help - Archive - 2003-01 - 2006-06

Started by gyroscope, 2003-01-06, 14:38:13

Previous topic - Next topic

Ekuseru

az mitõl van hogy feltöltött a Karekano egyik-másik része pár kilobyte-tal kevesebbet foglal?
(pedig nem jelzett semmi hibát mikor befejezte a feltöltést)
:confused:
日本 - 中國 - 한국

phr0zen

QuoteOriginally posted by zsozso
Keremkaccsoljaki...

Draútkoszorú!!!

Aya

hi chronos!
kossz a segitseg, de nem tudnal bovebben elmondani, mert nem vagyok profi ebben,igy....:D
azert szeretnek  atkodoltam mert en avi fajban jobban tudok hasznalni mas programra;) ...meg egyszer kossz, hogy segitettel

Chronos

QuoteOriginally posted by Aya
azert szeretnek  atkodoltam mert en avi fajban jobban tudok hasznalni mas programra;)
Ezt kifejtenéd bõvebben?:D

CHRONOS

Phoeneix

ja Aya erre mar en is kivancsi vagyok.
kezdek en is rajonni, hogy *.ogm jobb mint *.avi
"A mesterseges inteligencia nem foghato a termeszetes hulyeseghez"
(Anonymus)

Ekuseru

csak egy apróság...

Végre elkezdtem a Kenshint és csak az a kérdésem, hogy az OVA-t és a mozifilmet hová kell rakni?

elõre is thnx
日本 - 中國 - 한국

roderick

OVA 1 az elejére, a Film valamikor a sorozat közben, nemtom pontosan, mert a TV-t csak a 6. részig láttam. Az OVA 2 pedig a végére...
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

Zodd

Azzal mit lehet csinálni a hlejött egy file az emuleval és nem tudom kibontani a rar-t ez valahogy ki lehet javítani :confused:
:bsd:

Cobra

Mit ír ki a rar? CRC error ? akkor szerintem pech
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Zodd

QuoteOriginally posted by Cobra
Mit ír ki a rar? CRC error ? akkor szerintem pech
Azt hogy error in packed file...

Megpróbáljam ujra letölteni??
Vagy az is esélytelen:confused:
:bsd:

Chronos

QuoteOriginally posted by Zodd
Azt hogy error in packed file...

Megpróbáljam ujra letölteni??
Vagy az is esélytelen:confused:
2 dolog lehet:
-Hibás a fájl/crc error/stb...
-Régi verziójú winrar-al akarod kitömöríteni

Mivel a 2. lehetõség majdnem 100%-ban nem lehetséges, ezért az 1. lehetõség információjaiból arra következtettem, hogy a fájl bizony sérült...
Javaslat: Minden fájlt mielõtt le akarsz tölteni Emule-vel, fakecheck-en kell átesniük, hogy lásd hogy nem-e hibás a fájl amit le akarsz tölteni...(fakechecket tud bármelyik új generációs (30a fölötti) Emule mod)
Javaslom még az Ipfilter használatát, de a fájlt az Emule úgyis addig tölti le, amíg hibátlan nem lesz...
Végeredmény: valszószinûleg a fájlnak lõttek, bocs...:(

CHRONOS

Phoeneix

QuoteOriginally posted by Chronos
2 dolog lehet:
-Hibás a fájl/crc error/stb...
-Régi verziójú winrar-al akarod kitömöríteni

Mivel a 2. lehetõség majdnem 100%-ban nem lehetséges, ezért az 1. lehetõség információjaiból arra következtettem, hogy a fájl bizony sérült...
Javaslat: Minden fájlt mielõtt le akarsz tölteni Emule-vel, fakecheck-en kell átesniük, hogy lásd hogy nem-e hibás a fájl amit le akarsz tölteni...(fakechecket tud bármelyik új generációs (30a fölötti) Emule mod)
Javaslom még az Ipfilter használatát, de a fájlt az Emule úgyis addig tölti le, amíg hibátlan nem lesz...
Végeredmény: valszószinûleg a fájlnak lõttek, bocs...:(

CHRONOS
pozitiv kilatasok:D es sok biztatas Chronos modra:D
"A mesterseges inteligencia nem foghato a termeszetes hulyeseghez"
(Anonymus)

ArchElf

QuoteOriginally posted by Chronos
2 dolog lehet:
-Hibás a fájl/crc error/stb...
-Régi verziójú winrar-al akarod kitömöríteni

Mivel a 2. lehetõség majdnem 100%-ban nem lehetséges, ezért az 1. lehetõség információjaiból arra következtettem, hogy a fájl bizony sérült...
Javaslat: Minden fájlt mielõtt le akarsz tölteni Emule-vel, fakecheck-en kell átesniük, hogy lásd hogy nem-e hibás a fájl amit le akarsz tölteni...(fakechecket tud bármelyik új generációs (30a fölötti) Emule mod)
Javaslom még az Ipfilter használatát, de a fájlt az Emule úgyis addig tölti le, amíg hibátlan nem lesz...
Végeredmény: valszószinûleg a fájlnak lõttek, bocs...:(

CHRONOS
Szerintem előfordulhat, hogy régi a rar-ja... Én is így jártam nemrég.

AE

あさ。。。あさだよ。。。あさごはん たべて がっこう いくよ。。。

0118 999 881 999 119 725...3

Zodd

QuoteOriginally posted by ArchElf[HUN]
Szerintem előfordulhat, hogy régi a rar-ja... Én is így jártam nemrég.

AE
win rar 3.1
:confused: :(
:bsd:

Chronos

QuoteOriginally posted by Zodd
win rar 3.1
:confused: :(
Sajnálom Zodd, de ezekszerint a fájl hibás...:(

CHRONOS

Zodd

QuoteOriginally posted by Chronos
Sajnálom Zodd, de ezekszerint a fájl hibás...:(

CHRONOS
Gondoltam :))
De most hogy tudom megszerezni a Transport Tycoon leguljabb részét :(((
:bsd:

ArchElf

QuoteOriginally posted by Zodd
Gondoltam :))
De most hogy tudom megszerezni a Transport Tycoon leguljabb részét :(((
torrent, emule, irc, van ismerõs, stb...
:)
AE

あさ。。。あさだよ。。。あさごはん たべて がっこう いくよ。。。

0118 999 881 999 119 725...3

VASH

QuoteOriginally posted by Zodd
win rar 3.1
:confused: :(
ebbe én is mindig belebukok, nálam a hibát a winrar okozza mikor megkérdezi hogy:


ilyenkor "nem mindre" és akkor nem ír ki crc hibát
You can't stop me
I love the world with all its lies
You can't stop me
I'm close enough to kiss the sky
keep it to myself
keep it to myself

Ekuseru

no gondoltam feldobom a kérdést hajnali 2-után miután már teleszaporitottam gépemet letörelhetetlen fájlokkal....

szóval letöltöttem egy albumot és az okos emberke kanjikkal adta meg egyik másik szám cimét.
nálam ezek a cimek persze már csak "%/!%=++!=+!.mp3-ként léteznek ami azért is remek mert kitömörités után nemhogy meghallgatni nem lehet de még letörölni sem a géprõl :mad:

szóval most hogy már vagy három helyre "elhelyeztem" ezeket a remek mp3 fájlokat gondoltam rákérdezek van-e valaminek valami ötlete :confused:

..ja és a furcsa az benne hogy word-del meg egyéb szennyel ami nem zenehallgatásra / szerkesztésre termett, azzal meg tudom nyitni :D


szóval pleez HELP.... YAIDA HITOMI-T SZERETNÉK HALLGATNI !
日本 - 中國 - 한국

Chronos

QuoteOriginally posted by Ekuseru
no gondoltam feldobom a kérdést hajnali 2-után miután már teleszaporitottam gépemet letörelhetetlen fájlokkal....

szóval letöltöttem egy albumot és az okos emberke kanjikkal adta meg egyik másik szám cimét.
nálam ezek a cimek persze már csak "%/!%=++!=+!.mp3-ként léteznek ami azért is remek mert kitömörités után nemhogy meghallgatni nem lehet de még letörölni sem a géprõl :mad:

szóval most hogy már vagy három helyre "elhelyeztem" ezeket a remek mp3 fájlokat gondoltam rákérdezek van-e valaminek valami ötlete :confused:

..ja és a furcsa az benne hogy word-del meg egyéb szennyel ami nem zenehallgatásra / szerkesztésre termett, azzal meg tudom nyitni :D


szóval pleez HELP.... YAIDA HITOMI-T SZERETNÉK HALLGATNI !
Próbáld meg hogy átnevezed Dos-ban és _ jelekkel bővíted ki a nevét...
Ha így sem megy, akkor neked kell olyan fájlnevet adni neki, amit nem vesz a windows "rossz néven"...;)
Letörölni pedig bármikor letörölheted Dos alatt...:D

CHRONOS

Drótmalac

Próbáltad telepíteni a Kanji támogatást magára a windowsra?
elméletileg akkor tudnia kellene, de a Dos-os megoldást is érdemes kipróbálni, bár lehet, hogy átnevezni a wincommanderel is át lehet.
Ameik fájl neve nem kanjival van azt sem lehet lejáttszani? Már csak azért, mert ha azt sem játtsza le semmi, akkor lehet, hogy nem is mp3...Bár, ha a név elleneére word, meg stb megnyitja, akkor, a névnek nem szabadna beleszólnia a dologba. Szóval könnyen lehet, hogy nem is mp3-ak, csak a kiterjesztésük az.
Egyszóval nem tudok mit mondani, csak Zsoszso általában idevágó kérdését továbbítani: Mplayerrel próbáltad már?
remélem, amit összehadováltam, az segített valamennyire.

Ekuseru

Végül sikerült a DOSZ-os módszerrel
Thnx mindenkinek... :D

szóval még mindig a DOS a király :whoah:
日本 - 中國 - 한국

Ekuseru

A kedves 9.0b-s divx-et felraktam és azóta nem mossa el egyik videót sem a BSplayer (meg a többi lejátszó sem)

szóval nem lehet DOWNGRADE-elni a 9.0b-rõl mondjuk 8.1-re?

Help pliz...
日本 - 中國 - 한국

Cobra

Miért akarsz te mosott képeket ?  :)
Lehet downgradelni, a winnel együtt (mármint reinstall)
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Chronos

QuoteOriginally posted by Ekuseru
A kedves 9.0b-s divx-et felraktam és azóta nem mossa el egyik videót sem a BSplayer (meg a többi lejátszó sem)

szóval nem lehet DOWNGRADE-elni a 9.0b-rõl mondjuk 8.1-re?

Help pliz...
9.0b-s DivX?
Lol... én úgy tudtam hogy csak directX-ből van 9.0b-s...
De ezekszerint tévedtem...;)

CHRONOS

Ekuseru

no igen....:rolleyes:
szóval DirectX 9.0b

a videókat meg azért nem valami nagy élmény nem elmosva nézni ha pl. 320x240-es a felbontás (pixelwar)

aztán Windows Media Playerrel már mûködik csak BSplayerrel nem
日本 - 中國 - 한국

Ekuseru

HELP!

Hamarosan DVD irót szeretnék venni de egy valamit nem értek
miért kerül a +/- os egy 10-el többe és egyaltalán miért jó az ha mindkettõt tudja?
(úgytudom az olvasónak úgyis mindegy)

ja és milyet érdemes LG? Asus? Toshiba? Pioneer? stb...
日本 - 中國 - 한국

Zodd

QuoteOriginally posted by Ekuseru
HELP!

Hamarosan DVD irót szeretnék venni de egy valamit nem értek
miért kerül a +/- os egy 10-el többe és egyaltalán miért jó az ha mindkettõt tudja?
(úgytudom az olvasónak úgyis mindegy)

ja és milyet érdemes LG? Asus? Toshiba? Pioneer? stb...
Azért mert még nincs vége a +- háborúnak, és nem tudni melyik lessz a befutó.
Szerintem Teac, Pioneer (esetleg Plextor drága)
Asus-t inkább ne.
:bsd:

Ekuseru

a kérdés az volt hogy most mi hátrányom származhat belõle ha csak -osat vagy ha csak +osat veszek ami jóval olcsóbb
日本 - 中國 - 한국

Zodd

QuoteOriginally posted by Ekuseru
a kérdés az volt hogy most mi hátrányom származhat belõle ha csak -osat vagy ha csak +osat veszek ami jóval olcsóbb
Csak annyi, ha olyat veszel és a másik lessz a befutó, akkor csak magadnak tudsz majd DVD-t írni (na meg néhány elvetemültnek):hopp:
:bsd: