Nyári "anime tábor"

Started by ignus, 2004-03-31, 00:01:34

Previous topic - Next topic

Hol legyen a nyári tábor?

Balaton
24 (49%)
Velencei-tó
25 (51%)

Total Members Voted: 49

Raggie

#2100
Quote from: HVp213ez aztán nagyon tiszta vót ám... szal még egyszer & lasaban PLS :p
Miva'? Megi' egy kédecis pohárbó' iszod a vodkát? :D (aki nem érti annak lásd: Ifitali élménybeszámoló... megééri! ;) )

Edit: kisvirag: nna ezen a magyarázaton én sem az utakat figyelném!!! :D :rolleyes: :lol:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

HVp213

Quote from: kisviragbaka, na akkor meg egyszer:

képzelj el egy csini csajt

nézed végig, haladsz lefelé, elöször a mellei, széép méretesek, kerekek, lapos hasa, keskeny dereka, na az a KOSSUTH LAJOS SGT. aztán hirtelen szétválik formás jobb lábra, mm, micsoda hosszú combok! (DOROZSMAI ut) és bal lábra (detto)(BUDAPESTI ut)

igy már vili, Vili? :hehe:
nah igy kellett volna elsõre magyarázni...

igy miden egyes per.. akarom mondani fér... ill. ember megérti!
Quote from: Raggie GordonMiva'? Megi' egy kédecis pohárbó' iszod a vodkát? :D (aki nem érti annak lásd: Ifitali élménybeszámoló... megééri! ;) )
lame...
azota korsoforgatová "feljesztettem" a tudományom
(természetesen nem sörös... ;))
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Lt. Simoan Blarke

Quote from: HVp213nah igy kellett volna elsõre magyarázni...

igy miden egyes per.. akarom mondani fér... ill. ember megérti!
én személy szerint nem értem. de én nem értek a nõi anatómiához :rolleyes: :confused: :rolleyes:
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Pirula

#2103
Quote from: Raggie GordonPirula: te is jössz?! :D Aaz aztán király lenne! ;) :jee: (garantált jó társaság/kedély/pia :D )
Jah, amennyiben nem esik egybe Szigettel és lesz pénzem mint írtam volt. :)
Quote from: kisviraglegjobb az lenne, ha SZIN idejében lenne, de az meg aug legvége, akkor meg már a kolit nem lehet ilyesmire igénybe venni, mer gólyatábor van...
Na az nagyon kemény lenne, talán jobb is hogy nem lesz hely. :D
Quote from: Raggie Gordonaki nem érti annak lásd: Ifitali élménybeszámoló...
Ez kész... még meg sem volt a tavaszi árvíz Gyõrben de már megy a vad fantáziálgatás. :haha:
Quote from: kisviragigy már vili, Vili? :hehe:
Lehet hogy így már megérti, de hogy rönkvonóval nem tudjuk majd elmozdítani az elágazástól az is tuti. :D

Raggie

Quote from: blarkeén személy szerint nem értem. de én nem értek a nõi anatómiához :rolleyes: :confused: :rolleyes:
Pedig szilveszterkor elég behatóan tanulmányoztad azokban a fincsi kis artbookokoban! :hehe:

Edit: Pirula: Jóóóó! :whoah: :jee:
Ifitalival kapcs: ez még az elõzõben volt, de(reméljük) lesz most is! ;) :D
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Raggie GordonPedig szilveszterkor elég behatóan tanulmányoztad azokban a fincsi kis artbookokoban! :hehe:
de azok animecsajok. vagy most animecsajt kellett volna elképzelni? :confused:
mert az alapdefinícióban:
Quote from: kisviragképzelj el egy csini csajt
nem szerepel ilyen kitétel. vagy most mi van? :confused:

edit:
Quote from: PirulaLehet hogy így már megérti, de hogy rönkvonóval nem tudjuk majd elmozdítani az elágazástól az is tuti. :D
OWNED!!!!! :whoah: :lol:
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

HVp213

Quote from: PirulaLehet hogy így már megérti, de hogy rönkvonóval nem tudjuk majd elmozdítani az elágazástól az is tuti. :D
mit képzelsz te rolam???? :confused:  :(


(hozod az utjelzö "táblákat" bárhova követlek)
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

kisvirag

nézd meg mégeccer :hehe:
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Raggie

Quote from: HVp213(hozod az utjelzö "táblákat" bárhova követlek)
Csak nehogy a végén kiderüljön, hogy csak a vodkától képzelõdsz! :hehe:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

HVp213

de án milyen jokat fogok képzelödni ;)
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Pirula

Quote from: HVp213mit képzelsz te rolam???? :confused:  :(
Majd MSN-en elmondom. :haha:

Yakumo

Quote from: kisviragbaka, na akkor meg egyszer:

képzelj el egy csini (esetleg anime) csajt

nézed végig, haladsz lefelé, elöször a mellei, széép méretesek, kerekek, lapos hasa, keskeny dereka, na az a KOSSUTH LAJOS SGT. aztán hirtelen szétválik formás jobb lábra, mm, micsoda hosszú combok! (DOROZSMAI ut) és bal lábra (detto)(BUDAPESTI ut)

igy már vili, Vili? :hehe:
Anyááám!!!!! Gyanútlanul olvasom a Thread-et miket olvas itt az ember!
:lol:

HVp213

Quote from: kisviragnézd meg mégeccer :hehe:
nah eztet nem értem!!!

biztos magam alatt vágtam a villanypoznát ismét de ha agyonvernek se értem...

irjad PLS a megoldást had röhögjenek egyet rajtam oszt haladjunk :)
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Ramiz

És még én vagyok a hentai... :rolleyes:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Lt. Simoan Blarke

Quote from: RamizÉs még én vagyok a hentai... :rolleyes:
/me csenben helyesel a háttérben.

[SIZE="1"]ezt a táblás dolgot meg nem értem, pmezzen már valaki linket ha ez ifitalin volt és van vhol leírás... mindenesetre nem akarok tudatlan maradni :rolleyes:[/SIZE]
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

kisvirag

Quote from: HVp213nah eztet nem értem!!!

biztos magam alatt vágtam a villanypoznát ismét de ha agyonvernek se értem...

irjad PLS a megoldást had röhögjenek egyet rajtam oszt haladjunk :)

blarke irta, h csak az volt ott kitételnek, h csini csaj, és h ö csak az animelanyok  anatomiajat ismeri. hat editeltem a postot, hogy ott legyen az is ,h esetleg anime lanyok.

ennyi :D
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

kecsap

Jut eszembe, amikor tavasszal voltam Szegeden con-on, akkor megismerkedtem egy csajjal, és õ mondta, hogy van vmi anime klub Szegeden...õk is szoktak asszem idõnként vetíteni... kisvirag, te nem tudsz errõl? Esetleg lehetne velük majd kontaktolni, hogy jöhetnének ôk is összeröffenni... :)

Kuroi Tenshi

#2117
Quote from: kisviragbaka, na akkor meg egyszer:

képzelj el egy csini (esetleg anime) csajt

nézed végig, haladsz lefelé, elöször a mellei, széép méretesek, kerekek, lapos hasa, keskeny dereka, na az a KOSSUTH LAJOS SGT. aztán hirtelen szétválik formás jobb lábra, mm, micsoda hosszú combok! (DOROZSMAI ut) és bal lábra (detto)(BUDAPESTI ut)

igy már vili, Vili? :hehe:
:lol: :lul:
Quote from: PirulaLehet hogy így már megérti, de hogy rönkvonóval nem tudjuk majd elmozdítani az elágazástól az is tuti. :D
Hm... Rönkvonót ugye faszállító haszongépjármûnek is nevezhetjük :lul:
:hahaha:

kész. :muhahah:


Edit: afranc, egyikõtöknek se tudok repet adni :(

Lt. Simoan Blarke

Quote from: kisviragblarke irta, h csak az volt ott kitételnek, h csini csaj, és h ö csak az animelanyok  anatomiajat ismeri. hat editeltem a postot, hogy ott legyen az is ,h esetleg anime lanyok.

ennyi :D
na így már értem :D :rolleyes:

Kuro_Tenshi: köszönjük, hogy lelõtted a poént :rolleyes: :D

hm. animeklub. hívjátok el belõle a csajokat, de lehetõleg szeressenek kosarazni :rolleyes: :)
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Pirula

Quote from: blarkehm. animeklub. hívjátok el belõle a csajokat, de lehetõleg szeressenek kosarazni :rolleyes: :)
Ahha... kosaras melltartókra vagy kíváncsi! :p:haha:

Lt. Simoan Blarke

Quote from: PirulaAhha... kosaras melltartókra vagy kíváncsi! :p:haha:
nem. csak nem akarok unatkozni. :rolleyes: annyira nem vagyok otaku, hogy napi 24 órán át, 5-6 napon keresztül animét nézzek... napi 8 óra 4-5 napon át még belefér :)
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

kisvirag

szoktam járni meetre, de ritkán, nekünk is van forumunk, majd felvetem nekik, akiket egyébként érdekel :
http://teraflare.interhost.hu/forum
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Ramiz

Emberek! Fotókat nem tesztek fel? Mobilos képek is jók! :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Raggie

Én mostanában cseszekedek a fotók felrakásával, de nem megy!! :( :( Ehez a xaros K300i-hez nincsen normális kábel! Vagy a gép nem ismeri fel, vagy a telefon, vagy a fájl nem másolható! :morci: :bruhuhu: :linsux:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Raggie GordonÉn mostanában cseszekedek a fotók felrakásával, de nem megy!! :( :( Ehez a xaros K300i-hez nincsen normális kábel! Vagy a gép nem ismeri fel, vagy a telefon, vagy a fájl nem másolható! :morci: :bruhuhu: :linsux:
jó. kibírjátok köv vempájörig, te átinfrázod, én felteszem, mert én telefonom rendesen mûködik. na? :D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Raggie

Quote from: blarkejó. kibírjátok köv vempájörig, te átinfrázod, én felteszem, mert én telefonom rendesen mûködik. na? :D
okk!!! Yokai!!:)
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Member

Meddig lehet jelentkezni? :) Szívesen beszélgetnék (söröznék :D) együtt az USTEAM klánnal! Azért kicsit más a fíling, mint gépen keresztül. :rolleyes:
Max összedolgozom a cash-t rá. Amúgy Velencei tó rulez, sokkalta jobb, mint a Balcsi!

kecsap

Quote from: MemberMeddig lehet jelentkezni? :) Szívesen beszélgetnék (söröznék :D) együtt az USTEAM klánnal! Azért kicsit más a fíling, mint gépen keresztül. :rolleyes:
Max összedolgozom a cash-t rá. Amúgy Velencei tó rulez, sokkalta jobb, mint a Balcsi!

A nyári tábor még messze van, viszont két hetenként minden hétvégén van meet, és idõnként sörözés is: http://usteam.hu/forum/showthread.php?t=541

Yakumo

Quote from: kecsapA nyári tábor még messze van, viszont két hetenként minden hétvégén van meet, és idõnként sörözés is: http://usteam.hu/forum/showthread.php?t=541
[FONT="Century Gothic"][SIZE="4"][FONT="Book Antiqua"]jer have somefun[/FONT]![/SIZE][/FONT] :whoah: :whoah: :whoah: :D

Member

Tudom, de vidéki vagyok és a hétvégéim általában be vannak táblázva, ráadásul Pesten a legkevésbé sem ismerem ki magam... (gyk. elõtör belõlem a Ryoga Hibiki ("FURINKAN DOKO WA?!!" :)))