Önarckép(csarnok)

Started by Baldy, 2004-01-31, 23:59:39

Previous topic - Next topic

Itachi

And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Tiaro
Hja. De egy sötét sikátorban elémtoppannál ArchElf, kajak megijednék... :D

:rotflol: :ejnye:

Ekuseru

szeretné-e valaki hogy felfedjem a kilétemet?
("a pszihológusom szerint jót tenne az önbizalmamnak", bár lehet hogy a postok után kivetném magam az ablakomon? :D  és nem a földszintem lakom ám! :p)
日本 - 中國 - 한국

ignus

QuoteOriginally posted by Ekuseru
szeretné-e valaki hogy felfedjem a kilétemet?
("a pszihológusom szerint jót tenne az önbizalmamnak", bár lehet hogy a postok után kivetném magam az ablakomon? :D  és nem a földszintem lakom ám! :p)

Ugyanmár... te láttad az én képeimet?
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Sephiroth

Ez megintcsak egy csoport kép. Csak elfelejtettük kitalálni merre is nézünk.
No time to haste... khmm waste. Let's go!

ignus

QuoteOriginally posted by Sephiroth
Ez megintcsak egy csoport kép. Csak elfelejtettük kitalálni merre is nézünk.

Mindig előre mosoly van az arcomon amikor úgy térek be ebbe e topicba hogy látom hogy te irtál... :)
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Sephiroth

Szeretném ha tovább mosolyognál. Ennek érdekében elvittem a haverokat motorozni.
No time to haste... khmm waste. Let's go!

Sephiroth

Terminátor forgatási szünetben.
No time to haste... khmm waste. Let's go!

Shadowolf

QuoteOriginally posted by ignus
Ugyanmár... te láttad az én képeimet?

Vagy az enyémet? :D

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Sephiroth
Terminátor forgatási szünetben.

:rotflol: :rotflol: :lul: :lul: :hahaha: :hahaha:. Ehem,...egész jó. :hopp:

Shock12

QuoteOriginally posted by Sephiroth
Szeretném ha tovább mosolyognál. Ennek érdekében elvittem a haverokat motorozni.
Sok jó ember kis nyergen is elfér :D ?!

Itachi

QuoteOriginally posted by Sephiroth
Terminátor forgatási szünetben.
Hát ez haláli! :D :D :hopp:  Ha minden igaz hétvégére lesz rólam is kép...Kb. szombat  késő délután v. vasárnap.. ;) :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Soridan

QuoteOriginally posted by Sephiroth
Terminátor forgatási szünetben.

:bruhuhu: :whoah: :cool:

Mééééég!!!!! :D
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

ArchElf

QuoteOriginally posted by Tiaro
Hja. De egy sötét sikátorban elémtoppannál ArchElf, kajak megijednék... :D
Hát jól sikerült egy kép, az egyszer biztos ;)
De kb 250-et kellet átnyálaznom, hogy találjak két ilyen jót... Mondjuk az esküvői képeim nem voltak közöttük, úgyhogy azokból csak este fogok válogatni...
:)
AE

あさ。。。あさだよ。。。あさごはん たべて がっこう いくよ。。。

0118 999 881 999 119 725...3

Sephiroth

Gondoltuk kirucanunk a tengerpartra és surfingolunk egyet. Sajna a partot nem talátuk így be kellett érni mással.
No time to haste... khmm waste. Let's go!

Xaga

QuoteOriginally posted by Sephiroth
Gondoltuk kirucanunk a tengerpartra és surfingolunk egyet. Sajna a partot nem talátuk így be kellett érni mással.

:lol:

Sephiroth

És a mai napra az utsó. Ez már lehet, hogy kicsit rémisztő. A hozzáfűzni valóm csak annyi, hogy a kép neve mindent elárul.
No time to haste... khmm waste. Let's go!

ignus

QuoteOriginally posted by Sephiroth
És a mai napra az utsó. Ez már lehet, hogy kicsit rémisztő. A hozzáfűzni valóm csak annyi, hogy a kép neve mindent elárul.

Ejjj, de jóvágású fiatalember! :)
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Itachi

PENGE egy kép....;) :D :D :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Sephiroth
És a mai napra az utsó. Ez már lehet, hogy kicsit rémisztő. A hozzáfűzni valóm csak annyi, hogy a kép neve mindent elárul.

Csak nem késett a pincérlány? :rolleyes: :D

Saori

QuoteOriginally posted by Sephiroth
És a mai napra az utsó. Ez már lehet, hogy kicsit rémisztő. A hozzáfűzni valóm csak annyi, hogy a kép neve mindent elárul.

:lol: Ez nagyon :jee:
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Ramiz

Ugyan, Ekuseru, mit veszthetsz?
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Ramiz
Ugyan, Ekuseru, mit veszthetsz?

Az inkognítóján kívül nem túl sokat. :D

Xaga

QuoteOriginally posted by Ramiz
Ugyan, Ekuseru, mit veszthetsz?

Ekuseru gondolj inkább arra mit nyersz vele:)

Ekuseru

csak azért nem akartam előbb mert volt egy két egyén akik gyanúsan ismerősek voltak, de most már mindegy.

egye fene!

mindössze 2 digitális kép készült rólam úgyhogy nem sok válogatni valóm van.
Szeretném előre közölni hogy a valóságban ennél rémisztőbb vagyok és kevésbé "bazsajgok" mint.
Az uccán leginkább fekete kabátban japán tankönyvel a hónom alatt rohanva vagyok felismerhető. :rolleyes:

No igy néz ki egy Japán-otaku mikor jobb napja van és görcsöt kap az arca :p

(Szeretném felhivni a figyelmet, hogy ÉN a BAL, ismétlem a BAL oldali vagyok. Valamint elnézést kérek a képen látható hölgytől így az "éteren" keresztül, hogy nem kértem ki az engedélyét a kép postolásához. GOMEN)
日本 - 中國 - 한국

Saori

Csakhogy ilyesztegesselek is kicsit titeket...:D
Nem tudom mit mondhatott itt nekem apám..de sikerült valami iszonyú hülye képet vágnom..;)

Edit: A szőke szemüveges hölgyemény az egyik osztálytársnőm..Shokku meg ugye Shokku :D
//jó...ma nagyon nem vagyok magamnál...fejfájás sux...:ejj:
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Moloko

QuoteOriginally posted by Ekuseru
(Szeretném felhivni a figyelmet, hogy ÉN a BAL, ismétlem a BAL oldali vagyok. Valamint elnézést kérek a képen látható hölgytől így az "éteren" keresztül, hogy nem kértem ki az engedélyét a kép postolásához. GOMEN)
ez nem egy meetes kép? gyanúsan ismerős a deák térhez közeli Wendy's alagsora... (ha tényleg ott készült a kép, nyilván még azelőtt hogy szétverték volna a meetesek :D:D:D)

ignus

QuoteOriginally posted by Saori
Csakhogy ilyesztegesselek is kicsit titeket...:D
Nem tudom mit mondhatott itt nekem apám..de sikerült valami iszonyú hülye képet vágnom..;)

Edit: A szőke szemüveges hölgyemény az egyik osztálytársnőm..Shokku meg ugye Shokku :D
//jó...ma nagyon nem vagyok magamnál...fejfájás sux...:ejj:

Szerintem a hiányzó 10000esét kérdezte meg hogy láttad e! :)
Válasz: éééééénnnnn?! :)
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Shock12

QuoteOriginally posted by ignus
Szerintem a hiányzó 10000esét kérdezte meg hogy láttad e! :)
Válasz: éééééénnnnn?! :)
ááá... dehooogy... :D ... hm... :D ... neeeemhiszem... inkább valami táncügyi firtatás lehetett... vagy kaja... vagy az, hogy mikor léphetnek már le... :D

Na még egy kép... itt én diszkréten bebújtam a dzsungel mögé... :D

ignus

QuoteOriginally posted by Shock12
ááá... dehooogy... :D ... hm... :D ... neeeemhiszem... inkább valami táncügyi firtatás lehetett... vagy kaja... vagy az, hogy mikor léphetnek már le... :D

Na még egy kép... itt én diszkréten bebújtam a dzsungel mögé... :D

:lol: A kis szégyenlős! :)
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."