Main Menu

Dragon BaLL

Started by [BouNCE], 2004-01-15, 12:11:21

Previous topic - Next topic

[BouNCE]

Persze, aztan sose latnank titeket tobbet... :))
Maradjon a posta, az koltsegesebb, igaz, de biztonsagosabb :D
Bar ha az utonallok megneszelik akkor vegunk :D

Hozd csak el szemelyesen :)
(amugy csak erre akartam kilyukadni)  :lazza:  :bsd:
.
Minden dolog, aminek kezdete van, véget is ér.
A vég már közeleg. Terjeszkedik a sötétség.

Ramiz

... Én valamit félreértettem.
Aszittem arról van szó, hogy videón az abbahagyás utáni részek kinek vannak meg.
Na mindegy.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

[BouNCE]

Quote from: Ramiz... Én valamit félreértettem.
Aszittem arról van szó, hogy videón az abbahagyás utáni részek kinek vannak meg.
Na mindegy.

Jaaaa :)
A tékákból ki lehet bogarászni többnyire.
De nekem sincs meg 1 rész sem
De kerdezd meg Brude579-t, neki ugytudom megvan. Bar nembiztos :)
.
Minden dolog, aminek kezdete van, véget is ér.
A vég már közeleg. Terjeszkedik a sötétség.

Soridan

Quote from: FreyjaNahát, Soridan, most látom hogy nem is jössz a táborba...Hogy lesz akkor így a DBZ videjó? :D

Hát sehogy. De az nagyon :T
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Bruce

Quote from: '[BouNCE']Jaaaa :)
A tékákból ki lehet bogarászni többnyire.
De nekem sincs meg 1 rész sem
De kerdezd meg Brude579-t, neki ugytudom megvan. Bar nembiztos :)
Még szép hogy megvan! A sima DB első részétől a GT utolsó részéig a nagyfilmekkel együtt az összes rész megvand DVD-n, mindenféle formátumban (avi, mpeg, rm, meg még ki tudja mifélékben...)

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Ramiz

Quote from: '[BouNCE']Jaaaa :)
A tékákból ki lehet bogarászni többnyire.
De nekem sincs meg 1 rész sem
De kerdezd meg Brude579-t, neki ugytudom megvan. Bar nembiztos :)

Nekem MEGVAN!!! :D De csak az a pár.

Quote from: '[Bruce']Még szép hogy megvan! A sima DB első részétől a GT utolsó részéig a nagyfilmekkel együtt az összes rész megvan DVD-n, mindenféle formátumban (avi, mpeg, rm, meg még ki tudja mifélékben...)

Azta!!! A Dragon Ball legkorábbi részei érdekelnének!!!
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Soridan

Quote from: RamizAzta!!! A Dragon Ball legkorábbi részei érdekelnének!!!

Azokról anno lemaradtam... majd akárhányszor újraleadták rtlII-n, mindig lemaradtam az elejéről :)
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Ramiz

Marha viccesek! És, hogyismondjam, olyan felnőtt-viccek, és nagyon komolyak!  :rotflol:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Soridan

Quote from: RamizMarha viccesek! És, hogyismondjam, olyan felnőtt-viccek, és nagyon komolyak!  :rotflol:

:confused: Ez mire ment/jött/született?
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

[BouNCE]

Gondolom a DB elso reszeire :) :vaksi:

Nekem is nagyon kéne a GT csak ritka rossz az anyagi helyzetem :((
Pedig azert megneznem nagyon szivesen :)

En lattam az elso reszeket is. Kewl :lol:
.
Minden dolog, aminek kezdete van, véget is ér.
A vég már közeleg. Terjeszkedik a sötétség.

Ramiz

Quote from: '[BouNCE']Gondolom a DB elso reszeire :) :vaksi:
En lattam az elso reszeket is. Kewl :lol:

Talált, süllyedt! :D
Amúgy meg az szóljon, akinek megvannak az Első Részek, és jár meetre! :lazza:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

.Attila

Quote from: RamizTalált, süllyedt! :D
Amúgy meg az szóljon, akinek megvannak az Első Részek, és jár meetre! :lazza:
Anno a régen kiadott magyar nyelvű manga számai megvannak (bár asszem az uccsó 1-2 nincs)

Pandóra

Sziasztok!
Azt szeretném kérdezni, hogy megvannak-e valakinek azok a DB-Z részek, amikben Trunks szerepel. (Emellett naggyon örülnék, ha valakinek meglennének a Sailor Moon Sötétség Birodalma [Jadeite, Nephrite stb.] és a Fekete Hold Család [Rubeus, Demando stb.] epizódok - vagy akár 1-2 rész belőle.) Ha igen, pm-ben megbeszélhetjük a csere/vétel módját.
"Ever wonder why I never really truly connect
Although my eyes are open
I can hold your gaze
But I am never connected
Never connected"
(D. Hayes: Darkness)

Soridan

Quote from: Soridan:confused: Ez mire ment/jött/született?

Közben rájöttem -_-
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

.Attila

Quote from: PandóraSziasztok!
Azt szeretném kérdezni, hogy megvannak-e valakinek azok a DB-Z részek, amikben Trunks szerepel. (Emellett naggyon örülnék, ha valakinek meglennének a Sailor Moon Sötétség Birodalma [Jadeite, Nephrite stb.] és a Fekete Hold Család [Rubeus, Demando stb.] epizódok - vagy akár 1-2 rész belőle.) Ha igen, pm-ben megbeszélhetjük a csere/vétel módját.
Én nekem megvan egy sorozat a Sailor Moon-ból, de nem tudom, hogy ezek benne vannak-e. A sorozat címe asszem Sailor Moon Super, vagy miafene.

Pandóra

#315
Quote from: TriviÉn nekem megvan egy sorozat a Sailor Moon-ból, de nem tudom, hogy ezek benne vannak-e. A sorozat címe asszem Sailor Moon Super, vagy miafene.
Ez csak Sailor Moon volt, magyar fordításban Varázslatos álmok. Linkelek képet a gonoszokról, akiket keresek. Ha felismered valamelyiket sikíts.  :merci:



Bahh... olyan jól eltettem a floppy-t, amin képek vannak róluk, hogy most nem találom, a galériában csak Rubeusról volt kép (de ő a legfontosabb is  :) ), és sajnos róla is csak ilyen homályos. Holnap majd teszek fel több segítséget.
Bocs, hogy ilyen off vagyok, majd teszek be DB képeket is!  :lol:
"Ever wonder why I never really truly connect
Although my eyes are open
I can hold your gaze
But I am never connected
Never connected"
(D. Hayes: Darkness)

Pandóra

"Ever wonder why I never really truly connect
Although my eyes are open
I can hold your gaze
But I am never connected
Never connected"
(D. Hayes: Darkness)

.Attila

Pandóra: sürgősen szedd ki a képeket, ha nem akarsz egy nagy le*****ést. Vedd figyelembe szegény modemeseket, akiknek a képek letöltése igen hosszú, és ezáltal költséges.
A képeket a gallery-be rakd fel, és linkeld be ide.

Itachi

Addig jó amíg mi szólunk. Minél előbb szedd ki vagy gáz lesz belőle, nem is kicsi... :ejj:  :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Pandóra

Quote from: TriviPandóra: sürgősen szedd ki a képeket, ha nem akarsz egy nagy le*****ést. Vedd figyelembe szegény modemeseket, akiknek a képek letöltése igen hosszú, és ezáltal költséges.
A képeket a gallery-be rakd fel, és linkeld be ide.
Úgy csináltam... A Bishounen-ből linkeltem direkt ezért...
"Ever wonder why I never really truly connect
Although my eyes are open
I can hold your gaze
But I am never connected
Never connected"
(D. Hayes: Darkness)

.Attila

#320
Quote from: PandóraÚgy csináltam... A Bishounen-ből linkeltem direkt ezért...
Amit csináltál, az képbeszúrás, és nem linkelés volt. Ha linkelsz, akkor egy aláhúzott, kék színű szöveg jelenik meg, amire rákattintva új ablakban jelenik meg a kép.

Sry az :_off:-ért.
edit: nem azért írom, mert éppen cseszegetni támadt kedvem vkit. Nekem gyorsan bejönnek a képek, nem zavar, de most már régi szabály, hogy nincs képbeszúrás (kis méretben esetleg megengedett :confused: ) és nincs csatolt file.

Shadowolf

Quote from: Trivi(kis méretben esetleg megengedett :confused: )

nem igazán

.Attila

Quote from: Shadowolfnem igazán
Már nem azért, de ott csak a csatolt file-okról van szó, a beszúrt kép meg nem attach. És egy csomóan szúrkálnak be smiley-kat más helyről IMG-ként, az nem tilos? Pl. ilyenekre gondoltam kis képeken:

Shadowolf

Quote from: TriviMár nem azért, de ott csak a csatolt file-okról van szó, a beszúrt kép meg nem attach. És egy csomóan szúrkálnak be smiley-kat más helyről IMG-ként, az nem tilos? Pl. ilyenekre gondoltam kis képeken:

Csak a te kedvedért kijavítottam. :p És az offolást innentöl kéretik befejezni. Ha valakinek lenne még valami mondanivalója, akkor azt privátban tegye. Köszönöm. :)

Pandóra

Quote from: ShadowolfCsak a te kedvedért kijavítottam. :p És az offolást innentöl kéretik befejezni. Ha valakinek lenne még valami mondanivalója, akkor azt privátban tegye. Köszönöm. :)
Nah, akkor hogy mindent tisztáztunk, vissza az eredeti témára: ezek a részek vannak meg a SM-ból?
"Ever wonder why I never really truly connect
Although my eyes are open
I can hold your gaze
But I am never connected
Never connected"
(D. Hayes: Darkness)

.Attila

Ööö... így nem tudom, nem néztem meg :)
Az a sorozat egyébként, amikor Marsnak álmai vannak (-> vörösben úszik minden, mindenki meghal stb.)

Cobra

#326
Ha esetleg érdekel valakit, a http://www.dbdreamworld.hu -ról le lehet tölteni DBZ és GT részeket jó minõségben. (már amelyik)
Edit: Elég érdekesen vannak fennt a részek, most néztem meg a 02-t és az  valójában a 16. rész   :confused:
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Pandóra

Quote from: TriviÖöö... így nem tudom, nem néztem meg :)
Az a sorozat egyébként, amikor Marsnak álmai vannak (-> vörösben úszik minden, mindenki meghal stb.)
Azt hiszem, az már nem az. De köszi!
"Ever wonder why I never really truly connect
Although my eyes are open
I can hold your gaze
But I am never connected
Never connected"
(D. Hayes: Darkness)

Phoeneix

ja, dbdreamword-on fenn vannak, de a legtobb az nemet magyar felirattal, nekem pl nem nagyon teccik a nemet szinkron, maradnek az eredeti japannal, dehat azt ugye nem igen lehet, mivel db-t eleg nehez +szerezni jo minosegben...
itt egesz jo minosegben vannak fenn, de azert eleg hianyos is, pl csak z fele es a gt-bol 1 keves van fenn, sima db 1altalan nincs.
"A mesterseges inteligencia nem foghato a termeszetes hulyeseghez"
(Anonymus)

[BouNCE]

Sajnos nemkönnyû megtalálni evvel kapcs. az igényesebb darabokat.
Sot, az igenytelenek sincsenek rendesen sehol osszeszedve  :beken:
Pedig van rá kereslet :)
.
Minden dolog, aminek kezdete van, véget is ér.
A vég már közeleg. Terjeszkedik a sötétség.