Mik kerülnek/kerültek fel

Started by zsozso, 2002-11-19, 15:20:50

Previous topic - Next topic

Hiei-sama

Jojo's Bizarre Adventure-Prequel ova 1-7-ig+Timeline part 1-3-ig felment....

Fazék

#3961
szerk: áh hülye ötlet volt, másnak szerencsére úgy néz ki nincs ilyen elmebetegsége :haha:

Hiei-sama

Bleach manga chapter 204 fent

Lythis

Néztem h FTP-n az Erementar Gerad elég vegyesen van meg. Nekem mondjuk nincs sok viszonyítási alapom, mert csak egyet néztem (Evalpowar), viszont szerintem az jó. Van valami spec oka, hogy nem egy fordítás van végig fenn, vagy csak simán így jött ki?
 csakmert nekem megvan a teljes Eval-fordítás (pontosabban a 26 most jön le), szal ha gondoljátok oda tudom majd adni valakinek kiírva, és õ fel tudja majd tenni (nekem rendesen  évekbe tellene..). Persze csak ha van rá igény.

Moha

Úgy tûnik marad most hónap végére a 30GB-ból, szóval tudnék feltölteni valamit.
Kérdésem: van-e érdeklõdés az alábbi sorozatok bármelyikére?:

Mahoraba - Heartful days
To Heart
Aishiteru ze Baby
Natsuiro no sunadokei
Smash Hit

Ha valakit érdekelnek, az most szóljon, és holnap neki is tudok kezdeni a feltöltésnek.

Mattanja

Quote from: MohaTo Heart
:jee: Szerénységem ezt kívánná látni.
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

sirtomi

Quote from: MohaSmash Hit
Engem meg ez érdekelne, ha nem szólok késõn :)

Nimlot

Nekem is a To heart jön be így stílust és képet nézve.
"Being too kind is also... cruel!"

Moha

Na, zsozso megelõzött. :)
A Natsuiro no sunadokei, To Heart és a Mahoraba fent van. Ha a másik kettõ kellene, küldjetek egy PM-et.

buenos2

nem tudom hogy megy ez a felkerül/lekerül dolog, de a nausicaa 2cd-s változatot fel lehetne tenni?
nekem csak 1cd-s van, de az nem jó, fõleg hogy ez a kedvencem.

valaki

Hali!

Tök új vagyok itt a fórumban.
Azért írok mert most szedem lefele torrentel a shaman kinget és hogy érdekele e valakit hogy feltegyem illetve feltehetem e?
Persze meglesz mind a 64 rész és mivel nem sokáig tudok 13 gigát tárolni a gépemen nem szeretném ha teljesen kárbaveszene a 6 napos letöltésem majd:)
így gondoltam megosztom mindenkivel. Hozzáteszem elég nehéz volt megtalálni.

zsozso

Quote from: valakiHali!

Tök új vagyok itt a fórumban.
Azért írok mert most szedem lefele torrentel a shaman kinget és hogy érdekele e valakit hogy feltegyem illetve feltehetem e?
Persze meglesz mind a 64 rész és mivel nem sokáig tudok 13 gigát tárolni a gépemen nem szeretném ha teljesen kárbaveszene a 6 napos letöltésem majd:)
így gondoltam megosztom mindenkivel. Hozzáteszem elég nehéz volt megtalálni.
Szia

Sajnos nem uti meg a minimalis szinvonalat, ugyhogy nemkerul fel, de azert koszi  :)
Death is the only redemption

bugger

Jigoku Shoujo 2 [shinsen] felment...
Zso: menjen fel többi része is? (1-6-ig nemrég jött ki SS-nél)
bugger

zsozso

Quote from: buggerJigoku Shoujo 2 [shinsen] felment...
Zso: menjen fel többi része is? (1-6-ig nemrég jött ki SS-nél)
Hat elobb talan felmeres kene, hogy kit erdekel nem?
Death is the only redemption

bugger

Pár emberrõl tudok, hogy érdekelné. Mutattam nekik az 1. részt, tetszett nekik. Gondoltam jobb, ha többen is belepislanthatnak, ha már nem csak én tartottam erre elég jónak.
bugger

Fazék

ha lassan megy föl, akkor engem kevésbé érdekel mert irc-rõl, torrent-rõl leszedem már addigra, de amúgy a sorozat egész jó kis horror-szerûségnek tûnik, szóval ha észreveszik a sorozatot, akkor késõbb egész sokakat érdekelhet... talán :)

Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Fazék

Quote from: KvikvegNem latom, hol van?
egyelõre még nincs átrakva az ftp-re, tömegigény kialakulására vár a zsozso, ami mondjuk tökéletesen érthetõ :) de talán kezd összeállni a nézõsereg :D

Kvikveg

Quote from: Fazékegyelõre még nincs átrakva az ftp-re, tömegigény kialakulására vár a zsozso, ami mondjuk tökéletesen érthetõ :) de talán kezd összeállni a nézõsereg :D
Este belenezek majd, es nyilatkozok.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

selia

Hali!!

Szeretném feltenni az ftp-re a kakurenbo-t, ezért kérdezem, hogy lenne e rá igény? Végül is hamar lejön torrenttel is az egész csak 25 perc, de szívesen feltölteném, mert szerintem nagyon megérdemelné, az egyik kedvencem. És csináltam hozzá magyar feliratot is :)
Itt a hivatalos honlapcíme: http://www.centralparkmedia.com/kakurenbo/main.html
(Kitöltöttem a honlapon található formulát de szerintem elkallódhatott...)
Tennék fel szívesen sorozatot is, de jelenleg nincs olyan ami ne lenne már fenn és hozná a megfelelõ színvonalat is, de ha lesz vmi majd szólok :)

Hiei-sama

Bleach manga chapter 205-207-ig felment

bugger

Quote from: seliaHali!!

Szeretném feltenni az ftp-re a kakurenbo-t, ezért kérdezem, hogy lenne e rá igény? Végül is hamar lejön torrenttel is az egész csak 25 perc, de szívesen feltölteném, mert szerintem nagyon megérdemelné, az egyik kedvencem. És csináltam hozzá magyar feliratot is :)
Itt a hivatalos honlapcíme: http://www.centralparkmedia.com/kakurenbo/main.html
(Kitöltöttem a honlapon található formulát de szerintem elkallódhatott...)
Tennék fel szívesen sorozatot is, de jelenleg nincs olyan ami ne lenne már fenn és hozná a megfelelõ színvonalat is, de ha lesz vmi majd szólok :)

Szia.
Engem érdekel, anidb alapján érdekes is lehet, szépen néz ki, CGI rendben, sztem jöhet, ha másnak is tetszik.
bugger

selia

De jó, ennek nagyon örülök. Amint lesz feltöltéshez accountom, rögtön fel is teszem ;)

zsozso

Quote from: seliaDe jó, ennek nagyon örülök. Amint lesz feltöltéshez accountom, rögtön fel is teszem ;)
Mar fentvan.
Death is the only redemption

selia

Aszta, és ráadásul az összes extrával együtt :)
Nézzétek meg, szerintem nagyon klassz.

Hiei-sama

#3985
Gundam Seed Astray felment..
Night Shift Nurses 8-9 fent

Hiei-sama

#3986
Bleach ch208-209
Berserk ch265-266 manga felment.

Hiei-sama

#3987
Memories 3.5 Off Ova 4.episode
Street Fighter Generations felment

Hiei-sama

Magic Knight Rayearth OVA 1-3
Silent Mobius Movie 1 fent...

Danhibiki

Szeretném felrakni az Adventure of Mini Goddess-t! Vannak olyanok akiket érdekel, de mit kell tennem, hogy feltöltsem? Gondolom, hogy Total Commander-rel kell operálni, de kell valamilyen engdeélyt kérni valakitõl, ilyesmi?:rolleyes:
[COLOR="DarkOrchid"]Ah! My Goddess! Powa...[/COLOR];)