Romantikus témájú animék.

Started by Exo, 2004-03-13, 14:05:18

Previous topic - Next topic

Solid Snake

Quote from: Gregory on 2007-03-27, 20:39:49
Quote from: SolidSnakeGH on 2007-03-27, 20:30:29
Quote from: Gregory on 2007-03-27, 19:00:36
Quote from: SolidSnakeGH on 2007-03-26, 19:10:08
Nézd csak nyugodtan tovább, a 2. rész végétől nagyon bedurvul majd:whoah: :jee:
Második rész végén járok... Nem gondoltam, h ilyen értelemben lesz durva O.o
De így legalább felkeltette az érdeklődésemet.

Nagyon helyes.  :jee:
Innentől fogva minimum 1 zsepi legyen kéznél minden résznél (észrevettétek eme tökéletes rímet?  :szemuveges:).
[spoiler]Lol, innentől kezdve minden részben elkap valakit egy autó? [/spoiler]
Egyébként zsepi max. allergia ellen kellhet, animén (meg úgy filmen) még nem sikerült sírnom/könnyeznem...

Hát ha kocsi nem is, de majd valami más igen.  :lol:

Nekem lelkiállapotomtól függ, hogy mennyire tudok elérzékenyülni. A KGNE nézése idején érzelmileg taccson voltam, szóval tökéletes volt feszültséglevezetésként. Talán ezért szerettem meg annyira. Ha mondjuk most megnézném, biztos nem ütne akkorát, mint anno.



Gregory

#901
Nah, ez is megvolt.
Mondjuk nem feltétlen a 'naezismegvolt' animék kategóriájába sorolnám.
A 2. rész vége után, amint tehettem folytattam is sorozatot.
Végig nagyon tetszett
[spoiler]
azt a 10. rész körüli önsajnáltatást(, amikor mindenki verte magát, h milyen rossz neki, meg h ő tehet mindenről, etc,) kihagyhatták volna[/spoiler]
Mondjuk nekem a régebbi Mitsuki(Ha jól emléxem így hívták a kék hajú csajt) jobban tetszett, mind kinézetileg, mind szellemileg. Az idősebb erősen súrolta a 'b1tch' kifejezés határait bizonyos határokat.
A rajzolással különösebben nem volt bajom(mondjuk a sör színe elég hányadékszerűre sikeredett), de sztem nem is volt olyan hűdejó.
A zene a legtöbb helyen illett a sorozathoz, néhány résznél azonban feltűnt(mint ahogy az első rész után megjegyeztem), h mintha egy kissé túlságosan is emotional lenne, de aztán a végére kibékültem vele.
Úgy összességében tetszett a sorozat, kedvencek közé nem kerül be, de azért maradandó lelki sérüléseket élményeket hagyott bennem(értem ezt úgy, h azért befolyással van egy kissé a mostani hangulatomra, és nem fogom egyhamar elfelejteni)

Selmo

A [spoiler] tagot ne [/quote] taggal zárd le. :D

A tökéletesség unalmas.

Gregory

Quote from: Selmo on 2007-03-29, 17:56:45
A [spoiler] tagot ne [/quote] taggal zárd le. :D
Fix'd, sry, egy kicsit  :lame: vagyok ma... (egy [url] tagot meg [/spoiler]-el zártam -.-)

Darkstar

Quote from: Gregory on 2007-03-29, 17:03:47
Mizuki is a bi@tch
Fix'd, a többivel kb egyetértek. :)
Mikor is jön ki a Haruka route?
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん


Gregory

Quote from: Solid Snake on 2007-03-31, 20:44:15
http://usteam.hu/forum/index.php?topic=753.msg252788#msg252788
Ehh... most hogy 95%-ra értékelted, kénytelen leszek tovább nézni, h leelenőrizzem :P
Most boldog vagy? :D

kelvor

Én meg kénytelen leszek lassan elkezdeni :lazza:

Solid Snake

#908
Quote from: Gregory on 2007-03-31, 21:34:22
Quote from: Solid Snake on 2007-03-31, 20:44:15
http://usteam.hu/forum/index.php?topic=753.msg252788#msg252788
Ehh... most hogy 95%-ra értékelted, kénytelen leszek tovább nézni, h leelenőrizzem :P
Most boldog vagy? :D

Nagyon (just look at my avatar):D :haha:

(Mellesleg azt kihagytam, hogy Air-fanatikus vagyok, így érthető, hogy a jobb grafikájú és hasonló történetű, több résszel rendelkező Kanon nekem maga a Mennyország  :smile:)

Gregory

Nekem a Makoto-s szál vette el a kedvem... De a rajzolás, meg úgy a téli fíling nekem is nagyon bejött ^^

Prof. William

Meg ritkán van hogy egy anime télen játszódik...

Norboy

Én most szedtem le a Kanon 2006-os változatát és remegve várom, hogy délután elkezdhessem nézni!

...My minds unrest struggling with me,
Recalling the past who I could be,
Gotta Rise and be strong,
Gotta be tough but not lose the person I am.
Two lives I have,
One live I live,
One life I dream.
In dreams I rember the better in me...

Vejiita

Köszönöm mindenkinek az ajánlást!

Nekem tanácsoltátok azt, hogy hogyha barátnőmmel szeretnénk nézni valamilyen jó romantikus animét amiben még némi testiség is van, akkor az Onegai Teacher az egyik legjobb.

Nos, tényleg nagyon bevált, mindkettőnknek nagyon tetszett :smile:.
Olyannyira, hogy utána meg is néztük az Onegai Twinst, és szerintem az még jobb volt! :jee:

Prof. William

Nekem a Teacher tetszett jobban! :) Végre téynlegkonkrtan összejötek nem csak ilyen "Volt egy csók oszt csá."

Ráadásul a kötelező időhúzók (saját félénkség, rivális lány, idegesítő rokonok) épp optimális ideig voltak jelen és a 9-10 részre már mindkető szerete a másikat. (Még ágyjelenet is volt. ) Hogy vigyorgott másnap Kei az utcán. :) )

Nem mint A Oh My God... ban aol 52 rész altt még csak a kézfogásig jutotak el...

Alkyra

Quote from: Vejiita on 2007-04-04, 11:21:41
Köszönöm mindenkinek az ajánlást!

Nekem tanácsoltátok azt, hogy hogyha barátnőmmel szeretnénk nézni valamilyen jó romantikus animét amiben még némi testiség is van, akkor az Onegai Teacher az egyik legjobb.

Nos, tényleg nagyon bevált, mindkettőnknek nagyon tetszett :smile:.
Olyannyira, hogy utána meg is néztük az Onegai Twinst, és szerintem az még jobb volt! :jee:

:tezsvir: :tezsvir:

minuszmiki

Quote from: Prof. William on 2007-04-04, 11:53:52
Nekem a Teacher tetszett jobban! :) Végre téynlegkonkrtan összejötek nem csak ilyen "Volt egy csók oszt csá."

Ráadásul a kötelező időhúzók (saját félénkség, rivális lány, idegesítő rokonok) épp optimális ideig voltak jelen és a 9-10 részre már mindkető szerete a másikat. (Még ágyjelenet is volt. ) Hogy vigyorgott másnap Kei az utcán. :) )

Nem mint A Oh My God... ban aol 52 rész altt még csak a kézfogásig jutotak el...

Én is pontosan így gondolom.  :tezsvir:

kelvor

Bezony, a Teacher nekem is jobban bejött :jee:  Pár héttel ezelőtt újra néztem a Love Hina-t..hát számomra még mindig nagyon üt :D Lehet az Aoi Yori-t is újranézem...vagy belekezdek a Kanon-ba...na még elválik :smile:

smash++

Quote from: kelvor on 2007-04-04, 20:55:26
Bezony, a Teacher nekem is jobban bejött :jee:  Pár héttel ezelőtt újra néztem a Love Hina-t..hát számomra még mindig nagyon üt :D Lehet az Aoi Yori-t is újranézem...vagy belekezdek a Kanon-ba...na még elválik :smile:
A Kanon-t nem vágom,még le se szedtem.De a többi az nálam top-top-top a romantikus anime-kben.Főleg azért,mert történt is vmi és a történet is eszement jó,meg minden.Nálam a Teacher 1-2,L Hina,Aoi Yori Aoshi 1-2 igazi mesterművek.

Solid Snake

Quote from: smash++ on 2007-04-04, 22:01:01
Quote from: kelvor on 2007-04-04, 20:55:26
Bezony, a Teacher nekem is jobban bejött :jee:  Pár héttel ezelőtt újra néztem a Love Hina-t..hát számomra még mindig nagyon üt :D Lehet az Aoi Yori-t is újranézem...vagy belekezdek a Kanon-ba...na még elválik :smile:
A Kanon-t nem vágom,még le se szedtem.De a többi az nálam top-top-top a romantikus anime-kben.Főleg azért,mert történt is vmi és a történet is eszement jó,meg minden.Nálam a Teacher 1-2,L Hina,Aoi Yori Aoshi 1-2 igazi mesterművek.

Pont ezért kell megnézned a Kanont.  :ejnye:

kelvor

#919
Quote from: smash++ on 2007-04-04, 22:01:01
Quote from: kelvor on 2007-04-04, 20:55:26
Bezony, a Teacher nekem is jobban bejött :jee:  Pár héttel ezelőtt újra néztem a Love Hina-t..hát számomra még mindig nagyon üt :D Lehet az Aoi Yori-t is újranézem...vagy belekezdek a Kanon-ba...na még elválik :smile:
A Kanon-t nem vágom,még le se szedtem.De a többi az nálam top-top-top a romantikus anime-kben.Főleg azért,mert történt is vmi és a történet is eszement jó,meg minden.Nálam a Teacher 1-2,L Hina,Aoi Yori Aoshi 1-2 igazi mesterművek.

Na, ebben egyetértünk, Top animék nálam is :tezsvir:  + még ezekhez hozzáraknám a Chobits-t, az is nagyon tetszett anno.  Ezeken kívül van, amit érdemes lenne megnézni ebben a műfajban? (Kanon-on kívül :haha:)

Lazzaret

Én csak ajánlani tudok még ezek mellé a király animek mellé. Amit mindenféle kép néz eg az a Shuffle!, Suzuka, Peach Girl. Ha kedveled a drámát (és nem félsz hogy valaki észrevesz mikor ezeken elpityeregsz) akkor nézd meg az Air-t a Kimi ga nozomu -t. Ezek szomorúak de nagyon szép animek. sokaktól hallottam hogy a Gravitation is jó de azt még nem láttam (ugyanis Yaoi-is), ami még érdekes lehet az a Girl meets Girl. Viszont az  egyik kedvencem ami nem teljesen romantikus film az az Aishitzeru Baby volt. Sztem ezeket érdemes még hozzá venni azokhoz amiket eddig láttál.

Más:
Most álltam neki a Tonagura-nak. Eddig nagyon tetszik. Majd irok róla részletesebben is ha végig néztem.


www.arkangyalok.uw.hu

smash++

Quote from: kelvor on 2007-04-05, 01:26:01
Na, ebben egyetértünk, Top animék nálam is :tezsvir:  + még ezekhez hozzáraknám a Chobits-t, az is nagyon tetszett anno.  Ezeken kívül van, amit érdemes lenne megnézni ebben a műfajban? (Kanon-on kívül :haha:)
Lazzaret köszi
De baka vagyok kihagytam a SUZUKA-t az is az eszement jó kategória.DE komolyan.Az egy full-full eredeti anime szerintem.Na még egy ilyet nem találsz azt garantálom,ha mégis szólj :hehe:
A Shuffle! is a top-top kat.
Utánna néztem ami még top-top nálam.
D.N. Angel  :jee: egyedi ez is.
Lenne még de azok már ecchi kategóriában is vannak.
A chobits is jó,de nem top-top nálam csak top :D
Ha lehet felsorolok még amiben van romantika is és nálam top: DearS,Fruits Basket(kevés romantika),Green Green TV (Green Green (2003)),Girls Bravo 1-2 :rotfl:
A drámát rühellem  :uzi:

kelvor

Ahogy elnézem, van még mit bepótolnom ezen a téren :smile: Köszönöm az ajánlásokat.
Amiket írtatok, egyedül az Air-t láttam, szép története volt. Aishitzeru Baby-vel már régóta szemezek, sokan mondták, hogy nagyon jó. Shuffle! is érdekelne :haha: D.N. Angel-t meg elkezdtem nézni még anno, de valahogy idegesített a főhös gyerek...lehet adok neki mégegy esélyt. Mindenesetre felírtam mindent, amit mondtatok a megnézendő listára :smile:

Gregory

Quote from: kelvor on 2007-04-05, 16:49:10
Shuffle! is érdekelne
Helyes, azt én is csak ajánlani tudom ^^

Quote from: kelvor on 2007-04-05, 16:49:10
D.N. Angel-t meg elkezdtem nézni még anno, de valahogy idegesített a főhös gyerek...lehet adok neki mégegy esélyt.
Én is így voltam vele, de azért végig néztem. Sok változásra ne számíts a további részekben ilyen téren.

kelvor

Valószínűleg végig fogom nézni, nem szeretek nagyon semmit félbehagyni...igaz kb 1 éve néztem belőle részeket :D

smash++

Quote from: kelvor on 2007-04-05, 17:07:06
Valószínűleg végig fogom nézni, nem szeretek nagyon semmit félbehagyni...igaz kb 1 éve néztem belőle részeket :D
Nekem nagyon tetszett a végére szerintem igen is változnak a dolgok!!!:D
A legvége meg vmi igazán eltalált szerintem...

Lazzaret

Quote from: smash++ on 2007-04-05, 20:48:10
Quote from: kelvor on 2007-04-05, 17:07:06
Valószínűleg végig fogom nézni, nem szeretek nagyon semmit félbehagyni...igaz kb 1 éve néztem belőle részeket :D
Nekem nagyon tetszett a végére szerintem igen is változnak a dolgok!!!:D
A legvége meg vmi igazán eltalált szerintem...

Főleg az a "jelenet" a végén az nagyon ott volt :D


www.arkangyalok.uw.hu

Norboy

Sikerült végignéznem a Kanon (2006) -ot. Egyszerűen őrületes! Nemtudom szavakba foglalni. Számomra bekerült az örök animék közé. Méltó helyet foglal el nálam a KGNE és az Air között. Aki az előbb említett két animét szerette, annak ezt tilos kihagynia.

...My minds unrest struggling with me,
Recalling the past who I could be,
Gotta Rise and be strong,
Gotta be tough but not lose the person I am.
Two lives I have,
One live I live,
One life I dream.
In dreams I rember the better in me...

Selmo

Hmmmm.... add to whishlist.

A tökéletesség unalmas.

smash++

Na de a Kanon és a Kanon 2006 -ban dráma is van nem?Most ez olyan dráma,hogy senki nem jön össze senkivel?Vagy csak olyan,hogy a fiű sok csaj közül csak 1-el jön össze?
A KGNE is olyan,hogy a főhős végülis a két lány közülk az egyiket választja?Tehát nem annyira dráma...igaz?
Nekem az már jó ha összejönnek a főhősök.Akkor megnézem.