ajánljatok hentai-t!

Started by gyroscope, 2003-01-13, 16:52:55

Previous topic - Next topic

Marfy

Quote from: MohaSzerintem arra gondolt, hogy ha te is viráglelkû vagy, akkor óvakodj tõle. :)
Fején találtad a szöget ;).

Ramiz

Mangáról is szabad itt beszélni?
Slump Girl : marha jó! Elsõ hentai, aminek a sztoriját is végigolvasom. Nagyon poénos! :cool: És a történések középponja általában egy átlagos srác, aki isszonnyatosan meg****nak a marha jó nõk... ez valahogy tetszik. :lazza:  :__devil:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

TurboK

Quote from: RamizMangáról is szabad itt beszélni?
Slump Girl : marha jó! Elsõ hentai, aminek a sztoriját is végigolvasom. Nagyon poénos! :cool: És a történések középponja általában egy átlagos srác, aki isszonnyatosan meg****nak a marha jó nõk... ez valahogy tetszik. :lazza:  :__devil:
amúgy az a címe hogy Slut Girl. És van egy "epilógus" része amiben Sayoko visszatér, Slut Girl Alpha, ami asszem nincs fenn.

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

Itachi

Quote from: TurboKamúgy az a címe hogy Slut Girl. És van egy "epilógus" része amiben Sayoko visszatér, Slut Girl Alpha, ami asszem nincs fenn.
Én nem mertem szólni, de TurboK nak igaza van az SLUT( mint qrva) Girl.Szerintem elég gyenge mivel kevés részletet mutat.Ha már akkor Super Taboo Extreme( a sima egy nagy xar)
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Ramiz

Elnézést az elírásért. :)
Super Taboo Extreme: megnézem. Hasonló?
SG keveset mutat: de azt jól. :) Mangában a túlságosan összetett rajzokat nem tudom olyan jól "feldolgozni".
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

zolan43

Secret Plot: A "nagy" fiúra ráveti magát a két dögös tanárnõ. A folytatásnak csak a vége tetszett.

Itachi

Quote from: RamizElnézést az elírásért. :)
Super Taboo Extreme: megnézem. Hasonló?
SG keveset mutat: de azt jól. :) Mangában a túlságosan összetett rajzokat nem tudom olyan jól "feldolgozni".
Nem igazán mivel van benne incest rendesen.
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Rounin

Quote from: RamizMangáról is szabad itt beszélni?
Slump Girl : marha jó! Elsõ hentai, aminek a sztoriját is végigolvasom. Nagyon poénos! :cool: És a történések középponja általában egy átlagos srác, aki isszonnyatosan meg****nak a marha jó nõk... ez valahogy tetszik. :lazza:  :__devil:

:D Elsõ három részt olvastam el, de szakadtam a poénokon (mellesleg szép is szvsz)

TurboK

Quote from: zolan43Secret Plot: A "nagy" fiúra ráveti magát a két dögös tanárnõ. A folytatásnak csak a vége tetszett.
Van abban sokkal elborultabb történet is (pláne a Secret Plot Deepben). De a rajz nagyon jó, "cicás" stílusú.

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

Relunx

Secret Plot. Én vhogy nem láttam usteamen...pedig érdekelne :D

Relunx

bugger

Secret Plot: tehát van Animében is... engem is érdekelne...
Bár anidb-n nincs kint... biztos vagy benne?
bugger

Damnatus

Hali!

Valaki be tudja linkelni az a hentai-katalógust? Visszaolvastam, de nem találtam.

TurboK

Quote from: DamnatusHali!

Valaki be tudja linkelni az a hentai-katalógust? Visszaolvastam, de nem találtam.
ha a hentai encyclopédiára gondolsz, a hongfire.comon fenn van. Mondjuk a képek nagy részét ujratömöritették valami számomra ismeretlen ok miatt...

ja, és ide is beírom:
Quotehttp://www.teamtao.com/neko/res/1608.html
^--- note: a belinkelt oldalra csak védett browserrel ajánlott menni, de van 3 kicsi video
belinkelem ide is mielõtt letörlik a linket is:
http://www.fabuloustoons.com/ai/30032005hrlm/mgp_ht113003.html

melyik animébõl vannak ezek a sorozatok???

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

Damnatus

Hali!

asszem ez lesz az, kösz!
Olyasmit kerestem mint az animinfo.

Moha

Quote from: DamnatusValaki be tudja linkelni az a hentai-katalógust?
A HentaiNeko-n is szétnézhetsz, bár ott csak az ismerebbekrõl van - viszont részletesebb - leírás.

Damnatus


Thomasson88

Nah én akkor a title nek megfelelõen legfrisebb élményeimet emgosztom és ezáltal remélem vkiben kedvet ébresztek a következõ Hentaiban. Nagyon sok  :lame:  Hentai van amiben csak "AZ" a fontos. Azonban találtma kutató munkáb közepette egy igen jó Hentait. Bible Black a cime. A sorozatban épp az a jó hogy nem egy átlagos Hentai hanem van története. VAn Sztorílájn. És ez számomra semmiképp sem elhanyagolható. 26részes az egész és ha elkezded nézni akkor megérted mirõl beszélek. Az egész rõl annyit árulnék el hogy ne spoilerkedjek mégse azért hogy az egész ugy kezdõdik hogy "..idézzünk meg egy gyenge démont! nem elég a vér. áldozzunk fel még valakit. még mindig nem elég. a fene elfogyott mnidenki. túl erõs lett a démon." És a legjobb hogy a Démon ember testbe megy és igy legalább a Hentai egyik leggyakoribb jelenete két vagy több ember közt megy végre. És nem kell látni undorito csápos szörnyetek. szvsz megéri megnézni.
Jól kezdõdött ez a nap is, csak kár, hogy felébredtem.

Itachi

Quote from: Thomasson88Nah én akkor a title nek megfelelõen legfrisebb élményeimet emgosztom és ezáltal remélem vkiben kedvet ébresztek a következõ Hentaiban. Nagyon sok  :lame:  Hentai van amiben csak "AZ" a fontos. Azonban találtma kutató munkáb közepette egy igen jó Hentait. Bible Black a cime. A sorozatban épp az a jó hogy nem egy átlagos Hentai hanem van története. VAn Sztorílájn. És ez számomra semmiképp sem elhanyagolható. 26részes az egész és ha elkezded nézni akkor megérted mirõl beszélek. Az egész rõl annyit árulnék el hogy ne spoilerkedjek mégse azért hogy az egész ugy kezdõdik hogy "..idézzünk meg egy gyenge démont! nem elég a vér. áldozzunk fel még valakit. még mindig nem elég. a fene elfogyott mnidenki. túl erõs lett a démon." És a legjobb hogy a Démon ember testbe megy és igy legalább a Hentai egyik leggyakoribb jelenete két vagy több ember közt megy végre. És nem kell látni undorito csápos szörnyetek. szvsz megéri megnézni.
Sajnos itt túl sok az oan viráglelkû kis álszent mimóza, így nincs oan nagy közönsége.Szerintük túl kemény...Pedig egyáltalán nem az.Szvsz egy Urotsukidoji val fel sem ér.Aki meg ugye a durvábbat szereti annak meg túl light os.Én amúgy szeretem és alig várom a Bible Black Revival t.Sajna nekem csak kínai feliratos censored van meg, de nem sokára kijön normálisan is.Ja igen a démonnak nem a vérrel van a baja, hanem azzal, hogy ugye neki szûzlány kell akkorra meg Kitami már minden csak nem szûz.(ez ugye a BB Gaiden ben kiderül)Ezért nem megy símán az idézés. :3x3:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Thomasson88

Quote from: ItachiJa igen a démonnak nem a vérrel van a baja, hanem azzal, hogy ugye neki szûzlány kell akkorra meg Kitami már minden csak nem szûz.(ez ugye a BB Gaiden ben kiderül)Ezért nem megy símán az idézés. :3x3:
Ja értem. Igy kicsit már másként nézema dolgokat. Köszi a "felvilágosítást" :D :lame: voltam. Amit meg irtál más hentaiokat azért annyira nem vagyok benne a hentaiokban. Az animekbe és még csak msot kezdtem el belemélyedni. Mert ezelõtt csak a "jump"osokat láttam. De a hentai az sztem egy fokozattal késõbb kvöetkezik ugyanis a mangat kihagyom mert nem szeretem :)
Jól kezdõdött ez a nap is, csak kár, hogy felébredtem.

Necrid^

Ismeri vkit az Immoral sisters? mennyire jó?
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Tyrael

ugy emlekszem jo volt
anya ket lanya, meg 1 srac

Tyrael

Necrid^

Quote from: Tyraelugy emlekszem jo volt
anya ket lanya, meg 1 srac

Tyrael

Ja jó!
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Alkyra

Quote from: ItachiSajnos itt túl sok az oan viráglelkû kis álszent mimóza, így nincs oan nagy közönsége.Szerintük túl kemény...Pedig egyáltalán nem az.Szvsz egy Urotsukidoji val fel sem ér.Aki meg ugye a durvábbat szereti annak meg túl light os.Én amúgy szeretem és alig várom a Bible Black Revival t.Sajna nekem csak kínai feliratos censored van meg, de nem sokára kijön normálisan is.Ja igen a démonnak nem a vérrel van a baja, hanem azzal, hogy ugye neki szûzlány kell akkorra meg Kitami már minden csak nem szûz.(ez ugye a BB Gaiden ben kiderül)Ezért nem megy símán az idézés. :3x3:

A BB szerintem se rossz. Nekem pl tettszett.(jó azé a frász jött rám amikor a nõnek mint a bécsibicska kipattant a lábai közül az a valami...)
Csak a 2. végén volt az az igen kellemetlen rész a tanárnõvel, amitõl meg kirázott a hideg...

Egyszer majd végignézem,(de nem most...még mindig kísért a Princess 69 elsõ része..WÁHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH!!!)
ugyanis kíváncsi vagyok a sztori végére.  :haha:  :lul:  :)

Thomasson88

Quote from: AlkyraA BB szerintem se rossz. Nekem pl tettszett.(jó azé a frász jött rám amikor a nõnek mint a bécsibicska kipattant a lábai közül az a valami...)
Csak a 2. végén volt az az igen kellemetlen rész a tanárnõvel, amitõl meg kirázott a hideg...

Egyszer majd végignézem,(de nem most...még mindig kísért a Princess 69 elsõ része..WÁHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH!!!)
ugyanis kíváncsi vagyok a sztori végére.  :haha:  :lul:  :)
Hát igen. Az elég durva amikor vízzel megtöltik. Annál kicsit forgott a gyomrom. Na meg a kétnemû csajnál :)
Jól kezdõdött ez a nap is, csak kár, hogy felébredtem.

Necrid^

Quote from: Thomasson88Hát igen. Az elég durva amikor vízzel megtöltik. Annál kicsit forgott a gyomrom. Na meg a kétnemû csajnál :)

Én inkább at néztem a földre nem birtam ezt.. :)
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Thomasson88

Quote from: NecridÉn inkább at néztem a földre nem birtam ezt.. :)
Hát igen.Való igaz hogy egy kicsit durva. Dehát istenkém. Ilyen is kell :)
Jól kezdõdött ez a nap is, csak kár, hogy felébredtem.

Reaper

Quote from: NakaharaÉn voltam olyan botor, hogy a Bible Black-be belenézzek...............,hát elég dúrva.


Menj már, Bible Black alapmû.  :__devil:

Relunx

Kérdésem lenne:
Can Can Bunny - milyen? érdemes megnézni?

Relunx

bugger

Can Can Bunny: csak az extrát láttam, alapstory: fiú és az õrangyala, fiú szeretne barátnõket (mi másért), ezért segít ebben az angyalocska. Sztem aranyos, vicces, csak normál, semmi tentacle-sex, dickgirl, etc. Nyugodtan nézhetik a viráglelkûek is

Bible Black: Hja, különleges Hentai a különleges nézõknek ;)
bugger

Necrid^

Quote from: RelunxKérdésem lenne:
Can Can Bunny - milyen? érdemes megnézni?

Relunx

Szép kis hentai,semmi extra nincs benne egy fiu és angyal története.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!