Önarckép(csarnok)

Started by Baldy, 2004-01-31, 23:59:39

Previous topic - Next topic

Meske

Squito: De cukiiii cica! :) Tied?

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Squito

Quote from: RamizMiért lenne offtopic egy kép veled és egy macskával? :) :angyali:

Last edited by....

Squito

#1922
Quote from: MeskeSquito: De cukiiii cica! :) Tied?

Igen! És egyfolytában letámadja a lábamat!!

http://www.mp3portal.hu/modules/PNphpBB2/files/cam000103_494.jpg

Quote from: RamizMiért lenne offtopic egy kép veled és egy macskával? :) :angyali:

Last edited by....

Miura

Quote from: SquitoIgen! És egyfolytában letámadja a lábamat!!

http://www.mp3portal.hu/modules/PNphpBB2/files/cam000103_494.jpg



Last edited by....
nagyon édi ;))fõleg hogy gyönyörû kék szeme van...
"A szeretet hiányát az ember soha nem pótolhatja; ám a szeretet minden mást pótol."
(P. Matteo)

katz

#1924
Voltam a Honvédelem napján. Készült pár érdekes foto és most végre vettem a fáradságot, h felrakjam õket. Ha igény van rá, lesz több is. A többit megtaláljátok a Nagyon LOLban meg a Fotopicban:

Rasszista fiatalember kórházi látogatáson
PKM gépuskával
Kedvenc hadviselési módom
SS Offizier katz mit MG-42

Sidney

Quote from: SquitoIgen! És egyfolytában letámadja a lábamat!!

http://www.mp3portal.hu/modules/PNphpBB2/files/cam000103_494.jpg

Nagyon cuki! Nekem is ilyen macskám volt! :jee:
Rakhatnál föl több képet is róla!

Sidney

Quote from: SquitoIgen! És egyfolytában letámadja a lábamat!!

http://www.mp3portal.hu/modules/PNphpBB2/files/cam000103_494.jpg



Last edited by....

Nagyon cuki! Nekem is ilyen cicám volt! Felrakhatnál még néhány képet róla  :jee:

Baldy

Quote from: SidneyNagyon cuki! Nekem is ilyen cicám volt! Felrakhatnál még néhány képet róla  :jee:

Ha már itt tartunk: Te is rakhatnál fel pár képet magadról :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Squito

Quote from: SidneyNagyon cuki! Nekem is ilyen cicám volt! Felrakhatnál még néhány képet róla  :jee:

Nincs több, majd csinálok... (közkívánatra)

Mattanja

בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

katz

Quote from: Shiroi...legalábbis nem olyan, ami jó lett volna.
Remélem tetszik, katz...
:lul: Milyen megnyerõ fejet vágsz, csoda, h nem lincselt meg a tömeg :lul:

Rounin

Quote from: Shiroi...legalábbis nem olyan, ami jó lett volna.
Remélem tetszik, katz...

Eh oO Dobókés, masszív tornyosulás, fanatikusan nyugodt, vöröslõ szemek :eek:
:D

katz

Quote from: RouninEh oO Dobókés, masszív tornyosulás, fanatikusan nyugodt, vöröslõ szemek :eek:
:D
Épp szegény macit akarja kibelezni :D

Ramiz

Quote from: katzVoltam a Honvédelem napján. Készült pár érdekes foto és most végre vettem a fáradságot, h felrakjam õket. Ha igény van rá, lesz több is. A többit megtaláljátok a Nagyon LOLban meg a Fotopicban:

Rasszista fiatalember kórházi látogatáson
PKM gépuskával
Kedvenc hadviselési módom
SS Offizier katz mit MG-42
Valahogy olyan természetesen áll a kezedben az a batár ágyú... :rolleyes:  :)

Mi viszont Raggie-vel kötelességünknek éreztük, hogy megcáfoljuk a Viking nemlétezésével kapcsolatos híreszteléseket. Íme! A Viking Van! Koccintsatok velünk! (interaktív képek :lazza: )
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Pirula

#1934
Quote from: Shiroi...legalábbis nem olyan, ami jó lett volna.
Remélem tetszik, katz...
Levegõ vissza. Fedezék keres. Gondolom nem ilyen pózból adod majd át. :D
edit:
Ez van ha az emberfia nem néz körül mielõtt fellépõruhát ölt. :)

Djinn

Quote from: Shiroi...legalábbis nem olyan, ami jó lett volna.
Remélem tetszik, katz...
:wtf: Mondtam én, hogy a rengeteg idegeskedés meg fog ártani!!
Relaxálj egy kicsit, mielött még nem késõ. :D
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Ramiz

Quote from: PirulaEz van ha az emberfia nem néz körül mielõtt fellépõruhát ölt. :)
"Milyen szimpatikus fiatalember... de miért KETYEG???" :eeek: :D :lul: :__devil:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Raggie

Quote from: RamizMi viszont Raggie-vel kötelességünknek éreztük, hogy megcáfoljuk a Viking nemlétezésével kapcsolatos híreszteléseket. Íme! A Viking Van! Koccintsatok velünk! (interaktív képek :lazza: )
Nna vártam mán, hogy mikor teszed fel végre ezt a zseniális képet! :D

Egyébként én is most írtam ebbe a topicba elõször! Nemistommér?? :confused:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

HVp213

#1938
Quote from: RamizÍme! A Viking Van! Koccintsatok velünk! (interaktív képek :lazza: )
A Bal oldalit megismerem a jobb oldalit: "A másik szép arcú humoros zseniális elbûvölõen intelligens egyén" (aki lehányt pulóverbe alkoholz szorongat a katz által említett szalacsi stílusba) Jobb hogy nem ismerem (neki is :__devil: )


Edit: elnézést eltévedtem komolyan meg votlam gyõzõdve, hogy az off-ba írtam be  :lame:
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Raggie

Quote from: HVp213A Bal oldalit megismerem a jobb oldalit: "A másik szép arcú humoros zseniális elbûvölõen intelligens egyén" (aki lehányt pulóverbe alkoholz szorongat a katz által említett szalacsi stílusba) Jobb hogy nem ismerem (neki is :__devil: )
Ne legyél ilyen bizalmatlan! Még te is végezheted így! :D ;)
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Mattanja

בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Pirula

Quote from: Shiroi...hiszen szeretem.
Úristen! Szerintem hátbaszúrta! :eek::D

Cobra

Nem látni, hol a bal kezed, pedig abban volt a kés   :eek:   :lul:

edit: ahh, Pirula megelõzött  :D
Hide and fear, Cobra Commander is here !

HVp213

Quote from: Shiroi...hiszen szeretem.
:bruhuhu: Szegény Maci! Nagyon halott üveges szemekkel mered elõre :beken:

:p
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Necrid^

Quote from: Shiroi...hiszen szeretem.
szegény maci :D
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Djinn

Kész ezt én nem bírom.  :eeek:  Shiroi tessék még egy képet felrakni, amivel bizonyítod, hogy a maci éppségben van (különben hívom az állatvédõket  :lazza: )!! Nem fogok tudni elaludni így  :beken:
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Raggie

Mér? Shiroi a fórum béketevõje nem?! :D
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Mattanja

#1947
A maci jól van...
...de ha nem kapunk 50 000 euro-t...
...akkor már nem sokáig!

És egy helikoptert is. Mindig kell egy helikopter.
No plush animals were harmed during the taking of these pictures.
[/B]
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Manu

Quote from: ShiroiA maci jól van...
...de ha nem kapunk 50 000 euro-t...
...akkor már nem sokáig!

És egy helikoptert is. Mindig kell egy helikopter.
No plush animals were harmed during the taking of these pictures.
[/B]

 :lul: Azok a tekintetek...  :lul: El sem hiszem... :lul:

Necrid^

Quote from: Manu:lul: Azok a tekintetek...  :lul: El sem hiszem... :lul:

 :lol:
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!