Main Menu

Tales of phantasia

Started by Bruce, 2004-02-10, 12:21:31

Previous topic - Next topic

Bruce

Tales of Phantasia? Nem ismerős... Majd utánanézek. De a Chrono Triggert nem fogja nálam lekörözni. Szerintem. De remélem megpróbálja :D

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Shadowolf

:_piszka: Miért is hoztál létre egy új threadet? :p

Soridan

Hehe^^

:_piszka: hess! :)

Én si azt hittem, hogy CT-t nem fogja lekörözni, de amikor a játék egy kawai j-pop számmal indít (full bedigizve SNESen!!!!!), már kezdtem tátani a szám. Majd jött az intro, a zenék, a látvány, a sztori...oh, az a sztori :D Hiába no, rajongója vagyok :rolleyes:
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

phr0zen

Há' jó game,de az azé NAAAAAAAAAAGYOn nagy blődség hogy a Chrono Triggert lekörözné...:p

Soridan

QuoteOriginally posted by phr0zen
Há' jó game,de az azé NAAAAAAAAAAGYOn nagy blődség hogy a Chrono Triggert lekörözné...:p

Kinek a pap, kinek a papné (nekem spec. a lányuk :D) :P :D

Nem nyitok vitát. Mindkettőt vétek kihagyni. Utána meg nem rangsorolni kell őket, hanem elégedetten emlékezni, és néha elő-elővenni. Így megfelel phr0zen-sama? :zen: :D
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Bruce

Hmm... Még nem találtam meg... De keresem

És hogy miért hoztam létre új topicot? Most voltam először ezen a fórumon... Azt sem tudtam, eszik-e vagy isszák amit nyomok. Remélem már jóra kattintottam. :confused:

Egyébiránt ha valaki látta a CT PSX-es verzióját, az átérzi amit én... Az animebetétek miatt messze leköröz nálam eddig mindent. (bár most kezdem majd a Final Fantasy 8-at :rolleyes:

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Bruce579
Hmm... Még nem találtam meg... De keresem

És hogy miért hoztam létre új topicot? Most voltam először ezen a fórumon... Azt sem tudtam, eszik-e vagy isszák amit nyomok. Remélem már jóra kattintottam. :confused:

Egyébiránt ha valaki látta a CT PSX-es verzióját, az átérzi amit én... Az animebetétek miatt messze leköröz nálam eddig mindent. (bár most kezdem majd a Final Fantasy 8-at :rolleyes:

Igazat megvallva ezt csak költői kérdésnek szántam. :p :D Nyugi én is hasonlóan kezdtem... :D És most egy kis :_off: :ha tetszenek az animés részek a CT-ben, akkor sztem nézd meg ezt: Chrono Trigger AMV - Rob Zombie - Scum of the Earth
Nekem nagyon tetszett. ;)

Soridan

Jahh, annyit tegyünk hozzá, hogy nálam a ToP a SNESes CT-t körözi le, mert Ps-eshez nem volt még szerencsém :(
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Alkyra

Üdvözletem!
Nem nagyon ismertel gondolom, ezért
nem nagyon fogok itt nagy vizet kavarni:

1. A Tales of Phatantasia itt található:
//www.tar.hu/rom_world(lehet hogy a romz nem biztos)(még valami, bal oldalt lesz a snes
részleg ott megtalálod(a snes igazi neve lesz a menüpont van ott még jópár cucc azon kívűl is)

1/2. innen még le lehet szedni:
//www.rom-world.com

2. Van egy játék amit én csináltam.
Manga Rpg természetesen s szeretném,ha
letesztelnétek:
alkyra.uw.hu/naevints.exe

Remélem tettszemi fog.
Egymagam csináltam s igen sok munkám
van benne. Kérlek tiszteljetek meg azzal, hogy
kiopróbáljátok.

Tiaro

QuoteOriginally posted by Alkyra
Remélem tettszemi fog.
Egymagam csináltam s igen sok munkám
van benne. Kérlek tiszteljetek meg azzal, hogy
kiopróbáljátok.

Öööö... nagyon szívesen megnézném, de 404-es hibát kapok, mikor megpróbálom leszedni... :confused:
I walk a lonely road / The only one that I have ever known
Don't know were it goes / But it's home to me and I walk alone
I walk this empty street / On the boulevard of broken dreams
Where the city sleeps / And I'm the only one and I walk alone

Alkyra

Oh bocsánat:
alkyra.uw.hu/naevinst.exe

(egy s betű volt a gond)

Remélem nem lesz semmi gond most már.

Tiaro

Igen, így már korrekt. Le is jött, fel is raktam, és XP-m van, eddig mégis jól ment. Még csak most érkeztem meg a városkába, de annyit elmondanék már most is, hogy le a kalappal, ez tényleg piszok sok munka lehetett. Én egy egyszerű kis adatbáziskezelővel elvoltam egy hétig... :rolleyes:
A hangulata is aranyos, tiszta nosztalgia az egész... szóval nagyon jó lett, és igazán értékelendő a puszta tény, hogy hobbiból, egyedül írtad. Majd még a héten előveszem, mihelyt lesz agyam az ilyesmihez, és írok még. :tezsvir:
I walk a lonely road / The only one that I have ever known
Don't know were it goes / But it's home to me and I walk alone
I walk this empty street / On the boulevard of broken dreams
Where the city sleeps / And I'm the only one and I walk alone

Alkyra

Kösz a véleményt.
Egyébként a játék két év alatt készült el alapos tervek közte.

A végigjátszási idő úúúúggyy.... 7-9 óra. Tőled függ a dolog...
Próbáld meg a többieket is rávenni, hogy játszanak vele.
Hátha bejönn nekik is.

Soridan

QuoteOriginally posted by Alkyra
Kösz a véleményt.
Egyébként a játék két év alatt készült el alapos tervek közte.

A végigjátszási idő úúúúggyy.... 7-9 óra. Tőled függ a dolog...
Próbáld meg a többieket is rávenni, hogy játszanak vele.
Hátha bejönn nekik is.

Én kipróbálom, amint le tudom tölteni :D (illetve :( )
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Bruce

Megnéztem a játékot... Sajna technikai promlémák miatt csak a bevezetőig jutottam, de ez elég volt ahhoz, hogy magamban leOKézzam :)

Jól sejtem, hogy RPGMakerrel készült?

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

thrall

hi  nemtudja valaki hogy lehet használni a leforditott pecset egy snes gémhez? me érdekelne a tales of phantasia :)

Soridan

QuoteOriginally posted by thrall
hi  nemtudja valaki hogy lehet használni a leforditott pecset egy snes gémhez? me érdekelne a tales of phantasia :)

Használj Zsnes-t, és ha a rom neve = patch neve, akkor automatikusan patcheli. (xxx.fig -> xxx.ips   például) Különben kell hozzá egy patch-elő progi.
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Alkyra

Fura nekem nem kellet patchelni...
A Star Ocean ilyen, de Tales of Phatantasi
nem...

EGyébként nen rpg makerrel csinálták.
A menük progtramozása más.
Ez teljesen más programmal csinálták.

Karma XXL

QuoteOriginally posted by Alkyra
EGyébként nen rpg makerrel csinálták.
A menük progtramozása más.
Ez teljesen más programmal csinálták.

Mármint micsodát? :D (:_piszka: ALERT)

Alkyra

Quote

Jól sejtem, hogy RPGMakerrel készült? [/B]

Íme a válasz..: Nem!:D

Chronos

QuoteOriginally posted by Alkyra
EGyébként nen rpg makerrel csinálták.
A menük progtramozása más.
Ez teljesen más programmal csinálták.
Tévedsz...:)
Van Snes alá is RPG Maker...;)

CHRONOS

Alkyra

Oh.. Ezt nem tudtam... Na mindegy.
Le lehet szedni valahonnan?
(egyébként most csinálják az Rpg Maker Xp-t!!!!)

Chronos

QuoteOriginally posted by Alkyra
Oh.. Ezt nem tudtam... Na mindegy.
Le lehet szedni valahonnan?
(egyébként most csinálják az Rpg Maker Xp-t!!!!)
Csak hallottam róla, meg láttam belőle screenshotokat, de nem tudom honnan lehet letölteni, sajnos...

CHRONOS

Bruce

Uram atyám, hogy itt micsoda kavarc van!
Nem tom, ki hogy értelmezte azon kérdésemet, hogy vajon RPGMakerrel készült-e, de én Alkyra játékára gondoltam. Csak a miheztartás végett, mert itt már olyanokat látok, hogy én is megkavarodtam... (Snes alá RPGMaker??? Nem kételkedésként, csak kicsit mellbevágó :))
Na mondjuk az is igaz, hogy lehet hogy csak én vagyok láma ehhez... :lame:

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Karma XXL

QuoteOriginally posted by Bruce579
Uram atyám, hogy itt micsoda kavarc van!
Nem tom, ki hogy értelmezte azon kérdésemet, hogy vajon RPGMakerrel készült-e, de én Alkyra játékára gondoltam. Csak a miheztartás végett, mert itt már olyanokat látok, hogy én is megkavarodtam... (Snes alá RPGMaker??? Nem kételkedésként, csak kicsit mellbevágó :))
Na mondjuk az is igaz, hogy lehet hogy csak én vagyok láma ehhez... :lame:

Létezik SNES alá RPGMaker, meg PSX-re is meg mindenre... Csak nem sok értelme van, egy szál gamepaddal játékot csinálni, na az a mellbevágó :D Mondjuk én nem emlékszem, hogy leszedtem volna valaha is, de ha igen, akkor már az is rég elpusztult...