Nyári "anime tábor"

Started by ignus, 2004-03-31, 00:01:34

Previous topic - Next topic

Hol legyen a nyári tábor?

Balaton
24 (49%)
Velencei-tó
25 (51%)

Total Members Voted: 49

ignus

Pár hete felvetődött egy olyan ötlet hogy nyáron összejönne pár napra a fórum "aktivabb" fele. Gondoltam ennek azért nyithatnánk egy új topicot és ide lehetne irni ötleteket, meg ezzel kapcsolatos dolgokat, hogy Chronos-bá ne kapjon agyvérzést a félig off hozzászólásoktól!  :hehe:
Szóval gyerünk, ide az ötleteket, nyáron találkozunk (legkésőbb!)
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Itachi

Hmm ahogy elnézem nem nagy az érdeklődés,bár ez változhat.. :rolleyes:  Ami engem illett nálam ki van zárva,hacsak valami gigantikus lelki metamorfozison nem megyek kerszetül,bár arra kicsi a valószínűség. Talán a szociálisabb emberek majd biztos jelentkeznek,mert azért vannak bőven a fórumiták közt. ;)  :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

ignus

Quote from: LorenorHmm ahogy elnézem nem nagy az érdeklődés,bár ez változhat.. :rolleyes:  Ami engem illett nálam ki van zárva,hacsak valami gigantikus lelki metamorfozison nem megyek kerszetül,bár arra kicsi a valószínűség. Talán a szociálisabb emberek majd biztos jelentkeznek,mert azért vannak bőven a fórumiták közt. ;)  :zen:

Remélem ez annak tudható be hogy 20 perce hoztam létre eme topicot és most este 11van... Talán lesz ide látogató.. Ha nem akkor meg megy a levesbe! :D
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Baldy

Hmmm...
Egy pár napos eszméletlen sátras buli? :) Kaja, pia, nők? :D
Benne vagyok!!!  :hopp:
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

noriko

hát én sem a szociális képességeimről vagyok híres, de egy ilyenre talán elmennék! :) feltéve ha nem utáltok ki a fórumból valami miatt addigra..:p
Most még nem igazán látom hogy alakul a nyaram, úgyhogy sokat nem tudok hozzátenni. utcsó vizsganap júli 11, eddig ez az egy a tuti. Vannak akik már tudják nagyjából mikor érnének rá?
"I wish I could, but I don't want to."

Cobra

A vizsgát levonva, ugyanazt mondom, mint Noriko.
 Kíváncsi vagyok, hogy hány embert érdekel, mert kisebb létszámnál lehet, hogy tudnék szállást biztosítani Siófok közelében.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

.Attila

Engem is érdekelne, ha a pia kimarad a buliból, vagy csak nagyon mértékkel lenne benne, mert én a piás társaságokat nem szoktam bírni.
Nálunk uccsó vizsganap júni végén van, de ha jól megy, előbb vége lesz :)

ignus

Nézd én sem fogok egy pohár bornál többet meginni, aki iszik meg iszik... Szerintem nem ketten leszünk akik nem fognak inni... :D
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Baldy

Quote from: ignusNézd én sem fogok egy pohár bornál többet meginni, aki iszik meg iszik... Szerintem nem ketten leszünk akik nem fognak inni... :D


De azért az is ciki lenne, ha kiderülne, hogy én vagyok az egyetlen alkoholista a társaságban :) Amugy helyszint illetőleg én is valami víz környéki telepecske mellett voksolnék :)
Jah meg persze legyen borvidék is :D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Moloko

benne vagyok :)
asszem az aktív fórumozók közül senki ellen nincs kifogásom, ergó az se érdekel, hogy kinek milyen káros szenvedélye van amíg azt magában el tudja intézni (pl pia, dohányzás)... Baldyt meg elviselem :D ;)

Baldy

Quote from: Angelbenne vagyok :)
asszem az aktív fórumozók közül senki ellen nincs kifogásom, ergó az se érdekel, hogy kinek milyen káros szenvedélye van amíg azt magában el tudja intézni (pl pia, dohányzás)... Baldyt meg elviselem :D ;)

Egyem a drága lelkedet kicsi lány!!! :D
Nem is tudtam, hogy ennyire rajongsz értem :D:D:D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

ignus

Ugyan!

Baldy-t nem elviselni kell hanem élvezni a társaságát! :D Mi baj lehet vele?
(:me visszagondol Baldy Angelnek tett megjegyzéseire... Úgyis megszoktad! :D)
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Kvikveg

Hali!
Bar en meg tok ujonc :rolleyes:  vagyok itt, azert erdekelne a tarsasag.
Vizsgaidoszakom horrorja utan. Azaz juni 25 utan.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Shadowolf

Jó látni, hogy vannak érdeklődők az én kis ötletecském iránt. (mégha azt csak poénból is vetettem fel) :D Cobra: hány embernek tudnál szállást biztosítani?

Cobra

Van 4 szimpla és 4 dupla ágy, de hogy hány embert viselek el egyszerre, az már más kérdés  :rolleyes:
Ja igen, a minimális alkoholfogyasztás és a házon kívüli, lehetőleg szintén minimális dohányzás alapfeltétel.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Shadowolf

Quote from: CobraVan 4 szimpla és 4 dupla ágy, de hogy hány embert viselek el egyszerre, az már más kérdés  :rolleyes:

És szabad megkérdeznem, hogy mennyi tűrőképességed határa? :D

Cobra

Az attól függ, hogy kik jelentkeznek :D
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Baldy

Quote from: CobraVan 4 szimpla és 4 dupla ágy, de hogy hány embert viselek el egyszerre, az már más kérdés  :rolleyes:

Én viszek piát akkor :D:D:D Biztositok magamnak egy szimpla ágyat... Bár ja jön Angel vagy Eleanor vagy Kalibur, akkor jöhet egy dupla ágy is  :hopp:
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Shadowolf

Quote from: CobraAz attól függ, hogy kik jelentkeznek :D

Hát ha nagyon ki akarok veled tolni, akkor én is megyek. :D

Shadowolf

Quote from: BaldyÉn viszek piát akkor :D:D:D Biztositok magamnak egy szimpla ágyat... Bár ja jön Angel vagy Eleanor vagy Kalibur, akkor jöhet egy dupla ágy is  :hopp:

Sejtettem, hogy valami ilyesfélét fogsz mondani. :rolleyes: :p :D

kisvirag

Hááát :))
Balcsi helyett ajánlanék Velencei tavat jol :)
tavaly Gárdonyban voltam már egy hasonlo (csak az IRCs) találkán, ami hétvégi volt.
Sajna sátorozás sehol nem tul olcsó, de két éjszakát holmi elektromosság extrákkal (értsd, volt hosszabbitonk 3 dugaljal) meg hütővel meg minden megusztunk kb 5000 FT-bol (ez persze csak a szállás...) de a penny 5 percre volt, a tó pedig 2re se :)
lehet sütni szalonna, meg csinálni paprikáskrumpli (én csinyáltam, és mondhatom, mindenki megnyalta a tiz ujját utána :) )
szoval nem tartom hülyeségnek.
jol szét kell nézni mijen lehetőségek vannak :)

ebből remélem kiderült, hogy ez a dolog engem is érdekel :)

szivesen találkozom emberekkel :)
időpont a julius vége augusztus legeleje (attól függően, hogy mikor dolgozom... mert ezen a nyáron bizony olyat is fogok...) augusztusba meg neki kell majd álnom tanulnmi, mert már most biztos, hogy lesz szeptemberben vizsgám...

hiirtelen ennyi :))
de tessék csak tessék csak jönni, ötletelni, én abszolut támogatom a dolgot!
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Baldy

Quote from: ShadowolfSejtettem, hogy valami ilyesfélét fogsz mondani. :rolleyes: :p :D

Azért irtam, hogy ne csalódj bennem :)
Július véga, augusztus eleje? Mi lesz akkor a Popsi szigettel? :D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Shadowolf

Quote from: BaldyAzért irtam, hogy ne csalódj bennem :)
Július véga, augusztus eleje? Mi lesz akkor a Popsi szigettel? :D

Az úgyis minden évben van. :D

Moloko

Quote from: BaldyÉn viszek piát akkor :D:D:D Biztositok magamnak egy szimpla ágyat... Bár ja jön Angel vagy Eleanor vagy Kalibur, akkor jöhet egy dupla ágy is  :hopp:
elgondolkodtató, hogy vajon ABC-sorrendben írta vagy fontosságiban....?
nekem augusztus eleje tuti nem jó, részemről marad júli vége.

kisvirag

öööö...
/me akarta még mondani, hogy ő is a nem alkoholfogyasztók táborába tartozik :)
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

dizzy

Engem is érdekelne a dolog, ágyra nem igazán van szükségem, szerintem a sátor is megfelel, csak legyen jó idő. Ha Siófok közelében lenne a dolog, akkor még bringával is mennék :)
You can't hold onto the past because then you can never live in the present.

Saori

Nem hangzik rosszul....:)
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Sephiroth

Engem is érdekkel a dolog. Időponttól függő. Nehogy úgy alakuljon , hogy egyszerre két táborba legyek. Habár az is elég nagy teljesítmény lenne. Másik dolog, hogy addigra szabit tudjak ki venni. Tehát ne is dolgozak, miközben egyszerre két táborban szórakozok.
No time to haste... khmm waste. Let's go!

Shadowolf

Quote from: TriviEngem is érdekelne, ha a pia kimarad a buliból, vagy csak nagyon mértékkel lenne benne, mert én a piás társaságokat nem szoktam bírni.

Majd mi felállítjuk a non-alkoholista sátrat, ok? :D

Baldy

Quote from: Angelelgondolkodtató, hogy vajon ABC-sorrendben írta vagy fontosságiban....?

Eldöntheted :D
Amugy fontossági sorrend esetén a következő lenne: Én és Én, meg az Irén... utána jöhet akár egy tehén :D:D:D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.