Önarckép(csarnok)

Started by Baldy, 2004-01-31, 23:59:39

Previous topic - Next topic

Necrid^

Quote from: RE@Ledit: Kékes top 50 alkohol ^^
erre tessék
Az igen..Respect.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

RE@L

#2011
Quote from: MeskeNem rossz... :)
És oldalt a kikandikálló orr a tied? :haha:


Neeem én nem mentem oda fel már 1000x voltam, lentmaradtam kilátó elõtt haverral, "friss" levegõt szívni :lazza: ..... (edit: jaj félre ne értsetek nemvagyok zöldike gyerkõc... abszolúte anti vagyok, már csak sima mezei cigarettára mentünk )

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Raggie

Quote from: RE@Ledit: Kékes top 50 alkohol ^^
erre tessék
Háát, nemtom... Se Unicum se Sör.... :ejj: :D :hehe:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Ramiz

Hát igen... jogos... csak a sok színes lötty (amúgy jól mutatnak, csak... :rolleyes: )... :__devil:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Raggie

Quote from: RamizHát igen... jogos... csak a sok színes lötty (amúgy jól mutatnak, csak... :rolleyes: )... :__devil:
Kösz! Vártam már a helyeslésedet!(ha már úgyis olyan kevésben értünk egyet, legalábbis itt a fórumon*)
_________
*: de azért a legfontosabbakban igen: CB, Sör, Unicum... több nincs! :D
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

RE@L

Ha látnátok ezek nagyjából osztrák piák a 89 es idõk elõttrõl....
Nemhiába sok számunkra "noname" pia.....

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Pirula

Ígértem sok képet a szülinapi bulimról, most egyenlõre csak ez az egy van.
The Pit

Mattanja

Quote from: PirulaÍgértem sok képet a szülinapi bulimról, most egyenlõre csak ez az egy van.
The Pit
:lol: Mi másra számíthattam volna? :)
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

RE@L

Quote from: PirulaÍgértem sok képet a szülinapi bulimról, most egyenlõre csak ez az egy van.
The Pit


Hátra, hátra, elõre, elõre, nagyütés!!!  :jee: vagy hátra elõre lowpunch =)

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Ramiz

Quote from: PirulaÍgértem sok képet a szülinapi bulimról, most egyenlõre csak ez az egy van.
The Pit
WÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!!!!! :lul: :lul: :lul:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Moha

Quote from: PirulaÍgértem sok képet a szülinapi bulimról, most egyenlõre csak ez az egy van.
The Pit
Jaaaaaj! :lol:
Csak kár, hogy sötét: föl kellett nyomnom a fényerõt maxra, hogy rendesen lássam...

Pirula

Quote from: MohaJaaaaaj! :lol:
Csak kár, hogy sötét: föl kellett nyomnom a fényerõt maxra, hogy rendesen lássam...
Próbáltam megbuherálni Photoshoppal, de akkor meg nagyon rosszak lettek volna a színek. Lehet hogy lesz majd még élesebb verzió, mert többen is fényképeztek minket. Nem értem miért? :haha:

Necrid^

My best anime-s...persze van még csömö de kéne csinálni borétékott még..  :rolleyes:

Képek : 1 2 3 4 5 6
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Pirula

Quote from: NecridMy best anime-s...persze van még csömö de kéne csinálni borétékott még..  :rolleyes:

Képek : 1 2 3 4 5 6
Na most vérzik a szívem. Meg persze irigykedek. Nekem mikor lesznek ilyenjeim?  :bruhuhu:

.Attila

Quote from: NecridMy best anime-s...persze van még csömö de kéne csinálni borétékott még..  :rolleyes:

Képek : 1 2 3 4 5 6
Ez itt önarcképcsarnok ;)
És borító ;) (ez segítõ :_piszka: akar lenni :))

Necrid^

Quote from: BonciEz itt önarcképcsarnok ;)
És borító ;) (ez segítõ :_piszka: akar lenni :))
Nem találtam más helyet :D , gondoltam a legjóbb haveraimmal osztom meg..
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

HVp213

Quote from: Necrid(...)gondoltam a legjóbb haveraimmal osztom meg..
Velünk akarod megosztani a DvD-idet milyen kedves tõled ;) :p

Amúgy jó kis válogatás  :jee:  :cool:  És van közte Love Hina is  :whoah:
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Dragon

Quote from: HVp213Velünk akarod megosztani a DvD-idet milyen kedves tõled ;) :p
Én a fölsõ sor balról harmadikat kérem.... :D
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

Ramiz

Quote from: PirulaNem értem miért? :haha:
Talán mert "sok hülyét láttak már, de két ekkora vasutast még soha"? (Blöff) :hehe: - Bocs.

Necrid: :cool: Szépek lettek! Nekem csak filmek vannak így tokban megcsinálva, és nincs ilyen sok. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Rounin

#2029
Quote from: MohaJaaaaaj! :lol:
Csak kár, hogy sötét: föl kellett nyomnom a fényerõt maxra, hogy rendesen lássam...

Ghihihihi... szvsz pont elég látszik ;)

Metál Kombat! Adj a gizda rappernek Pirula!!!! :Pompomos, miniszoknyás drukkoló smiley:

Pirula

Quote from: RamizTalán mert "sok hülyét láttak már, de két ekkora vasutast még soha"? (Blöff) :hehe: - Bocs.
Ezen ugyan nem fogok beduzzogni. :)
Quote from: RouninMetál Kombat! Adj a gizda rappernek Pirula!!!! :Pompomos, miniszoknyás drukkoló smiley:
Szegény Csutinnyó ha  ezt olvasná... vérbeli metálharcos a csávó. :haha:

Sidney

Quote from: BaldyHa már itt tartunk: Te is rakhatnál fel pár képet magadról :)

Most találtam egyet: //www.stellawold.freeblog.hu/files/stella1/003.jpg
Kiváncsi vagyok, rájön-e vki, hogy a háttérben milyen állatok vannak  :rolleyes:
Necrid: Nagyon tetszik a gyûjteményed, néhányat én is elfogadnék  :jee:

Ramiz

#2032
Quote from: PirulaEzen ugyan nem fogok beduzzogni. :)
Próbáltál volna... :__devil:  :lazza: :D

Quote from: PirulaSzegény Csutinnyó ha  ezt olvasná... vérbeli metálharcos a csávó. :haha:
Mutatsd meg neki, rögzítsd a reakcióját, sokszori meghallgatás után írd le szó szerint, és tedd fel ide kiszínezve. :D


Stella, ennyire azért ne legyél szégyenlõs, nagyon helyes kép, írj be egy 'r' betût a linkbe ('world'). :)

edit: Hé, nem ér, Stella közben törölte a postját, és én :lame: nem idéztem!!! :__devil:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Sidney

Quote from: BaldyHa már itt tartunk: Te is rakhatnál fel pár képet magadról :)

Most találtam egyet:  //www.stellaworld.freeblog.hu/files/stella1/003.jpg  Kiváncsi vagyok, kitalálja-e vki, hogy a háttérben milyen állatok vannak  :haha:
Necrid: Tetszik a gyûjteményed, néhányat én is elfogadnék  :jee:

Shirahime

Na letudom gyorsan én is és legalább nem leszek piszkálva...

képecske
"Yuugure ni kimi to mita orenji no taiyou
Nakiou na kao o shite eien no sayonara"

HVp213

Megjött a harapós husos fagylalt!!! :jee:
(de inkább nem eröltetem ezt a "becenvet" tovább még a végén nem csinál nekem fagyit :p)
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

.Attila

Quote from: ShirahimeNa letudom gyorsan én is és legalább nem leszek piszkálva...

képecske
:_piszka: :_piszka::_piszka::_piszka::_piszka: :)

Shirahime

Quote from: HVp213Megjött a harapós husos fagylalt!!! :jee:
(de inkább nem eröltetem ezt a "becenvet" tovább még a végén nem csinál nekem fagyit :p)
Hát erre ráhibáztál:D

Bonci: ez nem vicces:)
"Yuugure ni kimi to mita orenji no taiyou
Nakiou na kao o shite eien no sayonara"

HVp213

Szerintem az! :jee:  :lol: :lul:

(remélem ez még nem befolyásolja a fagyim sorsát...:p)
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Shirahime

Quote from: HVp213Szerintem az! :jee:  :lol: :lul:

(remélem ez még nem befolyásolja a fagyim sorsát...)
Hááááát.....meggondolandó:)
"Yuugure ni kimi to mita orenji no taiyou
Nakiou na kao o shite eien no sayonara"