Main Menu

Hellsing manga

Started by Kvikveg, 2004-03-29, 20:58:31

Previous topic - Next topic

Szacsi

Quote from: blackronin on 2006-09-13, 09:26:25
Egy elég szomorú hír:
Kouta a Hellsing-et (nem a Dawn-t) a tizedik kötettel le szeretné zárni... :frown:

Nézd a jó oldalát: nem lesz rétestészta.
Sokszor el tudnak ezzel rontani jó mangákat  :ejj:

blackronin

Kijött az új fejezet...
Kemény...
Alucard szív, mint az állat...
Walter tarol...

blackronin


Új fejezet...
Walter nagyon trükkös...
Luke és kutya dead...
Alucard kitartóbb, mint valaha...
De Seras és Integra? Velük mi van?
És Heinkel?

daina

Engem az érdekel milyen véget talál ki a mangaka.A sorozat a végéhez közeledik,Alucardék pedig nem állnak túl fényesen.

blackronin


Kijött angolul az új fejezet.
(maximum7.com-on keresd)
Kiderül egy-két érdekes dolog...
Alucard újra a csúcson!

punker

magyarul fellelhetők ezek?

Zen

Szégyellem leírni, és bocs, ha megsértek valakit, de manga.hu -n fent van kb 19 fejezet, az elején nagyon jó, majd fokozatosan romló fordítási mínőséggel :frown:. Más helyről nem tudok.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

punker

Quote from: Zen on 2006-12-25, 20:47:08
Szégyellem leírni, és bocs, ha megsértek valakit, de manga.hu -n fent van kb 19 fejezet, az elején nagyon jó, majd fokozatosan romló fordítási mínőséggel :frown:. Más helyről nem tudok.

nem müxik, flashgettel nem akar lejönni.

Zen

Quote from: punker on 2006-12-26, 11:00:39
Quote from: Zen on 2006-12-25, 20:47:08
Szégyellem leírni, és bocs, ha megsértek valakit, de manga.hu -n fent van kb 19 fejezet, az elején nagyon jó, majd fokozatosan romló fordítási mínőséggel :frown:. Más helyről nem tudok.

nem müxik, flashgettel nem akar lejönni.

Ugybár fel vannak sorolva a fejezetek. Jobb egérgombbal az egyikre, majd 'cél mentése máshova'. Le kéne jönnie...
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Raggie

Quote from: punker on 2006-12-25, 11:40:26
magyarul fellelhetők ezek?
Háát... magyarul egyébként sem a legszerencséseb olvasni(a legjobb fordításban is félrefordítanak egy-két dolgot). Mindenesetre angolul fenn van itt az összes: >>>MANGA<<<

Ha nem tudsz angolul akkor sztem keress németet vagy franciát... a magyar fordítások nem sikerülnek nagyon jól...
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

punker

Quote from: Raggie on 2006-12-26, 16:07:49
Quote from: punker on 2006-12-25, 11:40:26
magyarul fellelhetők ezek?
Háát... magyarul egyébként sem a legszerencséseb olvasni(a legjobb fordításban is félrefordítanak egy-két dolgot). Mindenesetre angolul fenn van itt az összes: >>>MANGA<<<

Ha nem tudsz angolul akkor sztem keress németet vagy franciát... a magyar fordítások nem sikerülnek nagyon jól...


thx

blackronin

Hölgyeim és uraim lehull a lepel!
http://rsf.mangas-fr.com/Shonen/Hellsing.zip
Fogyasszátok egészséggel a 2006-os év utolsó napján!

Zen

Quote from: blackronin on 2006-12-31, 14:42:18
Hölgyeim és uraim lehull a lepel!
http://rsf.mangas-fr.com/Shonen/Hellsing.zip
Fogyasszátok egészséggel a 2006-os év utolsó napján!

YAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaayyyy!!!!! :hopp: :hopp: :hopp: :hopp:
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

blackronin

#163
Nemsokára kijön a 80 fejezet angolul, szóval nyitott szemmel járjatok!
(bloodknight.net oldalon a legvalószínűbb a felbukkanása)

Épp most gyün le a 80 fejezet ANGOLUL!!!!
Már csak pár perc!!!

NAGYON DDDUURRRVVVAAAA.....
:smile: :smile: :smile: :smile:

Azért két percenként nem kéne újat postolni.
DS


Sorry!!!

Np :)

Itt az ajándék cserébe...
http://rapidshare.com/files/10455380/Hellsing_80.rar.html

blackronin

Egy kis érdekesség:
Nem tudom, hogy feltünt valakinek, de a 80-as fejezet első lapján 102-es oldalszám szerepel...
Most akkor ez mit jelent!? Hogy talán az még a kilences kötethez tartozik?

blackronin

Mi ez a mostanában terjengő hullaszag a Hellsing topicban!?  :confused:
Egyáltalán olvasta valaki az új fejezetet!?

Zen

Quote from: blackronin on 2007-01-11, 20:07:37
Mi ez a mostanában terjengő hullaszag a Hellsing topicban!?  :confused:
Egyáltalán olvasta valaki az új fejezetet!?

Japánul nem tudok, az események meg egyelőre annyira zavarosak, hogy találgatni se igazán lehet. De ha annyira szeretnéd, itt egy kérdés :hehe:: Szerintetek, a végén mi lesz a felállás? Én egy Alucard vs Kapitányt, Seras vs Schrödinger, és Integra vs Őrnagy örökrangadót remélek :D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

blackronin

#167
Bocs, de az angol változatot is idebiggyeszettem! (a chapter 80)
Keresd meg!
Szerintem így nem lesz probléma...

Végén a felállás?
Ez egy kicsit érdekes gondolat... (szerintem... Alucard vs "She" , Seras vs Captain , Integra vs Major )
De van egy kis bökkenő!
Próbáld meg csekély 8 fejezet alatt befejezni a Hellsing-et! (ami szerintem LEHETETLEN)
Ugyanis csak ennyi van hátra belőle! (mivel a 10. kötettel véget ér)

Javítás: Tévedtem, mert a Finest Hour (5) a kilencedik fejezet vége, tehát a tizedik fejezet még el sem kezdődött...
Bocs.

Zen

Quote from: blackronin on 2007-01-12, 16:06:57
Bocs, de az angol változatot is idebiggyeszettem! (a chapter 80)
Keresd meg!
Szerintem így nem lesz probléma...

Végén a felállás?
Ez egy kicsit érdekes gondolat... (szerintem... Alucard vs "She" , Seras vs Captain , Integra vs Major )
De van egy kis bökkenő!
Próbáld meg csekély 8 fejezet alatt befejezni a Hellsing-et! (ami szerintem LEHETETLEN)
Ugyanis csak ennyi van hátra belőle! (mivel a 10. kötettel véget ér)

"She"?
A "nő", akire a Dawnban hősnő(heroine)ként utaltak? Az még él :eek:?

Egyébként sztem Hirano papa meg lesz lepődve, amikor baltával a kezemben közlöm vele, hogy a Hellsing 15 kötetes lesz... :muhahah:
Van módja 8 fejezet alatt befejezni. Ha mindegyik fejezet kb. 40-50 oldalas :D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

blackronin

"She"= elég valószínű, hogy él (legalábbis ezt mondják a külföldi fórumokon...)
Személyéről pedig azt, hogy vagy Mina ("Bram Stoker: Dracula" regénye... rémlik valami?) vagy Elisabeth Bartholy vagy Lilith...

http://www.webringamerica.com/4/bloodredmoon/
Ezt az oldalt pedig nagyon ajánlom mindenkinek, mert hihetetlen hogy milyen történelmi, lelki és mitológiai szempontok alapján vizsgálják a Hellsing szereplőit!
Olvassátok végig, nagyon érdekes dolgokra lehet rájönni! (Seras személyiségének elemzése a legérdekesebb.)
Főleg Draculina írásai tetszettek, eszméletlen hogy szinte mindent tud a szereplőkről és általában 1-2 oldalas hozzászólásokat ír!   :D

Chro

Csináltam egy Hellsing videót ha valakit érdekel itt megtekintheti.
http://www.youtube.com/watch?v=0D0rsDcXAK4

Amúgy bármit be lehet fejezni rövid idő alatt, lásd Hellsing anime :)
"The trouble with having an open mind, of course, is that people will insist on coming along and trying to put things in it."




'hime

blackronin

Ha elfogy a pénz, akkor valahogy be kell fejezni!
A video egyébként teccik...

Zen

Igazából egy csomó felállás "anime/manga hagyományi" szempontból jogos lenne. pl.: Integra ugyanúgy nekimehetne She-nek is, elvégre ha Hirano követni akarja a Hellsing hagyományt (a Hellsing öli meg a fő vámpírt) akkor az simán lehetne She is. Tudom, hogy She ellen nem sok esélye van győzni, és az Alucarddal való párosítás a logikusabb, csak meg megjegyeztem.

A Seras vs Captain se rossz ötlet, nekem tetszik... de én akkor is Schrödinger ellen akarom harcolni látni. :D

Megnéztem az oldalt, amit mondtál, és.....izé. Vannak furcsa dolgok azon a fórumon. Mondjuk, Draculina She elemzésével nem értek egyet. Anglia királynője, ugyan. Meg, nagyon szívesen vonnak le következtetéseket olyan dolgok alapján, amikről nem is tudnak semmit, ennek ellenére tényként kezelik (Mi lett Shevel Dawn végén)...
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

blackronin

A következtések levonásával én sem értek egyet, de elég vicces ahogyan találgatnak hogy mi lesz a folytatás... (ugyanis úgysem az lesz!)  :D (ez az Anglia királynője= She elképzelés azért egy KICSIT erős!)
A szereplők elemzését pedig egy kicsit "erőltetettnek" tartom, hiszen érdekesek a párhuzamok, de túl sokat várnak Hirano-tól... (szerintem nem tanulmányozta át a történelmet, hogy megalkossa a szereplőit...)
Párosítások: Schrödinger ellen fog küzdeni Seras (ez halálbiztos!) , és ahogy Hirano mondta: "Schrödinger a náci oldalon lévő Seras, csak fiúban és rövidgatyában. Oda is kell egy olyan."
Integra szerintem pedig nem vehető komolyan, a harcról van szó. (szerintem csak jelképes szerepe lesz a végső harcokban)
Hiszen küzdött ő egyáltalán valakivel komolyan!? Csak parancsolgatni tud...

Zen

Én azt a következtetést bírtam, hogy Seras mellei azért olyan nagyok, mert az élet istennőjéé (Celes, vagy mi) is nagynak vannak ábrázolva. Eszükbe sem jut, hogy Hirano csak simán perverz.... :D Elvégre hentaiokat rajzolt, vagy mi.

Meg a She-s dolog. Kit érdekel, hogy ki ő? Úgyse az lesz, ahogy te is mondtad, és a Hellsingnek mind a stílusa, mind a hangulata, mind az eredetisége kizárja, hogy Hirano Báthoryt, vagy Mina-t választja...
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

blackronin

#175
Nekem ez a hozzászólás tetszett a legjobban:
"Seras miért a kedvencem? Az élet istennője vagy micsoda duma nem érdekel. Nagyok a csöcsei és kész! Ja és szűz!" (mondjuk nem tudom, hogy pontosan ott olvastam-e, de valahol biztosan)

Még valami:
Integra lélekelemzése is eléggé érdekes. (ott mondjuk szerintem egy kicsit elszaladt a ló, talán egy "kicsivel" visszább kéne venni a nagy elmélkedésekből)

Zen

Nem tudom miért, de újra és újra felmegyek arra a fórumra, remélve hogy egyszer valami olyasmit is írnak, ami nem marhaság, erre miről beszélgetnek? (most a régebbi postokat nézem) Kiütik Integrát, az egyikük megerőszakolja, aztán odaadják Majornak egy náci orgia erejéig és lekamerázzák az egészet, közben egymás seggét püfölik...aberrált banda... :ejj:
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

blackronin

Hát igen...  :frown:
Vannak problémák...  :ejj:
Az ilyen emberektől ráz ki a hideg...

chilip

az ftp-n lévő mangáját már megnéztem, ti honnan töltitek le???

blackronin

Ajánlom ezt: (orosz az oldal, de a mangák angolul vannak fenn)
http://www.vimanga.ru/manga/h/hellsing
és ezt:
http://groups.msn.com/ATU-BOTI/shoebox.msnw