Mik kerülnek/kerültek fel

Started by zsozso, 2002-11-19, 15:20:50

Previous topic - Next topic

ArchElf

Quote from: m46u5Feltételezem, elõször csak a saját upload mappába tölti/töltötte fel, s utána fogja csak (gondolom) zsozso áttenni a közösbe.
Ha zsozso eldöntötte, hogy mehet a közösbe, akkor felkerül (ha nem, akkor az õ magángyûjteményét fogja gyarapítani). Addig is, ha nagyon szomjaztok rá és tudjátok, hogy mûködik a bittorrent, itt is letölthetitek:
http://www.datorrents.com/torrents-details.asp?id=2691

AE

あさ。。。あさだよ。。。あさごはん たべて がっこう いくよ。。。

0118 999 881 999 119 725...3

Nimlot

Nem tom ezt hova írjam de Áldom a jó embert aki feltette az FF-et. Isten!!!! persze annak aki ff7-esl is játszott.
"Being too kind is also... cruel!"

ArchElf

Quote from: NimlotNem tom ezt hova írjam de Áldom a jó embert aki feltette az FF-et. Isten!!!! persze annak aki ff7-esl is játszott.
You are Welcome!
:)
FF7 Last Order is megy felfelé, még 2.5 óra :)
Aztán még annyi míg zsozso átrakja publicba.

AE

あさ。。。あさだよ。。。あさごはん たべて がっこう いくよ。。。

0118 999 881 999 119 725...3

Hiei-sama

Bleach manga chapter 195 megy fel...

Fazék

Gantz manga c208-213 feltöltve, amint át lesz pakolva, tölthetõ :)

Hiei-sama

Bleach manga chapter 196 felment...

Fazék

Az Eden's Bowy c. anime egymás mellett 2x is fent van ugyanaz a a4e-s változat... fizikailag is, vagy csak mirror (jájj nem jut eszembe a rendes kifejezés rá...) az egyik? mert ha ténylegesen 2x van fönt, akkor 9GB-ot lehetne spórolni az egyik törlésével...

ArchElf

Ha érdekel valakit, elkezdem feltölteni a Suzuka-t. A Lunar-os verzió van meg.


AE

あさ。。。あさだよ。。。あさごはん たべて がっこう いくよ。。。

0118 999 881 999 119 725...3

Hiei-sama

Bleach manga chapter 197 felment...

Zizz

Megtudná nekem vki mondani hogy a Gundam Seed Destiny sorozat részei miért akadtak el a usteam ftp-n. a 45. résznél (ami véletlenül sem a vége)?

m46u5

Quote from: ZizzMegtudná nekem vki mondani hogy a Gundam Seed Destiny sorozat részei miért akadtak el a usteam ftp-n. a 45. résznél (ami véletlenül sem a vége)?
Lehet, hogy a múltkori winyó-behalás a többi résznek betett.
"A Bittorrent nagyszerûen pótolja a mozit az életemben, az eMulenél jobb videotéka pedig nincs."

Damnatus

Tudja valaki, hogy melyek azok a filmek, amik le lettek szedve az ftp-rõl? elküldené nekem a listát pm-ben?

Nimlot

Nem tom ki töltötte föl de a 25. rész elég fura. A kép az telljes egészében a 24. rész a hang viszont a 25-é . Kéretik a hibát minél gyorsabban kijavítani :D
"Being too kind is also... cruel!"

Hiei-sama

Berserk volume 30 chapter 263 felment...

Hiei-sama

#3914
Berserk prototype manga felment
Bleach manga 198-199 chapter is fent...

ArchElf


あさ。。。あさだよ。。。あさごはん たべて がっこう いくよ。。。

0118 999 881 999 119 725...3

Hiei-sama

Bleach manga chapter 200 fent.

Nimlot

A felkerlült Erementar gerade 26-os részét nem lehet lejátszani!
"Being too kind is also... cruel!"

ArchElf


あさ。。。あさだよ。。。あさごはん たべて がっこう いくよ。。。

0118 999 881 999 119 725...3

Tyrael

Még régebben beszéltünk róla (pontosabban szóvátettem, hogy lehetne ilyesmi), hogy milyen jó lenne, ha hasonlóan az upload checkerhez lehetne keresni az ftp-n, de úgy, hogy a filmek alternatív címe alapján is meg lehetne találni, amit keresünk.
Szal ha nem tudjuk, hogy a Voices of Distant Star címü anime Hoshi no koe(vagy valami ilyesmi) néven fent van az ftp-n, akkor is meg fogjuk találni.
A script nem lenne túl bonyolult, 2 részbõl állna, egy user felület, ahol lehet keresni, csak címek, vagy alternatív cimek között is, a megtalált anime elérési útját dobná ki az ftp-n belül (pl: /anime/Hoshi No Koe).
Illetve lenne egy admin felület, ahol be lehetne olvastatni egy könyvtár összes alkönyvtárát, illetve ott lehetne menedzselni, felvinni/törölni az anime-k alternatív címeit.
Gondolom van fent a szerveren mysql szerver, ott kellene 1 tábla, amiben 3 oszlop lenne, 1.ben a anime eredeti címe (könyvtár neve), 2.ban az elérési út, a harmadikban pedig az alternatív nevek valami határoló karakterrel elválasztva.
Kb. ennyi. Jövõ héten õszi szünet, ha kell megcsinálom.
péntekig várom a véleményeket.

Tyrael

Fazék

Quote from: TyraelMég régebben beszéltünk róla (pontosabban szóvátettem, hogy lehetne ilyesmi), hogy milyen jó lenne, ha hasonlóan az upload checkerhez lehetne keresni az ftp-n, de úgy, hogy a filmek alternatív címe alapján is meg lehetne találni, amit keresünk.
Szal ha nem tudjuk, hogy a Voices of Distant Star címü anime Hoshi no koe(vagy valami ilyesmi) néven fent van az ftp-n, akkor is meg fogjuk találni.
A script nem lenne túl bonyolult, 2 részből állna, egy user felület, ahol lehet keresni, csak címek, vagy alternatív cimek között is, a megtalált anime elérési útját dobná ki az ftp-n belül (pl: /anime/Hoshi No Koe).
Illetve lenne egy admin felület, ahol be lehetne olvastatni egy könyvtár összes alkönyvtárát, illetve ott lehetne menedzselni, felvinni/törölni az anime-k alternatív címeit.
Gondolom van fent a szerveren mysql szerver, ott kellene 1 tábla, amiben 3 oszlop lenne, 1.ben a anime eredeti címe (könyvtár neve), 2.ban az elérési út, a harmadikban pedig az alternatív nevek valami határoló karakterrel elválasztva.
Kb. ennyi. Jövő héten őszi szünet, ha kell megcsinálom.
péntekig várom a véleményeket.

Tyrael
az ötletet továbbra is nagyon jónak találom, és adatbázisfeltöltéssel szívesen eljátszadozom majd :)
vendégem vagy egy sörre, ha megcsinálod :D

ArchElf

#3921
Quote from: TyraelMég régebben beszéltünk róla (pontosabban szóvátettem, hogy lehetne ilyesmi), hogy milyen jó lenne, ha hasonlóan az upload checkerhez lehetne keresni az ftp-n, de úgy, hogy a filmek alternatív címe alapján is meg lehetne találni, amit keresünk.
...
Kb. ennyi. Jövő héten őszi szünet, ha kell megcsinálom.
péntekig várom a véleményeket.

Tyrael
Jó ötlet, de akkor halál nyilvánvaló lesz megint az egész világnak, hogy van FTP szerver... Inkább egy fájlba kellene mindig frissíteni az ftp gyökérbe az általad kitalát formába... Esetleg lehetne írni hozzá egy parsert, vagy keresőt, de hogy kirakni a keresőt az oldalra. Majdnem öngyilkosság az ftp-re nézve. Szvsz.
[EDIT]
Esetleg lehetne a kereséshez írni egy kis progit (olyasmit, mint az aniDB-nek van), ami csak jelszóval (mondjuk a fórum vagy az FTP jelszavával) működne, és azon keresztül lehetne keresni sql tárolt eljárásokat hivogatva... Hmm lehet, hogy nekem is elszállt az agyam...
[/EDIT]


AE

あさ。。。あさだよ。。。あさごはん たべて がっこう いくよ。。。

0118 999 881 999 119 725...3

Phoeneix

Quote from: ZizzMegtudná nekem vki mondani hogy a Gundam Seed Destiny sorozat részei miért akadtak el a usteam ftp-n. a 45. résznél (ami véletlenül sem a vége)?
Mert az a csapat meg nem fejezte be a fansubbot hozza, es 46.ig csinalta eddig, remeljuk befejezi, es akkor az lesz fenn, ha nem, felkerul masik...

edit:
Az usteam trigun verziohoz talaltam hunsubot, feltoltsem, vagy nem kell?
"A mesterseges inteligencia nem foghato a termeszetes hulyeseghez"
(Anonymus)

Fazék

Quote from: 'ArchElf[HUN']Jó ötlet, de akkor halál nyilvánvaló lesz megint az egész világnak, hogy van FTP szerver... Inkább egy fájlba kellene mindig frissíteni az ftp gyökérbe az általad kitalát formába... Esetleg lehetne írni hozzá egy parsert, vagy keresõt, de hogy kirakni a keresõt az oldalra. Majdnem öngyilkosság az ftp-re nézve. Szvsz.
[EDIT]
Esetleg lehetne a kereséshez írni egy kis progit (olyasmit, mint az aniDB-nek van), ami csak jelszóval (mondjuk a fórum vagy az FTP jelszavával) mûködne, és azon keresztül lehetne keresni sql tárolt eljárásokat hivogatva... Hmm lehet, hogy nekem is elszállt az agyam...
[/EDIT]
Ha ez megnyugtat, sztem Tyrael van annyira intelligens, hogy természetesen õ is így gondolta, vagyis nem totál public-ba menne az egész és google találatok közé se raknánk be õket :) Szóval nem hiszem, hogy erre külön figyelmeztetni kéne ;)

Tyrael

#3924
Quote from: 'ArchElf[HUN']Jó ötlet, de akkor halál nyilvánvaló lesz megint az egész világnak, hogy van FTP szerver... Inkább egy fájlba kellene mindig frissíteni az ftp gyökérbe az általad kitalát formába... Esetleg lehetne írni hozzá egy parsert, vagy keresőt, de hogy kirakni a keresőt az oldalra. Majdnem öngyilkosság az ftp-re nézve. Szvsz.
[EDIT]
Esetleg lehetne a kereséshez írni egy kis progit (olyasmit, mint az aniDB-nek van), ami csak jelszóval (mondjuk a fórum vagy az FTP jelszavával) működne, és azon keresztül lehetne keresni sql tárolt eljárásokat hivogatva... Hmm lehet, hogy nekem is elszállt az agyam...
[/EDIT]


AE

szvsz http://usteam.hu/uc/index.php">upload checker nemtom mióta van az oldalon
amivel rá lehet keresni mi van fent az ftp-n.
ha ez nem gond, akkor nem értem, az én ötletem miért lenne gond.
de csak 1 ötlet volt, majd zsozsoék ugyis eldöntik, hogy felrakják-e
(bár meg tudnám csinálni a beleegyezésük nélkül is, de nem szándékozom)

Tyrael

Freely

Én csak azt szeretném kérdezni, hogy Fma movie föl fog kerülni?

Phoeneix

Quote from: FreelyÉn csak azt szeretném kérdezni, hogy Fma movie föl fog kerülni?
En meg nem is lattam belole normalis fansubot, csak a fork felet talaltam, ami kameras felvetel, es eleg szar a minosege. Szvsz azt nem eri meg feltolteni, szal szerintem varjunk amig kijon vmi normalis fansub.
"A mesterseges inteligencia nem foghato a termeszetes hulyeseghez"
(Anonymus)

Itachi

Az volna a problémám, hogy a feltöltött Bible Black Shin t nem tudom lejáccani.Pontosabban csak a hangot.És nem nem én vagyok láma mert sem bsplayer el, sem Windoz Média Player el és sem az isten mplayer el sem tudom.A mplayer nél azt írja ki, hogy too many threads meg utána rögtön error while decoding Frames.namármost van mkv lejáccóm filterem/decoderem meg minden ,mert mással nincs baj csak ezzel.Sztem hibás.
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Necrid^

Quote from: ItachiAz volna a problémám, hogy a feltöltött Bible Black Shin t nem tudom lejáccani.Pontosabban csak a hangot.És nem nem én vagyok láma mert sem bsplayer el, sem Windoz Média Player el és sem az isten mplayer el sem tudom.A mplayer nél azt írja ki, hogy too many threads meg utána rögtön error while decoding Frames.namármost van mkv lejáccóm filterem/decoderem meg minden ,mert mással nincs baj csak ezzel.Sztem hibás.
Szintén ugyan az a problémám.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Fazék

és mi lenne, ha crc ellenőriznétek? :rolleyes: :)
első rész második rész adatlapja.
crc sum benyomása sfv file-ba és tessék letesztelni :)

(most nem azért mondom, hogy hátha ti rosszul szedtétek le, mert 2-en még valószínűtlenebb a dolog, csak így egyszerűen meggyőződhetünk róla, hogy a file-al, vagy mégis nálatok van a hiba :))