Legjobb bishonenek

Started by Eleanor, 2004-02-01, 14:15:35

Previous topic - Next topic

Didico

Quote from: ArakiJa, bocs. Én, férjes asszony még életemben nem hallottam ezt a szót.:D

Ezt is megértük.:)

Még egy szépfiú:
Alucard
Na? Hogy tetszik?:D


Nem rossz! Egy vámpír imádonak! :lame:


Aki szereti az FMA-t látogassa meg az oldalam.^^

Araki

Én Integral helyében hagytam volna, hogy igyon a vérembõl.:D

Member

ÁÁÁ, végre egy nem buzi!!! Trállálálá-trállálálá-trállá-trállá-lálá!!! :kiraly:
:hail:

Didico

Quote from: MemberÁÁÁ, végre egy nem buzi!!! Trállálálá-trállálálá-trállá-trállá-lálá!!! :kiraly:
:hail:


Baka... Sorolj búzikat... kezdve Envyvel és kaijal..


Aki szereti az FMA-t látogassa meg az oldalam.^^

Member

Quote from: DidicoBaka... Sorolj búzikat... kezdve Envyvel és kaijal..
Envy
Kai nem, õ csak ronda
Fushigi összes
X összes
[SIZE="1"][COLOR="PaleTurquoise"]Nem ismerem azokat, amelyeket Kaze belinkel. [/COLOR][/SIZE]:hehe:

Didico

Quote from: MemberEnvy
Kai nem, õ csak ronda
Fushigi összes
X összes
[SIZE="1"][COLOR="PaleTurquoise"]Nem ismerem azokat, amelyeket Kaze belinkel. [/COLOR][/SIZE]:hehe:


Ajánlom is! Egyébként én sem... de õk télleg azoknak tûnnek...:lame:


Aki szereti az FMA-t látogassa meg az oldalam.^^

Araki

Amúgy én ha választanom kellene az ilyen "bu..."-k és a ronda gyerekek között, akkor Envy inkább az utóbbikhoz tartozik. Az egy másik dolog, hogy topja meg szoknyája van. Pont.

Kazenokizu

Quote from: DidicoAjánlom is! Egyébként én sem... de õk télleg azoknak tûnnek...:lame:
ANGEL SANCTUARY!!!!!!!!!!!!!!!!!- ból MUDO SETSUNA  ÉS KIRA!!!!!!!!!!!!!!!!
Araki! Alucard kép :jee:
Ranmáról a 4. és 5. tetszik!
Member! :*
[COLOR="White"]Esküszöm, egyszer megnézewtem veled!!!![/COLOR] :D:D

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

Didico

Quote from: kazenokizuANGEL SANCTUARY!!!!!!!!!!!!!!!!!- ból MUDO SETSUNA  ÉS KIRA!!!!!!!!!!!!!!!!
Araki! Alucard kép :jee:
Ranmáról a 4. és 5. tetszik!
Member! :*
[COLOR="White"]Esküszöm, egyszer megnézewtem veled!!!![/COLOR] :D:D


Csak így tovább! Próbáld meg rávenni... :lame:  nem biztos, h sikerülne :)
De... nekem különben mondhatod honanan vannak, mert nem ismerem azt az animét...:lame:


Aki szereti az FMA-t látogassa meg az oldalam.^^

Member

Quote from: ArakiAmúgy én ha választanom kellene az ilyen "bu..."-k és a ronda gyerekek között, akkor Envy inkább az utóbbikhoz tartozik. Az egy másik dolog, hogy topja meg szoknyája van. Pont.
Ha ez megnyugtat, tényleg ronda. :hehe:

KAZE: Könyörülj elkárhozott lelkemen, neee! :eek: ([COLOR="PaleTurquoise"]habár egyszer muszáj lesz lekopiznom egyet a Xerxészhez. [/COLOR]:rolleyes: )

Araki

Kezénak tetszett Alucard! Megismétlem: kazénak tetszett Alucard! Na még egyet!
Alu2
A Kira nem leány név tökvéletlen?
MEMBER: Tudom hogy ronda de nekem tetszik és ez a lényeg. Pont.

Didico

Mindenkinek más teccik. Ennyi. Ne gázoljunk bele mások lelki világába, mert nem szép dolog... Még ha egyeseknek nincs is...:lame:


Aki szereti az FMA-t látogassa meg az oldalam.^^

Araki

Quote from: DidicoMindenkinek más teccik. Ennyi. Ne gázoljunk bele mások lelki világába, mert nem szép dolog...
1etértek.
QuoteMég ha egyeseknek nincs is...:lame:
A vatikáni ....! Most aztán megsértettél! Mindjárt lelépek, brühühühü...!:beken:

Didico

Quote from: Araki1etértek.

A vatikáni ....! Most aztán megsértettél! Mindjárt lelépek, brühühühü...!:beken:

Aztán még is hova lépnél? Itt üllsz mellettem? :lame:  Na mind1. Anyukám nem vatikáni és nem k...-va. :) De köszöni jól van! :):lame:
Jah, és jó, h egyet értesz, mert ez az igazság. :):lame:


Aki szereti az FMA-t látogassa meg az oldalam.^^

Member

Dia, ez a :lame: -t már visszafoghatnád nem? :) Még a végén arra számítok, hogy vicces van elõtte. :hehe:

Didico

Quote from: MemberDia, ez a :lame: -t már visszafoghatnád nem? :) Még a végén arra számítok, hogy vicces van elõtte. :hehe:

Erre inkább nem írok semmit. Számomra vicces, mert már megszoktam a vatikánit... Jah, és az (DIA) a nevem, ne koptassd el!:lame:


Aki szereti az FMA-t látogassa meg az oldalam.^^

Araki

Hogy megnyugtassam magam, itt egy kép, biztos kazénak is tetszeni fog, Ezeknek a "gyerekeknek" itt most az arca tetszik nekem is, nem pedig a testi helyzete!:)
Edi és Envyke

Didico

Quote from: ArakiHogy megnyugtassam magam, itt egy kép, biztos kazénak is tetszeni fog, Ezeknek a "gyerekeknek" itt most az arca tetszik nekem is, nem pedig a testi helyzete!:)
Edi és Envyke


Az arcuk szép... de nem rakd rá a -ke kicsinyítõ képzõt... Marha bu... ez a kép...


Aki szereti az FMA-t látogassa meg az oldalam.^^

Araki

Na végre valaki aki komálja Kakashi Sensei-t!:D

Didico

Ez kicsit durva volt... a leg uccsó kép... jujjj... :confused: :_piszka:


Aki szereti az FMA-t látogassa meg az oldalam.^^

Chiyouni

#740
Na, ide beszállok én is :)
Bocsi ha rosszul raktam be.....

Két kép Tasuki-ról (Fushigi Yuugi)


Chousa a Himiko-den-bõl


Egy Ranmás kép, ahol mindhárom fiú normálisan néz ki


És Fulle a Scrapped Princess-bõl (na, õ a kedvencem...bár sajna korántsincs róla annyi képem, mint szeretném)

Member

Don't use direct link, please. - - Ha Shiroi meglátja, biztosan törli. :hehe:

Kazenokizu

Quote from: ArakiHogy megnyugtassam magam, itt egy kép, biztos kazénak is tetszeni fog, Ezeknek a "gyerekeknek" itt most az arca tetszik nekem is, nem pedig a testi helyzete!:)
Edi és Envyke
Igazad volt, TETSZIK!!! El is mentettem!
Alucardról az elõbbi jobb volt, de ez sem rossz... Azért van 1-2 nem b... b... bu...-s kedvencem is! ;)

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

Member


Didico



Aki szereti az FMA-t látogassa meg az oldalam.^^

Araki

Szevasztok, senior member haverjaim! (inkább sorstársak)
Még egy pár csodás kép:
Edike és Envyke
De ez nekem jobban tetszik
És továbbra is becézgetni fogok Didico kedvéért.:D

Didico

Quote from: ArakiSzevasztok, senior member haverjaim! (inkább sorstársak)
Még egy pár csodás kép:
Edike és Envyke
De ez nekem jobban tetszik
És továbbra is becézgetni fogok Didico kedvéért.:D


Arigato de ezut nem kéne.... Édesek a képek!!!!!!!!!!:hahaha:


Aki szereti az FMA-t látogassa meg az oldalam.^^

Kazenokizu

Quote from: ArakiSzevasztok, senior member haverjaim! (inkább sorstársak)
Még egy pár csodás kép:
Edike és Envyke
De ez nekem jobban tetszik
És továbbra is becézgetni fogok Didico kedvéért.:D
Nekem az elsõ jobban tetszik... :rolleyes: Gondoltátok volna? :D De a 2. is aranyos!

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

Didico

Quote from: kazenokizuNekem az elsõ jobban tetszik... :rolleyes: Gondoltátok volna? :D De a 2. is aranyos!

Gondolhattam volna... az b.....-is... de aranyos... Bár nekem általában az ilyen képek nem teccenek...:lame:


Aki szereti az FMA-t látogassa meg az oldalam.^^

Araki

Quote from: DidicoGondolhattam volna... az b.....-is... de aranyos... Bár nekem általában az ilyen képek nem teccenek...:lame:
Nekem csak akkor ha az egyik Envy!:) A másik lehet Wrath, Ed, Greed vagy Lust vagy tudom is én (mondjuk a Scar az már durva...)