Önarckép(csarnok)

Started by Baldy, 2004-01-31, 23:59:39

Previous topic - Next topic

Moloko

QuoteOriginally posted by Shock12
És ? :D De nem õ teszi, önszántából... (csakhogy kötekedjek...)... de mosmá bedugulok, nem offolok széjjel mindent...
te, Shock, most nézem csak, mintha rólad nem lenne még itt kép :D

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Shock12
És ? :D De nem õ teszi, önszántából... (csakhogy kötekedjek...)... de mosmá bedugulok, nem offolok széjjel mindent...

Erről jut eszembe: te nem szándékozol egy képet postolni magadról, hm? :rolleyes: :D

Shock12

QuoteOriginally posted by Angel
te, Shock, most nézem csak, mintha rólad nem lenne még itt kép :D

Volt, de kitöröltem a postot... ^:D^^:D^^:D^

QuoteOriginally posted by Shadowolf
Erről jut eszembe: te nem szándékozol egy képet postolni magadról, hm? :rolleyes: :D
Ponntosan.

ignus

Na akkor én is felrakok egy képet...

Kaliburtól pedig bocsi, lemaradthatott egy :)...
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Shadowolf

QuoteOriginally posted by ignus
Na akkor én is felrakok egy képet...  

Remélem csak én látok rosszul, és nem tényleg lila a hajad. :p :D

Moloko

QuoteOriginally posted by Shock12
Volt, de kitöröltem a postot... ^:D^^:D^^:D^
ejnye... pedig a honlapodon találtam valami képeket, amikről azt feltételezem hogy te lehetsz, de így most nem fogom megtudni az igazat :( :bruhuhu:

ignus

QuoteOriginally posted by Shadowolf
Remélem csak én látok rosszul, és nem tényleg lila a hajad. :p :D

hát szinekkel elég rosszul állok, szintévesztő lévén ,de szerintem csak megvilágítási probléma... Barna a séró... (akkor legalábbis az volt)
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Shock12

QuoteOriginally posted by Angel
ejnye... pedig a honlapodon találtam valami képeket, amikről azt feltételezem hogy te lehetsz, de így most nem fogom megtudni az igazat :( :bruhuhu:
Honlapomon ?? Hol ? Oda nem tettem ki egyet sem ... :p ... vagy igen ?!

Baldy

Na ismét itt, és most, hogy itt, fel is rakom a sokat várt képet Kaliburról :) (A mesterasszony alkotás közben :))

Amugy örülök, hogy végül kisöcsikémnek nem lett igaza a thread-l kapcsolatban :) Bár ki tudja, mit hoz a jövő... :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Baldy
Amugy örülök, hogy végül kisöcsikémnek nem lett igaza a thread-l kapcsolatban :) Bár ki tudja, mit hoz a jövő... :)

Hát ha pozitívan állunk hozzá, akkor sok-sok képet. ;) Ha negatívan, akkor is. :D

Moloko

#70
QuoteOriginally posted by Shock12
Honlapomon ?? Hol ? Oda nem tettem ki egyet sem ... :p ... vagy igen ?!
nem akarok személyiségi jogokat sérteni, hátha mégis te lennél a képen :) nem postolom a címet, max majd az engedélyeddel :D

Edit: közeben egy kisebb sokkot okoztam a képen szereplő egyénnek :)

Baldy

QuoteOriginally posted by Shadowolf
Hát ha pozitívan állunk hozzá, akkor sok-sok képet. ;) Ha negatívan, akkor is. :D

Akkor hogyí kicsit pozitívabb legyen, rakok fel még egy képet rólad Shadowolf mondjuk a két héttel korábbi meetről :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Baldy
Akkor hogyí kicsit pozitívabb legyen, rakok fel még egy képet rólad Shadowolf mondjuk a két héttel korábbi meetről :)

Ez az a kép, ami a Kenny videó nézése alatt készült, asszem. :D
Többiekről van képed? (Konoról tudom, hogy van)

Moloko

QuoteOriginally posted by Baldy
Akkor hogyí kicsit pozitívabb legyen, rakok fel még egy képet rólad Shadowolf mondjuk a két héttel korábbi meetről :)
jujj, ezek a fejek :hehe:
még egy ok hogy ne menjek meetre :D (csak félig komoly)

Baldy

QuoteOriginally posted by Angel
jujj, ezek a fejek :hehe:
még egy ok hogy ne menjek meetre :D (csak félig komoly)

Fenéken is billentenélek, ha tényleg nem jönnél :)

Konóról meg Nephilimről van még :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Angel
jujj, ezek a fejek :hehe:
még egy ok hogy ne menjek meetre :D (csak félig komoly)

Ez most igazán jót tett (az alapból sem valami nagy) egómnak. :ejj: Mindjárt nem gratulálok a (majdani) 200.-ik postodhoz. :hehe:

ignus

QuoteOriginally posted by Shadowolf
Ez az a kép, ami a Kenny videó nézése alatt készült, asszem. :D
Többiekről van képed? (Konoról tudom, hogy van)

Nem is akármilyen...
:D
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Moloko

QuoteOriginally posted by Shadowolf
Ez most igazán jót tett (az alapból sem valami nagy) egómnak. :ejj: Mindjárt nem gratulálok a (majdani) 200.-ik postodhoz. :hehe:
na, nem az ülőkre vonatkozott, hanem az állókra ottan mögöttetek... (elvégre őket még nem ismerem :) de majd megküzdök az előítéleteimmel :D)

dizzy

ez lenni én itt és most a gép előtt.

ja, igen, és a bor jöhet, (most is van :)), no meg a Bacardi, vagy a 151, vagy a Cuba Libre!
You can't hold onto the past because then you can never live in the present.

Sky

QuoteOriginally posted by Saori
Inkább nem ;)

//Aki már látott tudja miért :p

Nem, nem tudja...
Én már láttam Saoris képet, és szerintem nem olyan rossz...
És ami azt illeti, neki megvan a maga kis arcképcsarnoka...
Egy csomó ritka képet birtokol szégyenlős memberekről...
Mess with the best,
Die like the rest...

Sky

És egy kép rólam...
Mess with the best,
Die like the rest...

Sephiroth

Az a gond, hogy rólam ált. nem készül normál fotó, de ha buli képek is jók, abból van néhány. Kettőt engeday nélkül postolok.
No time to haste... khmm waste. Let's go!

Sephiroth

És itt egy másik. Nézek majd olyat is, amin az arcom jobban látszik.
No time to haste... khmm waste. Let's go!

Nephilim

QuoteOriginally posted by Baldy
Fenéken is billentenélek, ha tényleg nem jönnél :)

Konóról meg Nephilimről van még :)

Pakold fel, pakold fel!!! Még nem láttam a stuffot.
Hátha ez majd megadja a kegyelemdöfést! :hopp:
Ha nagyon előnytelen, legföllebb postolok néhányat az előnyösebb oldalamról (amint megtalálom az előnyös oldalam...)
"God's in his heaven. All's right with the world."

Nephilim

Angel, biztosan velem van a baj (persze, hogy nem), de ilyen képekkel nehéz lehet bárkit megijeszteni! :hopp: Még nem vettem magamhoz a mai koffeinadagom, de már jobban vagyok, mint egy átlag reggel... :merci:
;) ;) ;)
"God's in his heaven. All's right with the world."

Moloko

QuoteOriginally posted by Nephilim
Angel, biztosan velem van a baj (persze, hogy nem), de ilyen képekkel nehéz lehet bárkit megijeszteni! :hopp: Még nem vettem magamhoz a mai koffeinadagom, de már jobban vagyok, mint egy átlag reggel... :merci:
;) ;) ;)
najó, akkor kicsit megkésve de leírom, hogy tulajdonképpen miért ilyesztgetés annak aki ismer élőben, és miért nem annak aki nem :)
első kép: igazából 1 van belőlem, és hát ha kettő lenne tuti hogy mindenki idegbajt kapna, mert annyira őrült és hülye vagyok :) (én nem tartom magam annak)
második kép: a haveri köröm főleg rockerekből, metálosokból áll, akik még kevésbbé nézik jó szemmel a szőke p*csákat, mint a normál ember, és tényleg néztek egy nagyot, mert nekem barna szemem és barna hajam van :p
ennyi :) de ezek közül rátok szerintem egyik se vonatkozik :)

Nephilim

#86
QuoteOriginally posted by Angel
najó, akkor kicsit megkésve de leírom, hogy tulajdonképpen miért ilyesztgetés annak aki ismer élőben, és miért nem annak aki nem :)
első kép: igazából 1 van belőlem, és hát ha kettő lenne tuti hogy mindenki idegbajt kapna, mert annyira őrült és hülye vagyok :) (én nem tartom magam annak)
második kép: a haveri köröm főleg rockerekből, metálosokból áll, akik még kevésbbé nézik jó szemmel a szőke p*csákat, mint a normál ember, és tényleg néztek egy nagyot, mert nekem barna szemem és barna hajam van :p
ennyi :) de ezek közül rátok szerintem egyik se vonatkozik :)

Áááá! Érteni mindent! Mindenesetre én akkor sem tudok megijedni, pedig én is a keményebb műfaj felé húzok.
Megkeresem a dokim, hátha van még remény. :D
"God's in his heaven. All's right with the world."

Sephiroth

Nephilim engedayével itt van ő:
No time to haste... khmm waste. Let's go!

Sephiroth

És még van itt egy közös képünk is:
No time to haste... khmm waste. Let's go!

Saori

QuoteOriginally posted by Sky
Nem, nem tudja...
Én már láttam Saoris képet, és szerintem nem olyan rossz...
És ami azt illeti, neki megvan a maga kis arcképcsarnoka...
Egy csomó ritka képet birtokol szégyenlős memberekről...

Na igen...Van egy pár képem... :D :D
De még gyűjtögetek:)
Tényleg Sky..phr0zenről nem siekrült képet csinálni? ^^ Ő még hiányzik a gyűjteményből ;)
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"