Mik kerülnek/kerültek fel

Started by zsozso, 2002-11-19, 15:20:50

Previous topic - Next topic

ignus

Én VLC media playerrel nyomom... a cim ahonnan letöltheted talán: //www.videolan.org Nézd meg asszem ott le lehet tölteni.
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

roderick

No, fenn van az Anime-MX-es Kenshin, ínyencek élvezhetik angol dubbal is a dolgot. (Én sírva borultam a padlóra és epilepszia szer? rohamot kaptam Kenshin angol hangjától ):ejj:

:_off: Van egy elméletem, miszerint az amcsik megveszik a jogokat az animékhez, csinálnak hozzá szándékosan egy b?nrosz dubbot és így senki nem veszi meg angolszász nyelvterületen, így szabad a piac, az amcsi rajzfilmeknek... szegények nem gondoltak, bele hogy vannak olyan emberek akik képesek elolvasni a feliratot egy filmen...:_off:
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

Zelgadis

QuoteOriginally posted by roderick
Van egy elméletem, miszerint az amcsik megveszik a jogokat az animékhez, csinálnak hozzá szándékosan egy b?nrosz dubbot és így senki nem veszi meg angolszász nyelvterületen, így szabad a piac, az amcsi rajzfilmeknek... szegények nem gondoltak, bele hogy vannak olyan emberek akik képesek elolvasni a feliratot egy filmen...

LOL :D

Zelgadis

QuoteOriginally posted by ignus
Én VLC media playerrel nyomom... a cim ahonnan letöltheted talán: //www.videolan.org Nézd meg asszem ott le lehet tölteni.

Köszönöm, megnézem!

Phoeneix

QuoteOriginally posted by roderick
Van egy elméletem, miszerint az amcsik megveszik a jogokat az animékhez, csinálnak hozzá szándékosan egy b?nrosz dubbot és így senki nem veszi meg angolszász nyelvterületen, így szabad a piac, az amcsi rajzfilmeknek... szegények nem gondoltak, bele hogy vannak olyan emberek akik képesek elolvasni a feliratot egy filmen...
Hmm, erre nem lehet mit mondani, csak hogy :lol:
"A mesterseges inteligencia nem foghato a termeszetes hulyeseghez"
(Anonymus)

roderick

QuoteOriginally posted by Phoeneix
Hmm, erre nem lehet mit mondani, csak hogy :lol:

Persze, jól kiröhögitek az én mesterien összerakot összeesküvés elméletemet... gonoszak... :hopp:
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

ignus

QuoteOriginally posted by Zelgadis
Köszönöm, megnézem!

De el is külhetem ha gondolod.... :D
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

TurboK

QuoteOriginally posted by roderick
Persze, jól kiröhögitek az én mesterien összerakot összeesküvés elméletemet... gonoszak... :hopp:
Ez nem "mesterien összerakott elmélet" hanem elég sok helyzetben a valóság.

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

Zelgadis

QuoteOriginally posted by ignus
De el is külhetem ha gondolod.... :D

Thanx, de már lennvan ;)  ennyire azért nem vagyok lém :)

ignus

Bocsi, nem gondoltam hogy láma vagy csak segiteni akartam...:eek:
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

roderick

#1420
Gits-Sac utsó három része tényleg ilyen lassan jön ki, sehol valami letölthet? fansub?

Ost-2 rôl a témába hallot valaki valamit? (:G-hez lusta vagyok :))

Jameg dönccse el a nagyérdem?, hogy az FLCL 6. részét feltöltsem-e mostmár tényleg jó változatban, vagy mindenki ki tudja várni az esetleges DVD rippet....
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

Shock12

Hallottam... sõt, már halgattam is :) . Nem rossz, de azért az OST1 közelébe sem jön ez a válogatás... :rolleyes: Amugy fenn volt, letölthetõ volt hozzá egy torrent, nekem is onnan van...

roderick

#1422
QuoteOriginally posted by Shock12
Hallottam... sõt, már halgattam is :) . Nem rossz, de azért az OST1 közelébe sem jön ez a válogatás... :rolleyes: Amugy fenn volt, letölthetõ volt hozzá egy torrent, nekem is onnan van...

Ez a volt  azt jelenti, hogy már nem lehet letölteni?

Edit:
Ja, bocs már megvan. Csak a fene se gondolta, hogy a ki kell írni a teljes címet, a GITS SAC nem elég.... Íme a bizonyítéka a Google használatához is kell agy...
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

McDouglas

QuoteOriginally posted by roderick
Gits-Sac utsó három része tényleg ilyen lassan jön ki, sehol valami letölthet? fansub?

Ost-2 rôl a témába hallot valaki valamit? (:G-hez lusta vagyok :))

Jameg dönccse el a nagyérdem?, hogy az FLCL 6. részét feltöltsem-e mostmár tényleg jó változatban, vagy mindenki ki tudja várni az esetleges DVD rippet....

Idezet az egyetlen GITS-SAC-ot fordito group csatijarol:

"<<  [Laughing Man Fansubs - Fans] << Released: Ghost In The Shell SAC 22 [E774283F] GitS SAC 21 [B1C1715D] GitS SAC 20 [C8EB8164]  >> (We are Fans of LMF Enjoy chating about GiTS SAC "Share and have fun")  BT: http://gits.no-jutsu.com/gits/  (No: XDCC LIST !!!) (Please be patient GitS is a VERY hard anime to sub)"

Lehet utolso 3 resz egybefuggo, igy egyben szeretnek kiadni... csak aztan lehet nathas lett a fordito, vagy a rosseb se tudja :P Turelmetlenek leechljek a rawokat az AHQ-rol ;)
Kukorica Rox ^^

phr0zen

Fenn van az FF Unlimited elsõ része.A többi már csak zsozso-n múlik.

U.I.:Zsozso és az én véleményem szerint az egész Final Fantasy Unlimited egy nagy rakat ****,ám látván mekkora igény van rá,úgy gondoltam feltöltöm,kísérleti jelleggel ezt az elsõ ep-et..Ezúton kérem h. minél többen nézzétek meg ezt az elsõ részt és ha a nagy többségnek se jön be,akkor kiirtjuk mint a rossz bélférget.

McDouglas

QuoteOriginally posted by phr0zen
U.I.:Zsozso és az én véleményem szerint az egész Final Fantasy Unlimited egy nagy rakat ****,ám látván mekkora igény van rá,úgy gondoltam feltöltöm,kísérleti jelleggel ezt az elsõ ep-et..Ezúton kérem h. minél többen nézzétek meg ezt az elsõ részt és ha a nagy többségnek se jön be,akkor kiirtjuk mint a rossz bélférget.


Nem veletlenul hagytuk abba a feltoltest az AHQ-ra, es gyalultuk le a meglevo 15 reszt :P Nem egy tul jo sorozat.
Kukorica Rox ^^

ignus

Hali. Én nen ismerem az FFU-t. Mi a baj vele? Story, rajzolás, vagy az egész?:) Amúgy hova raktátok fel?
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Cobra

az Animatrix milyen nyelven van fent a szerveren ?
Hide and fear, Cobra Commander is here !

emperor

#1428
Akkor akinek megvan a Gits:SAC OST2 az plz töltse fõl!
Ja, és emberek, van igény a további NGE filmzenékre?
Ja, és ha valakit érdekelne a MAcross II, nekem megvan 4 rész a 6-ból, csak az első és a harmadik hiányzik. Ha valaki segít beszerezni a hiányzókat, feltölhetjük. Sajnos eMuleról nem akar lejönni az istennek se.
És vki mondta, hogy átkodolja az éX-Driver filmet, azzal mi a helyzet?
Ja, és nincs meg vkinek az Initial-D OST?
Loyalty Never Dies


    Jenchi

    Filmzenékre mindíg van igény:D .

    Errõl jut eszembe. A Cowboy Bebop OST 1-2-3, ha megvan valakinek jelezzen légyszi, me' leejtettem a CD-t amire kiírtam. A darabokat külön-külön lejácca', csak gyakran kell cserélgetni õket.:D
    "I'm not going there to die...  I'm going to see if I'm truly alive."

    emperor

    QuoteOriginally posted by Jenchi
    Filmzenékre mindíg van igény:D .

    Errõl jut eszembe. A Cowboy Bebop OST 1-2-3, ha megvan valakinek jelezzen légyszi, me' leejtettem a CD-t amire kiírtam. A darabokat külön-külön lejácca', csak gyakran kell cserélgetni õket.:D

    Én eMuleról 1x elkezdtem szedni egy 8 CD-s OST-t a Cowboy Bepophoz, a fele le is jött, csak aztán meghalt az eMule. Manapság eléggé ****ul müködik.... De lehet, hogy még megtalálod fönt a P2P-n...
    Loyalty Never Dies


      roderick

      QuoteAkkor akinek megvan a Gits:SAC OST2 az plz töltse fõl!

      Már fel is töltöttem, de szvsz. nagy csalódás az album...

      CB OST szerintem van az animeHq-n
      All human relationships are built upon interests.
      But relations built on interests have their own aesthetics.

      emperor

      QuoteOriginally posted by roderick
      Már fel is töltöttem, de szvsz. nagy csalódás az album...
       
      Hét én meg azért bízom Yoko Kanno-ban:) Benne eddig nem nagyon csalódtam.:)
      Loyalty Never Dies


        Dschneider

        QuoteOriginally posted by emperor
        Ja, és nincs meg vkinek az Initial-D OST?

        Az elsö sorozat OST-je és a Battle Stage OST-je megvan, a többi album csak darabokban. (Apropos, a sorozatból megvan minden ami nincs fent az FTP-n (Battle Stage, Extra Stage) a Third Stage jó minöségben (az FTP-n levö elég szotyis), valamint a 2nd stage eleje japán audio-val (ez meg mintha kinai audio-val lenne most fent).

        Ja, lejött az elsö (85-ös) VHD jó minöségben, japán audio/angol subos verziója, ha még aktuális a dolog felteszem valamikor.

        Shock12

        QuoteOriginally posted by emperor
        Hét én meg azért bízom Yoko Kanno-ban:) Benne eddig nem nagyon csalódtam.:)
        Nem a zenével van a gond, pusztán az elsõhöz képest az ember mást várt volna... nekem legalábbis ez volt a benyomásom...

        emperor

        QuoteOriginally posted by Shock12
        Nem a zenével van a gond, pusztán az elsõhöz képest az ember mást várt volna... nekem legalábbis ez volt a benyomásom...

        Meghallgattam, és ja, igazad van. Nem az, amit vártam...:( Bár van néhány jó szám, de én is teljesen mást vártam...
        Loyalty Never Dies


          emperor

          QuoteOriginally posted by Dschneider
          Az elsö sorozat OST-je és a Battle Stage OST-je megvan, a többi album csak darabokban. (Apropos, a sorozatból megvan minden ami nincs fent az FTP-n (Battle Stage, Extra Stage) a Third Stage jó minöségben (az FTP-n levö elég szotyis), valamint a 2nd stage eleje japán audio-val (ez meg mintha kinai audio-val lenne most fent).

          Ja, lejött az elsö (85-ös) VHD jó minöségben, japán audio/angol subos verziója, ha még aktuális a dolog felteszem valamikor.

          Ha Zsozso is áldását adja rá, akkor szerintem a fent felsoroltakat nyugodtan küldjed fõl!:hopp:
          Loyalty Never Dies


            Jenchi

            QuoteOriginally posted by roderick

            CB OST szerintem van az animeHq-n

            Aha. Sajna ugyanaz van meg mint itt. Mikor anno letöltöttem valahonnan az elsõ három OST-t, még mindenhol megvolt, most meg örülök, ha tracklist-et találok róla. 25-30 Euróm meg nincs rá.:( . Pedig megérné, annyira király:cool:
            "I'm not going there to die...  I'm going to see if I'm truly alive."

            Shock12

            #1438
            Felment a RahXephon 9. része is. Hajrá ;) !

            Dschneider

            Feltettem a Vampire Hunter D-t, amint Zsozsó átteszi mehet a móka. (Apropos, érdekel valakit egy olyan 'ásatag' anime mint a Gall Force - Eternal Story? Anno a kedvenc sci-fi animém volt, és végre megtaláltam normális minöségben. Igény esetén felrakom azt is.)