Help Topic Hardver/Szoftver

Started by Nakahara, 2002-11-13, 20:06:43

Previous topic - Next topic

Nakahara

Esedezve kérek valakit, hogy segítsen rátalálni egy Princess Nine letöltõhelyre! Elõre is köszönöm.

Catman

Én is hasonló cipõben járok, nekem viszont az Armitage III: Polymatrix OVA letöltési helye kellene...

Egyébként próbáltad már az animehq.hu-t?

Nakahara

Már próbáltam, de hogy lehet onnan letölteni?

Catman


Nakahara

Sajnos nem megy!

Beírom, hogy "anime" mindkét helyre, de nem enged be.

McDouglas

QuoteOriginally posted by Nakahara
Sajnos nem megy!

Beírom, hogy "anime" mindkét helyre, de nem enged be.


Erdekes nekem megy --> user error ;)
Kukorica Rox ^^

Catman

Próbáld meg bekapcsolni a passive módot (pl. windows commanderben, vagy far managerben)...

Trilobyte

AnimeHQ-ra imho ne menj fel wincommanderrel mert voltak vele gazok (mondjuk ettol meg felmegy wincommander is), en FlashFXP-t ajanlom.

McDouglas

QuoteOriginally posted by Trilobyte
AnimeHQ-ra imho ne menj fel wincommanderrel mert voltak vele gazok (mondjuk ettol meg felmegy wincommander is), en FlashFXP-t ajanlom.

Ehh! Alamos lamasagabol kialakulo szarkeveres volt... Hasznaljatok egeszsegggel wincommandert is, de passiv modban (ugyanis mashogy nem garantalt, hogy mukodni fog). Ha ezt elfelejtitek, akkor se lesz problema, csak Alamos baratunknak jelentet nemi fennakadast, hogy tudatlansagabol fakadoan portscannak nezte az ftp szabalyos mukodeset.
Kukorica Rox ^^

Trilobyte

QuoteOriginally posted by McDouglas
csak Alamos baratunknak jelentet nemi fennakadast, hogy tudatlansagabol fakadoan portscannak nezte az ftp szabalyos mukodeset.
rotfl

Peret

Néhány anime-nel elcsúszik a hang tud valaki ajánlani valamit?

Pharaoh

QuoteOriginally posted by Peret
Néhány anime-nel elcsúszik a hang tud valaki ajánlani valamit?

Tedd fel a legújabb codec-eket, az segít.

Nálam spec az NGE-nél a divFix is segített.

Nakahara

Egyébként tényleg.
Én is az NGE-nél vettem észre, hogy még 1,5Ghz-en is csúszhat kép és hang szar codec miatt.

zsozso

QuoteOriginally posted by Nakahara
Egyébként tényleg.
Én is az NGE-nél vettem észre, hogy még 1,5Ghz-en is csúszhat kép és hang szar codec miatt.
Én nemtapasztaltam csúszást nge-nél 1általán :D
Death is the only redemption

Nakahara

Úgy, ahogyan két ember sem teljesen egyforma, két gép sem az, még ha értékeik meg is egyeznek.

Kb.25 perce raktam újra teljesen a rendszert egy kis codechiba miatt (NGE).Már-már kezdem azt hinni, hogy ezek a kodekek idõnként megbuzerálják egymást.

Peret

kösz már leszedtem a codec-eket

Valaki tudna segíteni, a Noir anime-nek kéne néhány zenéje, fõleg az ami akciók alatt szokott menni:)

McDouglas

QuoteOriginally posted by Peret
kösz már leszedtem a codec-eket

Valaki tudna segíteni, a Noir anime-nek kéne néhány zenéje, fõleg az ami akciók alatt szokott menni:)

Ha jaratos vagy ircen, akkor a kovetkezo segiteni fog:
#anime-ost@Aniverse
#animemp3s@DALnet

Ha nem vagy, akkor nem szoltam :D :D
Kukorica Rox ^^

Peret

hát van mIRC-em, de ezek mik ?:) szobanevek?

McDouglas

QuoteOriginally posted by Peret
hát van mIRC-em, de ezek mik ?:) szobanevek?
:fuck: :fuck: :fuck:
Kukorica Rox ^^

kocsi

QuoteOriginally posted by Peret
Valaki tudna segíteni, a Noir anime-nek kéne néhány zenéje, fõleg az ami akciók alatt szokott menni:)

animehq/audio <- 3 ost is leledzik ott

McDouglas

QuoteOriginally posted by kocsi
animehq/audio <- 3 ost is leledzik ott
Jah, most tettem fel ^__^
Kukorica Rox ^^

Trilobyte

QuoteOriginally posted by Peret
hát van mIRC-em, de ezek mik ?:) szobanevek?


Peret

jaj ezt bírom, csak csináljátok ezeket a jeleket(gondolom azt jelenti: gratulálok mekkora gyökér vagy) ahelyett hogy elmagyaráznátok.. na mind1.

Trilobyte

eltalaltad azt jelenti :D egyebkent #szoba@ircserver (de gondolom mar rajottel)

enpet

Helló! Légyszives segítsetek!!! Nem tudja valaki, hogy a "The HeroicLegend of Arislan" címû animet hol lehet letölteni? Esetleg nincs meg valamelyikõtöknek? Köszi
"Légy hû önmagadhoz és légy jó másokhoz! Ebben minden benne van."

kocsi

QuoteOriginally posted by Nakahara
Esedezve kérek valakit, hogy segítsen rátalálni egy Princess Nine letöltõhelyre! Elõre is köszönöm.

Felment P-A fele DVDripben Ep01-26 Anime6-ba, lehet zsozso kesobb atvandoroltatja Anime4be, ez majd az o dolga:>
Ep23 sajna egyenlore nincs... ;(

Rigon

:confused: Tisztelt USTEAM kik az internet laktok :confused:

SOS!

Tudom most én vagyok a hülye, de hogy lehet megnézni a ".omg" kiterjesztésû fájlokat?!

Segítsetek!! Tudom, hogy tudjátok a választ!
Az, hogy nem vagyok ember, nem probléma. Az, hogy a tények szerint más sem vagyok, annál inkább annak tűnik.

Rigon

Ja bocs nem .omg(oh my godess effekt), hanem .ogm
Az, hogy nem vagyok ember, nem probléma. Az, hogy a tények szerint más sem vagyok, annál inkább annak tűnik.

Pharaoh

QuoteOriginally posted by Rigon
Ja bocs nem .omg(oh my godess effekt), hanem .ogm

OGG codec kell hozzá. Szinte minden codec pack-ban benne van.

kocsi

kikerult Ep23 is Princess Nine-bol