Nyári "anime tábor"

Started by ignus, 2004-03-31, 00:01:34

Previous topic - Next topic

Hol legyen a nyári tábor?

Balaton
24 (49%)
Velencei-tó
25 (51%)

Total Members Voted: 49

Kvikveg

Quote from: Fazék on 2006-08-23, 01:15:30
szóval mondjuk nem árt ha viszek egy hálózsákot? :)

tudok vinni esetleg Catan, Activity ill. Tabu társasjátékokat, ha van rá igény :)
Halozsak nem art, jatek jo lenne. Nalam tarsasajatek nincs semmi. Kiveve eladando Capitaly, hehe.

Lehet, alkohol, csak ne alkoholizalas legyen.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Fazék

Quote from: HVp213 on 2006-08-23, 01:41:52no alkohol? ha ezt Ramiz megláttja...  :haha:
már a feltételezés is sértő!  :grrr: az alkohol a 'default' dolgok között van :D
de természetesen csak mértékkel (gallon) és jó fiúk leszünk :)

HVp213

#2282
Quote from: Kvikveg on 2006-08-23, 01:42:45
Quote from: Fazék on 2006-08-23, 01:15:30
szóval mondjuk nem árt ha viszek egy hálózsákot? :)

tudok vinni esetleg Catan, Activity ill. Tabu társasjátékokat, ha van rá igény :)
Halozsak nem art, jatek jo lenne. Nalam tarsasajatek nincs semmi. Kiveve eladando Capitaly, hehe.

Lehet, alkohol, csak ne alkoholizalas legyen.
aza szó mit jelent?  :angyali:
Quote from: Fazék on 2006-08-23, 01:42:50
Quote from: HVp213 on 2006-08-23, 01:41:52no alkohol? ha ezt Ramiz megláttja...  :haha:
már a feltételezés is sértő!  :grrr: az alkohol a 'default' dolgok között van :D
de természetesen csak mértékkel (gallon) és jó fiúk leszünk :)
én tartozkodom aztse tudom miröl beszél...  :redface:
(vodka pálinka?)
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Lt. Simoan Blarke

agy stipistopi 1, 2, 3 :lul: (nincs halozsakom, de ha valaki foldonalvas-allergiaban szenved, elvagyok polifoam + pokroc komboval is. de senki nem csapott le a kenyelmes alvasmodra, akkor en megteszem  :__devil: )
ja igen, ne csak cimet kuldj, hanem hogyan-jussunk-oda guide-ot is, k? szokasom az elkeveredes :D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Kuroi Tenshi

Quote from: Kvikveg on 2006-08-23, 01:10:24
Nos. Aki jon, szombat du 3 korul fusson be.
Most nézem, szombat 1-ig még szakmai tréning van, csak utána jutok haza, utazás, ebéd, zuhany, rámolás, utazás -> 4-5 körülre érnék oda.
Illetve... hova is?
Nem ártana egy pontos cím és odajutási terv ;)

Lt. Simoan Blarke

ugyvan. meg jobban meg lehetne szervezni a kaja/piacipelest, hogy ne legyen tulkinalati es hianyi torzulas a dolgokban. :D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

HVp213

Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2006-08-24, 20:13:22
ugyvan. meg jobban meg lehetne szervezni a kaja/piacipelest, hogy ne legyen tulkinalati es hianyi torzulas a dolgokban. :D
mindenből hozz sokat s nem lesz torzulás a kontinumban ^_^'

de egy cim tényleg nem ártana :p
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Kvikveg

Najo, ezennel felberelem Vili kollegat, hogy a listaban szereploknek forwardolja a cimleirast, mrt nekem szokas szerint k sok dolgom van.
Akihez nem jut el, az hivjon fe... telefonszam... ahaaaaa  :bruhuhu:
Nem, nem nem akarok sok pm-et elkuldeni. Akkor sem ha egyszerre lehet tobbnek.
*nagy levegot vesz*
Megyek pm-eket irni. Copy-paste rulz.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Fazék

Quote from: Kvikveg on 2006-08-24, 22:59:46
Najo, ezennel felberelem Vili kollegat, hogy a listaban szereploknek forwardolja a cimleirast, mrt nekem szokas szerint k sok dolgom van.
Akihez nem jut el, az hivjon fe... telefonszam... ahaaaaa  :bruhuhu:
Nem, nem nem akarok sok pm-et elkuldeni. Akkor sem ha egyszerre lehet tobbnek.
*nagy levegot vesz*
Megyek pm-eket irni. Copy-paste rulz.
nem lehet több címzettet is megadni egy PM-hez? :)

Kvikveg

Na, pm ment.

De lehet, de az a kiegeszito funkcio az idegeimre megy neha. Neha bevallom jol jon, de multkor nagyon bekavart. Most kiszurtam vele, mert notepaddal megirtam, es copy-paste, igy eselyt sem adtam, hogy bekavarjon nekem. :hehe:

7en leszunk mint a gonoszok, en meg raadasnak. :)
Filmotleteket szeretettel varok, hozzatok ami belefer, uj amvket, stb-stb.
Szep hogyan rajzoljunk mangat konyvet, ki is vette meg a manga artists konyvet?  :smile:
Tudom, nehez.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

HVp213

Quote from: Kvikveg on 2006-08-24, 22:59:46
Najo, ezennel felberelem Vili kollegat, hogy a listaban szereploknek forwardolja a cimleirast, mrt nekem szokas szerint k sok dolgom van.
:confused:
nani?
mit csinálni én megint???


nah cim megvan... ha van vkinek kedve tömeges vonuláshoz azokkal a Moszkvatéren találxunk ha megfelel (ha nem akkor nem találxunk :p)
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Kvikveg

Nyugi, mar elkuldtem mindenkinek.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

noriko

Quote from: HVp213 on 2006-08-25, 00:05:27
nah cim megvan... ha van vkinek kedve tömeges vonuláshoz azokkal a Moszkvatéren találxunk ha megfelel (ha nem akkor nem találxunk :p)
hánykor és pontosabban honnan indul a "tömeg"?
"I wish I could, but I don't want to."

Lt. Simoan Blarke

ez engem is erdekel, jo lenne, ha valaki szolna idoben, mert most aludni fogok (Vili viszont lelepett) :D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

HVp213

Quote from: noriko on 2006-08-25, 20:40:26
Quote from: HVp213 on 2006-08-25, 00:05:27
nah cim megvan... ha van vkinek kedve tömeges vonuláshoz azokkal a Moszkvatéren találxunk ha megfelel (ha nem akkor nem találxunk :p)
hánykor és pontosabban honnan indul a "tömeg"?
Metro bejáratnál (felszinen) jó lesz? hmmm mondjuk fél kettő (13:30) körül
Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2006-08-25, 20:47:36
ez engem is erdekel, jo lenne, ha valaki szolna idoben, mert most aludni fogok (Vili viszont lelepett) :D
nem léptem le, csak áthelyeződtem máshova...  :szemuveges:
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Lt. Simoan Blarke

en ott leszek, egyezkedes alapjan akkor fogom megejteni a bevasarlasi reszt is.
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Kuroi Tenshi

Ajj, rossz hírem van :(

Ami lehet, összejött...
a szigorlathoz a jegyzeteket és munkafüzeteket most kérik vissza, és ma annyi munkát kaptam a hétvégére és a vizsgáig, hogy azt se tudom, hogy szedem össze addig. :(
Így sajnos mégse tudok menni  :bruhuhu:
A szülinapi csokit meg valamikor/valahogy megpróbálom eljuttatni hozzád, Kviki.

Gondolom azért nélkülem is meglesztek, jó szórakozást kívánok mindannyiótoknak!

Kvikveg

Quote from: Kuroi Tenshi on 2006-08-25, 22:20:16
Ajj, rossz hírem van :(

Ami lehet, összejött...
a szigorlathoz a jegyzeteket és munkafüzeteket most kérik vissza, és ma annyi munkát kaptam a hétvégére és a vizsgáig, hogy azt se tudom, hogy szedem össze addig. :(
Így sajnos mégse tudok menni  :bruhuhu:
A szülinapi csokit meg valamikor/valahogy megpróbálom eljuttatni hozzád, Kviki.

Gondolom azért nélkülem is meglesztek, jó szórakozást kívánok mindannyiótoknak!
Vaze.  :bruhuhu:
Na majd felrerakunk kurtoskalacsot.
Valaki tud valamit az idojarasrol esetleg?
Kiderult, hogy ki mit hoz? Pls beirni, smsezni, valami, nem szeretnek itt allni 3 tona virslivel ohne Nutella.
Mert ugye ha kk nincs, lesz palacsinta. Az meg Nutellaval jo. :D
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

HVp213

nutella nincs pia van :redface:

kürtöskalács nutallával??  :confused: :Kiraly:


virsli is csak khm h is mondjam nem fogyasztási célra ^_^'
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Lt. Simoan Blarke

Nutellat azt csak nyugodtan :D nem fog karba veszni :D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Fazék

veszek, viszek nutella-t :)
benézek holnap Auchan-ba, még mire lehet szükség? :) (kocsival megyek, szóval nem kell félni hogy nem fér be a táskámba :))

Kvikveg

Virsli ha akartok enni.
Finomliszt 2 kg pannon ha van, palacsintahoz. Ha nincs retesbol lesz, az is tokeletes.
(Kurtoskalacshoz most megneztem, minden van + eleszto noverem szerint van.)
Ha akartok tejet inni hozzatok, mert az itthoni laktozmentes, aranyarban. :/
Kenyer szinten nincs nekem.
Ragcsat, stb-stb ratok bizom.

Irj vissza ha tudod hozni a rendelt cuccokat. :)
Akkor ui nekem nem kell boltba mennem, hala az Egnek. Ha nekem kell menni, veszek virsli-finomliszt-kenyer kombot.

Ugy nez ki 6an leszunk+en, ill Moha se mondta 100%ra, de remelem jonnek. Mar csak nem leszunk kiscsoportos osszejovetel...

(Ja, ismeros pre-eskuvoi bulijan a heliumos lufikkal szenne rohogtunk magunkat.)
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Kvikveg

Quote from: HVp213 on 2006-08-26, 00:46:09
...
kürtöskalács nutallával??  :confused: :Kiraly:
...
Uagh, ez kulonosen gusztustalanul hangzik.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

noriko

Quote from: HVp213 on 2006-08-25, 21:17:01
Metro bejáratnál (felszinen) jó lesz? hmmm mondjuk fél kettő (13:30) körül
got it! igyekszem majd nem elkésni!  :szemuveges:

Azt gondoltam, viszek sütit. :)
és még a sushin is gondolkoztam, viszont ha már így az édességek felé vettük az irányt, nem tudom, hogy van-e rá igény...
ha lenne, reggelig jelezzétek :)
"I wish I could, but I don't want to."

HVp213

Quote from: noriko on 2006-08-26, 03:11:38
Quote from: HVp213 on 2006-08-25, 21:17:01
Metro bejáratnál (felszinen) jó lesz? hmmm mondjuk fél kettő (13:30) körül
got it! igyekszem majd nem elkésni!  :szemuveges:

Azt gondoltam, viszek sütit. :)
és még a sushin is gondolkoztam, viszont ha már így az édességek felé vettük az irányt, nem tudom, hogy van-e rá igény...
ha lenne, reggelig jelezzétek :)
én jeleztem volna ha nem alszom át azt a biznyons reggelt (meg az elötte lévő ~8 órát)  :redface:
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Lt. Simoan Blarke

#2305
( Ez a rész a személyiségi jogok védelme miatt editelésre került. :D )
kenyeret meg hoztam volna, hogyha hamarabb eszedbe jut. penteki szavatossagu kenyeret viszont nem dobok be kozosbe. (hm, tenyleg, en meg megyek ma mamutban vasarolni - hozok 3 kilo kenyeret, k?)
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Fazék

Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2006-08-26, 12:38:58
( Ez a rész a személyiségi jogok védelme miatt editelésre került. :D )
kenyeret meg hoztam volna, hogyha hamarabb eszedbe jut. penteki szavatossagu kenyeret viszont nem dobok be kozosbe. (hm, tenyleg, en meg megyek ma mamutban vasarolni - hozok 3 kilo kenyeret, k?)
én veszek 2 kiló kenyeret Auchan-ban (sztem 5 emberre nem kell több) és még sok egyéb mást is

előreláthatólag késni fogok... bocsánat. szóval sztem f3 körül fogok legkorábban a Mammuthoz érni

Lt. Simoan Blarke

Kvikveg: nem akarod felhozni nekunk a csipszet? :D
ja meg akkor mar vmit inni is lecccccci ^^
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Kvikveg

Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2006-08-27, 02:35:50
Kvikveg: nem akarod felhozni nekunk a csipszet? :D
ja meg akkor mar vmit inni is lecccccci ^^
Csipsz megy, inni: gyere le erte.  :hehe:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Kuroi Tenshi

Milyen világban élünk, hogy neten üzengettek egymásnak, amikor ott vagytok pár méterre egymástól...

Másnak is a SexyLosers egy képregényhasábja jutott eszébe? :o :lul:

Na ha van net, akkor Kviki megkésve bár de törve nem megy egy virtuális fülrángatás, és remélem eljutott hozzád a csoki, amit küldtem. Ha nem, akkor éjjel alaposan karózd meg Blarke-ot és Vilit :D