Help Topic Hardver/Szoftver

Started by Nakahara, 2002-11-13, 20:06:43

Previous topic - Next topic

Rage

Ugyan a D-Link-ekkel szokott problema lenni, en megis megkerdeznek valamit: esetleg bittorrent futasa kozben jelentkezik ez a dolog? Ha igen, akkor ez sajnos altalanos. A Linksys-emet szo szerint kicsinalja a bittorrent, akkora fos a protokolja... Probalkozz azzal, hogy a max. kapcsolatok szamat 100-ra, vagy az ala allitod.
Ha nemcsak bt-nel fordul elo ez, akkor nagy valoszinuseggel kijelentheto, hogy a router a hibas (de azert egy firmware upgrade-et ejts meg szerintem).
痛みを感じる方向に、出口がある!

Fazék

#4111
Quote from: Cobra on 2006-05-01, 20:15:53
Megnézted van-e hozzá újabb firmware? Logolás be van kapcsolva a routeren? 
firmware a legújabb van rajta. logolás az micsoda?  :redface:

szerk: váááááááá leesett, jesszusom de idióta vagyok :haha: igen, be van kapcsolva :)
(amikor idegen szavak nem kötőjellel vannak toldalékolva, akkor rendszerint nem vagyok hajlandó kapcsolni  :redface:)

szerk2: az meg tipikusan jelzi hozzáértésemet, hogy egyszer se jutott eszembe megnézni a log-ot, egy-egy említett esemény után... :rolleyes:

Quote from: Cobra on 2006-05-01, 20:15:53A garancia természetesen újraindul az új készülékre, remélem kaptál új garanciajegyet.
ööö na most megfogtál, sztem hülye voltam, és örültem a farkamnak, hogy ők is észrevették a hibát és nem akarják elkérni a teljes árat munkaóradíjként, hanem még ki is cserélik egy vadiújra, de megvan a szervízlap, hogy kicserélték rajta gyári szám, meg minden :)

Quote from: Rage on 2006-05-01, 20:18:31
Ugyan a D-Link-ekkel szokott problema lenni, en megis megkerdeznek valamit: esetleg bittorrent futasa kozben jelentkezik ez a dolog? Ha igen, akkor ez sajnos altalanos. A Linksys-emet szo szerint kicsinalja a bittorrent, akkora fos a protokolja... Probalkozz azzal, hogy a max. kapcsolatok szamat 100-ra, vagy az ala allitod.
hát igen, sajnos ezt én is tapasztaltam, és emiatt lejjebb is vettem a max kapcsolatok számát 90-re már hónapokkal ezelőtt, de így is ugyanolyan vacak.. :(

Cobra

A kézikönyve szerint nincs benne a logolás állíthatósága. UPnP és a Gaming mode be van rajta kapcsolva?
edit: Én nem vettem észre a pdf-ben a log ki/be kapcsolását, de ha lehet állítani, akkor kapcsold ki.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Fazék

Quote from: Cobra on 2006-05-01, 20:34:58
A kézikönyve szerint nincs benne a logolás állíthatósága. UPnP és a Gaming mode be van rajta kapcsolva?
edit: Én nem vettem észre a pdf-ben a log ki/be kapcsolását, de ha lehet állítani, akkor kapcsold ki.
upnp és gaming be van kapcsolva. ezek mik tulajdonképpen?

log-ot egy az egybe tényleg nem lehet kikapcsolni, de a log settings-nél megadhatom hogy miket figyeljen és most javaslatodra kivettem minden mellől a pipát. amúgy ez milyen gondot okozhat?

"Discard PING from WAN side" ez milyen állapotban legyen?

és tényleg köszi :)

Ramiz

#4114
Quote from: Fazék on 2006-05-01, 19:45:24
garantáltan hibásnak azért kéne lennie, mert ez a szervíz elég mocsok üzletpolitikát folytat, miszerint, amennyiben úgy állapítják meg, hogy hibátlan a termék, akkor 4400Ft/óra utólagos munkadíjat kéne kifizetnem nekik!
Hmmm... barmolj bele valami "garantált hibát" (összeolvasztott vezeték vagy hasonló), lehet, hogy nem segítenek, de legalább nem kell perkálnod. :)

Quote from: Fazék on 2006-05-01, 15:53:00
én alapvetően egy rettentően segítőkész, aranyos, rendes, kedves, okos ember vagyok, és ezen pozitívumaimat kihasználva, ott segítek embertársaimnak teljesen önzetlenül, ahol csak tudok!
"I'm a Jedi Knight, I'm here to help!" :D

Semmi sem segít. Valami netes fórumon valaki azt mondta, hogy a videokártya drivert érdemes frissíteni. Leszedtem a Radeon honlapjáról a drivert. Találjátok ki, milyen programmal akarja felinstallálni magát és hogy mi történik, amikor futtatni próbálom... :lazza:

Azt az oldalt már láttam, de magyar XP-nél nem működik.
Asszem angol XP-vel felül kell installálnom a mostanit... csak úúútálom a kodekeket mindig újra megkeresni... :rolleyes:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Selmo

Ramiz kolléga! Neked a Windows Installer 3.1 kell? Mert az el tudom küldeni, 2,5 MB. De esetleg segíthetek corporate azonosítóval is.

A tökéletesség unalmas.

Alkyra

Srácok, mostanában látom, hogy minden siteon kitiltották s Bitcomet-et... tudja vlk az okát?
Az egyetlen gondom, hogy én most bitcomet alatt töltöm a Shadow Hearts 1-2, Devil May Cry 1-3 s a Grandia 3mat s nem tudom átvinni Utorrent alá a már letöltött fájlokat(szal nem képes folytatni azt amit én már elkezdtem.-.-)
Vlk van vlm ötlete?

Kuroi Tenshi

Ramiz: mint már mondtam, szerintem az InstallShield sérült. XP-cd be, és Javítás.

Alkyra: érdekes, én át tudtam eddig őket vinni. Leállítod, ugyanazt a torrentet megnyitod ut0rrentben, ugyanazt a letöltési helyet adod meg neki, majd nyomsz rá egy Force recheck vagy Manual hash-check vagy ilyesmit, és elindítod. Amit a bc még nem írt ki lemezre, az ált. elveszik (néha idegesítő lehet, hogy egy csomó befejezetlen darab van, és az mind törlődik - több mb is lehet)

Alkyra

Quote from: Kuroi Tenshi on 2006-05-02, 08:39:07
Ramiz: mint már mondtam, szerintem az InstallShield sérült. XP-cd be, és Javítás.

Alkyra: érdekes, én át tudtam eddig őket vinni. Leállítod, ugyanazt a torrentet megnyitod ut0rrentben, ugyanazt a letöltési helyet adod meg neki, majd nyomsz rá egy Force recheck vagy Manual hash-check vagy ilyesmit, és elindítod. Amit a bc még nem írt ki lemezre, az ált. elveszik (néha idegesítő lehet, hogy egy csomó befejezetlen darab van, és az mind törlődik - több mb is lehet)

Kipróbáltam, nem működik.-.- Nu mind1. Ezeket próbálom minnél előbb letölteni s ha meglesz akkor majd az újjakat utorrent alatt fogom elkezdeni.

Kuroi Tenshi

Quote from: Alkyra on 2006-05-02, 09:31:09
Kipróbáltam, nem működik.
Pedig kéne működnie.
Biztos, hogy:
- leállítottad előtte a bc-t?
- halálugyanaz a t0rr3nt?
- pont ugyanoda mented?
- nyomtál rá Force rechecket?
Nekem eddig működött, szóval nem értem, miért nem megy.

Alkyra

Quote from: Kuroi Tenshi on 2006-05-02, 09:37:18
Quote from: Alkyra on 2006-05-02, 09:31:09
Kipróbáltam, nem működik.
Pedig kéne működnie.
Biztos, hogy:
- leállítottad előtte a bc-t?
- halálugyanaz a t0rr3nt?
- pont ugyanoda mented?
- nyomtál rá Force rechecket?
Nekem eddig működött, szóval nem értem, miért nem megy.

Beza, de már rájöttem, hogy miért nem jó: Minden game szinte csak egy rar fájl.^^
S abba szerintem a Utorrent nem lát bele.:) de azért köszönöm a segítséget. +1 karma.^^

sirtomi

Quote from: Alkyra on 2006-05-02, 10:07:33
Beza, de már rájöttem, hogy miért nem jó: Minden game szinte csak egy rar fájl.^^
S abba szerintem a Utorrent nem lát bele.:) de azért köszönöm a segítséget. +1 karma.^^

Milyen rar-ba kellene belelátnia? Ezt nem értem.

Egyébként én mindenféle Force recheck nélkül tudtam folytatni a bc-s letöltéseket ut-vel. Lehet hogy csak szerencsém volt :)

Cobra

Ahonnan el tudtad kezdeni BitComettel a letöltést, onnan elvileg már le kellene végig jönnie, nem?
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Manitu

Quote from: Alkyra on 2006-05-02, 08:33:45nem tudom átvinni Utorrent alá a már letöltött fájlokat(szal nem képes folytatni azt amit én már elkezdtem.-.-)
Vlk van vlm ötlete?
Az attól függ. Ha beállítottad hogy tegye a végére a .bc kiterjesztést, akkor más nem tudja folytatni, hiszen nem a bc fájlokat keresi. Van az utorrentnek is egy ilyen kiterjesztése, próbáld meg úgy, hogy a félkész fájlokat átnevezed arra... (most hirtelen nem tom mi az a kiterjesztés). Lehet hogy úgy sem fog működni, mert ha a bitcomet elkezd egy fájlt, annak lefoglalja a helyet a vinyón, és feltölti csupa 0 bittel azt, ami még hiányzik. Ha az utorrent is így csinálja, akkor működnie kell az átnevezésnek. Persze a Kuroi Tenshi által leírt ugyanoda ment, force recheck satöbbi dolgot akkoris el kell játszani...


Kuroi Tenshi

Quote from: Alkyra on 2006-05-02, 10:07:33
de azért köszönöm a segítséget. +1 karma.^^
:merci: és szívesen máskor is!

Amúgy vicces ez: tegnap itt güriztem jó ideig, hogy egy rakás vicces képet összeszedjek a nagyonlolba, hátha javítja a karmámat - erre semmi. Itt pedig alig pár percért egyből kapok

Sirtomi: hogyha csinálsz egy hash-checket, akkor leelenőrzi, mi van már meg, és nem áll neki az egészet megint tölteni

Manitu: ja tényleg van ilyen. Mármint ha hagyja az ember, hogy ilyet csináljon - a preferencesben ki lheet kapcsolni. Ott lehet a helylefoglalást is állítani

sirtomi

Quote from: Kuroi Tenshi on 2006-05-02, 14:27:16

Sirtomi: hogyha csinálsz egy hash-checket, akkor leelenőrzi, mi van már meg, és nem áll neki az egészet megint tölteni

Ezt értem, azt a rar-os dolgot nem értem amit Alkyra írt :)
Egyébként nekem nem kezdte el elölről tölteni, gyorsan eljutott odáig, ahol a bt tartott és onnan folytatta ut a töltést. Lehet hogy be volt valami állítva és automatikusan megcsinálta az ellenőrzést, nem tudom.

Alkyra

Quote from: sirtomi on 2006-05-02, 16:06:45
Quote from: Kuroi Tenshi on 2006-05-02, 14:27:16

Sirtomi: hogyha csinálsz egy hash-checket, akkor leelenőrzi, mi van már meg, és nem áll neki az egészet megint tölteni

Ezt értem, azt a rar-os dolgot nem értem amit Alkyra írt :)
Egyébként nekem nem kezdte el elölről tölteni, gyorsan eljutott odáig, ahol a bt tartott és onnan folytatta ut a töltést. Lehet hogy be volt valami állítva és automatikusan megcsinálta az ellenőrzést, nem tudom.

Egyetlen rar fájl az egész. Így nem tudja megmondani, hogy mennyi van belőle letöltve, mert ahogy előbb mondtátok 0 bitekkel van feltöltve. Legalábbis én ezt gondoltam.^^
Egyb. igen. Én .bc s .ut kiterj. használok. de lehet, hogycsak én vok béna, mert a másik fájlnál(Magna Carta ami több részre van darabolva) azonnal megtálalta amár letöltött részeket...
Nu mind1. Még ma lejönn a Shadow Hearts 1-2 s a Devil May Cryt már utorrent alatt fogom szedni.:)

Manitu

Quote from: Kuroi Tenshi on 2006-05-02, 14:27:16Manitu: ja tényleg van ilyen. Mármint ha hagyja az ember, hogy ilyet csináljon - a preferencesben ki lheet kapcsolni. Ott lehet a helylefoglalást is állítani
Nem teljesen. Amit ott be lehet állítani, az az, hogy a torrent minden fájljához egyből megcsinálja a hejfoglalást. Alapértelmezésben csak azokhoz a fájlokhoz csinálja, amiből már vett valamit, és ezt nem lehet kikapcsolni.

Quote from: Alkyra on 2006-05-02, 17:18:36Egyetlen rar fájl az egész. Így nem tudja megmondani, hogy mennyi van belőle letöltve, mert ahogy előbb mondtátok 0 bitekkel van feltöltve. Legalábbis én ezt gondoltam.^^
Egyb. igen. Én .bc s .ut kiterj. használok. de lehet, hogycsak én vok béna, mert a másik fájlnál(Magna Carta ami több részre van darabolva) azonnal megtálalta amár letöltött részeket...
Nu mind1. Még ma lejönn a Shadow Hearts 1-2 s a Devil May Cryt már utorrent alatt fogom szedni.:)
Ha több fájl volt, és van köztük olyan, ami teljesen lejött, azt természetesen megtalálja, hiszen azok 100%-osak, és a .bc kiterjesztés is eltünt már róluk.
Egyébként felmerült bennem, hogy honnan is tiltották ki a bitcometet? Mert én nem vettem észre ilyet, pedig elég sok helyről szoktam tölteni. Amiről tudok egyedül KAA trackeréről volt tiltva, egy DHT bug miatt (tudniillik a 0.60-as verziónál régebbiek basztak a torrentek privát flagjére, és akkor is csatlakoztak DHT-re, ha az a torrentben direkt le volt tiltva) De azt már kijavították... mondjuk a bant nem tudom levették-e róla. Viszont amióta kijött a javított verzió, azóta előfordul hogy a 0.60 alattiakat tiltják, de az újabbak mehetnek.
Szóval ha esetleg régi klienst használsz, akkor egy frissítés minden bajodat megoldja, és nem kell feltétlenül váltani.
Mindenesetre érdekelne hol találkoztál ilyen kitiltásokkal. Ha nem publikusak a címek, akkor akár privátban is.

Quote from: sirtomi on 2006-05-02, 16:06:45
Egyébként nekem nem kezdte el elölről tölteni, gyorsan eljutott odáig, ahol a bt tartott és onnan folytatta ut a töltést. Lehet hogy be volt valami állítva és automatikusan megcsinálta az ellenőrzést, nem tudom.
Persze, minden kliens azzal kezd, hogy a futó cuccokra nyom egy hascheket induláskor, hogy hol tart. Csak ez olyan gyorsan megvan általában, hogy észre sem veszed, de ha egy 6-8 gigás torrentet kezdesz tölteni, és a fele már lent van, akkor azért látható, ahogy végigfut, és emiatt 10-20 másodpercel később kezdi csak a letöltést, mint a mellette bentlevő kissebb torrentekét. Ha pedig a bt alatt az alap klienst értetted, akkor azt pedig kompatibilitási okokból minden más kliens tudja folytatni.


Fazék

Quote from: Fazék on 2006-05-01, 20:44:24
Quote from: Cobra on 2006-05-01, 20:34:58
A kézikönyve szerint nincs benne a logolás állíthatósága. UPnP és a Gaming mode be van rajta kapcsolva?
edit: Én nem vettem észre a pdf-ben a log ki/be kapcsolását, de ha lehet állítani, akkor kapcsold ki.
upnp és gaming be van kapcsolva. ezek mik tulajdonképpen?

log-ot egy az egybe tényleg nem lehet kikapcsolni, de a log settings-nél megadhatom hogy miket figyeljen és most javaslatodra kivettem minden mellől a pipát. amúgy ez milyen gondot okozhat?

"Discard PING from WAN side" ez milyen állapotban legyen?

és tényleg köszi :)
UP :)

Raggie

Quote from: Kuroi Tenshi on 2006-05-02, 14:27:16
Amúgy vicces ez: tegnap itt güriztem jó ideig, hogy egy rakás vicces képet összeszedjek a nagyonlolba, hátha javítja a karmámat - erre semmi. Itt pedig alig pár percért egyből kapok
Nem azokért kapod az "értékes" karmákat, hanem az igazi segítségekért!  :angyali: :D
(tőlem meg persze a jóó kis perverz poénokért! :__devil: )
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

sirtomi

#4130
Quote from: Manitu on 2006-05-02, 18:21:03
Quote from: sirtomi on 2006-05-02, 16:06:45
Egyébként nekem nem kezdte el elölről tölteni, gyorsan eljutott odáig, ahol a bt tartott és onnan folytatta ut a töltést. Lehet hogy be volt valami állítva és automatikusan megcsinálta az ellenőrzést, nem tudom.
Persze, minden kliens azzal kezd, hogy a futó cuccokra nyom egy hascheket induláskor, hogy hol tart. Csak ez olyan gyorsan megvan általában, hogy észre sem veszed, de ha egy 6-8 gigás torrentet kezdesz tölteni, és a fele már lent van, akkor azért látható, ahogy végigfut, és emiatt 10-20 másodpercel később kezdi csak a letöltést, mint a mellette bentlevő kissebb torrentekét. Ha pedig a bt alatt az alap klienst értetted, akkor azt pedig kompatibilitási okokból minden más kliens tudja folytatni.
Köszi a felvilágosítást, most már mindent értek!

bt alatt meg BitComet (bc)-et értek csak elírtam, sorry :D

Cobra

Quote from: Fazék on 2006-05-01, 20:44:24
upnp és gaming be van kapcsolva. ezek mik tulajdonképpen?

log-ot egy az egybe tényleg nem lehet kikapcsolni, de a log settings-nél megadhatom hogy miket figyeljen és most javaslatodra kivettem minden mellől a pipát. amúgy ez milyen gondot okozhat?

"Discard PING from WAN side" ez milyen állapotban legyen?

és tényleg köszi :)
UPnP arra jó, hogy a programok automatikusan meg tudják nyitni a szükséges portokat a routeren (már amelyik program használ UPnP-t), a Gaming beállítás pontosan nem tudom, de hondolom ezzel engedélyezed, hogy egy program több portot is használhasson, meg talán az adatfolyamon is optimalizál valamit.
A Ping from WAN szerintem legyen engedélyezve, tehát ne legyen kipipálva. Nézd meg mi alapból, szerintem hagyd azon.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Fazék

Quote from: Cobra on 2006-05-02, 21:16:48
UPnP arra jó, hogy a programok automatikusan meg tudják nyitni a szükséges portokat a routeren (már amelyik program használ UPnP-t), a Gaming beállítás pontosan nem tudom, de hondolom ezzel engedélyezed, hogy egy program több portot is használhasson, meg talán az adatfolyamon is optimalizál valamit.
A Ping from WAN szerintem legyen engedélyezve, tehát ne legyen kipipálva. Nézd meg mi alapból, szerintem hagyd azon.
Köszi! Végre valaki el tudta mondani nekem emberi nyelven mit jelent az UPnP :D
a Ping from WAN-t én is úgy döntöttem anno, hogy inkább engedélyezem, de alapból azt hiszem a "tiltás engedélyezése" állapotban volt :)
majd kipróbálom úgy is

most éppen várom, hogy visszahívjanak a garanciával kapcsolatban.

mert szóval a router továbbra is hülyéskedik, minden finomhangolás ellenére... lehet hogy meg kéne próbálkoznom 1-2 napig a reset-elt alapbeállításokkal használni, mert azt még nem próbáltam ki (közben felugrott egy ablak vmi firefox frissítésről, amit szépen a gépelés oda nem figyelt folytatásával le is okéztam lazán... ez nem tetszett... na mindegy) és hátha úgy nem fagy le és akkor én tolhattam el vmit... de akkor se igazán tudom megérteni hogy mitől lehet ez, hogy timeout-ol a router (setup-ja)...

ja és köszi a segítséget, karmád nőjjön nagyra :D

Cobra

Nekem is volt, hogy a routert se tudtam rendesen behozni, de egy Win reinstall megoldotta :)
Mai napig nem jöttem rá mi okozhatta, amikor előtte minden rendesen ment és nem állítottam, telepítettem semmit. A vicc az volt, hogy volt hogy jól ment, aztán egyszercsak megint fél perc volt, mire a router bejelentkezője bejött. Persze ilyenkor a net is 10k-val ment.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Fazék

#4134
Quote from: Cobra on 2006-05-03, 11:41:33
Nekem is volt, hogy a routert se tudtam rendesen behozni, de egy Win reinstall megoldotta :)
Mai napig nem jöttem rá mi okozhatta, amikor előtte minden rendesen ment és nem állítottam, telepítettem semmit. A vicc az volt, hogy volt hogy jól ment, aztán egyszercsak megint fél perc volt, mire a router bejelentkezője bejött. Persze ilyenkor a net is 10k-val ment.
hmm... azt mondod, esetleg egy Windows újratelepítés megoldhatja a problémát? mondjuk már régóta gondolkodom rajta, hogy talán ideje lenne végre az eredeti xp-re lecserélni ezt a mostanit...
alszom rá egyet, és köszi a tippet :)

szerk: de mondjuk ha az XP a hibás, akkor miért oldja meg a router áramtalanítás az elérési problémát azonnal?
mert szóval nálam nem annyira lassulás, hanem totális elérhetetlenség jelentkezik. hiába ping-elem, nem érkezik válasz.
legközelebb újra kipróbálok a router restart helyett, egy xp restart-ot, kíváncsiságból, hátha ez is megoldja, de úgy emlékszem, hogy anno nem segített.

Kuroi Tenshi

Quote from: Raggie on 2006-05-02, 19:11:23
(tőlem meg persze a jóó kis perverz poénokért! :__devil: )
Ha! Tényleg, már megint nőtt! Köszi!  :merci:

Quote from: Fazék on 2006-05-03, 11:55:44
szerk: de mondjuk ha az XP a hibás, akkor miért oldja meg a router áramtalanítás az elérési problémát azonnal?
mert szóval nálam nem annyira lassulás, hanem totális elérhetetlenség jelentkezik. hiába ping-elem, nem érkezik válasz.
legközelebb újra kipróbálok a router restart helyett, egy xp restart-ot, kíváncsiságból, hátha ez is megoldja, de úgy emlékszem, hogy anno nem segített.
Totál laikus tippelgetés:
talán mert amikor a router ki- és bekapcsolod, akkor küldi a bekapcsoláskor a jelet az xp-nek, hogy újabb periféria. xp meg plug and play (pnp), úgyhogy erre reagál is (nem úgy, mint a régiek, ahol a gépet is újra kellett indítani).
Egy xp-újraindítás is segíthet, mert akkor bekapcsoláskor újraellenőrzi a perifériákat; viszont a ki+bekapcsolás újabb min. egy perc, plusz még az egyéb teendők (mentés, program ki, program újra be, megnyitás, stb)

Cobra

A router nem periféria, a Win nem érzékeli, mint eszköz. Ha teljesen elérhetetlen, de Win restart nélkül beindul a router restartjakor, akkor az egyértelműen (szerintem) a router hibája, nem a Win-é.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Fazék

Quote from: Cobra on 2006-05-03, 13:26:27
A router nem periféria, a Win nem érzékeli, mint eszköz. Ha teljesen elérhetetlen, de Win restart nélkül beindul a router restartjakor, akkor az egyértelműen (szerintem) a router hibája, nem a Win-é.
köszi, hogy megerősítettél ezen hitemben :)

ráadásul közben visszahívtak a CHS-től, hogy igen még érvényes rá a garancia és hogy persze szokásomhoz híven félreértettem a papíron lévő szöveget, szóval garanciaidőn belül semmiképpen sem kell fizetnem a kivizsgálásért, ha nem találtak benne hibát.
szóval megy szervízbe.

egyedüli gondom, hogy a szervíz ideje alatt, szerintetek vajon kinek a számítógépéhez fog vonulni a család immár wlan elérés hiányában... :rolleyes:

Raggie

Quote from: Kuroi Tenshi on 2006-05-03, 13:22:33
Quote from: Raggie on 2006-05-02, 19:11:23
(tőlem meg persze a jóó kis perverz poénokért! :__devil: )
Ha! Tényleg, már megint nőtt! Köszi!  :merci:
Há' simán! :D  :whoah:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Kyo-han

Quote from: Fazék on 2006-05-03, 20:15:01
Quote from: Cobra on 2006-05-03, 13:26:27
A router nem periféria, a Win nem érzékeli, mint eszköz. Ha teljesen elérhetetlen, de Win restart nélkül beindul a router restartjakor, akkor az egyértelműen (szerintem) a router hibája, nem a Win-é.
köszi, hogy megerősítettél ezen hitemben :)

ráadásul közben visszahívtak a CHS-től, hogy igen még érvényes rá a garancia és hogy persze szokásomhoz híven félreértettem a papíron lévő szöveget, szóval garanciaidőn belül semmiképpen sem kell fizetnem a kivizsgálásért, ha nem találtak benne hibát.
szóval megy szervízbe.

egyedüli gondom, hogy a szervíz ideje alatt, szerintetek vajon kinek a számítógépéhez fog vonulni a család immár wlan elérés hiányában... :rolleyes:

Na kiéhez Zolikám?  :lol: :lol: :lol:
Mondhatjuk, h megszíttad a netezést, de lesz időd tanulni, és bejárni órákra...úgyse látunk sokat  :hopp: