help - Archive - 2003-01 - 2006-06

Started by gyroscope, 2003-01-06, 14:38:13

Previous topic - Next topic

Drótmalac

QuoteOriginally posted by McDouglas
Az beta verzio, a 2.x a stable.
Köszike!
Akkor rákeresek arra, és az majd hátha mûködik.

TurboK

QuoteOriginally posted by McDouglas
Whoo, bal labbal keltunk fel? ;) Vagy meg nem lattunk firewall-t? (vagy csak vizfalat? ^^).
Firewallt már láttam sokat, de olyat amiben van kukivezérlés (nem cookie...) olyat még nem.

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

McDouglas

QuoteOriginally posted by TurboK
Firewallt már láttam sokat, de olyat amiben van kukivezérlés (nem cookie...) olyat még nem.

Pedig en mar olyat is ;) Igaz nem a firewall vezerelte, hanem a csomag resze volt ez a featura is.
Kukorica Rox ^^

VASH

Had kérdezzem meg hogy ki járt sikerrel a cowboy bebop MOVIE lejátszásával mert nekem a matroska codec pack rendesen haza:hogyaza: az avikat a gépemen és a film attól még mindig szaggatott tovább...

Hol rontottam el?
You can't stop me
I love the world with all its lies
You can't stop me
I'm close enough to kiss the sky
keep it to myself
keep it to myself

gyroscope

codec packok az aoianime-rol, aztan felvaltva rakosgatod oket, amig jo nem lesz. ;) (olyan is volt mar, hogy a codec telepitese utan az elso avi ment, a tobbi meg tok szurke volt... jo moka.)
the sun rises and sets. feelings go with the wind.

VASH

QuoteOriginally posted by gyroscope
codec packok az aoianime-rol, aztan felvaltva rakosgatod oket, amig jo nem lesz. ;) (olyan is volt mar, hogy a codec telepitese utan az elso avi ment, a tobbi meg tok szurke volt... jo moka.)

el fogok játszani vele de rakj ki egy címet pontosan...

thx
You can't stop me
I love the world with all its lies
You can't stop me
I'm close enough to kiss the sky
keep it to myself
keep it to myself

gyroscope

the sun rises and sets. feelings go with the wind.

VASH

QuoteOriginally posted by gyroscope
http://aoianime.animehq.hu/index.php?oldal=codec
thx
lent van és egyenlõre müxik





EGYENLÕRE:hehe:
You can't stop me
I love the world with all its lies
You can't stop me
I'm close enough to kiss the sky
keep it to myself
keep it to myself

TurboK

QuoteOriginally posted by gyroscope
codec packok az aoianime-rol, aztan felvaltva rakosgatod oket, amig jo nem lesz. ;) (olyan is volt mar, hogy a codec telepitese utan az elso avi ment, a tobbi meg tok szurke volt... jo moka.)
A szürkeség lehet hogy azért volt mert Windows Media Video 7 vagy 8 vagy MP43/MP42/MPG4 kódolású volt az avi, a Windows XPnél azok csak a Win*** Media Pléhjer 7es vagy afeletti verziójával megy. Win Media Player 6.4 vagy akármelyik másik player csak egy szürke dobozt mutat.

Win98SEnél az MPG4/43/42 kodekek még mennek, de a WMV7 és 8 nem.





Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

gyroscope

en mar feladtam, hogy probaljam kitalalni mi-miert-mivel megy. van egy csomo codec a gepemen, aztan addig rakosgatom oket egymasra, amig nem megy.
brute force power :hopp:
the sun rises and sets. feelings go with the wind.

thebluesnote

Nem egyszerûbb a codeceket egyesével felpakolni EGYSZER, mint a codecpackokkal szívni ÁLLANDÓAN?

Nekem WinXP alap codecek, GlobalDivX3, DivX5, XVid meg matroska van fent, és *kopp kopp* a M$ Windows Media Player mindent lejátszik frankón. Ja, meg a Vobsubos dolgok.

zsozso

QuoteOriginally posted by thebluesnote
Nem egyszerûbb a codeceket egyesével felpakolni EGYSZER, mint a codecpackokkal szívni ÁLLANDÓAN?

Nekem WinXP alap codecek, GlobalDivX3, DivX5, XVid meg matroska van fent, és *kopp kopp* a M$ Windows Media Player mindent lejátszik frankón. Ja, meg a Vobsubos dolgok.

Hát nemtom...
Mennyivel 1xűbb mplayert használni ...
Death is the only redemption

thebluesnote

QuoteOriginally posted by zsozso
Hát nemtom...
Mennyivel 1xűbb mplayert használni ...

De egy begyöpösödött agyú Windows-júzer mint én, tudod mikor fog Linuxos command-line programokkal szöszmötölni... Egyébként úgy akart az hangzani, hogy "Még a WMP is lejátsza!" :)

enpet

#43
Azt szeretném megkérdezni, hogy lehet a win***os mplayerben lejátszani azokat a filmeket, amiknek a címe több szóból áll, vagy a könyvtár neve a többszavas. Normál helyzetben elindítja, ha csak egy szóból áll, de különben nem akarja (pl: mplayer c:\kis filmek\érdekes film.avi <---így azt istennek nem akarja lejátszani, mintha minden egyes szót egy címnek értelmezne) Ja, az a javaslat nem igazán aktuális, hogy nevezzem át a könyvtárat, mert a cd-n nem igazán egyszerû megvalósítani :(
"Légy hû önmagadhoz és légy jó másokhoz! Ebben minden benne van."

zsozso

QuoteOriginally posted by enpet
Azt szeretném megkérdezni, hogy lehet a win***os mplayerben lejátszani azokat a filmeket, amiknek a címe több szóból áll, vagy a könyvtár neve a többszavas. Normál helyzetben elindítja, ha csak egy szóból áll, de különben nem akarja (pl: mplayer c:\kis filmek\érdekes film.avi <---így azt istennek nem akarja lejátszani, mintha minden egyes szót egy címnek értelmezne) Ja, az a javaslat nem igazán aktuális, hogy nevezzem át a könyvtárat, mert a cd-n nem igazán egyszerû megvalósítani :(

rakd "" közé a filet és érdekes modon egyből menni fog... (de ezt mondjuk már 77777 helyen leírtam...)
Pl: mplayer.exe "ty:\inn en vakarom\lejat szani\a z.ávít"

De sokkal 1xűbb ha simán hozzárendeled a filehoz az mplayert enter a fileon és csodak csodajara lejatsza...
Death is the only redemption

enpet

Bocs, bocs, bocs!!!! Már csak egy aprócska kérdésem lenne, tudom, hogy ezt is leírtad már valahol, mert erre tisztán emlékszem, hogy olvastam, csak már nem tudom, hogy hol :) Szóval, hogyan lehet a felírat remegését (vibrálását?) megszüntetni. Egyszer már leírtad a választ, de modemmel nincs kedvem végignézni az eglsz forumot, bocs a lustaságomért!
"Légy hû önmagadhoz és légy jó másokhoz! Ebben minden benne van."

zsozso

QuoteOriginally posted by enpet
Bocs, bocs, bocs!!!! Már csak egy aprócska kérdésem lenne, tudom, hogy ezt is leírtad már valahol, mert erre tisztán emlékszem, hogy olvastam, csak már nem tudom, hogy hol :) Szóval, hogyan lehet a felírat remegését (vibrálását?) megszüntetni. Egyszer már leírtad a választ, de modemmel nincs kedvem végignézni az eglsz forumot, bocs a lustaságomért!

http://usteam.uw.hu/forum/search.php? <- ez 1 igen hasznos dolog ...

Mellesleg a config fileba a double=yes szócskát javasolt beírni.
Death is the only redemption

VASH

#47
QuoteOriginally posted by zsozso
http://usteam.uw.hu/forum/search.php? <- ez 1 igen hasznos dolog ...

Mellesleg a config fileba a double=yes szócskát javasolt beírni.

hát ezt megkaptad:hehe:

MÁSIK: Brute Force bejön nagyon...
Nekem az AC3codec packban volt egy AGRESSIVE eltávolító program Na AZ SIMÁRA CSISZOLTA A CODEC ADATBÁZISOMAT...
A WMP még a .wma fájlokhoz is codec küldést kért:hehe:
az érdemes kipróbálni:rolleyes:
You can't stop me
I love the world with all its lies
You can't stop me
I'm close enough to kiss the sky
keep it to myself
keep it to myself

VASH

BERÁGTAM MOCSKOSUL...

Most már tényleg nem tudom hogy mi a baj a Divfix progival mert ha betöltöm a javítandó filmet és javítást nyomok vagy bármi mást akkor ez van...
You can't stop me
I love the world with all its lies
You can't stop me
I'm close enough to kiss the sky
keep it to myself
keep it to myself

thebluesnote

Szerintem próbálkozz egy másik verziószámú DivFix-szel, vagy nézd meg, van-e NT-re fejlesztett változat, vagy van még Video Joiner Fixer (vagy mi a rák), ami mindent javít és nekem pl. mûködik XP-vel is.

enpet

Quotehttp://usteam.uw.hu/forum/search.php? <- ez 1 igen hasznos dolog ...

Bocs, errõl meg is felejtkeztem, de most már használom, egyébként ismét kösz a segítséget, most már nem villog
"Légy hû önmagadhoz és légy jó másokhoz! Ebben minden benne van."

VASH

QuoteOriginally posted by thebluesnote
Szerintem próbálkozz egy másik verziószámú DivFix-szel, vagy nézd meg, van-e NT-re fejlesztett változat, vagy van még Video Joiner Fixer (vagy mi a rák), ami mindent javít és nekem pl. mûködik XP-vel is.

nem találtam ilyen progit küld el e-mailban plz, ha kicsi, thx.
You can't stop me
I love the world with all its lies
You can't stop me
I'm close enough to kiss the sky
keep it to myself
keep it to myself

thebluesnote

QuoteOriginally posted by VASH
nem találtam ilyen progit küld el e-mailban plz, ha kicsi, thx.


Hm, bocs, egy kicsit lassú vagyok. 1,5 megát el tud küldeni a frímél? Ja, meg az e-mail címed is kéne akkor. Ha használsz vmi fájlmegosztó rendszert, akkor Video Fixer-re keressél (esküszöm, hogy régebben bonyolultabb neve volt...).

VASH

NemethP@enternet.hu

de aztán semmi mail bombert mert mindet visszaküldöm a feladójának:morci:
You can't stop me
I love the world with all its lies
You can't stop me
I'm close enough to kiss the sky
keep it to myself
keep it to myself

thebluesnote

Nyah, elküldtem a vírust amit kértél, szétdarabolva, hogy ne sírjon a freemail. Remélem tényleg el is ment. Vírusellenôrzôn mondjuk nem árt ha tényleg átfuttatod, mer' én nem szoktam.

Giskard

Meg lehet kérdezni, hogy:
A Serial Experiments Lain tényleg nincs fent az ftp-n, és csak a leírása szerepel az oldalon, vagy csak én vagyok vak. (?)
-
köszi
Giskard

thebluesnote

QuoteOriginally posted by Giskard
Meg lehet kérdezni, hogy:
A Serial Experiments Lain tényleg nincs fent az ftp-n, és csak a leírása szerepel az oldalon, vagy csak én vagyok vak. (?)
-
köszi
Giskard

Anime4

Giskard

QuoteOriginally posted by thebluesnote
Anime4

Anime4/Lain.... ahha.
Köszi.
-
Még egy kérdés: Nem lehetne valahogy felrakni a weboldalra a könyvtárstruktúrát ?
Megkönnyítené a dolgát a usernek.
-
Giskard

Chronos

QuoteOriginally posted by Giskard
Anime4/Lain.... ahha.
Köszi.
-
Még egy kérdés: Nem lehetne valahogy felrakni a weboldalra a könyvtárstruktúrát ?
Megkönnyítené a dolgát a usernek.
-
Giskard
Használd ezt:
http://anime:anime@ftp.animehq.hu/ahq-uc/index.php

CHRONOS

VASH

QuoteOriginally posted by thebluesnote
Nyah, elküldtem a vírust amit kértél, szétdarabolva, hogy ne sírjon a freemail. Remélem tényleg el is ment. Vírusellenôrzôn mondjuk nem árt ha tényleg átfuttatod, mer' én nem szoktam.

THX MAN
 megjött és még mûködött is...(mármint a vírus:morci:)
You can't stop me
I love the world with all its lies
You can't stop me
I'm close enough to kiss the sky
keep it to myself
keep it to myself