Main Menu

Deus Ex

Started by Ramiz, 2004-02-20, 12:58:24

Previous topic - Next topic

Ramiz

Ha ismeri-szereti valaki, jöjön ide! :) Én nemrég buktam rá, és nagyon elkapott! Imádok hekkelni! Meg osonni!
És még valami: egyes részeknél nagyon bejön a Ghost in the Shell hangulata. Finooom....
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Ramiz
Ha ismeri-szereti valaki, jöjön ide! :) Én nemrég buktam rá, és nagyon elkapott! Imádok hekkelni! Meg osonni!
És még valami: egyes részeknél nagyon bejön a Ghost in the Shell hangulata. Finooom....

:eek: Tejószagúatyaúristen!!!! Van még olyan ember a világon, aki nem játszott ezzel a remekművel???? Büntetésből most elmondasz 50000 miatyánkat! Világos?! :D (ja csak mellékesen: ateista vagyok :rolleyes: :D)

Komolyra fordítva a szót: a DX az egyik nagy kedvencem, elsősorban a nagy szabadságérzete, és vátozatossága miatt.
A második résszel is játszottam, de az már kevésbé jött be (sajna túlságosan érződik rajta a párhuzamos fejlesztés hatása). :(

.Attila

QuoteOriginally posted by Shadowolf
:eek: Tejószagúatyaúristen!!!! Van még olyan ember a világon, aki nem játszott ezzel a remekművel????

Van.

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Trivi
Van.

Szégyelheted is magadat! :p :D

Soridan

QuoteOriginally posted by Shadowolf
Szégyelheted is magadat! :p :D

Én...én csak demoval játszottam...de tetszett! Ugye nem kell szégyellnem magam??? :o

Egyébként szerintem is alapmű, most már csak be kell szereznem :)
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Soridan
Én...én csak demoval játszottam...de tetszett! Ugye nem kell szégyellnem magam??? :o

Egyébként szerintem is alapmű, most már csak be kell szereznem :)

Azért egy ejnye-bejnyét te is kapsz. :p :D Ezt is kölcsön tudnám adni neked, szóval tényleg ideje lenne kitalálnunk, hogy hogyan bonyolítsuk le az üzletet. :rolleyes: Ezzel a topiccal amúgy nekem csak az az egy bajom van, hogy nem lehet a játékról úgy beszélni, hogy közben nem spoilerkedünk. :( (túlságosan jól megírtra sikeredett ahhoz, hogy lelőjem előre az összes poént benne ;))

Soridan

QuoteOriginally posted by Shadowolf
Azért egy ejnye-bejnyét te is kapsz. :p :D Ezt is kölcsön tudnám adni neked, szóval tényleg ideje lenne kitalálnunk, hogy hogyan bonyolítsuk le az üzletet. :rolleyes: Ezzel a topiccal amúgy nekem csak az az egy bajom van, hogy nem lehet a játékról úgy beszélni, hogy közben nem spoilerkedünk. :( (túlságosan jól megírtra sikeredett ahhoz, hogy lelőjem előre az összes poént benne ;))

Jah, télleg idejej lenne vmi épkézláb megoldást találni. :D

Spoilerkedés: nos, annyiféle megoldás van, hogy azért nehéz lelőni az összes poént ;)

Ejnye-bejnye?: najó, ezt még zsebreteszem :)
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Soridan
Spoilerkedés: nos, annyiféle megoldás van, hogy azért nehéz lelőni az összes poént ;)

Viszont én már legalább 10-szer végigvittem, szóval nekem nem igazán tudtok újat felmutatni. :rolleyes: :D

Xaga

QuoteOriginally posted by Shadowolf
Viszont én már legalább 10-szer végigvittem, szóval nekem nem igazán tudtok újat felmutatni. :rolleyes: :D

Én meg 1x-sem vittem végig sőt még fölse installáltam és szerintem nem is jó game.
 Nah, ehez szolj hozzá:bsd:

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Xaga
Én meg 1x-sem vittem végig sőt még fölse installáltam és szerintem nem is jó game.
 Nah, ehez szolj hozzá:bsd:

:uzi: (<--ez sztem magáért beszél :D)

EDIT: amúgy mi alapján mondasz róla véleményt, ha még nem is játszottál vele, hm? :rolleyes:

Reyhaz

hát a másodikat én is végig vinném, ha.. HA NEM SÜLNE EL A GÉP MENÜ BETÖLTÉS KEZDETÉN! :grrr:

ignus

QuoteOriginally posted by Reyhaz
hát a másodikat én is végig vinném, ha.. HA NEM SÜLNE EL A GÉP MENÜ BETÖLTÉS KEZDETÉN! :grrr:

ja. Amúgy az 1 az nagyon bejött nekem is, kettőt is végigvittem, bár ahhoz be kellett ruháznom egz 256Mbos videókártzára, mert eszik rendesen a kicsike....
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

.Attila

#12
QuoteOriginally posted by ignus
ja. Amúgy az 1 az nagyon bejött nekem is, kettőt is végigvittem, bár ahhoz be kellett ruháznom egz 256Mbos videókártzára, mert eszik rendesen a kicsike....

Csak annyit, hogy a memória nem a legfontosabb része a kártyának (grafikus processzor sebessége, memória sebessége fontosabb).

edit: szerintem

Xaga

QuoteOriginally posted by Shadowolf
:uzi: (<--ez sztem magáért beszél :D)

EDIT: amúgy mi alapján mondasz róla véleményt, ha még nem is játszottál vele, hm? :rolleyes:

Újságokból mint Gamesstar/Gamer/PC Guru olvastam róla és láttam képeket engem nem fogot meg.

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Xaga
Újságokból mint Gamesstar/Gamer/PC Guru olvastam róla és láttam képeket engem nem fogot meg.

Már bocsi, de a Gamestar, és a Guru egyaránt sz*r (személyes vélemény, nem akarok elkezdeni veszekedni emiatt). :rolleyes:
Egy játékot meg sztem nem a kinézete hanem az általa nyujtott játékélmény alapján kéne értékelni. :rolleyes: ;)

Xaga

QuoteOriginally posted by Shadowolf
Már bocsi, de a Gamestar, és a Guru egyaránt sz*r (személyes vélemény, nem akarok elkezdeni veszekedni emiatt). :rolleyes:
Egy játékot meg sztem nem a kinézete hanem az általa nyujtott játékélmény alapján kéne értékelni. :rolleyes: ;)

És ki mondta hogy a magazinok jók, én csak anyit mondtam olvastam a gémről benne. Egyébbként is nekem fps-sek nem jönnek be anyira mint rpg vagy stratégia.

Shadowolf

Ebben a játékban több rpg elem van mint fps (az egészet végig lehet úgy nyomni, hogy csak a főellenségeket nyúvasztod ki). Ezért is olyan egyedülálló. ;) :D

Xaga

QuoteOriginally posted by Shadowolf
Ebben a játékban több rpg elem van mint fps (az egészet végig lehet úgy nyomni, hogy csak a főellenségeket nyúvasztod ki). Ezért is olyan egyedülálló. ;) :D

Inkább maradok a Warcraftnál:D

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Xaga
Inkább maradok a Warcraftnál:D

Az se rossz, de sztem igazán adhatnál ennek is egy esélyt. (hidd el, megéri) ;) :D

Xaga

QuoteOriginally posted by Shadowolf
Az se rossz, de sztem igazán adhatnál ennek is egy esélyt. (hidd el, megéri) ;) :D

Beszélj rá hogy probáljam ki:D:D:D

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Xaga
Beszélj rá hogy probáljam ki:D:D:D

:ejnye: Gyere csak el a jövő heti meetre. :rolleyes: Elég meggyőző tudok én ám lenni, ha akarok... :D

Xaga

QuoteOriginally posted by Shadowolf
:ejnye: Gyere csak el a jövő heti meetre. :rolleyes: Elég meggyőző tudok én ám lenni, ha akarok... :D

Március 6.-ai meetre megyek legközelebb. Majd akkor.

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Xaga
Március 6.-ai meetre megyek legközelebb. Majd akkor.

OK. (ha jót akarsz magadnak, akkor addigra minimum 3x-szor végigjátszod :p :D)  Mindenesetre elég elkeserítő, hogy Ramizon, ignuson, meg rajtam kívül nem túl sok embert érdekel ez a topic.  :(

ignus

QuoteOriginally posted by Shadowolf
OK. (ha jót akarsz magadnak, akkor addigra minimum 3x-szor végigjátszod :p :D)  Mindenesetre elég elkeserítő, hogy Ramizon, ignuson, meg rajtam kívül nem túl sok embert érdekel ez a topic.  :(

Hát ez van.. Izlések és pofonok... De mit vársz, ez leginkább egy anime topic, igy azért nem várhatod el pl. Saoritól hogy lekösse a Deus EX! :D
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Xaga

QuoteOriginally posted by ignus
Hát ez van.. Izlések és pofonok... De mit vársz, ez leginkább egy anime topic, igy azért nem várhatod el pl. Saoritól hogy lekösse a Deus EX! :D

Hát ja, de Shadowolf ha megcsinálod a Deus Ex animét/animében biztos több embert érdekelne :D

Shadowolf

QuoteOriginally posted by ignus
Hát ez van.. Izlések és pofonok... De mit vársz, ez leginkább egy anime topic, igy azért nem várhatod el pl. Saoritól hogy lekösse a Deus EX! :D

Ja, ő csak a CS-ra bukik. :D

Xaga: Warren Spector éppen nem ér rá, de már dolgozom az ügyön. :p :D

Ramiz

Igen, engem érdekel, csak nem jutok mindig géphez...
Spoilerkedéssel kapcsolatban... ehem. Hát igen. Kényes kérdés. Talán meg tudjuk oldani... mondjuk így.

SPOILER!
Én még csak most csatlakoztam a Tonghoz Hong Kongban, úgyhogy, Shadowolf, idáig tőlem (SPOILER figyelmeztetéssel) nyugodtan lelőheted a poénokat meg alternatív utakat (amiket nem találtam meg), úgyis végigviszem még többször, azt már érzem, de azt is, hogy nem most, így is alvási meg tanulási (meg fórumozási :D ) időből vonom el...
SPOILER VÉGE
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Shadowolf

#27
QuoteOriginally posted by Ramiz
Igen, engem érdekel, csak nem jutok mindig géphez...
Spoilerkedéssel kapcsolatban... ehem. Hát igen. Kényes kérdés. Talán meg tudjuk oldani... mondjuk így.

SPOILER!
Én még csak most csatlakoztam a Tonghoz Hong Kongban, úgyhogy, Shadowolf, idáig tőlem (SPOILER figyelmeztetéssel) nyugodtan lelőheted a poénokat meg alternatív utakat (amiket nem találtam meg), úgyis végigviszem még többször, azt már érzem, de azt is, hogy nem most, így is alvási meg tanulási (meg fórumozási :D ) időből vonom el...
SPOILER VÉGE

Bocsi Ramiz, de nem fogok spoilerkedni, ugyanis az eléggé a játékélmény rovására menne. A különböző útvonalak, illetve megoldási lehetőségek felfedezése teszi ezt a játékot olyan élvezetessé számomra, és ettől nem kívánok senkit sem megf(o)sztani (saját kérésére sem). Ha viszont nagyon elakadsz valahol, akkor szívesen segítek neked. ;)

Ramiz

Ok, megértem... :rolleyes: Elakadni? Olyan nincs! ...Remélem...
(Csak arra voltam kíváncsi, hogy lehet-e az M12 oldalára állni, vagy azt azért nem.)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Ramiz
Ok, megértem... :rolleyes: Elakadni? Olyan nincs! ...Remélem...
(Csak arra voltam kíváncsi, hogy lehet-e az M12 oldalára állni, vagy azt azért nem.)

Na jó annyit elárulhatok, hogy szabadság ide vagy oda, a nagyon gonosz bácsik oldalára (értsd: MJ-12) nem állhatsz át. :p :D