Mik kerülnek/kerültek fel

Started by zsozso, 2002-11-19, 15:20:50

Previous topic - Next topic

Vahuur


darkelf1988

Szaisztok!!
Kérlek titeket befejeznétek a konjiki no gash bell és a  death note animeket plsssssss nagyon kedvelem őket.

Fazék

Quote from: darkelf1988 on 2007-08-27, 20:41:33
Szaisztok!!
Kérlek titeket befejeznétek a konjiki no gash bell és a  death note animeket plsssssss nagyon kedvelem őket.
ok egye fene. de adj hozzá papírt és ceruzát.

Soldier

Quote from: Fazék on 2007-08-27, 20:45:21
Quote from: darkelf1988 on 2007-08-27, 20:41:33
Szaisztok!!
Kérlek titeket befejeznétek a konjiki no gash bell és a  death note animeket plsssssss nagyon kedvelem őket.
ok egye fene. de adj hozzá papírt és ceruzát.

segitek en is ,csak küldjetek ide is  :lul:

darkelf1988

papírt és ceruzát??
bocs ezt most nem értem

Darkstar

Quote from: darkelf1988 on 2007-08-27, 20:41:33
befejeznétek a konjiki no gash bell és a  death note animeket

Így sem érted? :D

(Persze, mindenkinek leesett, hogy mire gondolsz, csak épp nem azt írtad)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

darkelf1988


Member


Zsiga

Ha vége a n00btrollraidnek átdobom az egészet a nagyon LOL-ba, OK? :D

Bishop

#4989
Legyek szemét és segítsek neki?  :D

A Gash bell még nicns lefordítva de ahogy van új felkerül,DN-t meg dobta a legtöbb jó fórdító csapat ezért nincs még

Liquid Snake

#4990
Quote from: Bishop on 2007-08-28, 20:47:17
Legyek szemét és segítsek neki?  :D

A Gash bell még nincs lefordítva de ahogy van új felkerül,DN-t meg dobta a legtöbb jó fordító csapat ezért nincs még


hehe  :)

motifator

A ftp-n a Let's Learn Japanese Basic első szezonjához fent vannak a munkafüzetek pdf-ben, de a másodikhoz nincsenek. Nos, én lehúztam azokat torrentről, ide felraktam őket.
Ha valakinek van kedve/ideje és legfőképpen írási joga az ftp-het, felnyomhatná ezt a 2 pdf-et oda, hátha valakit érdekelne. Én magam nem akarok zsozsohoz írási jogért folyamodni, mert nem hiszem, hogy rendszeresen töltögetnék fel, akkor meg minek zaklassam ilyenekkel.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.


motifator

Nos látom, felkerült. Bárki is volt, köszi ;)
A link ahova felraktam már nem él, ha bárkit érdekel, keresse az ftp-n.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Member

Szerinem zso volt, letöltötte a szerverre és kész. :)

Bishop

Tudom már egyszer kértem,de akkor ép folyamatban volt azért azt hiszem nem ment fel. Viszont most mint első széria vége és gondoltam megkérdezem mégegyszer hogy nem lehetne a Tokyo Majin Gakuen Kenpuchou Tou-t feltenni ftp-re?

Hiei-sama

Nincs ertelme sztem,annyira nem jo az...

Bishop


Hiei-sama


Bishop

És az én lassú feltöltéssemmel töltsem fel mikor ott van a 100 kbites feltöltésed  :hehe:
Amugy ha kell leszedem,de szerintem még bőven a mércén belül van.

Darkstar

Szerintem félreértetted. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Gregory


Bishop

Persze ha loli lenne egyből menne felfele ahogy az itt kérésként megjelenik. Najó hát nem vitatkozom, megértem hogy a férőhely véges,de akkor is minden feltétel ami meghatározza hogy mi nem kerül fel nem jellemző az anime-re. Felkerült innen valaha bármi is ami ebben a topicban előfordult egyáltalán? (költői kérdés)

Darkstar

Quote from: Bishop on 2007-09-13, 19:35:51
Persze ha loli lenne egyből menne felfele ahogy az itt kérésként megjelenik.
Ez nagy tévedés. És igen, került már föl cucc. Továbbá az állandó lolibeszólogatást abba lehet hagyni.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Zsiga

#5004
Quote from: Bishop on 2007-09-13, 19:35:51
Persze ha loli lenne egyből menne felfele ahogy az itt kérésként megjelenik. Najó hát nem vitatkozom, megértem hogy a férőhely véges,de akkor is minden feltétel ami meghatározza hogy mi nem kerül fel nem jellemző az anime-re. Felkerült innen valaha bármi is ami ebben a topicban előfordult egyáltalán? (költői kérdés)
Nem mondtuk már el elégszer? Az megy fel amit valamelyik önkéntes feltöltő (vagy zsozso) a saját drága sávszélességét nem kímélve feltölt, ÉS zsozso jóváhagyja. Ha nem tetszik csinálj saját szervert.

Mellesleg látsz fent Lucky Star-t? És Rozen Maiden-t? Esetleg Nanoha-t? Nem? Akkor miről is beszélsz, ami loli egyből megy fel? ::)

Bishop

#5005
Ok akkor zsozso-t kérdezem meg mert nem ő monda hogy nem hanem ti.
Quote from: Darkstar on 2007-09-13, 19:41:09
Quote from: Bishop on 2007-09-13, 19:35:51
Persze ha loli lenne egyből menne felfele ahogy az itt kérésként megjelenik.
Ez nagy tévedés. És igen, került már föl cucc.
mondtam hogy költői kérdés,már egyszer kivitattam ezt azt hiszem Zsiga talán küldött linket hogy mik mentek fel a hónapban. Egyik se volt itt megemlítve szerintem <=
Quote from: Darkstar on 2007-09-13, 19:41:09
Továbbá az állandó lolibeszólogatást abba lehet hagyni.
Soha!! :angyali:
Quote from: Zsiga on 2007-09-13, 19:41:35
Mellesleg látsz fent Lucky Star-t? És Rozen Maiden-t? Esetleg Nanoha-t? Nem? Akkor miről is beszélsz, ami loli egyből megy fel? ::)
Olyan ami itt meg lett említve és felkerültről beszélek,amugy ezzel arra célzok hogy ha valami nektek nem tetszik akkor egyből mindenki beírja hogy "nem" elég lenne egy "nem üti zso szintjét" is.
Hadjuk a vitát továbbra is próbálkozni fogok hogyha valami jó lenne "ftp-n" :P

Zsiga

A probléma gyökere ott van, hogy alapvető tévedésben vagy ezzel a topikkal kapcsolatban. Ide ugyanis nem azt kell(ene...) beírni hogy mit szeretnél ha mások feltöltenének neked, hanem amit a címből is láthatsz, mi az ami felkerül(t). Vagyis ez egy jelzés a feltöltőktől a fórumozók felé hogy mit raktak fel az utóbbi időben, de mivel mindenki teleoffolja az állandó rinyálásával így az eredeti célját nem igazán tudja ellátni...

Mellesleg nem arról van szó hogy mi eldöntjük hogy mi mehet fel és mi nem, csak arról hogy mivel minket k*rvára nem érdekel ezért mi nem fogjuk feltölteni. Egész nyugodtan feltöltheted te is csak írj egy privit zsozsonak hogy szeretnél upload accountot.

Bishop

Tudom hogy nem erre lenne való a topic,de van más? És mivel már úgyis mindenki ide ír. Jó erre mondhatnád hogy csináljak egyet,jogos.

Én magam biztos nem töltöm fel mert egy rész vagy 2 nap lenne. Viszont vannak akik úgyis rendszeresen töltenek fel,gondolom. Mondom mind1,zso-nak meg küldtem pm-et hogy felmehet e,de én biztos nem szánok rá másfél hetet annyi idő alat letöltöm és elutazom oda ahol lakik az ismerősöm akinek meg akarom mutatni mert most jött ki a második szezon de ő meg nem tölti le az elsőt torrent-ről mert jön 30-al,ez igaz már az én problémám.

Fazék

Quote from: Bishop on 2007-09-13, 19:25:04
És az én lassú feltöltéssemmel töltsem fel mikor ott van a 100 kbites feltöltésed  :hehe:
bit és byte keverést kerüljük, tanuld meg melyik mit jelent. (8 bit = 1 byte)

anno a 384/96 kbit-es adsl kapcsolatommal is GB-okat töltöttem föl kérlek szépen, szóval tényleg abba lehet hagyni a rinyálást. :rolleyes:

Hiei-sama

#5009
Quote from: Bishop on 2007-09-13, 19:35:51
Persze ha loli lenne egyből menne felfele ahogy az itt kérésként megjelenik. Najó hát nem vitatkozom, megértem hogy a férőhely véges,de akkor is minden feltétel ami meghatározza hogy mi nem kerül fel nem jellemző az anime-re. Felkerült innen valaha bármi is ami ebben a topicban előfordult egyáltalán? (költői kérdés)

ahahaha na erre tudok egy pl mondani toltottem fel olyan loli H-t hogy meg zso se rakja ki,ott rohad a mappamban azota is ;) Igen feltudnam tolteni mert megvan es elso resz utan nem is neztem tovabb kb ezert mondtam nincs ertelme felrakni.De sorry nem akartam ekkora port kavarni ebben a topickban :D


30KB/s-nek meg oruljon valamikor 13GB-as torrentet szedek 10KB/s-el se...Turelem ennyit tudok mondani nem halsz bele ha nem latod 1napon belul vagy egy heten belul.