Nyári "anime tábor"

Started by ignus, 2004-03-31, 00:01:34

Previous topic - Next topic

Hol legyen a nyári tábor?

Balaton
24 (49%)
Velencei-tó
25 (51%)

Total Members Voted: 49

kisvirag

ááá, a károlyi benn van a város közepén, és inkább bejárós lennék még a világ végérõl is, semmint ott lakjak!

kolesz

ezaz. kinn a susnyásba, szeged táblán túl az 5ös mentén, szemben a gumigyár, meg a házgyár, kicsit lejjebb a tejgyár, közvetlen szomszéd a CORA-Praktiker-Metro kombo.

egyébként régi orosz laktanya volt, ahol mi lakunk, azok a tiszti szállások voltak valaha.
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Kuroi Tenshi

Quote from: kisviragezaz. kinn a susnyásba, szeged táblán túl az 5ös mentén, szemben a gumigyár, meg a házgyár, kicsit lejjebb a tejgyár,
Van egy olyan érzésem, hogy itt is kocsival lesz érdemes megközelíteni, aki meg gyalog jön, az szívhat :3x3:

kisvirag

de itt van helyiközlekedés :D
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Ramiz

#2043
Quote from: YakumoDe sajnos oda nem tudok levinni senkit, mert oda MOTORRAL MEGYEK LE NYÁRON! :whoah: :whoah: :whoah:  :D
Nem köthetném a motorodra a gördeszkámat? Úgy mégiscsak gyorsabb. :D

Quote from: HVp213Gondolom egy bizonyos szint alá nem szivesen adjátok, de most tehetnétek kivételt ^_^
Juhé! Még egy piás!! Lesz kivel inni!!! :kiraly: :whoah: (Már csak Pirula hiányzik! :D ==> Rá kell venni, hogy jöjjön le, és kemény kocsmázást csapunk Szegeden! :))
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Lt. Simoan Blarke

hahhhahah! TEJGYÁR!!! :kiraly: nekem ez a szó több örömet jelentett most, mint a sok vodkás-egyebes beírás :rolleyes: és valóban, van tömegközlekedés abban a kis világvégi városban is :rolleyes:, max rossz járatra szállunk vonatozás után :p
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Pirula

Quote from: Ramiz(Már csak Pirula hiányzik! :D ==> Rá kell venni, hogy jöjjön le, és kemény kocsmázást csapunk Szegeden! :))
Ha nem esik egybe Szigettel és lesz rá lém akkor megyek. Kocsmázás...  szerintem ha már nyári tábor akkor ne mászkeráljunk be a városba külön mindenkitõl, épp az a pláne hogy ilyenkor taláxik a fórum nagyrésze. Gondolom.
A motoros-gördeszkás témát meg szerintem hagyd ki, a Budapest-Szeged vasútvonal teljesen korrekt. Nameg (és ahogy érzem ez lesz a döntõ érv:D) vonaton lehet sörözni, gördeszkán nem! Vagy legalábbis nehezebb. :)

kisvirag

nem olyan kicsi ez, 180k-s asszem :D
én meg 4 éve itt élek, táncsak nem tévedtek el :) (remélhetõleg képesek lesztek még a vonat megérkezésekor felismerni a számokat a buszokon :hehe: )
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Ramiz

Quote from: PirulaKocsmázás... szerintem ha már nyári tábor akkor ne mászkeráljunk be a városba külön mindenkitõl, épp az a pláne hogy ilyenkor taláxik a fórum nagyrésze.
Hát éppen ez az: visszük õket is. :D Olyan ez, mint ahogy az Ifitalinál mondtad: antialkoholisták is elkezdhetik. :whoah: (Egyébként ha megint leszünk annyian, mint szilveszterkor, akkor már eleve nem tudunk teljesen "együtt" beszélgetni... hacsak nem megyünk el egy internet kávézóba fórumozni. :lazza: (Totál kockafejû megoldás.)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

kisvirag

hozzon mindenki laptopot v egyéb gépet, meg néhány kellõ méretû routert, és meg van oldva :D egyetemi hálón :D
egyébként ha hoz valaki projit (nemisértemmiértkecsapranéz), vetíteni is lehet lenn az iskolaépületben, de akár a szobában is (csak lenn kényelmesebb :D )

idõpontban viszont nem ártana elkezdeni gondolkodni, legalább egy 2-3 hetes peridódusra leszûkitve, meg egy hozzávetõleges létszámra, hogy tudjak beszélni errõl Ancsával meg Katival, nehogy aztán bebukjuk itt vmi más rendezvényegyébb miatt :)
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Ramizhacsak nem megyünk el egy internet kávézóba fórumozni. :lazza: (Totál kockafejû megoldás.)
tetszik az ötlet.

180k? tudtommal Vác is kb. akkora... csak az valahogy közelebb van Bphez :rolleyes: mondjuk ott 17 évem volt, hogy megtanuljak eligazodni :D

sörözni a vonaton? jön a kalauz bácsi, és jól le lesztek hordva. :rolleyes: és a fórum nagyrésze? nézted te mostanában, hogy hány regelt member van? :D:D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Pirula

Quote from: blarkesörözni a vonaton? jön a kalauz bácsi, és jól le lesztek hordva. :rolleyes: és a fórum nagyrésze? nézted te mostanában, hogy hány regelt member van? :D:D
Néztem, de úgyis az aktívan írogató tagokat értettem ez alatt. 30 nál nem hinném hogy több ilyen lenne. De ha mindenki jön akkor falut kell bérelni nem kollégiumot!
Kalauz bácsi meg nem fog lehordani. Higgy nekem, tudom mirõl beszélek! :)

HVp213

Quote from: RamizJuhé! Még egy piás!! Lesz kivel inni!!! :kiraly: :whoah: (Már csak Pirula hiányzik! :D ==> Rá kell venni, hogy jöjjön le, és kemény kocsmázást csapunk Szegeden! :))
Kire tetszik gondolni bácsi??? :3x3:
Quote from: blarkehahhhahah! TEJGYÁR!!! :kiraly:
:tezsvir:

végre töled is látok egy értlemetes postot...
Quote from: kisviraghozzon mindenki laptopot v egyéb gépet, meg néhány kellõ méretû routert, és meg van oldva :D egyetemi hálón :D
ennyire ne kockoljunk h ne birjuk pár napig net nélkül...
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

kisvirag

hvp: nem gondoltam komolyan -.-"
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

HVp213

Quote from: kisviraghvp: nem gondoltam komolyan -.-"
gomen...

nökhöz nem értek ^_^"
(nõket...)
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Lt. Simoan Blarke

Quote from: HVp213:tezsvir:

végre töled is látok egy értlemetes postot...
ezt most nem veszem komolyan, jó? :rolleyes:
kisvirag: ténylegesen van netaljzat a koleszban? mert akkor én ténylegesen hozom a gépet, aztán ha az lesz megint, mint szilveszterkor, 1. leechelem az animét, 2. hallgatom a magam zenéit, 3. elszórakozok valami jó kis lövõs gaméval.
jameg lehetne LAN partyzni :D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Ramiz

Quote from: blarkesörözni a vonaton? jön a kalauz bácsi, és jól le lesztek hordva. :rolleyes:
Cigarettázásért volt már afférem, de sörözésért még soha. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Lt. Simoan Blarke

Quote from: RamizCigarettázásért volt már afférem, de sörözésért még soha. :)
szegedre "hosszútávú" vonat megy, szal abban van dohányzós kocsi.
qpán sörözésért kaller le akarta szállítani a teljes bagázst (=180 fõ). nem sikerült neki :rolleyes:
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

kisvirag

van net aljzat, bár vendégként nem tudom milyen kondicioi vannak a használatának. majd ennek is utánaérdeklõdöm. de remélem azért nem akarsz majd annyiszoc lenni, ha jo idõ lesz, rengetegmindent lehet csinálni (ha rossz, meg levonulunk az iskolaépületbe, és nézünk animét :D usteamrol itt olyan 7-800 k körül szokott jönni :)
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Lt. Simoan Blarke

Quote from: kisviragvan net aljzat, bár vendégként nem tudom milyen kondicioi vannak a használatának. majd ennek is utánaérdeklõdöm. de remélem azért nem akarsz majd annyiszoc lenni, ha jo idõ lesz, rengetegmindent lehet csinálni (ha rossz, meg levonulunk az iskolaépületbe, és nézünk animét :D usteamrol itt olyan 7-800 k körül szokott jönni :)
én és az antiszocializáció? :rolleyes:
7-800 k? akkor ez nem egy sch, az biztos :rolleyes:, de jobb, mint az itthoni net.
rengeteg mindent? pölö? Alföldön még kirándulni se lehet :rolleyes:
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

HVp213

Quote from: blarkeAlföldön még kirándulni se lehet :rolleyes:
dehogynem...

szépen sétálgatsz az egyik homokbuckátol a másig majd vissza!:muhahah:
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

kisvirag

Quote from: blarkeén és az antiszocializáció? :rolleyes:
7-800 k? akkor ez nem egy sch, az biztos :rolleyes:, de jobb, mint az itthoni net.
rengeteg mindent? pölö? Alföldön még kirándulni se lehet :rolleyes:

ez nem igaz :P
csak más tipusuak a látnivalók.
a városnézés jó 2-3 órás program, és akkor még nem is mutatok meg mindent...

van Tisza-part, ahol jó a strand, van Vadaspark, Füvészkert, mindenféle sportlehetõségek (itt a koliban strandröpi, strandfoci, kosár),  mint mondtam lehet vetiteni, etc etc
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

kisvirag

Quote from: HVp213dehogynem...

szépen sétálgatsz az egyik homokbuckátol a másig majd vissza!:muhahah:
itt nincs homokbucka :haha:
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

HVp213

#2062
Quote from: kisviragitt nincs homokbucka :haha:
még az sincs??? :confused:


milyen idõkorlátban gondolkoztok a táborral kapcsolatba?
(milyen hosszu lesz...) 2-3 hét? :p
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

kisvirag

Quote from: HVp213még az sincs??? :confused:
sok homok hiján nehéz
meg földmüvesitve van itt a környéken már minden...
mondjuk a közelben Makónál van jó "homokbánya", a maros adja az egyik legjobb homokot a környéken...

az aranypart szintén azt hiszem h homokos, de sosem voltam még ott :)
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Lt. Simoan Blarke

Quote from: kisviragez nem igaz :P
csak más tipusuak a látnivalók.
a városnézés jó 2-3 órás program, és akkor még nem is mutatok meg mindent...

van Tisza-part, ahol jó a strand, van Vadaspark, Füvészkert, mindenféle sportlehetõségek (itt a koliban strandröpi, strandfoci, kosár),  mint mondtam lehet vetiteni, etc etc
városnézést helybõl utálom, megatanx @ osztkirek.
de akkor viszek kosárlasztit, aztán lehet 1on1 ellenem, vagy nagyobb léptékben :rolleyes: :D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Ramiz

Quote from: blarkevárosnézést helybõl utálom, megatanx @ osztkirek.
Én el tudom viselni, feltéve, ha kétóránkint legalább fél órára kocsmalátogatásokkal van megtûzdelve. :)

Quote from: blarkeviszek kosárlasztit, aztán lehet 1on1 ellenem, vagy nagyobb léptékben :rolleyes: :D
Oké, mi meg viszünk vascsöveket meg láncokat és akkor játsszunk nagyobb léptékben. :lazza:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Lt. Simoan Blarke

Quote from: RamizÉn el tudom viselni, feltéve, ha kétóránkint legalább fél órára kocsmalátogatásokkal van megtûzdelve. :)
Ha marad elég az ösztöndíjamból nyárra, akkor egy ilyesmi nekem is megkönnyíti a városnézést :rolleyes:

Quote from: RamizOké, mi meg viszünk vascsöveket meg láncokat és akkor játsszunk nagyobb léptékben. :lazza:
nagyobb lépték != hendikeppelés :D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Pirula

Emberek nyugalom, nem kell elõre fázni attól a városnézéstõl! Ez már nem családi- vagy osztálykirándulás ahol apu meg anyu vagy a tanárnéni, -bácsi megmondja hogy most ezt meg ezt kell megnézni és ha nem jössz akkor beírnak az ellenõrzõbe. :)
Szeged különben is nagyon szép város - már az alapján amennyit én eddig láttam belõle.

Ramiz

Quote from: blarkenagyobb lépték != hendikeppelés :D
Nem jó a zárójelezés!
(nagyobb lépték !) = hendikeppelés
Ebbõl:
nagyobb lépték = hendikeppelés / (nagyobb lépték - 1)!
Látható, hogy igazán nagy 'nagyobb lépték' érték esetén (naaaaagy lépték) a hendikeppelés tényezõjének jelentõsége elhanyagolható. Persze ehhez igazán naaaagy lépték kell (mi maradunk a vascsöveknél és láncoknál, de Lythis hozza a katanáit és Uzijait, Darkstar a lángszóróját a tankkal együtt, Zoli pedig a markolót, Kalibur pedig természetesen jégcsákánnyal érkezik majd).
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Lt. Simoan Blarke

Quote from: RamizNem jó a zárójelezés!
(nagyobb lépték !) = hendikeppelés
Ebbõl:
nagyobb lépték = hendikeppelés / (nagyobb lépték - 1)!
Látható, hogy igazán nagy 'nagyobb lépték' érték esetén (naaaaagy lépték) a hendikeppelés tényezõjének jelentõsége elhanyagolható. Persze ehhez igazán naaaagy lépték kell (mi maradunk a vascsöveknél és láncoknál, de Lythis hozza a katanáit és Uzijait, Darkstar a lángszóróját a tankkal együtt, Zoli pedig a markolót, Kalibur pedig természetesen jégcsákánnyal érkezik majd).
maradok a klasszikus megoldásoknál: Ramiz megbukott, mert belekötött a feladat szövegezésébe. pápá :p:D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster