Main Menu

Dragon BaLL

Started by [BouNCE], 2004-01-15, 12:11:21

Previous topic - Next topic

[BouNCE]

Üdv minden DB rajongónak! :whoah:

Sajnálattal láttam, hogy még nincs ilyen fórum a USTEAM-en.
Imádom ezt az animet, mint sokan mások, és szívesen venném mások rajzait, képeit, vagy akár csak az élményeket :)
Remélem jókat fogunk dumálni! Have Fun! :)

Csövi!
Remélem azért ennél többen leszünk :)
Majd azért gyűlünk, igaz, soridan? :)
.
Minden dolog, aminek kezdete van, véget is ér.
A vég már közeleg. Terjeszkedik a sötétség.

Soridan

Ühüm, úgy bizony Csiba-san :hopp:

Nem hiszem, hogy túl sokan fognak reagálni kis kezdeményezésedre, de én drukkolok :bsd:

Ontopicba váltva, Vegita a legjobb :hopp: :hopp:
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

[BouNCE]

Dehogynem
Amugy Goku sokkal bicosabb :)
Nekem o a kedvencem :)

Vegita se piskota, de mindig leverik :)
Viszont amikor nem, akkor nagy musora van :)
.
Minden dolog, aminek kezdete van, véget is ér.
A vég már közeleg. Terjeszkedik a sötétség.

Sephiroth

#3
QuoteOriginally posted by [BouNCE]
Üdv minden DB rajongónak! :whoah:

Sajnálattal láttam, hogy még nincs ilyen fórum a USTEAM-en.
Imádom ezt az animet, mint sokan mások, és szívesen venném mások rajzait, képeit, vagy akár csak az élményeket :)
Remélem jókat fogunk dumálni! Have Fun! :)

Hy!

Szerintem, ha rajzokra vagy kiváncsi a FANART szekcióban találsz jópárat. Mondjuk nem DB-vel kapcsolatban. Sajna én nem vagyok DB rajongó.:( ,de azért megpróbálok hozzászólni a témákhoz majd (valakinek már sikerült vagy száz részt belémpaszíroznia).
No time to haste... khmm waste. Let's go!

.Attila

El kell hogy keresítselek, ebben a forumban nem fogsz sok Dragonball-ossal találkozni. Sőt, a legtöbben kerülik, mert nem kedvelik azokat, akik az anime-t csak a Dragonball-lal azonosítják, és ilyen emberből (főleg gyerekből) sok van.
Bocs, ha tévedek.
Régen én is néztem, amíg nem volt más. De most, hogy van saját gépem és rátaláltam a US Teamre, egyáltalán nem érdekel, mert vannak sokkal jobbak (Noir, Trigun, FMP, Ranma, és még sok más, csomót nem is láttam).

[BouNCE]

Csajo!

Szerintem ez nem igy van.
En is szeretem az osszes animet, de szerintem ide valo ez a rajzfilm is.
Én is szeretek más animeket is, de most erről szeretnék beszélgetni másokkal.
Nyithattam volna Evangelion forumot is, de most ez lett belőle.
A 12 éveseket én sem tolerálom ilyen helyeken.
A rajzok, képek közzétételét azért írtam csak ki, mert fanart forumon ugysem foglalkozik vele senki, hiaba tennenek is ki.
.
Minden dolog, aminek kezdete van, véget is ér.
A vég már közeleg. Terjeszkedik a sötétség.

Sephiroth

QuoteOriginally posted by [BouNCE]

A rajzok, képek közzétételét azért írtam csak ki, mert fanart forumon ugysem foglalkozik vele senki, hiaba tennenek is ki.

Benéztél már oda? Nékem az az egyik kedvenc thread-em:cool: .
És szerintem igen sokan foglalkoznak vele. Elég csak megnézni hányszor néztek meg egy-egy képet.
No time to haste... khmm waste. Let's go!

Kalibur

QuoteOriginally posted by [BouNCE]
Csajo!

A 12 éveseket én sem tolerálom ilyen helyeken.
A rajzok, képek közzétételét azért írtam csak ki, mert fanart forumon ugysem foglalkozik vele senki, hiaba tennenek is ki.
Ad 1 nemtom, mi bajod a 12 évesekkel... (13 mondjuk a legfiatalabb animés, akit ismerek de ő teljesen korrekt!)
Ad 2 a fanart szekcióban valószínűleg foglalkoznának Dragonball képpel is, ha berakna bárki, tehát ha te művészi érdeklődésű vagy, hát ne tartsd vissza magad :)
Szerény személyemet illetően: én is néztem a sorozatot, akkoriban még elég lelkesen, máig nincs vele semmi bajom (a kedvenc szereplőm egyébként nekem is Vegita volt, és nem az ereje miatt...), de tény, hogy nem tartozik a műfaj legigényesebb darabjai közé semmilyen téren, és csak azt tudom modani, amit már előttem is megjegyeztek: erre én még nem láttam túl sok rajongót:(
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Ekuseru

Ad 3. Evangelion és Dragonball ? hiszen az ég és föld! vagy csak a csépelést szereted bennük?
(előre is bocsánat de nekem már csak ilyen piszkálódós a természetem és a Dragonball az utolsó előtti helyen szerepel nálam (az utolsó a Teletubbies :P ) )
:D
日本 - 中國 - 한국

Spectre

QuoteOriginally posted by Ekuseru
Ad 3. Evangelion és Dragonball ? hiszen az ég és föld! vagy csak a csépelést szereted bennük?
(előre is bocsánat de nekem már csak ilyen piszkálódós a természetem és a Dragonball az utolsó előtti helyen szerepel nálam (az utolsó a Teletubbies :P ) )
:D

Na, azért ANNYIRA nem rossz a DB. Régen én is néztem, és azért meg tudta fogni az embert. Jó, nem nézném meg újra, de azért mégis egy élmény volt anno.
"Don't worry. I struck you with the back of the sword. Oh, sorry. This sword is double-bladed."
"One must admire how well the laws of physics were written."

Ekuseru

régebben a Mekkmester és A kis vakond is nagy élmény volt de azért változnak az idők ;)
日本 - 中國 - 한국

Spectre

QuoteOriginally posted by Ekuseru
régebben a Mekkmester és A kis vakond is nagy élmény volt de azért változnak az idők ;)

Miért, mi bajod a kis vakonddal? Nekem még most is tetszik (jópár hasonló mesével egyetemben). Egyébként ha választanom kéne a DB és a Poke*** között, akkor már inkább a DB-t nézném meg újra. Ezzel csak arra akarok célozni, hogy azért vannak a DB-nél rosszabbak is (még ha nincsenek is túl sokan :D ).
"Don't worry. I struck you with the back of the sword. Oh, sorry. This sword is double-bladed."
"One must admire how well the laws of physics were written."

Zelgadis

QuoteOriginally posted by Ekuseru
...a Dragonball az utolsó előtti helyen szerepel nálam (az utolsó a Teletubbies :P ) )
:D


Miért, Ekuseru-kun, a Tubbies, az anime ? :D


1ébként a DB is anime, és attól hogy van aki csak ezt ismeri, attól még nem kell utálni :) 1ik haverom az NGEtől okádik, pedig tetszett neki, de rájött hogy trend... és ezért megutálta... grat :)

Baldy

QuoteOriginally posted by Spectre
Ezzel csak arra akarok célozni, hogy azért vannak a DB-nél rosszabbak is (még ha nincsenek is túl sokan :D ).

Hát elég rövid az a lista, az biztos :)
A dragonball hiánypótlónak pont jó volt, de annál többre nem igazán méltatnám. Akkoriban jobb hijján én is szerettem, de most, hogy van választék, már válogatok. És a DB az elsők között esik ki. De ne aggódj: Pikachu és Tsai bandát is irtanám, pont ugy, mint a Digimon-t, vagy a BeyBlade-t
Amugy szerintem a többiek hozzáállása látható a Fanart threadben is, hiszen ha valaki rajongana érte, akkor abból az animéből rakott volna be oda képeket...
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

amcsi

én azt nem szeretem a db-ben, hogy nagyon unalmas, nagyon kevés az érzeem, és szinte mást nem csinálnak, csak ölik egymást :ejj:

thx Cruel Angel
MyAnimeList

Zelgadis

ez egyedül a Z ben van így. A sima Db meg a DbGT az egész más :) Azok rulzanak :) A Z ben tényleg túlzottan a hosszú harcokon van a lényeg "hahá, eddig csak bemelegítettem most jön az igazi harc" mondják ezt v 10x 1más után, miután minden támadásukat sorra veri vissza az ellen :) aztán gyaknak tovább :)

amcsi

végülis igazad van
észrevettem, hogy a db-ben azért béke van :) legalábbis több

thx Cruel Angel
MyAnimeList

Baldy

Nekem a DB-ben az tetszett a legjobban, hogy a szöveg felét már előre tudtuk, mert csak orditásból állt:

-Meghallsz Freeza... ÁÁÁáááááááááá :mad:
-Nem is, mert te halsz meg Son Goku... Áááááááááááááá

Szóval izgalom és körömrágás felsőfokon :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Soridan

QuoteOriginally posted by [BouNCE]
Csajo!

Szerintem ez nem igy van.
En is szeretem az osszes animet...

Ehh....ezt miért nem tudtam eddig? :confused: Na mindegy, az ember mindig tanul újat :zen:

Egyébként a DB legnagyobb hibája szerintem a rétestészta-effektus: imo szükségtelenül elnyújtották :ejj: , de azért kellő türelemmel nem olyan rossz ám. Bár kétségtelen tény, hogy vannak sokkal jobbak is (tömegével)
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

[BouNCE]

Az igaz hogy el van nyújtva, de attól még csak nő az izgalom :)
Abban is teljesen igazad van hogy vannak sokkal jobbak is.
De azokkal foglalkoznak mas forumokon, ez viszont erről szól.
.
Minden dolog, aminek kezdete van, véget is ér.
A vég már közeleg. Terjeszkedik a sötétség.

Soridan

QuoteOriginally posted by [BouNCE]
Az igaz hogy el van nyújtva, de attól még csak nő az izgalom :)
Abban is teljesen igazad van hogy vannak sokkal jobbak is.
De azokkal foglalkoznak mas forumokon, ez viszont erről szól.

Hehh...azért el kell ismerned, az  nem túl izgalmas, amikor a kamera végigsvenkel a világon cirka 6 percben egy csata kellős közepén virágokat, meg álmélkodó embereket mutatva. (főleg ez tetszik, amikor vagy 20 szereplő döbbent arcán és felkiáltásán megy végig egymás után, midnegyiket hosszú másodpercekig muatatva :mad: )
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Tiaro

Dehogynem, az a legobb rész. Az NGE elhúzhat a sunyiba érzelemábrázolás terén.
-Húúúúúúúúúú
-Hááááááááá
-Ahhhhhhhh
-Jeeeeee
:D
I walk a lonely road / The only one that I have ever known
Don't know were it goes / But it's home to me and I walk alone
I walk this empty street / On the boulevard of broken dreams
Where the city sleeps / And I'm the only one and I walk alone

Kalibur

QuoteOriginally posted by Tiaro
Dehogynem, az a legobb rész. Az NGE elhúzhat a sunyiba érzelemábrázolás terén.
-Húúúúúúúúúú
-Hááááááááá
-Ahhhhhhhh
-Jeeeeee
:D
Ohh, a sz a r kazmus :D :D :D
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Zelgadis

Na azé nemommmáá, hogy ilyet csak a Dbzben fedeztél eddig fel? :D Rengeteg animében kell végignézni a "jaj!igzalmastörténik!" jeleneteknél minden szereplő fejét, 1más után (sőt soxor még aztán 1ütt is) ahogy valamilyen hangot (úúú, ááá, óóó) kiáltva néz a nagyonizgalmas felé  :)

Sky

Én spec. min. 3x láttam a sima dragonball-t és 2x a Z-t és soha nem volt vele semmi bajom...

Tény hogy nem a legigényesebb anime, de nekem mindíg is bejött...

Egyedül azt sajnálom hogy a GT még nem volt alkalmam megnézni...

Egyébként meg felesleges lenne feltenni a usteamre, mert több belőle a torrent(még magyarul is!!!) mint égen a csillag...
Mess with the best,
Die like the rest...

[BouNCE]

Nekem sincs semmi bajom vele, de a fórum is elég népes, ha a 3/4-e anyázós akkor is, jól eldumálunk :)

:zen:
.
Minden dolog, aminek kezdete van, véget is ér.
A vég már közeleg. Terjeszkedik a sötétség.

Soridan

QuoteOriginally posted by [BouNCE]
Nekem sincs semmi bajom vele, de a fórum is elég népes, ha a 3/4-e anyázós akkor is, jól eldumálunk :)

:zen:

:confused: :confused: :confused: :confused: És ki anyáz? Bár, ha gondolod...:rolleyes: ;) :D
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Soridan

QuoteOriginally posted by Zelgadis
Na azé nemommmáá, hogy ilyet csak a Dbzben fedeztél eddig fel? :D Rengeteg animében kell végignézni a "jaj!igzalmastörténik!" jeleneteknél minden szereplő fejét, 1más után (sőt soxor még aztán 1ütt is) ahogy valamilyen hangot (úúú, ááá, óóó) kiáltva néz a nagyonizgalmas felé  :)

Jó, jó igazad van, nem csak itt. De itt hatványozottan :D
Ettől függetlenül szeretem a DB-t, talán azért is, mert az elsők között van, amit láttam, na meg a kis Goku, amint nagy lelkesen "Kukucs!" kiáltással előmászik az ellenfele által robanntott városnyi kráterből.... hát az frenetikusan kawaii :hopp: :hopp: Imho ;)
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

[BouNCE]

Na jo, az anyazast nem szo szerint ertettem Soridan san :)
Csak mindenki szidja, kozbe meg sokkal tobb rajongoja van
szerintem a vilagon mint barmely mas animenek.
Rengetegen nézik fiatal és idősebb egyaránt :)
.
Minden dolog, aminek kezdete van, véget is ér.
A vég már közeleg. Terjeszkedik a sötétség.

[BouNCE]

Najo, nem barmelynek, de soknak :)
.
Minden dolog, aminek kezdete van, véget is ér.
A vég már közeleg. Terjeszkedik a sötétség.