Legjobb bishonenek

Started by Eleanor, 2004-02-01, 14:15:35

Previous topic - Next topic

Kazenokizu

Quote from: ArakiMég nem szoktál hozzá? Mindig nagy a szája, átvitt értelemben is...
Igen, csak itt még saját magához képest is mintha túl nagy lenne... Olyan szélesszájú kisbéka-feje van... :D:D:D (Le ne harapd a fejem ezért, Araki! :haha: )
Találtam jókat Yukitoról (Air):
1.
2.
3.

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

Araki

Quote from: kazenokizuIgen, csak itt még saját magához képest is mintha túl nagy lenne... Olyan szélesszájú kisbéka-feje van... :D:D:D (Le ne harapd a fejem ezért, Araki! :haha: )
Nyugi, ebédeltem már. Akkor most a te kedvedért direkt keresek róla 1 olyan képet, ahol én magam is sírva fakadtam, hogy milyen ronda.
Fúúúúúj
És Kaze kedvéért még egy széles szájú kis béka;)
Áhhh, mennyi spoiler van a felíratokban!:eek: (anoz kívül, hogy "szünet"...:rolleyes: )
QuoteTaláltam jókat Yukitoról (Air):
1.
2.
3.
Nem tetszik... a haja... jaj nekem...:(

Didico

#902
Sztem az nem retek hanem répa. És nagyon sajnállak a himri..... miatt... ez van.
És édesek az Envy-s képek! Nekem az összes teccett!
Kaze... érdekes pasik teccenek, de a te dolgod. Még, jó, h nem vgyunk egyformák. :):lame:


Aki szereti az FMA-t látogassa meg az oldalam.^^

Araki

#903
He?:wtf: Nincsen Lame? Didi, ezt megszívtad!:LolLolLolLol:
Idővel rájöttem, hogy Kaze mire akart célozni azzal a brekivel. Szal Envy egy kis randa béka akit ha lesmárol egy szép kislány(pl Ed :biggrin:), akkor jóképű herceggé változik. Itt is egy ilyen jellegű kép:
...  :eek: Affene essen bele... nem találom... asszem itt az ideje átnéznem a képeimet, hogy melyik kell, illetve melyik nem, mert 1500 image között nehéz rálelni...

EDIT:
Gyerekek, Araki ezzel megtalálta második férjét!
http://users.atw.hu/jujdejo/150/Gupta the bishonen.WMV

Kazenokizu

Quote from: Araki on 2006-04-07, 17:33:46
EDIT:
Gyerekek, Araki ezzel megtalálta második férjét!
http://users.atw.hu/jujdejo/150/Gupta the bishonen.WMV
:Kiraly:  :Kiraly:  :Kiraly:
Naggggggyon cool !!!  :appl: Nyami!  :biggrin:

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

Araki

#905
Jaja, szerintem is. Nem értem, a sorozat elején Guptának hosszú szőke haja volt, aztán levágatta és lett fekete, az utolsó részre meg már megint hosszú és... barna. Mi a fenét művelnek vele?! De legalább a LILA szeme állandó! :smile:(Igen, igen, Xelloss miatt! :lul:) Mellesleg erőteljesen modortalan karakter (a bunkó szó nem teljesen illik rá), és ez is bejön!
EDIT:
Megtaláltam a kisbékás képet! :biggrin:
http://users.atw.hu/jujdejo/150/beka.jpg

Didico

Quote from: Araki on 2006-04-07, 17:33:46
He?:wtf: Nincsen Lame? Didi, ezt megszívtad!:LolLolLolLol:

Nem is kell Lame... majd kitalálok vmi mást!

Quote
EDIT:
Gyerekek, Araki ezzel megtalálta második férjét!
http://users.atw.hu/jujdejo/150/Gupta the bishonen.WMV


Nem teccel nekem! A bigámiát bűntetik ám... nagyon rossz kislány vagy!  :Eztneked: :096:


Aki szereti az FMA-t látogassa meg az oldalam.^^

Araki

Quote from: Didico on 2006-04-09, 10:35:58
Nem teccel nekem! A bigámiát bűntetik ám... nagyon rossz kislány vagy!  :Eztneked: :096:
Nem csaltam meg Envy-t! Ezt kikérem magamnak! :mad: Mi van már másra rá se nézhetek, vagy mi?! A bajom csak az, hogy ilyen jellegű vigyorokat attól a majomtól sosem fogok látni! Ja jut eszembe veled nem szabad beszélnem, mert rád meg vagyok sértődve.

Didico

Quote from: Araki on 2006-04-09, 11:35:24
Quote from: Didico on 2006-04-09, 10:35:58
Nem teccel nekem! A bigámiát bűntetik ám... nagyon rossz kislány vagy!  :Eztneked: :096:
Nem csaltam meg Envy-t! Ezt kikérem magamnak! :mad: Mi van már másra rá se nézhetek, vagy mi?! A bajom csak az, hogy ilyen jellegű vigyorokat attól a majomtól sosem fogok látni! Ja jut eszembe veled nem szabad beszélnem, mert rád meg vagyok sértődve.
Jajj de jó!
Már megint miért? Mind1! Ez akkor is bigámia!


Aki szereti az FMA-t látogassa meg az oldalam.^^

Araki

Quote from: Didico on 2006-04-09, 12:10:29
Már megint miért?
Még a múltkori "himri..." miatt.
QuoteEz akkor is bigámia!
Rendben, akkor most Didi kedvéért bizonyítok egy újabb 3 másodperces videóval! Aztán tessék élvezkedni! :mad:
http://users.atw.hu/jujdejo/jaj istenem de szeretem envyt.WMV

Didico

Szép... ez már jobban teccik... az egoistát szúrta be... de jó...


Aki szereti az FMA-t látogassa meg az oldalam.^^

Araki

Quote from: Didico on 2006-04-10, 07:35:31
az egoistát szúrta be... de jó...
Ki itt az egoista?! Az egy dolog, hogy szépnek tartja magát. De igaza is van. :smile:
Csináltam ismét gyönyörködtető screenshotokat a Jungle wa itsumo Hale nochi Guu-ból, csak most Dr. Clive-ról. Igazi bishonen! :biggrin:
users.atw.hu/jujdejo/150/doki01.jpg(lehetőleg ne a nyanyát nézzétek)
users.atw.hu/jujdejo/150/doki02.jpg
users.atw.hu/jujdejo/150/doki03.jpg
users.atw.hu/jujdejo/150/doki04.jpg(ez a legjobb)

Didico


[/quote]
Ki itt az egoista?! Az egy dolog, hogy szépnek tartja magát. De igaza is van. :smile:
Csináltam ismét gyönyörködtető screenshotokat a Jungle wa itsumo Hale nochi Guu-ból, csak most Dr. Clive-ról. Igazi bishonen! :biggrin:
users.atw.hu/jujdejo/150/doki01.jpg(lehetőleg ne a nyanyát nézzétek)
users.atw.hu/jujdejo/150/doki02.jpg
users.atw.hu/jujdejo/150/doki03.jpg
users.atw.hu/jujdejo/150/doki04.jpg(ez a legjobb)
[/quote]

Nem rossz! :LolLolLolLol:


Aki szereti az FMA-t látogassa meg az oldalam.^^

Araki

Quote from: Didico on 2006-04-10, 17:40:32
Nem rossz! :LolLolLolLol:
Nekem is tetszik... csak az ő haja meg fekete lesz... (és most tényleg nem humorizálok)
Mindegy, itt van az a kép, amelyet tegnap összeraktam. (aki ügyes és megnézi a 3 másodperces videót rájön hogy ez így egy képernyőn nem jelenik meg, szóval 2 képet kellett egyesítenem - majd bele gebedtem) Most nézem, a haja így is el van cseszve, kellet neki mozgolódia! :mad: Bár aki nem kötekedni akar az valószínüleg nem fogja észrevenni...
http://users.atw.hu/envy/Gallery/Screenshoots/love for the first time.jpg

Didico

Nekem elegem van belőletek! Nem szólók hozzátok! Még Envy is normálisabb társaság mint ti! :Eztneked: :Eztneked:


Aki szereti az FMA-t látogassa meg az oldalam.^^

Kazenokizu

Quote from: Araki on 2006-04-10, 16:38:21
Quote from: Didico on 2006-04-10, 07:35:31
az egoistát szúrta be... de jó...
Ki itt az egoista?! Az egy dolog, hogy szépnek tartja magát. De igaza is van. :smile:
Csináltam ismét gyönyörködtető screenshotokat a Jungle wa itsumo Hale nochi Guu-ból, csak most Dr. Clive-ról. Igazi bishonen! :biggrin:
users.atw.hu/jujdejo/150/doki01.jpg(lehetőleg ne a nyanyát nézzétek)
users.atw.hu/jujdejo/150/doki02.jpg
users.atw.hu/jujdejo/150/doki03.jpg
users.atw.hu/jujdejo/150/doki04.jpg(ez a legjobb)
Na, énnekem már régen tetszett a doki, csak nem mertem tetszésemnek eddig hangot adni, mert azt hittem, majd jól lehurrogtok...
Nekem ő a jelenlegi nagy kedvencem!!!
http://iaro.srv.hu/kep/1image305.jpg

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

Araki

Quote from: Kazenokizu on 2006-04-10, 18:52:20
Na, énnekem már régen tetszett a doki, csak nem mertem tetszésemnek eddig hangot adni, mert azt hittem, majd jól lehurrogtok...
Dehogyis, a doki jó csávó, és tök aranyos, amikor fél valamitől... :haha:
Quote
http://iaro.srv.hu/kep/1image305.jpg
Ez meg ki? Ja, akiről Member beszélt. Mintha nem tipikus bishonen-feje lenne...

DIDI: Nem értem mi a bajod, azt meg megnéztém, hogy Envy-vel miről beszélgetsz.

Didico

Az, hogy elegem van!  :bruhuhu: :bruhuhu: Direkt átküldtem a felíratot! Szolhattál volna, hogy ne strapáljam magam! Baka, baka, baka!
Envy-vel. Mit szólnál a fittness-hez. Esetleg hajzselé tippek. Miniszoknya tippek. Bőrfeszesítő?


Aki szereti az FMA-t látogassa meg az oldalam.^^

Araki

#918
Quote from: Didico on 2006-04-10, 19:13:19
Direkt átküldtem a felíratot! Szolhattál volna, hogy ne strapáljam magam!
Beleszakadtál egy e-mail-be...
Quote
Baka, baka, baka!
Mint egy kislány, akit megsértett élete szerelme... mindjárt kiengeszetellek!;)
users.atw.hu/jujdejo/normal ed al.jpg
QuoteMit szólnál a fittness-hez.
Kinézed belőle? :haha: Akkor inkább konditerem.
Quote
Esetleg hajzselé tippek.
Neked aztán nagy szükséged van rá. Ajánljad be neki a szőke és vörös melírt. :biggrin:
QuoteMiniszoknya tippek.
Nem nehéz, veszel egyet a Visuccban, megtéped két oldalt és már kész is.
QuoteBőrfeszesítő?
Ez már doujinshi nyomán nekem is eszembe jutott: kókusztej kivonatú bőrfeszesítő testápoló. :rotfl:

Didico

És a hülyeség tetőfoka!  :rotfl: Kiengesztelés megtörtént.


Aki szereti az FMA-t látogassa meg az oldalam.^^


Didico

Ezek télleg jók! :LolLolLolLol:


Aki szereti az FMA-t látogassa meg az oldalam.^^

Kazenokizu

Újabb szerintem kawaii srác: Ken a Kaleido Star-ból:
Ken 1
Ken2

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

Araki

Quote from: Kazenokizu on 2006-04-13, 16:59:27
Újabb szerintem kawaii srác: Ken a Kaleido Star-ból:
Ken 1
Ken2
Ránézve a nevére azt hittem, hogy KENSHIN lesz! Kaze, HOL VAN KENSHIN? MI TÖRTÉNT VELE?! Már rég nem láttam...
Megleplek, azt modom, nem tetszik? :biggrin: Akkor már inkább Hale... :rotfl:

Kazenokizu

#924
Quote from: Araki on 2006-04-13, 17:26:20
Ránézve a nevére azt hittem, hogy KENSHIN lesz! Kaze, HOL VAN KENSHIN? MI TÖRTÉNT VELE?! Már rég nem láttam...
Megleplek, azt modom, nem tetszik? :biggrin: Akkor már inkább Hale... :rotfl:
Gondoltam, már unjátok, hogy mindig Kenshinnel jövök, így egy ideje hanyagoltam őt... De attól még egy ideig biztos ő lesz nálam a No= 1.!!!! De, hogy örülj:
Ken1
Én ezeket az aranyos arcait szeretem!! KAWAII!!!
Szegény...
Ezt is szeretem.

A Kaleido-s Kenről meg csak annyit, hogy sejtettem, hogy neked nem fog tetszeni, pedig szerintem nagyon aranyos. Az meg főleg pozitív, hogy magyarul ugyanaz a hangja, mint Xellossnak!!! Az a baj, hogy nem találok róla szebb és nagyobb képet, de igyekszem! ^^

Más: DNAngel-Dark
1.
2. Ez sokkal jobb!!!!

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

Araki

Quote from: Kazenokizu on 2006-04-13, 17:43:01
Gondoltam, már unjátok, hogy mindig Kenshinnel jövök, így egy ideje hanyagoltam őt...
És ezt pont nekem mondod? Engem ugyan nem zavar, másrészt észre se vettem, hogy vele jössz egyfolytában, nade hagyjuk...
Quote
Ken1
Ez tetszik. :appl:
Quote
Én ezeket az aranyos arcait szeretem!! KAWAII!!!
Ez nyomi. :3x3:
Quote
Szegény...
Folyik a vére! ÁÁÁÁHHHH!!!!! Perverz!!!!! :bruhuhu:
Quote
Ezt is szeretem.
Ez majdnem ugyanaz, mint az első... :icon_eek:

Quote
1.
Ez a haj... :frown:
Quote
2. Ez sokkal jobb!!!!
Borzasztó! Tessék szólni neki, hogy lenn van a slicce és a kivillanó dereka is gusztustalan! :mad:

És akkor egy elmaradhatatlan Hale screenshot! :biggrin:
users.atw.hu/jujdejo/150/hale.jpg

Kazenokizu

Hale: aranyos, mint mindig! ^^

Darkról újabbak, ezek már nem (mind) fanartok:
1.
2.
3.
4.
5.
6.
Szerintem nagyon jóóóóóó! ;)

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

Member

Quote from: Kazenokizu on 2006-04-13, 18:28:31
Szerintem nagyon jóóóóóó! ;)
Szerintem is, de nem d**nám meg. :p

Araki

#928
Quote from: Kazenokizu on 2006-04-13, 18:28:31
1.
Fanart, kancsal, nem tetszik.
Quote2.
Furi. Szentem ez gagyi.
Quote3.
Konkrét. :icon_eek:
Quote4.
Ez tetszik, mert valamiért Envyt látom benne. Tán széles a szája?
Quote5.
Yooh.:jee:
Quote6.
De gonosz feje van! Várjunk csak, ez rosszfiú? :eek:

EDIT:
http://users.atw.hu/envy/Gallery/Own Fanarts/are you bored.jpg
Pulttól való távozás után reklamációt nem fogadok el...

Didico

Te azt mondtad, hogy Ken nem teccik? Pedig ő télleg naon kawaii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jah és ezzel a DNA-s izéból... illetve inkább azt mondom egyet értek Araki-neechannal... bár ez nem túl megszokott... :lame: (van lame!)


Aki szereti az FMA-t látogassa meg az oldalam.^^