ajánljatok hentai-t!

Started by gyroscope, 2003-01-13, 16:52:55

Previous topic - Next topic

Moha

Quote from: LorenorBezony ,bezony ezek a mai fiatalok... :rolleyes:  Bezzeg az én időmben, akkor még mindenki tiszta meg ártatlan volt.Hova jutott a mostani fiatalság.... :rotflol:  :zen:
Eh-he-he :hehe: Na igen... :D

Edina-chan

Quote from: LorenorBezony ,bezony ezek a mai fiatalok... :rolleyes:  Bezzeg az én időmben, akkor még mindenki tiszta meg
jajj,ne tarts már hegyibeszédet!  :lol:  :lol:  :lol:

Feldin

Quote from: Edina-chan
Quote from: LorenorBezony ,bezony ezek a mai fiatalok... :rolleyes:  Bezzeg az én időmben, akkor még mindenki tiszta meg
jajj,ne tarts már hegyibeszédet!  :lol:  :lol:  :lol:
Pedig milyen igaza van! :)
Engem is a Bible Black rontott el! :)
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Itachi

Quote from: FeldinPedig milyen igaza van! :)
Engem is a Bible Black rontott el! :)
Akkor ha még vásottabb akarsz lenni, nézd meg a Nightshift Nurse t....Végig... :rolleyes:  :bsd:  :bsd:  :bsd:  :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Feldin

Quote from: LorenorAkkor ha még vásottabb akarsz lenni, nézd meg a Nightshift Nurse t....Végig... :rolleyes:  :bsd:  :bsd:  :bsd:  :zen:
Nem köszönöm. Az egészséges(tuti hogy nem így kell irni) lelki fejlövésem miatt semmi több Hentai. Max Ecchi.
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Itachi

Quote from: FeldinNem köszönöm. Az egészséges(tuti hogy nem így kell irni) lelki fejlövésem miatt semmi több Hentai. Max Ecchi.
Pedig a NSN hoz képest a BB kawaii jáccadozás.Kérdezd meg Vikunyát vagy Vóbert et.... :rolleyes:  :rotflol:  :bsd:  :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Vóbert

Quote from: LorenorPedig a NSN hoz képest a BB kawaii jáccadozás.Kérdezd meg Vikunyát vagy Vóbert et.... :rolleyes:  :rotflol:  :bsd:  :zen:

Na az NSN-t inkább hagyjuk... az már beteges, ami abban megy...
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Vikunya

Quote from: VóbertNa az NSN-t inkább hagyjuk... az már beteges, ami abban megy...

Több mint beteges... Soha többet NSN!
I'm the Black Mage! I solve my problems through violence.

Feldin

Quote from: VikunyaTöbb mint beteges... Soha többet NSN!
Mi van az NSN-ben?

Amúgy mondjatok nekem jó Echit!!!!
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Itachi

Quote from: FeldinMi van az NSN-ben?

Amúgy mondjatok nekem jó Echit!!!!
Ha annyira érdekel akkor nézd meg....Ha leírni kéne az nem volna túl nyomdafesték-barát... :rolleyes:  :bsd:  Ecchi hez én nem értek, mivel nem is nézek ecchit.Már bizonyos hentai ok túl light osak nekem, úgyhogy én ebben sajna nem segíthetek. Kérdezz inkább egy viráglelkű embert, mert én biztos, hogy nem vagyok az.. :bsd:  :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Feldin

Viráglelkú emberek jelentkezését várom!!!!!!!!!
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Vóbert

Quote from: FeldinMi van az NSN-ben?

Night shift nurses
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Damnatus

Hali!

Quote from: Lorenor.Már bizonyos hentai ok túl light osak nekem

Jobb lesz vigyázni!!!!!! :_piszka:

Itachi

Quote from: DamnatusHali!



Jobb lesz vigyázni!!!!!! :_piszka:
Ezt hogy érted????? :confused:  :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Damnatus

Hali!

Quote from: LorenorEzt hogy érted????? :confused:  :zen:

Amennyiben a MÁR-t tendenciának tekintjük.
Nehogy túllépd az egészséges szintet
 :_piszka:

Itachi

Quote from: DamnatusHali!



Amennyiben a MÁR-t tendenciának tekintjük.
Nehogy túllépd az egészséges szintet
 :_piszka:
Hmm...Az nálam már naaagyon rég megtörtént. Hogy lelkileg nem vagyok ép az tuti. Nem vicc.Orvosilag megállapított tény. :ejj:  Úgyhogy tessék félni. :grrr:  Bár mivel betegségem a kimenéssel függ össze ezért igazán nincs mitől mivel úgyse fogunk szeélyesen találkozni. :p  :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Moha

Quote from: FeldinViráglelkú emberek jelentkezését várom!!!!!!!!!
Jelen!
Nos, én nem túl sok hentait szedtem még le innen, de ha lightosabbat akarsz, akkor javaslom a virgin night-ot, vagy a Buttobi Cpu-t, bár ez utóbbi inkább vígjáték, mint hentai, de szerintem :kiraly:
Aztán még tudom mondani a Koihime-t. Abban már egy kicsit több az akció, de még nem durva.
És még esetleg a Pure Mail: ott már mindent megmutatnak, bár abban már van egy rape jelenet is, ami nekem már annyira nem tetszik.

Egyébként én teljes mértékben a lightosabb alkotások híve vagyok, nem szeretem a durva hentait. Pl. amit itt hallottam, egy Bible Blacket meg nem néznék... :p

Vóbert

Quote from: MohaEgyébként én teljes mértékben a lightosabb alkotások híve vagyok, nem szeretem a durva hentait. Pl. amit itt hallottam, egy Bible Blacket meg nem néznék... :p

A BB-ot ott szúrták el, hogy túlságosan kiélezték a két testnedv kemény szórására... az egyik a vér, a másik meg hát ja...  szólval túlságosan sokat szórnak ebből, és kicsit megöli a történetet, mert maga a történet nem lenne rossz...
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Feldin

Quote from: VóbertNight shift nurses
Öööö...
Aztat vágom hogy azt jelenti.
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Feldin

Quote from: Moha Jelen!
Nos, én nem túl sok hentait szedtem még le innen, de ha lightosabbat akarsz, akkor javaslom a virgin night-ot, vagy a Buttobi Cpu-t, bár ez utóbbi inkább vígjáték, mint hentai, de szerintem :kiraly:
Aztán még tudom mondani a Koihime-t. Abban már egy kicsit több az akció, de még nem durva.
És még esetleg a Pure Mail: ott már mindent megmutatnak, bár abban már van egy rape jelenet is, ami nekem már annyira nem tetszik.

Egyébként én teljes mértékben a lightosabb alkotások híve vagyok, nem szeretem a durva hentait. Pl. amit itt hallottam, egy Bible Blacket meg nem néznék... :p
Köszi a listát!
Majd idővel bele nézek!
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Vóbert

Quote from: FeldinÖööö...
Aztat vágom hogy azt jelenti.


Jaaaaa :) Bocs... most látom, hogy mit is kérdeztél... én eg a rövidítésre koncentráltam ;)

Az van benne, hogy van egy doki, aki eléggé perverz, és igen keményen megszégyenítőleg tud emberekkel bánni, főleg a nőkkel...
Ha érdekel nézd meg... igazából elég durva és értelmetlen egy film...
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Feldin

Quote from: VóbertJaaaaa :) Bocs... most látom, hogy mit is kérdeztél... én eg a rövidítésre koncentráltam ;)

Az van benne, hogy van egy doki, aki eléggé perverz, és igen keményen megszégyenítőleg tud emberekkel bánni, főleg a nőkkel...
Ha érdekel nézd meg... igazából elég durva és értelmetlen egy film...
Kösz kihagyom.
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Itachi

Quote from: VóbertJaaaaa :) Bocs... most látom, hogy mit is kérdeztél... én eg a rövidítésre koncentráltam ;)

Az van benne, hogy van egy doki, aki eléggé perverz, és igen keményen megszégyenítőleg tud emberekkel bánni, főleg a nőkkel...
Ha érdekel nézd meg... igazából elég durva és értelmetlen egy film...
Végig nézted? ha nem akkor ne mond, hogy értelmetlen mert nem az.Igen is van töténete de bőven.Csak végig kell nézni. :rolleyes:  :bsd:  Ja és ami "testnedveket" illetően el van túlozva a NSN ben azt inkább nem írom le . A BB ahhoz képest gusztusos.Nem vicc. :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Vóbert

Quote from: LorenorVégig nézted? ha nem akkor ne mond, hogy értelmetlen mert nem az.Igen is van töténete de bőven.Csak végig kell nézni. :rolleyes:  :bsd:  Ja és ami "testnedveket" illetően el van túlozva a NSN ben azt inkább nem írom le . A BB ahhoz képest gusztusos.Nem vicc. :zen:

Számomra értelmetlen... lehet, hogy olyan jó története van, de a képi megjelenítése elég felkavaró...
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Itachi

Quote from: VóbertSzámomra értelmetlen... lehet, hogy olyan jó története van, de a képi megjelenítése elég felkavaró...
Jó ,tény ,hogy nem egy Love Hina de azért nekm teccik, bár én is csak kéccer néztem végig teljesen. :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Itachi

hmm...találtam egy tök jó hentai t: Wind of Ebenbourg. Nincs benne erőszak és mindent mutatnak benne.Kb. a Koihime hoz tudom hasonlítani. :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Abidi

Először is örülök hogy rátaláltam erre a weblapra. Mindig is érdekelt a hentai de állandóan csak a kis szecska minőségű filmek voltak mindenütt ezért el is felejtettem ezt a dolgot. De itt a jelen.


A Bible Black el kapcsolatban szerintem semmi botrányos nincs benne, speed hiányában eddig a film fele jött le, meg is néztem de semmi brutálisat nem láttam benne, ez nekem igen lightos eddig. Talán majd a vége felé.


Nightshift Nurses lesz a következő, hogy valami izgalmasabbat is lássak.

A Beast City hez mit szóltok? Elég jók a screenshotok róla, erről nem nagyon beszéltetek még.

Azta a Doku Doku valamit honnan lehet leszedni? Látnom kell :)


Csak így tovább! :tezsvir:

Abidi

még egy kiegészítést tennék. AHogy olvastam a fórumot láttam hogy sokan a szelídebb műfajt szeretik. Nos szerintem pedig hentaiban pont az a lényeg hogy olyan dolgokat tudnak rajzolni amiket filmen nem lehet kivitelezni. Egy szolíd hentaiban mi a jó? Ugyan az van egy sima szexfilmben is.

Ok ízlések és pofonok, bár én a horror filmeket is szeretem... Remélem a lányok azok itt akik a szűzies virgin hetaikre buknak. Mert ha nem, akkor ez kb olyan mintha egy férfi szappan operákat nézne, CIKI :lazza:


Nem akartam megbántani senkit, lehet vitatkozni velem.

Vóbert

Üdv Adibi!

Hát először is Bemutatkozást?  :D :D

Aztán... a horrort én is nagyon kedvelem, de ami az NSN-ben van az már sok...
Különben a műfajt mindenki maga válogatja, hogy mennyire tetszik vagy sem! Szerintem egyáltalán nem nemfüggő a dolog... nő ugyanúgy megnéz egy kemény horrort, mint ahogy van olyan férfi, aki bolondul a brazil nyálért (no offense)

Ami meg a light hentai-t illeti, szerintem össze sem lehet hasonlítani egy IRL sexfilmet egy hentai-al...
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Itachi

Üdv körünkben. A Doku Doku Ryouki Zukan t a //www.roshi.hu n tudod letölteni. Én is a keményebb műfajt szeretem. A Wind of Ebenbourg nem is annyira Koihime mivel most már végig néztem és van benne jó kis menstruációs baxás. :bsd:  Ha a keményebb műfajt szereted akkor ajánlom nekd a Nightshift Nurse t .Minden részét + a kivágottakat is töltsd le mert megéri. :bsd:  ;)  Szerintem sem kemény a BB de persze itt a sok viráglekű (álviráglelkű ) embör más véleményen volt. Ezért javasoltam nekik a NSN t. :bsd:  :rotflol:  Azóta egy se említí a BB t , de mikor én említem a NSN akkor mindjárt "kellemes" emlékeket hív ez bennük elő. Na szóval örülök, hogy van végre valaki rajtam kívül aki a hentai t úgy szereti ahogy azt kell és ahogy azt a japánok is szeretik.A legbetegesebb perverzióink és szexulis fantáziánk lereagálásra kell szolgáljon. :)  Ezek megléte nem szégyen ,hisz mégis csak emberek vagyunk, így nem csoda ,hogy ezt szeretjük. Ja és szerintem MINDEN emberből egy magamfajta perverz állatot lehet csinálni egy "pici" átneveléssel. :rolleyes:  :bsd:  :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"