Main Menu

Bible Black

Started by McDouglas, 2002-11-13, 08:57:52

Previous topic - Next topic

Saori

QuoteOriginally posted by Saori
Hááát...sokat hallottam, hogy a Bible Black az ilyen meg olyan jó....és hát voltam oly botor, hogy belenézzek....nem kellett volna...lehet, hogy jó, de hogy ezt nem nekem találták ki az 100....kissé beteg...:rolleyes:

Jah, és mielõtt bárki furábban nézne rám, még a szokásosnál is ..egy lány ajánlotta nekem a legjobban, hogy nagyon jó, és kötelezõ darab....(eddig errõl az oldaláról nem tudtam a csajnak..de ezek után kétkedve fogadom majd minden szavát^^")
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Itachi

Dehogy beteg....Ugy fogalmaznék:INYENCSÉG:D Bár annak ellenére ,hogy jó ha egy animénak nincs happy end je (imádok sírni...) a BibleBlack azé megérdemelt volna egyet a sok gonoszkodás után.....:( :rolleyes:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Itachi

QuoteOriginally posted by Saori
Jah, és mielõtt bárki furábban nézne rám, még a szokásosnál is ..egy lány ajánlotta nekem a legjobban, hogy nagyon jó, és kötelezõ darab....(eddig errõl az oldaláról nem tudtam a csajnak..de ezek után kétkedve fogadom majd minden szavát^^")
Lány mond ILYET????????Milen lány lehet az..... :rolleyes: :lol:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Saori

QuoteOriginally posted by Lorenor
Dehogy beteg....Ugy fogalmaznék:INYENCSÉG:D Bár annak ellenére ,hogy jó ha egy animénak nincs happy end je (imádok sírni...) a BibleBlack azé megérdemelt volna egyet a sok gonoszkodás után.....:( :rolleyes:

Odáig nem jutottam el hogy végig is nézzem...de nem is fogok^^
Elég volt az az 1 rész amit láttam...
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Saori

QuoteOriginally posted by Lorenor
Lány mond ILYET????????Milen lány lehet az..... :rolleyes: :lol:

Igen lány...ráadásul elég visszafogottnak ismertem eddig..(és 15 éves a szentem)..szval......:rolleyes:
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Itachi

QuoteOriginally posted by Saori
Odáig nem jutottam el hogy végig is nézzem...de nem is fogok^^
Elég volt az az 1 rész amit láttam...
Lehet ,hogy egyesek most totál hülyének fognak nézni de én a BibleBlack et nem cs AMIATT nézem...Nekem a töténete is pont olyan fontos mint AZ..... :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Itachi

QuoteOriginally posted by Saori
Igen lány...ráadásul elég visszafogottnak ismertem eddig..(és 15 éves a szentem)..szval......:rolleyes:
JÉZUSOM....ezek a mai fiatalok...tc,tc,tc....Mi lesz belõle ha idõsebb lesz..... :rolleyes: (elfordul és kaján vigyorral a pofáján a tenyerét dörzsöli):bsd:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Saori

QuoteOriginally posted by Lorenor
(elfordul és kaján vigyorral a pofáján a tenyerét dörzsöli):bsd:

:lol: :lol: :lol:
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Itachi

QuoteOriginally posted by Saori
Igen lány...ráadásul elég visszafogottnak ismertem eddig..(és 15 éves a szentem)..szval......:rolleyes:
Bár nem meglepõ mivel legtöbb visszahúzodó emeberre jellemzõ az ,hogy virtuálisan éli ki magát.......Hidd el tapasztaltból beszélek,sajnos...:ejj:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

roderick

QuoteOriginally posted by Lorenor
Lehet ,hogy egyesek most totál hülyének fognak nézni de én a BibleBlack et nem cs AMIATT nézem...Nekem a töténete is pont olyan fontos mint AZ..... :zen:

Jah, a tök jó sötét hangulata van a dolognak, de én is inkább úgy gondoltam, hogy nem nézem végig... brr... azért inkább mindenki maradjon a neméhez illô nemiszerveknél...;)
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

Itachi

QuoteOriginally posted by roderick
Jah, a tök jó sötét hangulata van a dolognak, de én is inkább úgy gondoltam, hogy nem nézem végig... brr... azért inkább mindenki maradjon a neméhez illô nemiszerveknél...;)
Ja mondjuk az engem is zavar,nem is kicsit de eltekintek tõle a többi pozitívum miatt...... :D
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Sky

QuoteOriginally posted by Lorenor
Bár nem meglepõ mivel legtöbb visszahúzodó emeberre jellemzõ az ,hogy virtuálisan éli ki magát.......Hidd el tapasztaltból beszélek,sajnos...:ejj:

Ennek most eléggé vallomás fílingje volt ...
Mess with the best,
Die like the rest...

Itachi

QuoteOriginally posted by Sky
Ennek most eléggé vallomás fílingje volt ...
Bemutatjuk:"Lorenor vallomásai" nevû sorozatunk elsõ kötetét!.....No comment....:ejj:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Sky

Azt mondanám ez durva, de inkább szomorú ...
Mess with the best,
Die like the rest...

Itachi

QuoteOriginally posted by Sky
Azt mondanám ez durva, de inkább szomorú ...
Mi?A "valomásaim" vagy a amit mondtam a visszahúzodó emberekrõl? :confused:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

phr0zen

QuoteOriginally posted by Sky
Azt mondanám ez durva, de inkább szomorú ...

Azt mondanám ez durva,de inkább bunkó... :ejj:

Sky

Ebben van valami ...
Bocs :(
Mess with the best,
Die like the rest...

Itachi

QuoteOriginally posted by Sky
Ebben van valami ...
Bocs :(
Én nem mondtam semmit mert nem tudtam eldönteni ,hogy tényleg bunkó vagy megint a paranoiám jáccik velem...Másrészt nem gond..Sky ma mindenkivel ilyen,biztos ilyen napja van..... :rolleyes:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Sky

Álmos vagyok ...
A zsinórba lehúzott 27xInu-Yasha, 13xX, 2xBerserk manga és 16xBerserk anime kicsit megviselt...

A mai program 9xBerserk, 13xHellsing, 26xRaxephon, 26xX, Fatal Fury 2, Bibble Black 5-6, és ami még 9-ig lejön anime-bõl, úgyhogy lehet hogy holnap sem leszek jobb formában

Akkor majd amúgy a 22GB-s Slayers köünyvtárat fogom letölteni ...
Mess with the best,
Die like the rest...

Itachi

QuoteOriginally posted by Sky
Álmos vagyok ...
A zsinórba lehúzott 27xInu-Yasha, 13xX, 2xBerserk manga és 16xBerserk anime kicsit megviselt...

A mai program 9xBerserk, 13xHellsing, 26xRaxephon, 26xX, Fatal Fury 2, Bibble Black 5-6, és ami még 9-ig lejön anime-bõl, úgyhogy lehet hogy holnap sem leszek jobb formában

Akkor majd amúgy a 22GB-s Slayers köünyvtárat fogom letölteni ...
Elvagy a BibleBlack cenzúrázatlan???????? :)
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Sky

Sajnos cenzúrázott ...
Ami azt illeti én kértem hogy akár így is kerüljön fel mert érdekel a vége
Mess with the best,
Die like the rest...

Itachi

QuoteOriginally posted by Sky
Sajnos cenzúrázott ...
Ami azt illeti én kértem hogy akár így is kerüljön fel mert érdekel a vége
Jól tetted.....Nekem már lenn van rég...Tudod lehet hogy furcsa de engem a történet is érdekel....:p
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Itachi

Bár spoilerkedni nem akarok...de egyet elárulok:sajnos nem happy end a vége...:( :bsd:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Sky

Már tudom ...
Mess with the best,
Die like the rest...

Itachi

QuoteOriginally posted by Sky
Már tudom ...
Imari san ból is farkas-néni lett.....bruhuhuuuuuu :beken:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Xaint

QuoteOriginally posted by McDouglas
Hehe, sajnos nagyon is jol ismerem. Nem elek a p2p programokkal (kiveve irc ;)), szal ha megvan lefocizhatjuk ftp-n ;)

Offtopic: Mi a bajod a p2p progikkal? Sokan azért nem szeretik, mert sok kacsa dolog van fent. Neked mijen rossz tapasztalatod van?

Sky

De legalább jól áll neki ...
Mess with the best,
Die like the rest...

Itachi

QuoteOriginally posted by Sky
De legalább jól áll neki ...
:lol:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

McDouglas

QuoteOriginally posted by Xaint
Offtopic: Mi a bajod a p2p progikkal? Sokan azért nem szeretik, mert sok kacsa dolog van fent. Neked mijen rossz tapasztalatod van?

Hogy istenverte lassu ;) (legalabbis priv ftp-khez szokott szememnek :P)
Kukorica Rox ^^

Sky

Most mondd hogy nem...:D
Mess with the best,
Die like the rest...