.

Mellesleg ha ő vlm.-ről filozofál az akkor is kőkemény élettapasztalat, ha elsőre tini locsogásnak tűnik.

Ugyanakkor kiváncsi vagyok ténylegesen milyen egy ember aki tök egyedül is kirekesztve nőtt fel.

És akiből kb. 200 példány készült, és tud arról, hogy pótolható? Valszeg nem a világ legboldogabb embere :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Baldy

Srácok, rossz hír :(
Cseh Norbertnek látszólag nincs kedve visszairni nekem :(
Megpróbálná valaki más is felvenni vele a kapcsolatot?
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Sky

Biztos nem jött be neki az avatárod...:D
Mess with the best,
Die like the rest...

Baldy

Vagy az a szöveg, hogy lepedőre nyomtatott nőkön akarok fetrengeni :) Lehet, hogy ez a mondat tett be neki :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Sky

Ha ilyet írtál egy hivatalos mail-be, akkor megérdemled amit kapsz/kaptál, vagy amit nem...
Mess with the best,
Die like the rest...

Baldy

QuoteOriginally posted by Sky
Ha ilyet írtál egy hivatalos mail-be, akkor megérdemled amit kapsz/kaptál, vagy amit nem...

Azért ennyire beteg én sem vagyok, hogy ilyeneket irogassak egy hivatalos levélbe. Ez olyan lenne, mintha önéletrajzba azt irnám be, hogy a hobbim a rendszeresen marihuána szívás, és alkohol fogyasztás :D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Saori

Hehe..ahogy nézem, van azért egy pár napos reakcióidő ebben a topicban :D
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Saori
Hehe..ahogy nézem, van azért egy pár napos reakcióidő ebben a topicban :D

Hát valamikor ki is kell józanodni. :D

Baldy

Hát igen... A sör ivásához először kocsmába kell menni, ott a sört megrendelni, majd bevedelni, ezt a folyamatot (rendeléls majd vedelés) sokszor egymás után megismételni, és aztán elindulni hazafele... Bár az ut vissza mindig kétszer annyi ideig tart... Vajon miért???
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Baldy
Hát igen... A sör ivásához először kocsmába kell menni, ott a sört megrendelni, majd bevedelni, ezt a folyamatot (rendeléls majd vedelés) sokszor egymás után megismételni, és aztán elindulni hazafele... Bár az ut vissza mindig kétszer annyi ideig tart... Vajon miért???

Mert jókedvedben sokszor leállsz megcsodálni a táj szépségeit, nem?

Baldy

QuoteOriginally posted by Shadowolf
Mert jókedvedben sokszor leállsz megcsodálni a táj szépségeit, nem?

Nem csak gyakran megállok idézgetni Galileit: Mégis mozog a föld! :D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.


Shock12

köhöm... off... legyetekszívesek oda az éppen nagyonmagasszintû prostieszmecserébe költözni... ;)

Shadowolf

Van valami fejlemény a rendelési ügyben?

Baldy

QuoteOriginally posted by Shadowolf
Van valami fejlemény a rendelési ügyben?

Én már irtam neki mail-t, nem válaszolt. A számat meg nem fogom fölöslegesen koptatni (még az ujjaimat sem). Szóval aki akarja, megpróbálhatja... Szerintem nem lesz más reakcióban része, mint nekem.
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Moloko

nem lenne sokkal egyszerubb megkerni valami jol rajzolo animefanatikust hogy alkosson nektek textilfestekkel valami szepet arra a lepedore? - es persze jol megfizetni :)

Shock12

QuoteOriginally posted by Angel
nem lenne sokkal egyszerubb megkerni valami jol rajzolo animefanatikust hogy alkosson nektek textilfestekkel valami szepet arra a lepedore? - es persze jol megfizetni :)

Na szerintem itt a probléma... lényegesen drágább... és nem lesz tökéletes a végeredmény (vagy ugye nem mossa ki az ember)... szitázáskor (filmnyomáskor) keletkezõ ábra nem fog elmosódni... textilfestéket hiába próbálsz ecetes vízzel fixálni, el fog mosódni... egy rajznál, ahol éles kontúrok vannak különösen kritikus... :)

Moloko

QuoteOriginally posted by Shock12
Na szerintem itt a probléma... lényegesen drágább... és nem lesz tökéletes a végeredmény (vagy ugye nem mossa ki az ember)... szitázáskor (filmnyomáskor) keletkezõ ábra nem fog elmosódni... textilfestéket hiába próbálsz ecetes vízzel fixálni, el fog mosódni... egy rajznál, ahol éles kontúrok vannak különösen kritikus... :)

:p
...igaz panaszkodott ra hogy nem meri kimosni... :D

Edit: najo, igazad van - a hatas korantsem ugyanaz :)

Sky

Bár ez sem rossz...
Mess with the best,
Die like the rest...