Önarckép(csarnok)

Started by Baldy, 2004-01-31, 23:59:39

Previous topic - Next topic

gyulababa

nekem van videom nem oly régi duna áradásról, aminek az elején láccik a lábam :D de persze meg sem közelíti captaiNoriko videot.

"Az élet egy tál cseresznye" - Futurama

.Attila

Úgy tűnik noriko videója máris legendává vált :haha:

Baldy

Ignus: jöhet, a defibrillátort megtaláltam, leporoltam, feltöltöttem! :D
Eberinu: mivel 18 már múltál, nyugodtan kérdezem: aktot mikor raksz fel? :) A körmeid ijesztőek, de hogy szépet is mondjak: SZÉP! (jah, a szemed is)

Noriko: Hangod csengése szivemig hatolt
          Mosolyod csillogása elvakitott
          stb stb stb.
          (ide még kitalálok valami szépen csengőt, amint aludtam egy rendeset :))

Ui.: Norikonak: Jobb lett volna, ha Fekete Pákóval hasonlitalak össze?  :szemuveges:
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Kuroi Tenshi

Quote from: .Attila on 2007-01-26, 00:06:27
Úgy tűnik noriko videója máris legendává vált :haha:
usteam needz moar memes ~desu!
* Kuroi Tenshi azon gondolkodik, hogy melyik 4chan meme illene ehhez leginkább...
:D :haha:

Fubi


.Attila


Zsiga


Ramiz

Már pénteken is alig volt élet a fickóban. Zsiga lelkét felzabálta a /b board... :muhahah:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Zsiga

Quote from: Ramiz on 2007-01-26, 23:56:49
Már pénteken is alig volt élet a fickóban. Zsiga lelkét felzabálta a /b board... :muhahah:
It's Furryday. FAILED

Draconire

[spoiler][/spoiler]

Fubi

Khm ez fájt. De tényleg.  :uzi:  :morci:
De azért vicces is  :jee:
És már előre látom hogy rémálmaim lesznek......

Darkstar

Quote from: Gmer on 2007-01-27, 00:14:28
[spoiler][/spoiler]
:lul:
(Már Shmion is itt van, lassan tényleg átmegyünk 4chanba.  :haha:)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Fubenalvo

Akkor ijesztgetek én is egy kicsit...

Vettem napszemcsit és tükör nélkül a kézenfekvő megoldást választottam :D
[spoiler][/spoiler]
[spoiler][/spoiler]

Asszem marketing órán éppen megdöglöttem az unalomtól.
[spoiler][/spoiler]

Siófok powaa, épp csajozni indultunk az éjszakába. :D (akinek nem egyértelmű, bal oldal)
[spoiler][/spoiler]

Eberinu

Vááá, sziget póló :D Éljen a szigeeeeeet!!!

Fubenalvo

Quote from: Eberinu on 2007-01-30, 13:02:08
Vááá, sziget póló :D Éljen a szigeeeeeet!!!
Mert kell egy hét együttlét!
Így valahogy képzelem a menyországot. :D

ignus

Quote from: Baldy on 2007-01-26, 02:00:23
Ignus: jöhet, a defibrillátort megtaláltam, leporoltam, feltöltöttem! :D

Hmm... Jólvan... Majd nézek valami jó kis horror-képet! Persze egyedül leszek rajta, hogy senki ne enyhítse a sokkot amit okozok...  :hehe:
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Rounin

Quote from: ignus on 2007-01-31, 14:23:27
Quote from: Baldy on 2007-01-26, 02:00:23
Ignus: jöhet, a defibrillátort megtaláltam, leporoltam, feltöltöttem! :D

Hmm... Jólvan... Majd nézek valami jó kis horror-képet! Persze egyedül leszek rajta, hogy senki ne enyhítse a sokkot amit okozok...  :hehe:

Na de ha emlékeim nem csalnak, nem is vagy horror. Még csak piszike sem. Főleg nem Baldy után :F

Kazenokizu

Na ezzel még félig-meddig "adós" voltam Zsigának, még olyan karácsony tájékán. (Sorry, tudom, le vagyok csöppet ragadva, de tekintettel arra, hogy rég jártam már a mátrixban, az íróasztal mellett meg semmilyen különösebb inger nem ért -lakótársam szerelmi hisztijeinek távoli zaján kívül-, remélem elnézitek nekem.) Egyébként ugye nem csak én vagyok úgy, hogy a vizsga reggelén, mikor 2 hét óta először lépek ki a házból, gyermekien újra felfedezem, hogy "jéééé, van nagyobb távolság is, mint 5 méter!!!"??! Ha esetleg nagyon zavaros lennék, azért is bocsi, nem aludtam már.... ajajj, nem tudom kiszámolni.... :oops: na mindegy, lényeg, hogy régóta! *halvány mosolyt ereszt meg, ami mégjobban kiemeli a szeme alatt helyet foglaló, mobil gardróbszekrény-méretű táskákat*
Jóvanna, fárasztó vagyok, tudom, majd holnap kitörlöm.  :haha:

Na tehát akkor következzen az én fejem. Megjegyzem: vizsga előtt 1 nappal készült a kép, és ne kérdezzétek, hogy mi a jóégnek örülök rajta ennyire. Még jó, hogy sz@r minőségű a kép, belőlem ennyi is elég. Mazohista vagyok, amiért felteszem, de legalább lesz egy jó percetek.
Itt vagyok.

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

ignus

#2928
Quote from: Rounin on 2007-02-01, 00:27:02
Quote from: ignus on 2007-01-31, 14:23:27
Quote from: Baldy on 2007-01-26, 02:00:23
Ignus: jöhet, a defibrillátort megtaláltam, leporoltam, feltöltöttem! :D

Hmm... Jólvan... Majd nézek valami jó kis horror-képet! Persze egyedül leszek rajta, hogy senki ne enyhítse a sokkot amit okozok...  :hehe:

Na de ha emlékeim nem csalnak, nem is vagy horror. Még csak piszike sem. Főleg nem Baldy után :F


Baldy-bácsit ne szidalmazzuk! :D Basszus... elfelejtettem a képet, úgyhogy ezt ma megúszta! Na de holnap majd kaptok! :) Horror dolog csak Baldy-ra hat , legalábbis csak ő jelezte (neki szabad is! :D )

Kazenokizu  :jee:

Off: normális dolog hogy az ember irhat postokat és nem megy felfele a post számlálója?
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Yakumo

Quote from: ignus on 2007-02-01, 08:55:02


Off: normális dolog hogy az ember irhat postokat és nem megy felfele a post számlálója?
Normális, ha az offtopicon belül írsz, mert ott nincs "postcount". *off vége szinté'.

sirtomi

Kaze  :jee:
Vizsga előtt tényleg túl vidámnak tűnsz :D

Rounin

Quote from: ignus on 2007-02-01, 08:55:02
Baldy-bácsit ne szidalmazzuk! :D

Szidalmazni?? Dícsérem, bókolok neki! Legnagyobb rajongója vagyok ősidők óta :angyali: Na jó, ez túlzás, de még véletlenül sem szidom.

Ramiz

Quote from: Kazenokizu on 2007-02-01, 03:48:54
Na ezzel még félig-meddig "adós" voltam Zsigának, még olyan karácsony tájékán. (Sorry, tudom, le vagyok csöppet ragadva, de tekintettel arra, hogy rég jártam már a mátrixban, az íróasztal mellett meg semmilyen különösebb inger nem ért -lakótársam szerelmi hisztijeinek távoli zaján kívül-, remélem elnézitek nekem.) Egyébként ugye nem csak én vagyok úgy, hogy a vizsga reggelén, mikor 2 hét óta először lépek ki a házból, gyermekien újra felfedezem, hogy "jéééé, van nagyobb távolság is, mint 5 méter!!!"??! Ha esetleg nagyon zavaros lennék, azért is bocsi, nem aludtam már.... ajajj, nem tudom kiszámolni.... :oops: na mindegy, lényeg, hogy régóta! *halvány mosolyt ereszt meg, ami mégjobban kiemeli a szeme alatt helyet foglaló, mobil gardróbszekrény-méretű táskákat*
Jóvanna, fárasztó vagyok, tudom, majd holnap kitörlöm.  :haha:

Na tehát akkor következzen az én fejem. Megjegyzem: vizsga előtt 1 nappal készült a kép, és ne kérdezzétek, hogy mi a jóégnek örülök rajta ennyire. Még jó, hogy sz@r minőségű a kép, belőlem ennyi is elég. Mazohista vagyok, amiért felteszem, de legalább lesz egy jó percetek.
Itt vagyok.
Üdv az arcukat vállalók között :cool: és piros pont Baldy terrorjának ellensúlyozásáért is :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

ignus

#2933
Nah, kerestem képeket... Sajnos rá kellett jönnöm, hogy az elmúlt 1-2 évben nemigen készült olyan kép amin egyedül vagyok ( szerencsére  :szemuveges: ) De azért Baldy kedvéért összekapartam egy-kettőt! :D

várban
göröghonban
top of the mountain

Baldy igény szerint kaphatsz "kárpótlást" a sérülés mértékének megfelelően!   :angyali:

u.i.: igen, nem optikai csalódás, az egyik képen valami mosoly szerűvel próbálkozok... :haha:
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Rounin

Hm.. változatlan. Egyedül a mosoly volt új. X)

ignus

Quote from: Rounin on 2007-02-01, 23:48:50
Hm.. változatlan. Egyedül a mosoly volt új. X)

Igyekeztem... :D
Baldy még nem volt, vagy már nem is lesz, mert lemerült a defib.?  :hehe:
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Kvikveg

Quote from: ignus on 2007-02-01, 23:45:07
...
top of the mountain
...
Vííí, ez tokaranyos! :D :D :D
Miert hittem azt, hogy lany vagy??! :eek: :lul:
Most nem olvasok vissza, de remelem nem azok koze tartozol, aki hajtogatja, hogy ilyen ronda meg olyan csunya, aztan egy ilyen kepet kuld be. Mert akkor *homlokara mutogat*
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

ignus

Quote from: Kvikveg on 2007-02-02, 10:22:57
Quote from: ignus on 2007-02-01, 23:45:07
...
top of the mountain
...
Vííí, ez tokaranyos! :D :D :D
Miert hittem azt, hogy lany vagy??! :eek: :lul:
Most nem olvasok vissza, de remelem nem azok koze tartozol, aki hajtogatja, hogy ilyen ronda meg olyan csunya, aztan egy ilyen kepet kuld be. Mert akkor *homlokara mutogat*

e-e
nincs semmi bajm azzal ahogy kinézek... bár ha lány lennék akkor esetleg... borostásan, ilyen fejjel.. .:D nemtom miért hitték/hiszik sokan azt hogy lány vagyok...
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Eberinu

Ignus ari ^.^ kicsit olyan macis jelenség az arcod :)

ignus

Quote from: Eberinu on 2007-02-02, 11:03:05
Ignus ari ^.^ kicsit olyan macis jelenség az arcod :)

ez most bók volt? :P
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."