Mik kerülnek/kerültek fel

Started by zsozso, 2002-11-19, 15:20:50

Previous topic - Next topic

Itachi

Én ebbõl nem sokat értek...o.o Nekem csak egy mkv file om van (na jó 2) de nincs sfv file..Hülye vok én ehhez.:lame:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Fazék

#3931
Quote from: ItachiÉn ebből nem sokat értek...o.o Nekem csak egy mkv file om van (na jó 2) de nincs sfv file..Hülye vok én ehhez.:lame:
szedd le ezt az sfv kiterjesztésű file-t és indítsd el abban a könyvtárban, ahol a 2 darab mkv videófile van. elindul egy ellenőrzés jó esetben, és jó esetben a végén szól, hogy minden oké. :)

(amennyiben az idióta böngésződ mögébiggyesztene html kiterjesztést, töröld ki mögüle)

Itachi

Nem tudom, hogy kell sfv ként beilleszteni.Az ok, hogy sfv de nem tudom, bemásolni mint sfv.
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Hiei-sama

Nalam tokeletesen megy mind a ket file szal nalad van vlmi gond Itachi ;)

Necrid^

#3934
Quote from: Hiei-samaNalam tokeletesen megy mind a ket file szal nalad van vlmi gond Itachi ;)
Milyen codect használsz?
Quote from: Fazékszedd le ezt az sfv kiterjesztésű file-t és indítsd el abban a könyvtárban, ahol a 2 darab mkv videófile van. elindul egy ellenőrzés jó esetben, és jó esetben a végén szól, hogy minden oké. :)

(amennyiben az idióta böngésződ mögébiggyesztene html kiterjesztést, töröld ki mögüle)
shin_bible_black.sfv:
Cannot open input file [EROBEAT]_Shin_Bible_Black_-_01_[H264][Dual_Audio][6195051C].mkv!
OK:   [EROBEAT]_Shin_Bible_Black_-_02_[H264][Dual_Audio][539D8480].mkv

Errors: 1
OK: 1, not found: 1, read error: 0, wrong checksum: 0

most?
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Fazék

Quote from: ItachiNem tudom, hogy kell sfv ként beilleszteni.Az ok, hogy sfv de nem tudom, bemásolni mint sfv.
he? :confused: mi van mi hogy hol kivel?
én most megyek el itthonról, valaki vegye át a segítõ szerepét, köszi

ez egy vacak file két sorral benne, a file neve legyen akármi.sfv legyen a két mkv file-al egy könyvtárban és ha reményeim szerint legalább total commander-ed van a gépen, akkor egyszerûen futtatod az sfv file-t, ha nincs, akkor majd Necrid remélem miharabb megnézi helyetted is :)
estét mindenkinek

Darkstar

Quote from: ItachiNem tudom, hogy kell sfv ként beilleszteni.Az ok, hogy sfv de nem tudom, bemásolni mint sfv.
Ha lent van a gépen az svf, egyszerûen fogsz egy TC-t, másolod vagy áthelyezed abba a könyvtárba, ahol a két hibásnak vélt videó van (ugyan úgy, mintha bármilyen más file-t másolnál), aztán TC-ben nyomsz egy duplakattot az svf-re. Lefut az ellenõrzés, aztán közli az eredményt.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Hiei-sama

Azt meg nem mondom milyen codec mert igy mostnem tudom de sztem splitter vagy ffdshow kell...Probaljatok meg a sima windows media playerrel lejatszani hatha megy...

Necrid^

Quote from: Hiei-samaAzt meg nem mondom milyen codec mert igy mostnem tudom de sztem splitter vagy ffdshow kell...Probaljatok meg a sima windows media playerrel lejatszani hatha megy...
Nem megy.érdekes.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Fazék

Ha Hiei-sama-nál megy, akkor úgy néz ki nálatok van a probléma. Berakom a letöltési sorba és mikor hazaérek kipróbálom én is, mert most már kíváncsivá tettetek.

Darkstar

Quote from: FazékHa Hiei-sama-nál megy, akkor úgy néz ki nálatok van a probléma. Berakom a letöltési sorba és mikor hazaérek kipróbálom én is, mert most már kíváncsivá tettetek.
Detto. Majd nyilatkozom, ha lent lesz.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Necrid^

#3941
Sikerült nekem.most már müxik. annyi volt hogy letöltöttem a legujabb k-lite codec pack-t.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Itachi

Quote from: NecridSikerült nekem.most már müxik. annyi volt hogy letöltöttem a legujabb k-lite codec pack-t.
Azt honnan?
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Itachi

Quote from: DarkstarHa lent van a gépen az svf, egyszerûen fogsz egy TC-t, másolod vagy áthelyezed abba a könyvtárba, ahol a két hibásnak vélt videó van (ugyan úgy, mintha bármilyen más file-t másolnál), aztán TC-ben nyomsz egy duplakattot az svf-re. Lefut az ellenõrzés, aztán közli az eredményt.
no iegen a lent van nem megy.Csak txt ként tudom lementeni.Megnyitom ctrl c, jegyzettömb ctrl v majd mentés másként de attól még nem lesz sfv...Mit csinálok rosszul???Ja és van TC m.
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Darkstar

Itt egy rar, ebben benne van az svf.
Egyébként a linket egyszerűen lemented (hivatkozás/link mentése más néven), nem megnyitod, és amikor lentvan, megnézed a kiterjesztést. Ha a böngésző mögé rakta a htm-et, azt egyszerűen törlöd, ahogy Zoli is mondta.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Itachi

Quote from: DarkstarItt egy rar, ebben benne van az svf.
Oh, köszi így már letom szedni.Nem talált hibát.Akkor meg mi a baja???
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Darkstar

Quote from: ItachiOh, köszi így már letom szedni.Nem talált hibát.Akkor meg mi a baja???
Akkor viszont szinte biztos, hogy a kodekjeiddel van valami gond. Melyikek/melyik pack van telepítve?
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Necrid^

Quote from: ItachiAzt honnan?
click
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Itachi

Quote from: Necridclick
Hú köszi, most már megy.:)
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Necrid^

#3949
Quote from: ItachiHú köszi, most már megy.:)
nm :)
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Cobra

H.264 codeck elég lett volna, de benne is van a file nevében mivel lett kódolva.
más: Full Metal Alchemist fent van torrenten KAA avi-s verzióban végig, a szerveren jelenleg 38-ig. Viszont van mellette egy csomó más verzió, Zsozso ha erre jársz takarítsd már ki plz a könyvtárat. És van AHQ-s és a4e-s mkv-s verzió is már, de csak 12-ig.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Hiei-sama

Bleach manga chapter 201 fent

ArchElf

Suzuka 17 fent,
Kenran Butou Sai - The Mars Daybreak 1-26 megy felfele. Ha lesz egy kis idõm, írok majd róla a Mit láttam legutóbb... topicba.

AE

あさ。。。あさだよ。。。あさごはん たべて がっこう いくよ。。。

0118 999 881 999 119 725...3

ArchElf

Bleach 54 nem került fel... Pótoltam.

AE

あさ。。。あさだよ。。。あさごはん たべて がっこう いくよ。。。

0118 999 881 999 119 725...3

Hiei-sama

Berserk manga chapter 264 fent...

Licht

Szeretnétek ha felkerülne a szerverre a Pretty Cure?

http://anidb.info/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=1413

(A hét végén letörlöm, ha senki másnak nem kell...)

Cobra

Szerintem nincs rá igény, nagyon gyenge ez a valami (anime-nek nem is mondanám)
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Moha

Kicsit többet tudhatnánk róla? Láttad/tetszett? Mert én speciel nem bánom a magic girl stílust, hacsak nem nagyon szirupos a sorozat, sz'al esetleg érdekelne.

Azt viszont, hogy felkerülhet-e zsozso joga eldönteni.

Hiei-sama

Bleach manga chapter 202-203 felment

m46u5

Final Fantasy Unlimited utolsó epizódjai is felkerültek az AnimeHQ-ra. (+extrák)
"A Bittorrent nagyszerûen pótolja a mozit az életemben, az eMulenél jobb videotéka pedig nincs."