Nyári "anime tábor"

Started by ignus, 2004-03-31, 00:01:34

Previous topic - Next topic

Hol legyen a nyári tábor?

Balaton
24 (49%)
Velencei-tó
25 (51%)

Total Members Voted: 49

Xaga

Quote from: SephirothSzerepjáték: Az új Mókussal ilyen téren az a próbléma, hogy életút támógató a rendszerre. Meg kell alkotnot a karaktered 12 éves koráig. Tulajdonság, képzetség miegyébb. Aztán eldöntöd, hogy milyen alkasztott vesz fel, módosulénak az értékek. Ezt háromszor végig játszod. Közben figyeled a követelményeket, hogy mi kell a főkasztotodhoz. Mindez 5-6 óra elsőre. És még így is ki jöhet az, hogy a tulajdonságaid nem megfelelőek a főkasztodnak. A harcrendszeről, meg egyébb dolgokról nem tudok mit mondani. 8 óra szenvedés után eéővettük a régit. Tíz perc alatt kész karakterek és game.


Akkor vagy mindenki kész karival jön vagy a régit hozzuk, új tekercsek vagy classic? Tudokhozni első tőrvénykönyvet, bestiáriumot, summárium, Titkos Fóliás(=második törvénykönyv), új tekercsek, Papok paplovagok kiegészítője I-II.

Sephiroth

Quote from: XagaAkkor vagy mindenki kész karival jön vagy a régit hozzuk, új tekercsek vagy classic? Tudokhozni első tőrvénykönyvet, bestiáriumot, summárium, Titkos Fóliás(=második törvénykönyv), új tekercsek, Papok paplovagok kiegészítője I-II.

Én javaslatom az lenne, hogy a régi + néhány képzettség átalakítva az új tekercsekből Af Mf-re. Nekem van is egy így elkészült 1.szintű karakterem. Ha valaki válalja a mesélő szerepét annak elárulom micsoda. A szörnyecskék szerintem nélülözhetetlen + papok + HGB + mtk.
No time to haste... khmm waste. Let's go!

Xaga

Quote from: SephirothÉn javaslatom az lenne, hogy a régi + néhány képzettség átalakítva az új tekercsekből Af Mf-re. Nekem van is egy így elkészült 1.szintű karakterem. Ha valaki válalja a mesélő szerepét annak elárulom micsoda. A szörnyecskék szerintem nélülözhetetlen + papok + HGB + mtk.

Mi a HGB??? Melyik képzetségekre gondoltál???

kisvirag

/me bennevan magusban, bár még nem játszottam vele.
ha megmondjátok, melyik szabályrendszer szerint akarunk majd játszani, van aki tud segíteni karaktert csinálni nekem, tehát akár vinni is tudok :))

jaa, és Pandora: ez a fekszünk barnulunk, pancsolunk program nekem is igen bejön :)
a magus, meg egyebek pedig maradhat estére :)
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Sephiroth

Quote from: XagaMi a HGB??? Melyik képzetségekre gondoltál???

Az a Harcosos, Radiátoros és Bajhívók kézikönnye
A képzetségeket meg fejből nem igazán tudom.
No time to haste... khmm waste. Let's go!

Moha

Quote from: Pandórasüt ránk a nap.... mi meg csak fekszünk... és a nap süt... barnulunk... és fekszünk a parton....  :gevumezs:
Hát, én ha kimegyek a napra, estére általában a főtt rákhoz hasonló színem lesz. :D Csak leégni tudok, barnulni nem nagyon. :(
Quote from: CobraEz az esős terv, a tiéd akkor lép életbe, ha esetleg nem esne az eső :D
Elvégre legyünk opimisták nem? :D


Apropó! Amit itt írtok, nekem kezd egyre homályosabb és bonyolultabb lenni a szerepjáték :(

Damnatus

Hali!

Amíg nincs KM, addig nincs mir?l beszéni, ha lesz, ? meg majd megmondja melyikkel játszunk. Bár vampire, s?t cthulhu is feelinges lenne, v. vmi darkos. Magust bármit tudok hozni.

Freyja

Quote from: kisviragjaa, és Pandora: ez a fekszünk barnulunk, pancsolunk program nekem is igen bejön :)
Ez nekem is :) Én is támogatom az ötletet! :D

Xaga

Quote from: MohaApropó! Amit itt írtok, nekem kezd egyre homályosabb és bonyolultabb lenni a szerepjáték :(

Nem olyan bomyulult, amúgy is az egyszerübb rendszerrel fogunk játszani.

Quote from: DamnatusAmíg nincs KM, addig nincs mir?l beszéni,

De van mível nem hinném hogy van olyan aki ismerné az összes rendszert én pl csak Mágus-ban tudnék km-kedni (azt se vmi fényesen) mert Shadowrunt és Cíberpunkot még csak 1x játszottam vampire-t cthulhu nem is ismerem.

Damnatus

Hali!

De amíg senki nem vállaja be a km-séget, addig nem tudunk játszani semmit. Aki meg bevállaja, az meg megmondja, hogy mit mesél. :)

.Attila

:lame: Tessék magyarul beszélni! :D

Shadowolf

Quote from: DamnatusHali!

De amíg senki nem vállaja be a km-séget, addig nem tudunk játszani semmit. Aki meg bevállaja, az meg megmondja, hogy mit mesél. :)

Tudjátok mit skacok, hozok egy sakktáblát és ezzel le van tudva hogy mit játszotok. :D

Moha

Quote from: ShadowolfTudjátok mit skacok, hozok egy sakktáblát és ezzel le van tudva hogy mit játszotok. :D
Jó ötlet! Én meg viszek hozzá bábukat! :D
De tényleg, a sakkban benne vagyok, bár nem vagyok túl nagy játékos.

Mindenesetre azért ahogy látom, lesz mivel elütni az időt, unatkozni biztos nem fogunk.

Xaga

Jó 5let hozzatok sakk táblát és sakk bábút.

2 férfi a bíróság elött
- Azt akarja mondani nekem hogy azt a lovat egy sakkjátszmán nyerte?? - kérdi a bíró az egyik férfit.
- Igen bíró úr amíg a társam leütötte a parasztot én léptem a lóval.


Én elválalok 1 Mágus kalandot lehet hogy 2-t :)

Soridan

Quote from: XagaJó 5let hozzatok sakk táblát és sakk bábút.

2 férfi a bíróság elött
- Azt akarja mondani nekem hogy azt a lovat egy sakkjátszmán nyerte?? - kérdi a bíró az egyik férfit.
- Igen bíró úr amíg a társam leütötte a parasztot én léptem a lóval.


Én elválalok 1 Mágus kalandot lehet hogy 2-t :)

Ez nem ér! Most tovább fog porosodni a jó kis Sa-Quadom :(   ( :D )
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Baldy

Quote from: XagaÉn elválalok 1 Mágus kalandot lehet hogy 2-t :)

Az jó lenne...
Már többször bele akartam vágni valami jó kis szerepjátékba, de eddig egyszer sem sikerült, a körülmények mindig ellenem dolgoztak :(
Pedig már karakterem is van... Az pedig már biztos tény:  az enyém a legszebb toroni fejvadász a történelemben :D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Xaga

Quote from: SoridanEz nem ér! Most tovább fog porosodni a jó kis Sa-Quadom :(   ( :D )

Majd küldök 1-2 óelfet hogy porolják le. Egyébbként nem muszály nekem km-kedni mert nem vagyok vmi jóha vki akar km lenni csak rajta és különben is nem muszály nekünk csak 2 kalandot játszani :)

Damnatus

Hali!

Én hozom a khál gladiátoromat :)

ja és aki Pestr?l megy, mehetnénk együtt!

Sephiroth

Én meg hozom az alkoholista kalóz bajvívómat.
Ja és Pestről tényleg mehetnénk együtt.. Akkor elkezdjünk telefonszámokat cserélgetni?
No time to haste... khmm waste. Let's go!

Xaga

#589
Én meg hozok szörnyeket NPC-ket kalandokat izgalmat ármányt fortélyt árulást szerelmet tragédiát komédiát materiát(túl sokat FF7-ezek mostanság igaz túl sokszor lép ki vmi hiba miatt) ugyanis akkor én leszek Dungeon Master aka KM. Szeretném kérni mindenkitől aki karit szeretne hozni hogy dobjon meg 1 PM-mel melyben karija leírása szerepel (faj, kaszt, jellem, vallás, KÉ, TÉ, VÉ, szint nem fontos de jó ha van: kis elötörténet, rajz a kariról) és hogy az melyik északi államhoz (Sheral hegységtől fölfle) kötödik a kari (pl háboró esetén kizeh állna) ez csak azért kell hogy tudjam majd a kalandot mihez igazítani, de lehet hogy mindenkinek új karit kell alkotni.

Szerintem is együtt mehetnénk (norikoval mível ő foglalta le a szobákat fizette be az előleget stb)

Cobra

Én 3 embert tudok vinni autóval, csak ne hozzanak túl sok csomagot. (1 hátizsáknál több azért elfér fejenként :) )
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Damnatus

Hali!

23-án hánykor akarunk indulni/kell odaérni/mikortól szabadok a faházak?
Mert akkor ahhoz kéne nézni vonatot, nem?
És akkor aki nem fér be autóba azok mehetnek együtt.
Megnézem a vonatokat, mondjuk holnap, ok?

Xaga

Fogalmam sincs mikor költözhetünk be gondolom 10h-kor kipaterolják az előző lakókat kitakarítanak és utána.
Vonathoz pedig inteligens menetrend

Tiaro

Xaga: jeeee
Végre egy jó kis zaftos kaland...!
(Már vagy egy éve nem játszottam JK-ként. Meg amúgy se nagyon...  :beken: )
I walk a lonely road / The only one that I have ever known
Don't know were it goes / But it's home to me and I walk alone
I walk this empty street / On the boulevard of broken dreams
Where the city sleeps / And I'm the only one and I walk alone

Baldy

Nagyon aktiv forumozóként teljesen informálatlan lévén:
hova is megyünk? :)
pontosan mikor? :)
Szerintem én biciklivel vágnék neki az utnak, ha a távolság nem több 100 km-nél.
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Xaga

Quote from: TiaroVégre egy jó kis zaftos kaland...!


Megteszek minden tölem telhetőt hogy jó legyen a kaland de mint mondtam nem vagyok nagyon jó km (összvisz 3x voltam km)

Quote from: BaldyNagyon aktiv forumozóként teljesen informálatlan lévén:
hova is megyünk?:)
pontosan mikor?:)
Szerintem én biciklivel vágnék neki az utnak, ha a távolság nem több 100 km-nél.

Velence
23.-án pénteken
Ott találkozunk :D

Damnatus

Hali!

Jó játékosoknak nem nehéz mesélni :)

kisvirag

nohát nohát :) miket nem látok itt :) asszem jókis hétvége lesz ez!

naszóval, közérdekû információk:
már biztos hogy egyedül megyek (ami lehet h jobb is...)
és pénteken megyek
vonat ilyesmit még nem néztem, hogy mikor, de bevallom, még azt sem tudom honnan megyek :) mert vagy itthonról, Makóról, vagy a nõvéreméktõl, Csurgóról... na most e között a két hely közt 350 km a távolság....
szóval per pill ennyi.
hamarosan ugyis tallkozunk :)
jaa, és még valami: hogyan fogjuk megtalálni egymást? mármint én ugye késõbb érkezõ... :)
bár nekem egy ilyenre tavaly azt monták: ugyan már, keress egy hatalmas fiucsapatot (2-3 csaj volt még rajtam kivül, de azért fiucsapatot  :hopp: ) amelyik elég õrültnek néz ki ahhoz, hogy animés banda legyen :)
valami ilyesmi mist is?  :hopp:
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Moha

Szerintem jó ötlet volna egy térképrészletet belinkelni, hogy mindenki tudja, hova kell menni.
Asszem ez Noriko reszortja volna, bár, ha ad egy címet, én szivesen bepostolok egy térképet útvonalmegjelöléssel.

Én a húgommal, Meskével megyek és Pandora jelezte még, hogy útközben felvehetnénk. Több ember sajna nemigen fér be, nem túl nagy a kocsi, így is szûken leszünk szvsz. Bár esetleg, ha muszáj....

Baldy

Nálam annyi változás van, hogy valószinûleg pénteken nem fogok tudni menni, és csak szombatra tudnék befutni... De ez még nem egy tiszta ép, hogy hogyan és miként lesz...
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.