Nyári "anime tábor"

Started by ignus, 2004-03-31, 00:01:34

Previous topic - Next topic

Hol legyen a nyári tábor?

Balaton
24 (49%)
Velencei-tó
25 (51%)

Total Members Voted: 49

Fazék

Egy volt osztálytársnőm megházasodik, szóval garantáltan az esküvőre megyek július 15-én.
Tehát én is csak 13-14-re mennék le, bocsi.

Yakumo

Quote from: Fazék on 2006-05-28, 23:19:42
Egy volt osztálytársnőm megházasodik, szóval garantáltan az esküvőre megyek július 15-én.
Tehát én is csak 13-14-re mennék le, bocsi.
te is? Uh, bocsánat, de én is mint kiderült, 13.-án és 14.-én leszek ott. 15.-én reggel húznom kell a csíkot haza. Bocsánat, de most derült ki.

kisvirag

egyre jobb

viszont ha már itt tartunk
elfelejtettem egnézni idopont kérdezés előtt, hogy mikor lesz evezős OB. nos, 14-16. ergo én sem érek rá ezen a hétvégén.
szóval én is max 13-14én tudnék jelen lenni.

kérdem: keressünk más időpontot, (ezzel az a baj, h a későbbi hétvégéken Ifitali, sziget és még kitudja mi van, a koli pedig juliustól tud lehetőséget adni szállásra) hagyjuk a fenébe az egészet, vagy akkor hétközbenit szervezzünk?
ha nektek továbbra is jó ez az időpont,természetesen elintézem hogy legyen szállás meg minden...
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Yakumo

Quote from: kisvirag on 2006-05-29, 22:27:23
egyre jobb

viszont ha már itt tartunk
elfelejtettem egnézni idopont kérdezés előtt, hogy mikor lesz evezős OB. nos, 14-16. ergo én sem érek rá ezen a hétvégén.
szóval én is max 13-14én tudnék jelen lenni.

kérdem: keressünk más időpontot, (ezzel az a baj, h a későbbi hétvégéken Ifitali, sziget és még kitudja mi van, a koli pedig juliustól tud lehetőséget adni szállásra) hagyjuk a fenébe az egészet, vagy akkor hétközbenit szervezzünk?
ha nektek továbbra is jó ez az időpont,természetesen elintézem hogy legyen szállás meg minden...
Ha már te mint szervező sem tudsz ott lenni, akkor az elég gát imho^^ (mármint végig)
Semmiképp se hagyjuk a fenébe az egészet! :ejnye:
Én benne lennék a hétköznapi időpontban is, nyáron sztem megoldható. Próbáljunk SZTEM másik időpontot. Ha nagy az ellentábor, nekem jó a 13-14. is. Akkor is ott leszek. :D

Kvikveg

Cserebe szervezhetunk nalunk szombat-vasarnapot? Szombat reggeltol vasarnap kora delutanig valamit?
Nagykovacsi, pesttol busszal 2x20 perc.
Nos?
Ha benne vagytok meginterjuholom tesoimat.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Yakumo

Support that. (is)
Abban az esetben, ha kisvirag is beleegyezik. Mégiscsak ő kezdte ezt szervezni.

kisvirag

Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Lythis

err..mostakkormivan? Átszerveződik nagykovácsiba a cucc, vagy csak ott is lesz, és a másikra keresünk más időpontot, vagy mi?

Moha

Quote from: kisvirag on 2006-05-29, 22:27:23kérdem: keressünk más időpontot
Nekem augusztus 7-13 kívül minden jó
Quotehagyjuk a fenébe az egészet
Semmiképp!!!
Quotevagy akkor hétközbenit szervezzünk?
Ez nekem annyiban lenne gáz, hogy akkor több szabit kell kivennem, főnököm szúrós szemmel néz majd rám...

Nagykovácsi is szóba jöhet, csak az meg szép út Szegedről...

Ramiz

Minél közelebb Pesthez, annál jobb. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Yakumo

Quote from: Ramiz on 2006-05-30, 23:45:12
Minél közelebb Pesthez, annál jobb. :)
egoista! :lol: Azért egyetértek^^
Moha: Nagykovácsi nem sokkal van messzebb Szegedtől, mint Pest ám. ;)
Meg Debrecentől se.

Ramiz

Quote from: Yakumo on 2006-05-30, 23:46:49
Quote from: Ramiz on 2006-05-30, 23:45:12
Minél közelebb Pesthez, annál jobb. :)
egoista! :lol: Azért egyetértek^^
Nem, mert szerintem ezt minden pesti nevében mondtam. Legalábbis a vékonypénzűek nevében biztos, márpedig én diák vagyok, és a diákok köztudottan csórók. Na meg lusták. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Yakumo

A két szervezőhöz: most akkor tényleg, hogy is áll a nyári Meet? Hol lesz, mikor lesz vagy nem lesz? (azt ne^^)
:confused:

Kvikveg

#2233
Jáj, tudtam, hogy valamit elfelejtettem. Nos. Tesómék beleegyeztek, szombat, ittalvás, vasárnap ok. Azért inkább szombatra maradjon a buli többsége. Hehe, a sokktol ekezetekkel irtam.
Juniusom tele van, juliust nezem...

_|Juli 1, 2| 8, 9| 15, 16| 22, 23| 29, 30| Aug. 5, 6| 26, 27
HVp213| 100| 100| 100| 0 (ifitalalkozo)| 0| 100| 100
Yakumo| 100| 100| 100| 0| 100| 100| 0
Zsiga| 100| 100| 100| 0| 100| 0| 0
Rouninnem jon
Nakedapehetvege nem jo
Fazék| 50(VB)| 0(VB)| 0| 100| 100| 100| 100
Ramiz? Nyilatkozzal!
Ramiz? Detto.
Moha&Meske| 100| 100|inkább ne| 100| 100| 50| 100
Kuroi Tenshi| lehet| 100|100| 0| 0| 100| 100
Predaking| 0| 0| 0| 100| 0| 0| 0
Noriko jon 99%.
Blarke jon.


Aug 26, 27 a legjobb, akkor szulinapi ajandek is johet. :hehe:
Szept 2, 3 na az mar keso, akkor mar ne legyen. Az mar oszi tabor lenne...
Nyilatkozzon mindenki pmben, hogy mi 100% jo, mi 50% jo, es mi 0% jo. Ennek fuggvenyeben irom be.
Nna.

Ja es valaki szoljon mikor lesz sziget, gondolom akkor nem jonne kb senki sem...

Ja: lehet bogracsozni, kurtoskalacsot sutni idojaras fuggvenyeben. Szep nagy tvnk van, vagy vetito+vaszonnal (ha hoz valaki) vetiteni is lehet. Van dzsunkalejatszonk, avikat elviszi. Kert nagy, kirandulni is lehet szomszed dombikara a vallalkozo kedvueknek. Lovak 10 percre, de regen lattam oket. Hallani annal inkabb. Kerti to brenyakkal van, kifogni/megenni oket tilos. :hehe:

Argh, ha csak emiatt nem jonne valaki, felolem nezhettek focit. Kocsma tuti van itt is, csak meg nem mondom merre.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

HVp213

#2234
Quote from: Kvikveg on 2006-06-12, 21:08:03
Ja es valaki szoljon mikor lesz sziget, gondolom akkor nem jonne kb senki sem...

Ja: lehet bogracsozni, kurtoskalacsot sutni idojaras fuggvenyeben. Szep nagy tvnk van, vagy vetito+vaszonnal (ha hoz valaki) vetiteni is lehet. Van dzsunkalejatszonk, avikat elviszi. Kert nagy, kirandulni is lehet szomszed dombikara a vallalkozo kedvueknek. Lovak 10 percre, de regen lattam oket. Hallani annal inkabb. Kerti to brenyakkal van, kifogni/megenni oket tilos. :hehe:
fenébe

1, 2 jo ---> jo 100
8, 9 jo ---> jo 100
15, 16 jo ---> jo 50
22, 23 jo ---> nem jo (ifi) 0
29, 30 jo ---> jo 50
Aug 5, 6 jo ---> jo 100
Aug 26, 27 legjobb ---> jo 100
első kettő lenne a legjobb...
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Yakumo

Aug. 26,27. mert az a legjobb. :D Anime-s szülinap? Az mekkora már! Előre!  :whoah:

Kvikveg

#2236
:D
Tobbit is ird meg, ne csak 1 idopontot. :)

Edit: -ezenkívűl, ha máskor lesz, azt minden időpontban meg tudom oldani. ;) Nem ütközik semmivel.
-Yakumo
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Zsiga

Quote from: Kvikveg on 2006-06-12, 21:08:03
Jáj, tudtam, hogy valamit elfelejtettem. Nos. Tesómék beleegyeztek, szombat, ittalvás, vasárnap ok. Azért inkább szombatra maradjon a buli többsége. Hehe, a sokktol ekezetekkel irtam.
Juniusom tele van, juliust nezem...


_|Juli 1, 2| 8, 9| 15, 16| 22, 23| 29, 30| Aug. 5, 6| 26, 27
HVp213| 100| 100| 100| 0 (ifitalalkozo)| 100| 100| ?


Aug 26, 27 a legjobb, akkor szulinapi ajandek is johet. :hehe:
Szept 2, 3 na az mar keso, akkor mar ne legyen. Az mar oszi tabor lenne...
Nyilatkozzon mindenki pmben, hogy mi 100% jo, mi 50% jo, es mi 0% jo. Ennek fuggvenyeben irom be.
Nna.

Ja es valaki szoljon mikor lesz sziget, gondolom akkor nem jonne kb senki sem...

Ja: lehet bogracsozni, kurtoskalacsot sutni idojaras fuggvenyeben. Szep nagy tvnk van, vagy vetito+vaszonnal (ha hoz valaki) vetiteni is lehet. Van dzsunkalejatszonk, avikat elviszi. Kert nagy, kirandulni is lehet szomszed dombikara a vallalkozo kedvueknek. Lovak 10 percre, de regen lattam oket. Hallani annal inkabb. Kerti to brenyakkal van, kifogni/megenni oket tilos. :hehe:
Azokra a lovakra rákérdeznél a kedvemért? :)

Kvikveg

Quote from: Kvikveg on 2006-06-12, 22:55:28
:D
Tobbit is ird meg, ne csak 1 idopontot. :)

Edit: -ezenkívűl, ha máskor lesz, azt minden időpontban meg tudom oldani. ;) Nem ütközik semmivel.
-Yakumo

HÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ! Visszaél a hatalmával! Galád gaz!

Lovak bertartasban vannak 99%, de azert nmegkerdezem van-e berelheto, milyen es mennyiert.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Zsiga

Quote from: Kvikveg on 2006-06-12, 23:40:43
Quote from: Kvikveg on 2006-06-12, 22:55:28
:D
Tobbit is ird meg, ne csak 1 idopontot. :)

Edit: -ezenkívűl, ha máskor lesz, azt minden időpontban meg tudom oldani. ;) Nem ütközik semmivel.
-Yakumo

HÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ! Visszaél a hatalmával! Galád gaz!

Lovak bertartasban vannak 99%, de azert nmegkerdezem van-e berelheto, milyen es mennyiert.
Ha van négy lába, mozog, és odaadják akkor engem más már nem is érdekel. :) Mondd hogy profinak lenne, nem valami kezdőt kell futószáron sétáltatni. ;)

Kvikveg

Quote from: Zsiga on 2006-06-12, 23:44:20
Quote from: Kvikveg on 2006-06-12, 23:40:43
Quote from: Kvikveg on 2006-06-12, 22:55:28
:D
Tobbit is ird meg, ne csak 1 idopontot. :)

Edit: -ezenkívűl, ha máskor lesz, azt minden időpontban meg tudom oldani. ;) Nem ütközik semmivel.
-Yakumo

HÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ! Visszaél a hatalmával! Galád gaz!

Lovak bertartasban vannak 99%, de azert nmegkerdezem van-e berelheto, milyen es mennyiert.
Ha van négy lába, mozog, és odaadják akkor engem más már nem is érdekel. :) Mondd hogy profinak lenne, nem valami kezdőt kell futószáron sétáltatni. ;)
oks.
Amugy neked milyen idopont jo?
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Zsiga

Quote from: Kvikveg on 2006-06-13, 00:09:30
Quote from: Zsiga on 2006-06-12, 23:44:20
Quote from: Kvikveg on 2006-06-12, 23:40:43
Quote from: Kvikveg on 2006-06-12, 22:55:28
:D
Tobbit is ird meg, ne csak 1 idopontot. :)

Edit: -ezenkívűl, ha máskor lesz, azt minden időpontban meg tudom oldani. ;) Nem ütközik semmivel.
-Yakumo

HÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ! Visszaél a hatalmával! Galád gaz!

Lovak bertartasban vannak 99%, de azert nmegkerdezem van-e berelheto, milyen es mennyiert.
Ha van négy lába, mozog, és odaadják akkor engem más már nem is érdekel. :) Mondd hogy profinak lenne, nem valami kezdőt kell futószáron sétáltatni. ;)
oks.
Amugy neked milyen idopont jo?
Igazából nem tudom, mondjuk azt hogy mindegy. :)

Kvikveg

#2242
Quote from: Zsiga on 2006-06-13, 00:20:47
Igazából nem tudom, mondjuk azt hogy mindegy. :)
Aha, szoval lofuggo. :D

Nna. En huztam lefekudni. Majd csoditsetek a nepeket jo?
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Zsiga

Quote from: Kvikveg on 2006-06-13, 00:26:02
Quote from: Zsiga on 2006-06-13, 00:20:47
Igazából nem tudom, mondjuk azt hogy mindegy. :)
Aha, szoval lofuggo. :D

Nna. En huztam lefekudni. Majd csoditsetek a nepeket jo?
Kawaii szöszikkel is beérem, meg persze pár üveg sörrel... :D

Nakedape

étvége nem jó egyse :frown: lesz akkor vmi hétközbeni rész?:D
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Fazék

Quote from: Nakedape on 2006-06-13, 23:49:20
étvége nem jó egyse :frown: lesz akkor vmi hétközbeni rész?:D
nem, mert nem akarunk látni téged :)

júli 1 VB negyeddöntők 50% hogy jó
júli 8-9 VB 3.hely és döntő, szóval garantáltan nem jó :)
júli 15-16 abszolút nem jó, esküvőre vagyok hivatalos.
a többibe pedig max a Sziget zavarhat be, de oda is csak pár napra fogok kimenni, szóval lehet hogy nem zavarja az augusztusi hétvégi időpontokat

bár ha megengedett a VB nézése és mások is lennének olyan idióták, hogy néznék velem együtt a meccseket, akkor jók az 1-2, 8-9 időpontok is :D

Ramiz

Én nézném a tábor alatt is a meccseket szívesen, ha van ott valahol egy kocsma tévével. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Moha

Gyerekek, lemaradtam és se kedvem, se időm, se energiám nincs most keresgélni, de:
Akkor a Szegedre tervezett táborból most nem lesz semmi, vagy akkor mi lesz és milyen időpontban? Mert ha még nincs semmi fix, az kezd kicsit gáz lenni, fogy az idő... Avassatok be légyszi!
(És most lehet küldeni a  :fuk-u: smileykat PM-ben :P)

Yakumo

Quote from: Moha on 2006-06-14, 21:18:10
Gyerekek, lemaradtam és se kedvem, se időm, se energiám nincs most keresgélni, de:
Akkor a Szegedre tervezett táborból most nem lesz semmi, vagy akkor mi lesz és milyen időpontban? Mert ha még nincs semmi fix, az kezd kicsit gáz lenni, fogy az idő... Avassatok be légyszi!
(És most lehet küldeni a  :fuk-u: smileykat PM-ben :P)
Lényegre tapintó kérdés, mert a Szegedi "tábor" léte/megmaradása nekem is kérdéses Kviki "anime-party-ja" mellett. kisvirag?

kisvirag

igazábol, én nem sok értelmét/lehetőségét látom egy hétközbeni tábornak, hiszen elég sok embert zárnánk ki...
persze ha nagyon lobbiztok mellette, akár, de szerintem hagyjuk, szvsz épp elég lesz egy tábor (főleg, mert gondolom sokaknak nem ez lesz az egyetlen nyári program.)
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.