Legjobb bishonenek

Started by Eleanor, 2004-02-01, 14:15:35

Previous topic - Next topic

Member

Quote from: kazenokizuNnnnna! Már helyrezökkentem... Aya mindig helyrehoz... :rolleyes:
Aya1
Aya2
Member! Javaslom, te NE nézd öket meg! :D:D
Megtettem, mester! Hmm, micsoda csápító csípõ... Micsoda csontozat, libidó emelkedik... ÁÁÁÁÁÁÁ, ez egy férfi! :lol:

Kazenokizu

Quote from: MemberMegtettem, mester! Hmm, micsoda csápító csípõ... Micsoda csontozat, libidó emelkedik... ÁÁÁÁÁÁÁ, ez egy férfi! :lol:
Én is szeretlek.... :* (De legalább nem kritizáltad a rajzot magát... :rolleyes: )
[COLOR="White"]Így nem kapsz haikukat este![/COLOR] ;)

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

Member

Quote from: kazenokizuÉn is szeretlek.... :* (De legalább nem kritizáltad a rajzot magát... :rolleyes: )
[COLOR="White"]Így nem kapsz haikukat este![/COLOR] ;)
A második rajzzal semmi bajom, azon nem látszik semmi. :D
Ha nincsenek benne B.U.Z.I.-k, akkor nyugodtan küldheted. ;)

Didico

Quote from: ArakiNem kell keresned õket, fenn vannak a honlapomon.:D (hûhû, gyerekek, olyan vicces kedvemben vagyok, hogy csak na :hahaha: )
DIDI: Végre belinkelem ezt a képet is:
Araki és Didico szent képe


Ilyenrõl ne is álmodozz, ha kérhetlek... nem szép álom...:grrr:


Aki szereti az FMA-t látogassa meg az oldalam.^^

Member

Quote from: DidicoIlyenrõl ne is álmodozz, ha kérhetlek... nem szép álom...:grrr:
Dehát ez joooooh!!! Amúgy Envy akar lenni, aki így téveszti meg Edet. Értelmes, tom.

Araki

Quote from: DidicoIlyenrõl ne is álmodozz, ha kérhetlek... nem szép álom...:grrr:
Dehát ez joooooh!!! Amúgy Envy akar lenni, aki így téveszti meg Edet. Értelmes, tom.

Didico

Quote from: ArakiDehát ez joooooh!!! Amúgy Envy akar lenni, aki így téveszti meg Edet. Értelmes, tom.


Gondolod, h annyira hülye vok, h nem jövök rá? Azért ennyire ne nézz már le!:grrr:


Aki szereti az FMA-t látogassa meg az oldalam.^^

Lucy/Nyuu





Az álom valósággá válhat de a valóság is álommá válhat.

- én csak egy barát vagyok semmi több
én csak egy barát vagyok semmi több
én csak egy barát vagyok semmi több
én csak egy barát vagyok semmi több
jösz?-Sora
persze-Ken

Araki

DIDI: Bocs, azt hittem.
NYU: Valamit elrontottál, képet akarsz beszúrni, ha jól tippelek. Inkább linkelgess.

Kazenokizu

Quote from: Lucy/Nyuuna én is mutatok:
1.
2.
3.
4.
 
QuoteNálam ebböl konkrétan semmi nem látszódik... De így már majdnem jó...

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

Member

Akkor most mindenki egyenként irogassa be õket a címsorba, akkor menni fognak. G-Portálék nem komálják a direkt linket...

Araki

Quote from: Lucy/Nyuuna én is mutatok...
Az az elsõ kicsoda? Olyan "b... b... bu...". Érzem, kazenokizu-val ti még nagy haverok lesztek.:)

Didico

Quote from: ArakiAz az elsõ kicsoda? Olyan "b... b... bu...". Érzem, kazenokizu-val ti még nagy haverok lesztek.:)

NE LEGYÉL ENNYIRE GONOSZ! Énsem látok semmit... a képekbõl... Araki-neechan, ne szemétkedj!


Aki szereti az FMA-t látogassa meg az oldalam.^^

Araki

Quote from: DidicoNE LEGYÉL ENNYIRE GONOSZ! Énsem látok semmit... a képekbõl... Araki-neechan, ne szemétkedj!
Én láttam! Bibibííí!
Amúgy van itt Inuyasha, Kouta meg az a gyerek aki Kagoménak csapta a szelet, sajnos a nevét nem tudom.
Nem vagyok gonosz, az nálam másmilyen.:D

Kazenokizu

Quote from: ArakiAz az elsõ kicsoda? Olyan "b... b... bu...". Érzem, kazenokizu-val ti még nagy haverok lesztek.:)
Araki-chan: :*!

Az elsö sztem Eliot a Tokyo Mew Mew- ból... De nem biztos. A többi viszont nekem nem jön be!
Quote from: Arakiaki Kagoménak csapta a szelet, sajnos a nevét nem tudom.
Houjo...

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

Araki

Quote from: kazenokizuAraki-chan: :*!
Joooh, nem bunkózok....
QuoteAz elsö sztem Eliot a Tokyo Mew Mew- ból...
Nekem valami 80-as évek-belinek tûnt így ránézésre... biztos csak a kép volt pickszeles.
QuoteA többi viszont nekem nem jön be!
Bajod van Inuyashával?! Annak a gyereknek olyan egyszerû a feje, hogy le se tudom normálisan rajzolni! És pont ez a jó benne. Ahhoz képest a neved... na mindegy, anno akkor szeretned kellett, nem?:3x3:
QuoteHoujo...
Kössz... de annyit szerepelt... hogy nem sikerült megjegyeznem...

Didico

Akkor is gonosz vagy, akármit mondasz. Eliot meg szerintem csúnya. Mit kell itt nézni? Én vok már megint a béna? lehetetlen...:lame:


Aki szereti az FMA-t látogassa meg az oldalam.^^

Kazenokizu

#677
Quote from: ArakiBajod van Inuyashával?! Annak a gyereknek olyan egyszerû a feje, hogy le se tudom normálisan rajzolni! És pont ez a jó benne. Ahhoz képest a neved... na mindegy, anno akkor szeretned kellett, nem?:3x3:
Semmi bajom az Inuval, mivel az volt az elsö anime, amit láttam! De Inu, mint bishounen, nekem kicsit durva... Aranyos, meg minden, de nem egy szívtipró... Tudod, nem elég b.. b...bu... ;)
Itt egy jobb kép Eliotról...

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

Araki

#678
Quote from: DidicoAkkor is gonosz vagy, akármit mondasz. Eliot meg szerintem csúnya. Mit kell itt nézni? Én vok már megint a béna? lehetetlen...:lame:
Gonosz? Ez tetszik! Arigato!:D Jéééh, megvolt a 200. postom! És még csak nem is szenvedtem érte...
Szóval Eliotnak hívják? Szép férfihoz szép név...
KAZE: Szerintem Inu jó csávó, tényleg nem b... bu, szóval lehet hogy nekem azért tetszik (azok a csábító sárga szemek...)
Inuyashát láttad elõször?! Valld be, hogy te is Sailor Moon fan voltál! Nem menekülsz!
ELIOT: B.... BUUUU!!!!

Kazenokizu

Quote from: ArakiKAZE: Szerintem Inu jó csávó, tényleg nem b... bu, szóval lehet hogy nekem azért tetszik (azok a csábító sárga szemek...)
A tiéd, viheted! ;)
Quote from: ArakiInuyashát láttad elõször?! Valld be, hogy te is Sailor Moon fan voltál! Nem menekülsz!
Na jóóóóó, most lelepleztél....:D:D De az Inut láttam elöször japán szinkronnal!
Quote from: ArakiELIOT: B.... BUUUU!!!!
AZ HÁT!!!!!!! (És pont azért jó!!!! Mert hát az anime, valljuk be, elég bénácska... Mármint a TMM...)

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

Araki

Aztán hova vigyem Inut? Megérezne valami szagot, elõvenné a Tessaigát és elrohanna...:)

Didico

Az biztos, h bénácska... Végülis, ha jól megnézem, Eliot a legnormálisabb, bár nekem inkább Márk jön be. És Westli sem annyira rossz. :)


Aki szereti az FMA-t látogassa meg az oldalam.^^

Kazenokizu

Quote from: DidicoAz biztos, h bénácska... Végülis, ha jól megnézem, Eliot a legnormálisabb, bár nekem inkább Márk jön be. És Westli sem annyira rossz. :)
:tezsvir: :tezsvir: :tezsvir:  
Márk nekem is jobban tetszik, mint Eliot, de csak külsöre. Mert egyébként elég idétlen fiúcska...

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

Didico

Quote from: kazenokizu:tezsvir: :tezsvir: :tezsvir:  
Márk nekem is jobban tetszik, mint Eliot, de csak külsöre. Mert egyébként elég idétlen fiúcska...


Igen az. De legalább megértõ. :)


Aki szereti az FMA-t látogassa meg az oldalam.^^

Araki

#684
Gyerekek, megláttam ezt a képet és szívrohamot kaptam!!!! Ezek szerint Envy angol hangja NÕ?! Elõre félek... kb. olyan hatása lesz, mint Ken férfias hangjának...:(

Ready2

Quote from: ArakiGyerekek, megláttam ezt a képet és szívrohamot kaptam!!!! Ezek szerint Envy angol hangja NÕ?! Elõre félek... kb. olyan hatása lesz, mint Ken férfias hangjának...:(

öö ez miert is olyan furcsa? a japan hangja is no ugyebar (ezekszerint)

Kazenokizu

Quote from: Ready2öö ez miert is olyan furcsa? a japan hangja is no ugyebar (ezekszerint)
Met a japán nöi szinkron ált klasszisokkal jobb, mint az angol nöi szinkron...
Araki-chan, átérzem fájdalmad... Ezért nem kell bolygatni az angol szinkronokat, megspórol az ember magának egy jó kis szívrohamot/röhögögörcsöt!
De, hogy ne legyek nagyon off: most ez a hátterem!

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

Araki

#687
Quote from: Ready2öö ez miert is olyan furcsa? a japan hangja is no ugyebar (ezekszerint)
Mayumi Yamaguchi mindig hozza a formáját, viszont az angol szinkronoktól félek... és valahol azt olvastam, hogy valami Dawe adja a hangját, és erre meg itt ez a fanart... Ranma hangja az x. OVÁban is nõ, és egyszerûen borzalmas! Az meg ment volna Kenshinre...  
Quote from: kazenokizuMet a japán nöi szinkron ált klasszisokkal jobb, mint az angol nöi szinkron...
Jaja, az éretlen fiúkáknak mindig jól áll, és ezeket a seiyuu-kat szeretem és tisztelem általában a legjobban!:)
QuoteDe, hogy ne legyek nagyon off: most ez a hátterem!
Juj, de agresszív szemei vannak!:D Nekünk meg Nana van, me "valaki" berakta...

MEGTALÁLTAM! Ez a fránya nõszemély adja a hangját! Bwáááááh!!!!
Wendy Powell

Member

Quote from: ArakiMEGTALÁLTAM! Ez a fránya nõszemély adja a hangját! Bwáááááh!!!!
Wendy Powell
JUJ!!! :eek:

KAZE: Hmm, X? :D Ott szerencsére nem túlozták el annyira, mint az X Introban, megmenekültél! :)

Kazenokizu

Quote from: MemberKAZE: Hmm, X? :D Ott szerencsére nem túlozták el annyira, mint az X Introban, megmenekültél! :)
Mellé... :rolleyes: Nem X, hanem még mindig Angel Sanctuary...
És köszi, hogy nem kötöttél bele... (Pedig ebbe még én is bele tudnék... Csípö/derék-téren egy kicsit vékonykára sikeredett, de attól még :cool: !)

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.